Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
26. bře 2010

Hoky\ děkuji za podporu. Jak budu doma tak hned písnu.
Jiank kdo jde nebo je už na KO, tak držím pěsti.
markee: kočárek je moc pěkný. Moc se mi líbí. 😀

tercie
26. bře 2010

Holky tak jdu, než se vykopnu tak je poledne 😀 To budu mít akorát 😉

markee
26. bře 2010

Kopy ta rukojeď je vidět na tom mém odkazu a když sjedeš níž,tak jsou tam různé barvy kočárků a u sporťáku vidíš,že je na druhé straně rukojeť než u hluboké vezre. Prostě tam jen zatáhneš takový plast a povolí a jen přehodíš na druhou stranu.Jde to samozřejmě přehazovat i s hlubokou verzí a jde to dobře.

markee
26. bře 2010

Maarrtinko,určo KO dopadne dobře,neboj. A díky za pochvalu kočárku.
JInak já bych si teď vybrala barvu kočárku-č.1, č. 2, č. 10, č. 12. 😀 Já zelenou moc nemusim,ale spíš,kdybych viděla ten kočárek v obchodě,tak bych i jo.Ale takhle přes net mě většinou nenadchnou.

aronek
26. bře 2010

Jinak musím říct, jak jsme měli hrozné ráno. V pět ráno alarm a monitoru dechu, hrozně to ječelo, že nedýchá. Oba jsme vylítli, já hned brala malého a snažila se ho vzbudit, šlo to pomalu, ale vzbudil se. Tak nevím, jestli fakt přestal dýchat, nebo tam byla nějaká vada, každopádně teď nemám klid a pořád ho šmíruji

aronek
26. bře 2010

Já mám opravdu Camarelo Q12 a jezdí se s ním supr, fakt mohu doporučit 😉 ale zatím s ním moc nejezdíme, tak doufám že vydrží pak ještě na jedno mimčo 😀

madormi
26. bře 2010

Teda Aronku to bylo hnus probuzení, ale tak snad jen třeba ležel moc na kraji desky nebo tak a spustilo. NO každopádně díky bohu za takové vymoženosti jako je monitor dechu co 🙂 Jinak když mluvíte o kočárcích, švagrová má implast bolder a je perfektní. Lehoučký, vysoký, prostorný, Justýnce bude 1. dubna rok a přes zimu byla v klidu v hlubokém. A naše sousedka má firkon a taky je s tím spokojená, ale ten je nižší než implast a asi těžší ale zase lepší na zimu protože vypadá tak teple, boudička se dá hodně sklopit má docela vysoký nánožník takže tam tolik nefouká.

handm
26. bře 2010

Ahoj holky, mám peklop v práci, ani vás nestíhám dočítat, číst a reagovat...
Tak jen všechny zdravím, doufám, že všechno všude je OK a pokusím se nějak přes víkend to napravit!!

Mějte se krásně!!!

madormi
26. bře 2010

a já za těch 14 dní co jsem žila v tom že koncem října budu mít miminko, jsem na netu okoukla dost kočárků a favority jsou implat clipper v bílé barvě s černým, firkon verano černý, camarelo q12 a zopa calibro 🙂 Vše více či méně černé :D Tak já teď očekávám MS tak snad dorazí ať vím že je vše v poho a v dubnu naskočíme znova :D

sarlotta
26. bře 2010

Ahojík holčinky🙂 tak jsem byly s Ee.liskou na kafíčko🙂 Samozřejmě sme vymétly obchody 😉 a koupila jsem si zavinku kráááásnou na léto 😎

sarlotta
26. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 39tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 38tt................ KO 26.3....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 25tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně🙂
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 19.4.
kytiii 15tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 15tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 14tt.....................
Kopa 10tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Maarrtina .......................našla // 12.3 KO 26.3.
Cajori 27DC
Mandormi 26DC
Aja 19DC
Katyna 19DC
Ikopretinka 17DC
Nicollka 13DC
M.aa.b 11DC
Paajaa 4DC
Farmarska 3DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

kopa
autor
26. bře 2010

Markee díky za vysvětlení,už to chápu 😀 😀

Aronku teda takové probuzení 😔 😔 Třeba to byla náká chybička.To já bych mímo taky pak šmírovala.

Madormi duben je za dveřmi 😀 😀 😀

Sarlott ty máš ten x lander tu korbičku vid?Mě se přesně líbí ta tvoje barva zelená,asi jí taky budu chtít.

sarlotta
26. bře 2010

Kopi tak to máš dobrý vkus🙂)))))))) 😎 😀

sarlotta
26. bře 2010

Aronku šmarjá bych měla infarkt 😲 😠 já chodila malého očumovat i bez chůvičky🙂 furt.

madormi
26. bře 2010

kopa jj 🙂 v dubnu do toho dáme vše 🙂) teď hlavní abych to o víkendu dostala., abych věděla že je vše v poho. těhu je vééélice nepravděpodobné proto MS chci 🙂 ale snad je to letos naposled co jí chci a naposled co jí dostanu 🙂zpoždění jsem měla snad jen jednou a to teď a to jsem byla těhotná. ale zatím nepociťuji příznaky MS, tak mě to trochu znervózňuje. Většinou mě 2-3 dny pobolívá břicho, a hlavně žily na nohou a mám pocit nafoklosti to teď ne :-/

natalie77
26. bře 2010

Ahoj,
tercigravidita 😉, Terci, tak držím pěsti, vše bude ok, pokud by se něco dělo, tak by tě nenechal čekat do rána a ještě stím, že můžeš dorazit, kdy chceš...takže klid, vše je v pořádku 🙂.

Aronku, nám se to stalo v noci, když mu bylo asi 14 dnů....ale závada to nebyla a Mareček byl dobrej....Mudra mi říkala, že třeba měl prodloužený nádech, takže to začalo pískat.....někdy fakt stačí vzít mimčo a ono se nadechne, ale nervy jsou to strašný ☹ . Já bez monitoru nemohla být, a i tak jsem malého pořád sledovala...hlavně, že tyto vymoženosti můžeme mít...díky za to 🙂.

No a u nás....Marek má antibiotika, poslech prý hrůza, doporučení do školy nám moc nechtěla dát, ale dalal stm, že po létě se domluvíme co a jak......jenže v létě je jakž takž dobrej a pak zase od září do dubna pořád marodí....no a já dostala nějaké prášky, že to vypadá na začínající zánět po výkonu, mám prý asi oslabené tělo....v noci malej skoro nespal, od půl 2 kašlal, tak snad se to začne zlepšovat..je to na budku, takový krásný týden a my zavřený doma v posteli 😝
Jinak všem držím pěsti na kontrolu a Terci už může rodit, když mají skříň 😀 😉
Opatrujte se.

natalie77
26. bře 2010

Asi si užíváte sluníčka nebo pracujete...tak já se jdu natáhnout k tv než se malej vyspí 🙂

sarlotta
26. bře 2010

Natali no to je fakt na houby, ale o víkendu má pršet, tak se trošku ochladí... vyležte se marodci 😉

natalie77
26. bře 2010

Sarlot, moc děkuju. Co Tvůj Kryštofek, jak to má se zdravím? Jak to snáší ve školce? Ach jo....je to budku, mám toho plný brejle...

sarlotta
26. bře 2010

Neboj do Velikonoc jste jako rybičky🙂 vyberete si to teď a bude🙂

Kryštof je docela v pohodě až na nějakou zelenou rýmu sem tam.. to ho mám doma tak 3-4dni a léčíme pamyconem a pak zas šupajdí do školky aby za 14dní donesl rýmu znovu🙂
ale antibiotika měl naposledy v listopadu loni. No a první antibiotika měl až ve 3letech, možná že jsem dlouho kojila, nevím, je šikulka🙂
Ve školce je právě od těch 3let a od 3,5 na celý den i se spaním a je tam moc spokojený, on miluje děti🙂

natalie77
26. bře 2010

Sarlott, jsem Ti koukla do albíčka, malý je moc hezounký a jaký má kukadla...já miluju hnědooké dětičky 🙂 . No a také máš smutnbý přéíběh....ach jo drásá mě to, ale všechno dobře dopadlo, tak pro nás nastávající snažilky je to mooooc povzbudivé
🙂 .Jinak Marek byl také dlouho kojený...a první antibiotika dostal ve 4 měsících, bohužel to není záruka zdraví, i když možná by na tom byl asi hůř....

Marek také miluje děti a do školky se těší 😵 , tak uvidíme, jak to bde vypadat na podzim....

sarlotta
26. bře 2010

No jo Natalii, nemá cenu se dívat zpátky... taky si dej nějaké fotky ať mám co okukovat🙂))))))))))))

natalie77
26. bře 2010

lupnu sem malýho......

sarlotta
26. bře 2010

no krásný chlapeček, takový prďošek ještě.-) ach jooo rostou tak rychle 😉

natalie77
26. bře 2010

No to je pravda ☹ , nedávno to byl takový uzlíček...a dneska, když nám paní doktorka řekla, že nám dá antibiotika, že ten nález je děs...tak se podíval jako pan doktor, vykuli oči a říká jí...to snad není možný.....no málem nás to obě roztrhlo smíchy...musíme si je užívat, dokud nás potřebují....se bojím puberty....asi bude hubatý po mamince 😉 , já byla hubatá jen doma.

natalie77
26. bře 2010

jo a děkuju....každé mamince přijde to její děťátko nejkrásnější 🙂

jarusenka
26. bře 2010

Ahoj holky, jdu vás pozdravit a zkontrolovat. 🙂 U nás je všechno v pořádku, ale začíná se to sakramentsky blížit. 😀

farmarska
26. bře 2010

ahoj koťátka, dnes jsem tu o něco dřív, ale jen nakukuju, rychle dočtu a pak musím jít poklidit nákup, akorád jsem stihla přijet z práce a nakoupit a za chvíli tu mám ty svý kluky 🙂 tak pokecám až večer.
tý jo dnes je ale krááásně že 😵 Jste mě tudle tak naladily těma buřtama, že jsem dnes nakoupila párečky a klobásky a za hodku jdu dělat vohýnek 😉
jinak hlásím, že dnes jsem byla v práci naposledy, původně jsme se dopoledne dohodly, že půjdu ještě o víkendu, ale před půl hodkou mi vedoucí volala, že nemusím 😵 😵 jupí jupí jej!! 😀 Takže si odpočnu doma, pobudu s rodinou a ještě do prvního než nastoupím do nový práce si stihnu dodělat nějaký resty 🙂

natalie77
26. bře 2010

Farmi, tak to je supééééér, to mám velkou radost.Odpočineš si, teď potřebueš hodně síly.... 😉
No ty buřtíky, ty Vám závidím 😝 , ale užijte si je 😉 .

natalie77
26. bře 2010

Ty jo....malý pořád spí 😕 , chuďátko moje malé...alespoň mu bude třeba lépe...ale večer bude strašit ještě v 8

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru