Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
11. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Koukám,že se tu řeší váha 😅 Tak to u nás bylo taky,ale to už je delší dobu,psala jsem si o tom s Tercinkou 😀 😀 Ted je to u nás tak,že se snažíme oba jíst zdravě a dost se hýbat.Dřív měl teda přítelák někdy tendenci rejpnout,že bych něco měla shodit,ale spíš kvůli zdravotní stránce.No a dneska si doma žeru a ještě ted mi šel nakoupit dobrůtky 😀 😀 😀 Mám furt strašný hlad a chutě 😅 😅
Markee mrzí mě,jak se manžílek zachoval.Určitě tě to moc ranilo ☹ Ale příjde mi to od něj dost sobecké,tě ještě potom vše takhle psychicky zranovat.A to,že se nechce milovat,že jsi tlustá-podle něj(mě příjdeš normální co jsem koukala na FB,to jsi ještě neviděla mně a můj nadpičník 😀 😀 )Tak to by mě hodně bolelo,přeci spolu jste kvůli lásce a né kvůli postavě.

kopa
autor
11. dub 2010

Jinak mám to jako Farminka,každý rok se mi postava mění někdy k lepšímu a někdy k horšímu 😅 😅

Wladi tak pěkně sbírej tu citronádu,jak tu psala Tercie 😀 😀 😀 😀

tercie
11. dub 2010

Miraxko užíváš zaslouženou chvíli klidu? 🙂
Díky za radu,já jsem si právě včera říkala, jestli mám bejt v klidu,a nebo to jít počítat, po kolika min. to je 😀 Ale chtělo se mi tak spát, že jsem si řekla, kdyby to bylo ono tak asi neusnu, no a chrněla jsem až do rána...teda než se mi začlo chtít na wc 😀

tercie
11. dub 2010

Já jsem se teď taky děsně rozežrala, a až dokojím,budu se muset krotit, ale teda už teď se na to taaak netěším holky... Když toho dobrýho jídla je tolik, stačí jen koukat na tv a přepadají mě takový chutě na všechno možný, a představa si nemoct něco dát se mi jeví strašná. To už bylo fakt jednodušší přestat kouřit,a to jsem měla krabičku na den...

wlladka
11. dub 2010

Taky lítám s váhou nahoru a dolů. Pořád mezi 60 - 70 kg na 170cm. Teď jsem už přes 75!!! V tom těhu mi to přibývá nějak moc. 😲 Manžel mi nikdy neřekl křivého slova, že by bylo něco špatně. Jen mi pomačkává sedínku. - obr sedínku!

Něco dobrého v nich ale snad přeci jen je, jinak byste s nimi přeci nebyly, že? 😉 Tak Markee! Zapracuj na převýchově ať si manžílek uvědomí jak tě zraňuje. V té bolesti co máš, by měl stát při tobě a ne tě zraňovat ještě víc. Držím ti palečky, ať se vám vrátí pohodové časy. 😉 😵

Kopi, to bude prča, až zítra půjdu s nákupní taškou do laborky a vyklopím jim tam ty svý sudy!! 😀 😀 😀 Chodím čůrat snad každých 30 minut, tak to podle toho bude vypadat 😀 😀 😀
A s vyprazdňováním mám taky problém, tak nebuj - nejsi v tom sama. Zrovna si plánuju koupit švestkový kompot, ale bytostně ho nesnáším. Nu, co se dá dělat, jen aby pomohl. 😒

tercie
11. dub 2010

Holky s tou zácpou to je pech, já to měla taky,ale holt jsem nechodila každej den,ale jednou za 3 dny... za každou cenu jsem nechtěla, prostě jsem počkala,až to chtělo samo 😀 se to blbě popisuje, no nechtěla jsem si vytlačit oči z hlavy. A jak se začnou mimča víc hýbat tak to přejde, od nějakýho 25tt mám po problému. Tak to tak moc neřešte, ono se to zas spraví 😉 Na zač. těhu to tak je prostě zařízený,aby se to v břiše míň hejbalo aby mělo mimi klid a podmínky na vývoj, způsobujou to stejný hormony jako únavu 😉 to abysme nebyly moc akční 🙂

wlladka
11. dub 2010

Terci, já to neřeším až tak, že bych jako měla jít každý den. Řeším to, abych se cítila líp. Mám pak nad těhupupkem ještě takový jeden .....pupek 😀 😀 Cítím se plně a nedělá mi to dobře. Ještě si asi koupím v lékárně Psyllium a budu si ho dávat každé ráno ve sklence s vodou. Víc to hrotit nebudu a počkám jestli to v tom 25 týdnu přejde. To už mám za pár, tak to přetrpím. 😉

jitie
11. dub 2010

ahoj 🙂
Míšo, opět sme nikam nejeli, David je v práci, prý příští týdne, ale už tomu nevěřim, to mi říká už měsíc 😀
ty jo, tak poslíčky už byli, to je dobré znamení, hlavně až se bude cokoliv dít, tak napiš, budu na tebe moc myslet 😵 😵

jo zácpu sem měla taky a po porodu ještě horší 😝 ale nechci vás strašit, nepomůže nic, prostě jen vyčkat..

a na kila se vyprdněte, hlavně že jsme zdraví 😵

wlladka
11. dub 2010

Mějte se tu zatím hezky, já jdu dožehlit, co jsem včera nezmákla. Při tom budu plnit PETky citronádou 😀 😀 😀

tercie
11. dub 2010

Wladi asi tak, nic se nemá přehánět 😀

Jiti ahojky, bůhví kde já budu příští týden, ale je to škoda že to nevyšlo...no snad se potkáme pak s prckama, vezmem je zase do lesoparku ne? 😀
Zácpa i po porodu jo? A není to pak třeba i trošku psychický?
Já bych váhu neřešila, kdyby jí neřešila ani m drahá půle... ale je fakt,že při stávajícím stav vedle mě vypadá jak můj mladší brácha a zřejmě mu to taky není příjemný, a mě už tuplem ne. No uvidíme, jestli bude síla s tím nějak pohnout. Teď se tím zabejvat nebudu, budou důležitější věci 🙂 😵 😵 😵

kopa
autor
11. dub 2010

Wladi tak napiš kolik si tam pak vezla flašek 😀 😀 já taky furt lítám na wc 😀
No jinak tu zácpu moc neřeším,ale jsem nafouklá a chvílemi mě i píchá v břiše.Ted jsem vypila mléko a za chvíli si dám vajíčka 😅

aronek
11. dub 2010

Ahoj, na víkend jsem tu měla mamku, tak jsem si nepovídala, jdu vás dočíst 😉

aronek
11. dub 2010

dočetla jsem a tady nikdo ☹

farmarska
11. dub 2010

no vidíš aron, to máš za trest, že jsi si tu s náma přes víkend nepovídala 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jak je, mamino?

farmarska
11. dub 2010

teda holkýýý kde jste? 😕 😕 😕 vy teda zlobíte! 😀 😀

kopa
autor
11. dub 2010

Farmíku,já ted ničila dokumenty 😠
a předtím jsem koukala na tv.

nicollka
11. dub 2010

tak jsem zase chvilku tady. markee taky je mi lito :(
Tercie já neměla vůbec žádný bolesti, ale takový tvrdnutí břicha pravidelně po 5ti minutách, pak sprcha pak zase hodinu pravidelně tak sme jeli, bolest sem necítila až hodku před tlačením.

Tak já zítra zavolám a zkusím se domluvit na tu folikulometrii, od 10do 20dc sexit nemůžu, bývá doma tak 4dny jen tak to musím nějak vědět, ale měla by být stavba v Brně a to by byl doma každý večer snad už to klapne.

aronek
11. dub 2010

farmi, jde to. Malý je zlatý, snad jsem se i dostatečně rozkojila, jen ta rozkousaná bradavka nic moc, bolí to jak čert

markee
11. dub 2010

Ahojky holky,
no ranilo mě to dost. Já prostě nevím proč to pořád říká,a proč vždy po potratu nebo porodu. Je na tohle divnej. My když jsme se poznali tak jsem měla 50kg. Když jsem čekala Johanku,tak jsem měla 58kg a na konci 8Okg. No a teď mám 66. Podařilo se mi po roce a půl od porodu JOhanky spadnout na 57kg,ale prostě do půl roka jsem měla 65kg a to jsem se nepřežírala,jedla jsem normálně a stejně to šlo nahoru. Pak začli koloběhy s těhotenstvím a potraty a teď je teda kolec těch koloběhů. No mrzí mě to. Hned jsem mu taky řekla,ž eto přehání a že jsem myslela,že se změnil,díky tomu co se nám stalo. A že mi bude dál tak ubližovat,jsem nečekala.Odešla jsem a šla spát. Potřebovala bych od něj vypadnout. Sbalit malou a jet pryč a dlouuuuuho se nevracet. Jenže nejsem na to dost silná.
Jinak jsem si zamluvila příští týden dvě lekce spinningu,chtěla jsem začít i jsme s kamarádkou byli domluvené,dřív než Míša včera řekl to co řekl. ☹

tercie
11. dub 2010

My byli s pejskama na stopě a pěkně jsme vymrzli, je tam kosa jak v rusku,no fuj.

Markee sportuj, dělej něco, cokoliv, ale jenom když to bude dělat radost tobě. Nedělej to proto,že to chce Míša, pak by tě to netěšilo a asi by to neneslo ani výsledky. A myslím, jestli spíš on tímhle nezastírá nějaký svoje mindráky... ono je totiž těžký pro chlapa si přiznat, že kvůli němu ženská potrácí a má kvůli němu bolesti a trpí... to to radši hodí na tebe, to je jednodušší. Tak se tím zas tolik netrap, vážně. Kdoví,co se mu honí hlavou, nenechávej všechno jenom na sobě, já to taky tak měla,jenže to nejde dlouho vydržet. Sesypeš se. A to ti za to nestojí 😉

tercie
11. dub 2010

Jéé Nicolko to je pěkný, bolesti až před tlačením 🙂 ale takový štěstí asi mít nebudu 😀

markee
11. dub 2010

Tercinko,já nevim právě proč je takovej. Jsem mu řekla včera s vážnou tváří,že toho mám dost a chci,aby si našel jinou a odešel. Ať si najde patnáctku,že mu dlouho vydrží hubená. Já si najdu chlapa,který mě bude mít rád takovou jaká jsem a i s dítětem. Teda to jsem mu řekla už včera. On mi na to nic neřekne,fakt ne. I to mě "sere" 😠
Já nechci se trápit,fakt nechci.

tercie
11. dub 2010

Já vím že nechceš, kdo by taky dobrovolně chtěl. I já měla dlouhou cestu než jsem si k tomu došla. Akorát u nás to je jiný v tom,že nás potraty spíš spojily, a daly nám lekci, že nějaký kila vůbec nejsou směrodatný.
Podle mě on se fakt vnitřně obviňuje, že má tu mutaci, ty jsi zdravá, kvůli tobě nepotrácíte, a pro něj je těžký to uznat a ještě to třeba říct nahlas... přemejšlí o tom a mučí ho to, tak tě mučí taky, aby v tom nebyl jako sám...
Hle můj manža když mi řek že jsem tlustá a že ho nevzrušuju a pak jsem mu odhalila milenku, tak si taky jenom dokazoval mindráky,chtěl si něco dokázat,že na to má,a vůbec to nebyl o mých kilech...snažil se mou pozornost podvést jiným směrem,abych mu dala pokoj a řešila sebe a hledala vinu u sebe, že já za to můžu že mě podvádí,ale to není pravda, on mě podváděl protože chtěl a neuměl si pomoct, nebo co já vím, a já debil hledala chyby pořád u sebe a opomíjela to, že je vlastně prevít...naštěstí to je už za námi, ale taky mi to dost ubližovalo, než jsem přišla na to, o čem to vlastně je.

markee
11. dub 2010

Já jsem kdysi byla z toho hodně na nervy. Pak jsem se srovnala a říkala jsem mu:nojo,hlavně,že ty jsi dokonalej! a šla jsem s úsměvem pryč. Ale teď jak mám tu psychiku v háji,tak je to pro mě těžký. Hlavně jsem nic takového nečekala. Já o sexu včera nemluvila,ale on najednou prohodil tu hnusnou větu. Prostě to nechápu. Půjdu si cvičit a budu mít od něj aspoň chvilku pokoj. Vypotím se tam a budu se cítit skvěle. Jen nevím zda si předplatit ten spinning na 10 či 20 lekcí. Nevím jak to dlouho vydržím. Je jasný,čím dýl tím líp,ale fakt nevim.

markee
11. dub 2010

No proberu si to v hlavě. Těším se na to cvíčo,jak nebudu moct dejchat a ušlápnout to. Ale ten pocit,že pro sebe něco dělám,je skvělej.
Jdu spát. Dobrou noc.

tercie
11. dub 2010

To je právě, že se teď sama necítíš silná v kramflecích. Ale fakt věř tomu, že to nebude o tvojí váze, že ten pes je zakopanej prostě jinde. Kašli na to, neužírej se tím co říká, užívej si cvičení a těš se z maličkostí. Ono se to zase urovná 🙂
Dobrou noc!!!

farmarska
11. dub 2010

holky jsem se začetla tady do toho..: http://www.rodina.cz/scripts/detail.asp?id=3633
docela zajímavý, tak jestli chcete, hlavně snažilky, jukněte 😉

natalie77
11. dub 2010

Terci, koukám, taky jsi to měla doma veselý... 😔 ☹ .
Myslím si, že dříve jsem byla hromádka nervů, žádné sebevědomí, vše jsem si brala a byla potichu, hledala chybu v sobě....pak se to ve mně vzbouřilo...a začala jsem hlasitě říkat, co si myslím, co se mi nelíbí, když jsme něco dělat nechtěla, tak jsem si to prostě obhájila....když mě doma chlap naštve, tak si otevřu hubu...a už se cítím lépe, i to sebevědomí se zlepšilo....jakmile viděl, že se nedám, dal pokoj, věděl, že ho klidně upozorním i na jeho chybu, že na něj už nečumím, jako na svatý obrázek...že vím, že je také nedokonalý...ale chtělo to čas...a taky dost odvahy...manža je někdy docela magor...takový co přestane komunikovat a klidně se týden nebaví...ale to ho taky přešlo, když jsem mu řekla, že to dělají děti, že se nebaví...že mu asi došly argumenty...
Máme to někdy těžký 😠 .

natalie77
11. dub 2010

Koukám, že tady nikdo, tak jdu do pelechu.. 🙄 .
Ahoj, zítra....

farmarska
11. dub 2010

Já jsem tu 🙂 ale vlastně už skoro ne 😀 jdu dohajan..totiž nejdřív tento... 😉 😀 😀
Takže se holky hezky vyspěte , dobrou noc a ahoooj zítra! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru