Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
30. bře 2010

Dobré ránko, babulky 🙂

Mury...............jak jako židličku? Copak Ty si nevezmeš tu krááásnou 30 let starou po manžovi??? 😀 😀 😀 U nás to bude to samý................ 😀

murynka
30. bře 2010

keri 😀 😀 😀 ahojky 😵 jak se máte??

židličku tuto

http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/es...

tchýni asi odvezou 😀 😀 😝

kerrie
30. bře 2010

Mury..........jen ať jí odvezou..........se tam asi potká s tou naší...........si můžou holky postěžovat na nemožný snachy 😀 😀 😀

Jéééé a židlička je krááásná..........dobře jste vybrali 🙂 😉

kerrie
30. bře 2010

Mury, Ty jsi krmila Bebou, viď? My už taky kojíme minimálně a jinak papáme Bebu ☹ Dávala jsi k tomu ještě během dne něco k pití? Čaj nebo jen vodu?

farmarska
30. bře 2010

ahoj berušku 🙂 hezký ránko 🙂
aron, doufám, že se vysvětlování povedlo a že Jeníček pochopil význam noci 😀
kopísku pavouci fůůůůj, těch já se děsně štítím, to jako kontrola nekontrola, pavouk by byl kaput 😅 😝 😝
jo a jinak na oblečení se moc těším! hlavně to tričko mě zajímá 😉páč myslím, že máme tak stejný figury, tak at jsem inspirována 😅 🙂 tak foť foť 😉 😀
Tý jo a co dělá krk?a co děláš na hajzlíku?Máš běhavku, nebo jen víc piješ? 😕

Mury je to přesně jak píšeš, mám radost, že výsledky jsou ok. , ale člověk pak prostě nevím proč ..a já se asi příště poseru z toho strachu, že se to bude zas opakovat 😝 A že to příště vyjít musí, no na to už moc nevěřím 😝 sem se poučila ze sebe a ted když vidím markee, mao, atd.. že i po tom všem , čím si prošly, pořad chudinky nic 😔 No na světě není žádná spravedlivost! 😠
Ale tak věřím to víš že jo 😉 Nic jinýho nezbejvá 😅
Tý jo malé už bude 5 měsíců! to snad není ani pravda jak to letí!!! 😨 😕 😨 Tý jo, ty se ani neotočíš a za chvíli ti poťape do školky! 😅 Hele tak pak nám napiš, jak o kolik přibrala, bo určo se to nějak projeví,když jí tak jede ten sunárek a kašičky tak jedou 😵

farmarska
30. bře 2010

jéé vy jste toho zatím co jsem psala nakecaly! 😀

ahoj Kerie, japak vám to jde s malou? 😉

holky a jak vám ty kuřátka v noci spinkají?
mě si zrovna včera stěžovala kamarádka do telefonu, že jí ted posledních 14dní dítko vůbec nespí 😝 je z toho už unavená. 😢 v noci se budí, ráno spí maximálně do pěti 😝

murynka
30. bře 2010

keri fakt jo kojení nejde 😕 no bebu jsem dávala ale začla mi stávkovat a omítala mi jí tak kupujeme sunar řekla mi to dr...je lepší sladší beba mi přijde oproti sunaru taková chemická malé chutná sunar líp..a jí mi ho i víc 😉 a navíc sunar je o proti bebě skoro zadarmo 😀 ta beba je drahá šíleně.....kolikrát kojíš kolik ti vypije ml beby....

farmarska
30. bře 2010

holky z tchýní si těžkou hlavu nedělejte 😝 to je znad nějakej jejich zvyk-tradice, že ony by všechno dělaly jinak než děláte vy..samozřejmě líp 😀 😀 😀 Prostě si jeďte podle svýho a at si melou co chtěj, oni si už svoje odchovali a ted můžou tak maximálně radit, nic jinýho už jim krom těch rad, ale nezbejvá 😅 😀 😀

murynka
30. bře 2010

farmi já to chápu já byla v prdeli po prvním potratu 😔 a jak jsem se bála že se to bude opakovat když vidím vás marke,tebe mao přijdu si jak srab vy jste strašně silné že do toho jdete znova a znova a věřím že se dočkáte....i když je těžké tomu věřit...vy už se začnete snažit...

moje prdelka spí úžsně ted koupu kolem půl 8 posunula jsem to kvůli létu před koupáním má kaši po koupání UM do 8 spinká vzbudí se v 5 na první jídlo pak spí tak do 7 ona mi spí od začátku dobře

farmarska
30. bře 2010

mury ale že i ty s tcchýňkou budš mít trabličky.., dyt si si jí ještě asi před půl rokem, tolik chválila 😅 😀 😀 😀
jinak židlička vypadá móóc hezky! 😵

murynka
30. bře 2010

farmi ale já jí chválím i ted ona je jinak hodná ale ty kecy a rady 😀 😝 jinak taková ta tchýně na zabití to zatím není 😅

kerrie
30. bře 2010

Farmísku, ahojda 🙂 Nebuď smutná, určitě už vám to příště vyjde.........prostě MUSÍ!!!

Jinak my spíme v noci dobře, nemůžu si stěžovat..............napapá se třeba v 9 večer a spí do 5. Akorát teď od NE to má nějaký rozhozený, co byla ta změna času..........ale snad se to zas srovná.
A jak nám to jde? Kráááásněěěě 😵 😵 Moc si to užívám a radujem se s manžou z každýho Emiččinýho pokroku 🙂 Teď třeba už od 7 od rána předvádím čertíka, až mě z toho huba brní a malá se tomu pořád tlemííííí 😀 😀 😀 Jen se bojím, že to udělám na nějakou prodavačku v krámě, jak jsem z toho zblblá 😀 😀 😀

farmarska
30. bře 2010

marky když chci domů taky takovou berušku, nebo berušáčka, tak mi nic jinýho nezbejvá 😅 😅 😅
tý jo tak to máte fakt krásně rozvrhnuté a malá je vzorňačka 😵 😵 to se pak hned líp pečuje o takhle hodné miminko 😵 😵

kerrie
30. bře 2010

Mury a co tu vodu nebo čaj, mám ještě dávat? 🙂

kerrie
30. bře 2010

Holky, myslíte, že budem taky jednou tak pošahaný tchýně? 😀

farmarska
30. bře 2010

mury co není může bejt 😀 větší miminko, víc rad 😀 😀 Ne ale oni za to většinou nemůžou, prostě rády raděj a "pomáhaj" a nemůžou si pomoct 😀 😀 😀
jéé holky to se tak krásně čte, jak si to s malejma užíváte 😵 😵 😵 Já se na čertíky taky tak těším! 😀 kerie však my budeme taky takhle blbnout 😀
holky je to hezký , moc hezký jak vám rostu a jak vám to s nima jde 😵 pozorujete ty pokroky co dělaj.. 😵
jste moc velký šikulky!!! 🙂 🙂

murynka
30. bře 2010

farmi jo jo režím už máme krásně daný 🙂 jo je fakt hodná ale nechci to zakřiknout 😀 😀

kopa
autor
30. bře 2010

Farmísku tak já nakonec toho pavouka zabila lžící na boty 😅 😅 jsem si ho tam chtěla dát,že ho pustím z okna a já ho omylem bacila 😅 😀
Ten krk už je lepší,čekám až bude 10hod abych mohla do té lékárny.na wc furt chodím čůrat jdu třeba 10 za noc 😅 no už to kolikrát mám jen tak,tak 😀 😀 zkusím to nafotit 🙂 myslím to oblečení 😀 😀

O tchýni mi ani nemluvte,o víkendu nám psal přítelův brácha,že byl malej Tomík v nemocnici,měl horečky a dostal takovou tu febriální(nevím jak se to ted jmenuje )křeč 😔 😔 Naštěstí švagrovka má zdravotnický kurz,tak hnedka věděla co dělat.Pak prý do 3 minut přijela sanitka a oni byli 4 dny v nemocnici a když malej bude mít horečku musí dostat diazephan.No a mi nic nevěděli 🤐 🤐

kerrie
30. bře 2010

My jedem za měsíc poprvé s partou na hory s Emičkou...........už se na to mooooc těším..........uvidíme, jak se jí to bude líbit. 😵 😵 No a já se taky těším, že bude nějaká změna........................... 😉

farmarska
30. bře 2010

kerie já myslím, že s Robertem dávala dětskej čajíček, ale to už je ták děsně dávno, že přesně co kdy a jak si už nepamatuju 😅
kerie a tchýně budeme nejspíš uplně stejný 😀 😀 😅 😅

navíc, mě jak tes syn už roste jako z vody, tak si čím dál tím častějc uvědomuju, že ještě pár let a taky můžu bejt babičkou! 😨 😨 😝 a nebo si přivede domů nějakou holku... 😝 už ted na ní žárlím 😅 😀 😀

farmarska
30. bře 2010

když to shrnu, já budu příšerná tchýně 😎 😀 😀 😀

murynka
30. bře 2010

kerie dávala jsem čaj štávičku od hippu vodu nějak nic nemá potřebu určo to zkus oni prý pak hodně pijou když jsou na příkrmech tak snad pak začne nabízej mezi krmením tak hodinu po krmení 😉

ker myslím že více pošahaný jsou mámy od kluků 😀 😀 😀 😝 😝 moje maminka je normální tchýně tak doufám že budu i já 😝 😀

ty pokroky jsou suoer my se točíme na bříško už na obě strany včéra to zvládla i na druhou..směje se nahlas je to prča 😀

farmi co to vaše snažení už začnete

farmarska
30. bře 2010

mury tak pššt 😉 😀
ježiši kopi, to bylo řečí, pavouček pro štěstí! 😀 a pak ho rozmázne lžící 😀 no já se z tebe snad pos..ru! 😀 😀 😀
s tím weckem to je ale fajn, že lítáš jen na malou, páč lítat takhle srát, tak máš už prdel jak pavián 😅 😀 😀
Jo a to oblečení vyfocený bude stačit 😀 víc vidět nemusím 😀 😀
To s Tomíkem je mi líto, chudášek malinkej 😢

kerrie
30. bře 2010

Mury, tak já to zkusím, díky.

No to mě neděste, že budu praštěná tchýně 😀 Naše mamina je taky normální...............do ničeho nám nekecá a rady dostanu akorát když si o ně řeknu............. 😉 Musím si to pamatovat a pak to taky tak praktikovat 🙂

farmarska
30. bře 2010

mury jo jo, začneme 😉 , ale zatím jen polehounku, jako že to nebude ani tak snažení, jako příjemnej sexík bez ochrany 😉 Snažit se začnu, až to nevyjde a já po tomto sexíku neotěhulím, tak pak půjdu zase tvrdě na to 😎 a pak at se manžel začne modlit, aby to vyšlo co nejdřív 😀 😀

murynka
30. bře 2010

jéé ker pojedete na hory ju se máte 😵 😵 my se asi v létě chystáme autem do chorvatska zatím se těším ale budeto asi hrůza 😀 vše zabalit atd ještě že máme kombíka 😀 i tak bude malý 😅

leni to je mi líto ☹ jsou to někdy starosti...s tím pavoukem mě to pobavilo 😀 😀

kerrie
30. bře 2010

Stejně mě to kojení furt štve...........už bych to asi měla hodit za hlavu..........ale nedá mi to...........pořád to zkoušíme, třeba se stane zázrak ☹

aja.83
30. bře 2010

Ahoj holky! Zdravím vás a jdu vás dočíst! 😉 Ježiš, to zas bude dočítání, když je tu Farmííí 😀 😀 😀

farmarska
30. bře 2010

holky moc hezky se mi tu s váma povídá, ale já musím jít krmit a pak jet ještě za učetní do nové práce 😝 a taky si zjistit, na jakou směnu nastupuju 😝 tak zatím, mějte se a nezlobte tu 😉
kopi předávám ti žezlo, ošéfuj to tady a dohlídni na holky 😉 😎 😎 😀 😀

kopa
autor
30. bře 2010

Jéé Kerrie je tady,zdravím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru