• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Eeli já nebyla venku od pondělka,to jsem celkem odpočívala :slight_smile: Furt bych ted spala :grinning: :grinning: a žrala :grinning:
24. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
Sirellko díky za odpověd ohledně NT,no jsem zvědavá až uvidí mojí pneumatiku,tak snad nebudou mít kecy,chci tam jít s přítelákem,tak snad si nic nedovolí říct :confused: :sweat_smile:
24. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
kopi jen pěkně žerinkej :slight_smile:
24. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
kopi na krev na ty testy Dawnuv syndrom atd... no ale na gynde krev neberou, nevím proč tak mi sestra z gyndy řekla že mužu buď ke sví obvodní nebo do nemocnice, obvodní mám blíž tak jsem jela tam a jak je tam nová sestra, taková fiflena tak byla nějaká divná.A koukej se šetřit, furt jen někde trajdáte :wink:
24. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Kuk, tak jsem tady, nechala jsem na úřadě čtyři stovky za výpis z katastru a za ověření kopií,síla co?

Eli kontrola super, to je dobře že je štítka v cajku a že jsi pod dohledem :wink:
Sirellka zavítala, to je dost :grinning: Je fajn že se máš dobře :wink:

Holky venku je krááásně, vy mi děláte chutě s těma buřtama :grinning: Tak,y bych si dala, a píííívo :wink: Já jsem taky pivař hroznej, když na to přijde tak ych na pití nepotřebovala ani nic jinýho :grinning: Víte jak,vodu píjou žáááby :grinning: akorát teď se krotím, i když sem tam loka, to neodolám.

Markee s tou prací to mě mrzí, taky jsem měla pakárnu když jsem v létě po potratu sháněla, ale výhoda že u nás stavěli to tesco že jsem se chytla tam, jinak bych taky nevěděla kam se vrtnout. Nebydlím tu tak dlouho abych znala všechny podniky a všechny možnosti. Nevíš že by u vás ve městě byl nějakej záměr budování něčeho novýho,že by ses uchytila? JInak na pečovatelák bych neměla nervy, trpělivost ani žaludek, a taky je mi těch lidí líto, oni za to nemůžou, že si dělaj pod sebe a že smrdí apod. Taky nevím jak jednou dopadnu,ale prostě tohle bych dělat nemohla, nejsem žádnej samaritán. To bych šla radši k tomu dobytku, ale když píšeš že ani tam není možnost, to je pech. Snad brzy na něco natrefíš :wink:.
24. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
terci to jsou vydřiduši :unamused:
24. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
ahoj tercinko, holky dělaj chutě s buřtama co, u nas je taky krasně, ja už jsem byla okukovat jak mi lezou tulipany krasně ven, to bude až to pokvete, na to se moc těším.
24. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
Tecinko,ahojky. No ono nejblíž staví právě důchoďák. Je v tom městečku LDNka a k tomu staví důchoďák. Prý pomocné síly do kuchyně a uklízečky už maj. Přibíraj jen zdrav.sestry a sanitárky. Já právě na to nemám taky žaludek,vadí mi ty pachy,práce ne,to když je potřeba tak jsem fakt dříč. Ale vim,že bych to nezvládla. Mám to jako úplně tu poslední možnost. Jen o tom píšu a mám už náběh na zvracení. Chjo. To fakt nepůjde :frowning2:
No já se za chvilku začnu oblíkat,nalíčím se-udělám si obličej a jdu na kávičku s kamarádkou. Bude to slzavé údolí,pže obě máme trápení. Ale doufám,že když se namaluju,tak nebudu chtít bejt jak kašpárek :grinning:
24. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Mari mě leze na cestě mezi kamením podběl, jinak tu zatím jiný kytky nmám :grinning: V létě budou bodláky :grinning:

Eli ouřednickej šiml asi potřebuje na podkovy :grinning:

Markee a nebyla by tam nějaká práce že bys přímo nemusela k těm lidem? Jako jít tam s odporem...to je špatný,to by musel i Míša pochopit,že to bys dlouho nezvládla... Tak se hezky nalič a přeju příjemný odpoledne, snad to s tím slzavým údolím nebude tak horký :wink:
24. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
Si přijdu fakt jak flákač,pže něco vim,že nezvládnu,něco fakt nemůžu dělat,prostě tam je určitý blok a nejde to. Hodně toho můžu a chci dělat,ale tady jsou nabídky takové hrozné. Fakt hnusné. Prostě chci dělat co mě bude bavit,ale aspoň trošičku.
No jdu na sobě zapracovat do koupelny. Papa.
24. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
terci :grinning: :grinning: :grinning: aj bodlaky jsou kytky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
marke nemusis si pripadat jak flakac, jako když práce není tak není, to nejde aby měl každej žaludek na všechno
24. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Holky, četly jste, že tu mateřskou neschválili? Kreténi, fakt.

Jsem se zakoukala na starý díly Ulice na cinemě :grinning:
24. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
Krásné odpolko děvčátka :dizzy_face: opět nedočítám, pže za chvilku zase mažu pryč ale jen jsem se chtěla podělit o radost :dizzy_face: :dizzy_face:

právě jsme dorazili dom z utz a urodička prý je dobrá a dr je i přesvědčená, že odběr bude možný i z pravé strany !!! jinak na levo mám 20 folikulu různé velikosti a počet na pravo si nepamatuju pže jsem si myslela že to stejně nepůjde tak jsem to ani neregistrovala jinak opu v sobotu !!! a do čtyř dnu po budu mít bobísky u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a přítelák mi říká kvočno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za prvé kvůli té úrodičce a za druhé že vám to sem hned letím říct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
maab veeeeelká gratulace :dizzy_face:
24. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
děkujuuuuuu :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
24. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
Maab skvělýýýýý, zasloužila bys řád výborný nosnice člověče :grinning:
24. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
holky dotaz, dnes jsem si koupila kontryhel. Jak často ho mám pít? díky :slight_smile:
24. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Míšo, příští týden jedeme na chalupu, budeš mít časík, že bysme za tebou s Fildou přijeli :slight_smile:
24. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
jéé kopi moc gratuluju k těhu :dizzy_face: :dizzy_face: máš termín na narozky mého bráchy..ale kdybys chtěla porodit dřív, tak 16. mám narozky já :grinning:
24. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
autor
Jitie díky :slight_smile: No pokusím se teda porodit na ty tvoje narozky :grinning: :grinning: a jak se máte s Filípkem?

Tercie no ta mateřská :zipper_mouth: jak říkám to jsou modrá prasata ty ODS :grinning:

Maab to je super!!!!Tak moc držím palečky!!! :dizzy_face:

Mari aha,už jsem to pochopila :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
Jiti no jasně, měla bych být doma, tak se ukažte :wink: Jéééé uvidím Filípka na vlastní voko :grinning:

Madormi od začátku cyklu cca do ovu, pak už ne :wink:
24. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
děkuji tercie, tak snad v neděli začnu bumbat :slight_smile:
24. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
Madormi a tak dva hrníčky denně :slight_smile: Ať pomůže :wink:
24. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
ahojky to asi nedočtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tercí je pupík je obr :grinning: :dizzy_face: sluší ti :wink: já cjci takéééééé :grinning: :grinning:

vendul rýmička :frowning2: jo libenar je na to super snad se brzo uleví :wink: ty zoubky to je masakr nám bude 5 měs a ještě nic nevidím :sweat_smile: zoubků se bojím :zipper_mouth:

my dopadli dobře v očíčku už se nic moc neděje už to má o hodně lepší :slight_smile: tak jsem ráda :slight_smile: já byla na kontrole s játry mám to blbý :frowning2: a má vysadit HA :pensive: :pensive: nechci ted miminko :sweat_smile: no a dneska mi dává zabrat pořád se otáčí a nví jak zpátky pak volá o pomoc :angry: já jí otočím a do minuty je na břiše :angry: mě trefí :grinning:
24. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
dva hrnky? no doufám, že to není moc hnus, ale tak co bych pro mimi neudělala :slight_smile: dnes jsem byla ve městě a takových mamin s kočárky, že na mě padla depka, tak jsem šla pro bylinky :slight_smile:
24. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
no jo Mury je to hold holka šikovna i když ještě potřebuje trošku pomoct :grinning:
Maab ty nosnice naše tak ať se spermíky krásně zavrtaj a ty budeš brzo těhulka :slight_smile:
24. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
madormi neboj neni to tak hnusne, da se to pít :wink:
24. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
Mury, tak si udělej, není nic jednoduššího :grinning:
Hele a co s játrama,neříklala jsi předtím že bys měla problémy...
A Sofi je šikula, že má očočko lepší a i to točení :grinning: Nenudíš se, co? :grinning:

Madormi mě kontryhel chutnal, vždycky jsem se na něj skoro těšila :wink: Pokud nemáš s bylinkama problém,není nic strašnýho,fakt :wink:
24. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
očočko, já jsem tele :grinning:
24. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.