Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
30. bře 2010

katy .....dekuji moc..... ty mas taky peknou novou fotecku 🙂

katyna6
30. bře 2010

handm-nene,ještě nikde,já nevím,jak dlouho mám čekat,předtím se zadařilo sedmý měsíc,teď je to zatím 5,tak nevím?Tu hem,jsem si vymyslela sama,kdyby se i dál nedařilo,ať víme něco dopředu,na výsl.jsem čekala 6 týdnů.

sarlotta
30. bře 2010

No Handm počkej🙂 jak To pojede nahoru včíl🙂)))) jsem se skoro lekla na váze...

Hani jo🙂 13.4. 🙂

cajori17
30. bře 2010

holky stavim se odpoledne,pritel se vzbudil a jde na odpoledni,tak se pak stavim....zatim pa

handm
30. bře 2010

šarlotko, nestraš mě 😀 Já zatím dvě, tak doufám, že to nevezme nějaký rychlý spád 😀😀😀😀 mám už dost nasysleno dopředu.. v prvním (s MA) jsem nabrala 3 a těch už se nezbavila, takže mám náskok 😝

kopa
autor
30. bře 2010

už jsem tu z lékárny poradily mi Homeovox a mám to cucat.

farmarska
30. bře 2010

ahoj holky, tak jsem zpátky. Byla jsem u učetních v tý firmě kam mám nastupovat a pak taky pro věci na sebe, páč ve výrobně budu chodit v bílém 😎 a ve pozítří ráno nstupuju.Jsem z toho zase nervozní už ted 😅
Téda holky co to čtu, vy jste dnes ale měly nechutný ranní zážitky 😝 jedna rozplácne pavouka, druhý málem pes sežere nafouklýho potkana a třetí se potká se zajícem bez hlavy 😝 ..no samý chuťovky 😝 😝 😝
Jinak kopi na fotce vypadáš dobře ty kecko! a ty gaťáky vypadaj fakt suprově 😉 Ještě vokaž to tričko 😉 a pak mi napiš na kolik tě to vyšlo 😉
katuš máš krásnou novou fotečku a moc ti to na ní sluší!jsi kočka! 🙂
pájuš zdravím 🙂 s tím tvým manžou to je ale fakt pech jako hrom 😖

kopa
autor
30. bře 2010

Markee já vím,že to nejde naplánovat s tím rodičovákem.Ale jak jsem doma,tak furt o něčem přemýšlím a vymýšlím 😅 😅 Markee to je super,že máš tolik oblečků,určitě je brzy využiješ 😵 😵 😵 No já právě pochybuji,že někde něco dostanu 😅 😅 třeba od tchýně 😀 😀 😀 😀

Sarlott no já právě ted kupovala spíš bodýčka s delším rukávem,tak jsem si je seřadila podle velikosti a ve čtvrtek po kontrole zase něco koupím,no kupuji neutrální barvy 🙂 Včera jsem byla v nextu a měli tam krásné šatičky na mimi a krásný svetřík 😵 😵 😵 no byla to nádhera.Už chci vědět co to bude 😀 😀 😀 třeba by něco na NT mohli vidět 😅 😅 A na ten Nt se chodí podle stáří z Utz a nebo MS??? 😅 😕

Cajori škoda mršky 😔

paajaa
30. bře 2010

Holky moc děkuji za uklidnění. Jedna holčina, mi tady psala, že by to nemělo výsledek zkreslit, když neměl horečku. Tak snad ho tam dokopu. Držte mi palce. 😉

farmarska
30. bře 2010

Jéé koukám Nikolka má taky novou fotku 🙂 hezký 😵 Nikol myslela jsem na tebe..co novýho u vás? krom toho že malujete. Jak jste na tom s manžou?klape to? a co s prací jak to máš? a co maminka?
kopi ted jsem okoukla ty kalhoty a jsou fakt super 🙂

holky a nepište tolik,dočítám a jsem teprve na straně 1421 a nemůžu vás nějak dohnat 😠 😝

murynka
30. bře 2010

leni na NT se nespoléhej jak to dopadlo u mě 😀 😅 jsem ti řekal že pokud to bude holčička něco dostaneš ode mě 😎

farmarska
30. bře 2010

jéé i cajori má novou fotešku 😵 😵

kopa
autor
30. bře 2010

Holky já taky dočítám 😅

m.aa.b
30. bře 2010

Brý den přeje Mrakomor 😀 😎

tak kKO dnes ok - dr nevidí důvod proč transfer odkládat 😎 😎 😎 což znamená, že zítra nejpozději ve čtv budu mít v bříše dva prdolky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Kopince tu všici chválí gaťky, ale já žádné nevidím 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

paajaa
30. bře 2010

Tak ten můj blbec se nechal přeobjednat na 9.4. Já už fakt nemám sil. 😉 Máme tak bát oba- tak to by mě zajímalo proč. 😠 ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

kopa
autor
30. bře 2010

no jo Cajori má novou fotečku a Katynka taky 😵 😵 😵
Cajori a všichni ostatní dočkáte se!!!!Vždyt si vemte já jak čekala 😅 nejdřív přítel chtěl,pak nechtěl,pak měl tu kamarádku 🤐 🤐 že.....a v lednu totál depka a v únoru bylo zaděláno 😀

Handm jéé tak já tě nebudu děsit 😀 😀 😀 hele víš já nad tím furt přemýšlím,kolik toho je potřeba atd...mám z toho celkem strach,že mi pak něco bude chybět.Spoléhám na vás a vaše rady 😵 😵páč pochybuji,že by mi třeba tchýnka poradila a známé co mám tak ty děti ještě nemají.

Markétko tak to jsi moc hodná 😵 😵 😵 no sama jsem zvědavá co to bude 😀 😀 😀

farmarska
30. bře 2010

tak dočteno! 🙂 je supr, jak mě posloucháte, řeknu at přibrzdíte...a tady to hned stojí! 😀 😀 😀
ahoj mrakomore, no to jsou supr zprávy!!!! 😵 😵 jéé já už se těším až nám napíšeš, že jsou tam!! 🙂 🙂 🙂
kopíkovský hezký kalhoty jsou na fotkách asi o dvě tři stánky dřív 😉

kopi a co je to ten homeovox?? to slyším prvně. To víš, musím získávat info. bo je mi jasné, že hned jak onemocním, tak taky ochořím 😝 u mne to je nepsané pravidlo 😝 tak at vím co můžu lupat 😉

sarlotta
30. bře 2010

Kopi podle MS nejlíp ve 13tt🙂 oni Tě objednají... jako pohlaví by mohlo být vidět, ale nikdo Ti to tak brzy neřekne jistě 😉

sarlotta
30. bře 2010

maab jupííí, to je super.... otěhulení v přímém přenosu🙂))))

farmarska
30. bře 2010

páji 😢 😢 😢 no teda to už je fakt na facku 😠 😖 ach jo ☹

sarlotta
30. bře 2010

Paaja asi aby se nebál 😅 😉

farmarska
30. bře 2010

a já musím zas jít něco dělat.. mám tu hromady vypranýho prádla 😝 tak zatím zduř, pozdějc zas načumnu 😉

m.aa.b
30. bře 2010

jj je to skvělé hlavně aby se dobře zabydleli 🙂
Farmi díky 😉 😉 😉
Kopi znám několik lidiček co čekali dle lékařů jedno pohlaví a jaké bylo jejich překvapení když se narodilo přesně to druhé 😀 😀 😀 😀

m.aa.b
30. bře 2010

Kopi gaťky jsou pěkné !!!! Já mám obavy že na sebe je až to bude aktuální neseženu 😒

kopa
autor
30. bře 2010

farmíku kalhoty mi vyšli na 1198,- a triko na 598,- ale fotečku ted nedám páč přítelák něco dělal s fotákem a mě se to ukazuje strašně tmavé 🤐 🤐
No on ani ten Homeovax nemám moc dobrý návod,hledala jsem to jen jako homeovox v těhotenství a tam mi vyjeli odkazy.http://www.manitera.cz/homeopatika

paajaa
30. bře 2010

Farmi: mě už ani neštve, že to odsunul, ale že mám plodné dny. Já už prostě nevím jak dál. Nesnáším svýho vlastního manžela. 😢 😢

kopa
autor
30. bře 2010

Sarlott aha,no tak snad mě objednají brzy,si tam budu volat ve čtvrtek až dojdu od doktorky.Protože dle Ms jsem nákej 11+3.Tak abych to neprošvihla 😅 😅

maab to je príma!!!!Moc držím palečky!

sarlotta
30. bře 2010

Paaja možná bys ho mohla na Velikonoce zmrskat preventivně 😉 Je mi to líto... nemá on teplotku z toho odběru ?? 😅

Nehádej se, nevyčítej.. řekni mu, že je Ti to nakonec fuk a nebav se s ním. třeba mu to dojde 😉

handm
30. bře 2010

KOpi🙂 jen si to hezky nakup dopředu, pak mi všechno povíš a vysvětlíš, co mám mít a kolik 😀😀😀😀😀😀😀
a kam tedy jdeš na to NT??

Paaji, to je mi tak líto ☹

M.aa.b super!! gratuluju moc"!!!🙂🙂🙂🙂

Farmi, budeš jak doktor...

Holky, já dočítání vzdala... měla jsem toho snad za týden a to se nedá, tady při tý frekvenci 😀

mari111
30. bře 2010

čááááu mrakomore, no teda tak to moc držím palečky na zítra nebo pozítři, ať se to udrží, prďolky malé 🙂
No teda Paji a neboji se třeba on toho, že by zistili že je chyba v něm nebo prostě se stidí, nebo ja nevím, že on to tak protahuje pořád ,musíš to mít těžké, ale vydrž holka vydrž, co nám zbejvá, musíme být trpělivé když chceme prďolky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru