• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Kde zas všechny jste? Ulice, co? :wink:
Ani Farmi tu nejni,achjo, jenom aby se mě neupracovala ta ségra moje :grinning:
24. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
ahoj holky, dnes byl zase den frmolník :stuck_out_tongue_closed_eyes: V práci jsem byla dýl, pak jsem dorazila domů a sotva jsem se najedla volal manža, že si zapoměl někde klíčky od auta a jestli pro něj přijedu do práce, tak jsem jela, pak jsme museli ještě nakoupit a napoštu, pak mámě vrátit auto a teprve před hodkou jsem se dostala domů... , pak nakrmit a už jsom tu! :sunglasses: :sunglasses:
jdu vás dočíst, co nového :wink:
Jinak vám ještě povím, že jsem ráda, že odsud odcházím, páč mě teda s tím neplacením hodin pěkně štvou :angry: Dmlouvu mi zatím předělanou nepřinesli žádnou a já tam pořád místo 5hodin co mám ve smlouvě tvrdnu třeba sedm, jako dnes a ještě abych je prosila, aby mě tam někdo přišel vystřídat a když jim řeknu dvakrát, že už bych chtěla jít, tak na mě ještě koukaj, jako přes prsty :angry: a já se pak ještě cejtím, jako bych prováděla něco špatnýho :angry: :confounded:
Zítra jim normálně řeknu, že končím, at vemou někoho dalšího, já ho zaučím a jdu :sunglasses:
24. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Jééé já o vlku :grinning:
24. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
farmi to jsi měla perný den :slight_smile: to jsou teda poměry v té tvé práci :unamused:
já jsem si sama smontovala tu zahradní houpačku, sice mi to trvalo dvě hodiny ale mám to :grinning: :grinning: :grinning: je kráááásná, mám strašnou radost :dizzy_face:
24. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Farmouši zdarec :slight_smile: Hele ale to je gut, že si tu reputaci u tebe zkazili, aspoň tě nebude mrzet je poslat do háje a v nový práci začít s čistým štítem. Rozhodně lepší,než tam jít s tím, že v krámu se ti líbilo víc. Aspoň to máš teď jednodušší :wink:
24. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Farmí, terci má recht! :wink: V krámě jsou to blbouni a ty nemusíš mít výčitky je poslat do prčič a jít do salátů! :wink:
24. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Ee.li, to jsi šikula! Teď se můžeš houpat do aleluja! :grinning: Já dnes oprášila zahradní nábytek a dali jsme si s manžou véču na naší zahrádce! To byla paráda, navíc vařil manža, takže super! :dizzy_face:
24. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Jééé Eli, šikula :slight_smile: Já mám z věcí taky pak větší radost,když si s tím poradím sama :wink:
24. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Hele, skončil seriál a už se to tu schází...jak švábi na pívo :grinning:
24. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Koukám, že si všechny užíváme prvních teplých dnů :grinning:
24. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
aji to miluju, večeře venku, to muselo být super :slight_smile: jen jsem zvědavá jak dojde manža a vynadá mi, říkal mi ať počkám s tím montováním, než dojde z tréninku :sweat_smile: :grinning:
jdu koukat na zprávy a navečeřet se
terci, prosím tě, v kolikátém měsíci jsi objednávala postýlku?
24. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
no jo už všichni vylejzame pěkně ven. Ja to taky miluju, posedavat venku :slight_smile:
No farmiku tak aspoň tě ta vypověď nebude mrzet :wink:
24. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
copak Eli, už by si chtěla kupovat postýlku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoooooj,
Farmi, tak vidíš, včera jsme o tom mluvily....ze začátku paráda a už se začínají vybarvovat, Terci má pravdu, alespoň nebudeš litovat... :wink: .
Farmi, Terci, vy jste fakt ségry? Nebo je to sranda? :wink:

Eli, no já to montovat, tak mě manža sežere...v těhu jsem mohla tak oloupat brambory....jinak jsem byla jako princezna...nic jsem nesměla dělat a když jsem něco udělala, tak to byla scénka a přednáška o tom, jak jsem nezodpovědná....no ale neměl mi říkat, když dorazil z práce:"ahoj gaučový psíku :grinning:" :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Holky, já se těším ven....velou zimu jsem v závějích s malým...a teď, když by to bylo fajn a i bych mohla venku pokecat, tak tvrdneme doma....a mám pocit, že na mě něco leze, bolí mě v krku a pšikám.... :angry: .
24. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
těhulky, tak zatím vybírejte, to je na nakupování přece to nejlepší :wink:
24. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Eli...tuším začátkem sedmýho... nebo možná i dřív,ono jim docela trvalo než to poslali... Ale kočárek jsme kupovali už v 18tt :grinning:

My se taky kochaly sešvagrovkou na sluníčku,vypustily jsme neteř na dětským hřišti, a my se tam flákly na lavičku a vyhřívaly se :grinning: Posezení na terase zatím nehrozí, protože zatím žádnou nemáme, a teď by se mi tam židle zabořila akorát tak do bahna :grinning: Ale když se usadíme v jídelně a otevřem si vrata tak to bude skoro jako venku :wink: A buřty opejkáme stejně vzadu na zahradě a u toho se sedí na špalku,tak to by už celkem šlo :wink:
24. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Natali, pokrevně ségry nejsme,ale narodily jsme se stejnej den, měsíc i rok, a vůbec, máme toho v životě hodně moc společnýho, vyučení ve sgtejným oboru, stejný koníčky a zájmy a tak :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Aronku, co ty tu, mamčo? Honzík už spinká? Jestli jo, tak nahoď nějaký to photo tetkám :wink: Už se nemůžem dočkat :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
mari ještě nee, jen mám nabídky od kamarádek na pljčení, tak abych jí neměla doma moc brzo :grinning:
natalie,tak odpočívej, ať nemáš nějakou chřipajznu :astonished: to máme stejně, nechce mě vidět ani u počítače, tak tu přednášku čekám jak dojde dom :sunglasses:
terci dík :slight_smile:
aronku ahoj :slight_smile:
24. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
jo jo aronku, taky bych už nejraděj měla všechno nakoupeno a kochala se pohledem na to, no už toho mám síce dost ale ještě něco dokupovat budeme muset, ja mám hodně hadříku od kámošky a něco už jsem aj pokoupila, aj přítelak už asi nemúže vydržet, v pondělí neodolal a koupil kolotopč na postýlku :slight_smile: tak sem měla radost aAronku co to tvoje princátko už hajinká? my chceme fotky !!!!
24. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
no Eli tak to se ptáš ty praví, Tercinka byla na všechno hrrr :grinning: ale zas mne všichni říkaj jen ať kupuju ať mímo ví,že s ním počítame :wink:
24. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
ja si du pobrečet k televizi, dávaj modré z neba, to u toho vždy bulím jak želva, vždy říkam že už na to nebudu koukat ale nedá mi to :sunglasses:
24. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
jéé mě se to neposlalo, to je blbý...

Eli ale když jí budeš mít někde rozloženou tak proč ne... já njí ty tři měsíce mám sestavenou v ložnici :grinning: Akorát povlečení jsem sundala, to jsem se kochala jenom chvíli. Teď už čeká vypraný a navoněný ve skříni :wink:
A naši už mi přivezli i kolíbku,aby toho pak neměli moc najednou a pobrali to do auta :grinning:
24. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Mari jaký modrý z nebe, co to je, to neznám?
24. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Já koukám na comeback, ale moc to teda nevnímám protože u toho koukám sem :slight_smile:
A asi půjdu do vany, shodit chlup :grinning: protože nevím, jestli mě dr bude prohlížet nebo ne, tak pro jistotku :wink:
24. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Tak jsem si natahala fotky do PC a zkusím něco přidat :wink:
24. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Míšo, tak to je super, už jsem to oznámila doma, že pojedu za tebou..a pojedu přes Klášterec, těma šouskama si to už nerisknu :grinning:

Kopi, máme se dobře, Filda je hodný mimčo, pěkně nám roste, už má přes 6 kilo a to je jen kojený :grinning:

holky, užívejte si těhu, pak už se nezastavíte :sunglasses:
24. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Přidala jsem fotečky :wink:
24. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Aronku moc gratuluju k Honzíčkovi, já si toho vůbec nevšimla, že už jsi porodila :sweat_smile:
tak hlavně ať jste zdraví :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
jitie, jo taky už si užívám radosti mateřství :grinning:
24. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.