• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
a jak se máte??je Honzík hodný??
24. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Aronku fotky jsou krásné :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
jitie, je zlatý :grinning: dnes poprvé trochu déle plakal, jinak se ozve jen na jídlo a spinká :wink:
24. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
jdu do hajan, nevím kdy se budem zase kojit :wink:
24. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Aronkuuuuuuu, HOnzíííík je náááááádhernýýýýýý :dizzy_face: . Moc blahopřeji. má krásnou hlavičku, žádný šišounek, fakt povedené miminko :dizzy_face: .

Terci, tak to jste opravdu ségry, to je hezký, že se máte :wink: :wink: tak se držte, ať máte ty osudy už jen hezké bez hnusot, co Vás v životě potkaly...
24. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Tak přijel manža z práce,a jelikož má dneska náš parťák Sorbonek 8. narozeniny, tak ho přivedl dovnitř :grinning: Všechno nám tu prošmejdil, očmuchal, a dostal kost na kousání :slight_smile: a zase šli. Oslava co? :grinning:
24. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Jéé Honzík, jdu se taky podívat!!!

Jiti no jo, hele myslím,že i s vaším autem bys teď cestu přes Osvinov nedala :grinning: A na traktoru máme píchlou gumu tak bysme vás ani nemohli jet vytáhnout :grinning:

Natálko moc děkujem, Farmi se šlavěnovat manžovi ale určitě jí to vyřídím :slight_smile:
24. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
Aronku Honzík je krásnej!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a fotečka s těhu bříškem je pěkná,vůbec bych neřekla,že jsi přibrala,jak jsi tady psala minule :wink:

Jitie to je teda Filda pěknej macek :grinning: :grinning: ale to je dobře :wink:
24. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Kráááááááááááááásnej chlapák Aronku :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
Aronku chrásneho chlapečka máte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tercinko to je takovej pořad na markíze(slovenský program) a tam plněj sny a to je vždy takovej doják :cry: ale aspn si vždy pročistím kanálky :dizzy_face: no věčšnou sou tam krásne příběhy ale nekdy aj také smutné :frowning2:
24. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
Mari aha, to někdy mrknu :slight_smile:

Holky jdu už dneska do hajan,zejtra v půl desátý kontrola, a předtím chci stihnout ještě zajet s autem, co začalo bejt pěkně tak je na jediný myčce ve městě pořád fronta a to mě prudí :grinning: a z toho našeho bahna kolem baráku mám auto jako prase, se s ním stydím ve městě zaparkovat :grinning: Tak snad se chytnu po ránu bez fronty :grinning:

Tak dobrou noc .-)
24. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj vsichni :slight_smile: uz nam konecne zacalo jaroooooooooooooooo!!!!!!!!
Aronku, kraaasnej sladouckej chlapecek :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
jééé aronku, je slaďoučkej!!
25. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
Dobré rááánko přeju :slight_smile:
Já jsem si nenařídila budíka na ráno,tak jsem se bála abych nezaspala, tak jsem radši vstala dřív :grinning:
Už mám v sobě dva chleby s máslem a bílým kafčem, půjdu se pomalu připravit k dr.
Ještě chci stihnout umejt to auto a pak se koooonečně pojedu poohlídnout po nějaký tý skříni pro Lukáška :slight_smile:
25. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
aronku-Honzíček je kouzelnej,krásnej chlapeček!!!Moc se vám povedl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2010 v 07:49  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj Květi,jak se máte s Adámkem? :wink:

Madormi, už jsi měla čajík kontryhelovej? :wink:
25. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
tercinko-tak ať kontrola dopadne na 1* :wink: :wink:
25. bře 2010 v 07:50  •  snaží se  • Odpověz
Katy děkuju, jsem zvědavá, co mi poví :wink:
25. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
tercie ještě neee :slight_smile: myslela jsem že ho začnu pít jakmile to dostanu, to znamená že snad v sobotu nebo v neděli :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
Madormi ahaaaa, tak to jo :wink:
Kočky jdu na to, ať stíhám, tak zatím, já se pak ozvu,myslete na mě :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
myslíme, ale vše určo dopadne na dvakrát podtrženou jedničku s hvězdičkou :wink:
25. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Aronku, Honzíček je krásnej! :dizzy_face: Ten se vám povedl! :wink:
Terci, držím pěsti na kontrolu! :wink:
25. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Pekne slunecne ranko :slight_smile:
Terice,setri se pri umyvani auta .. pamatujes,jak dopadla Murynka,kdyz zacala malovat ? :wink: :wink: I kdyz ted uz by to nevadilo, meli byste sladke stesticko na Velikonoce :slight_smile: At ko dopadne na 1*
S Adamkem se mame dobre, mam nove fotecky v albicku, uz mame 6,5kg .. uz to neni zadne krehke male miminecko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
aronku krásného rošťáka máte :dizzy_face: :dizzy_face:
terci taky držím palečky :slight_smile:
já mám dneska narozeniny tak si všechny dojďete na zákusek a kafíčko :slight_smile:
25. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
ee.liska. tak přeju vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a hlavně zdravé miminko!!! já si na tebe dám jablko, začala jsem hubnout čeká mě 5-7 kg abych se dostala na svůj normal:slight_smile:
25. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Ee.li, vše nejlepší k narozkám! :wink: Ty beránku jeden! :dizzy_face: Jo jo, zákusek bych si dala, asi si dojdu do kantýny! :grinning:
25. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Děkuju :slight_smile: mardoni tak to držím palečky ať se ti daří hubnout :slight_smile:
dneska jdu do práce odnést lístek na peníze, tak zrovna skočím za holkama, vezmu nějaké zákusky a víno :grinning:
25. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Elisko, vsechno nejlepsi k narozeninam :slight_smile: Hlavne at se tobe a miminku skvele dari :dizzy_face:
25. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
Eli,koukam se ti do albicka a ty jsi dostala prukazku a mas potvrzeny srdicko 20.1. ,kdy se nas malej narodil :grinning:
Poradne si narozeniny uzij , ja bych klido dorazila,ale jsem moc daleko :grinning:
25. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
kveti tak to je další znamení že to dobře dopadne :sunglasses: děkuju za přání :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.