Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
12. dub 2010

Wlladi ráno jsem na tebe myslela a na ty tvoje flašky citronády 😀 😀 😀 a blahopřeji ke kontrole 😵 😵

Sarlott já měla k obídku zapečené brambory 🙂

Cajori ach jo,to je mi líto s cystou 😔 😔 ale nák se to odstraní 😅 😕 a budete se moc zase snažílkovat 😵

Madormi držím palečky aby byli //,po takovém snaženíčku 😀 😀 😲

kopa
autor
12. dub 2010

Mari a co ty?jak se máte s mimíkem? 😕
Paaji moc gratuluji k dobrým vyýsledkům!!!! 😵 😵
Maab to je mi líto 😔 😔

tercie
12. dub 2010

Ahoj Kopi, tak nákupy, paráda 🙂 Hele a u vás měly fretky jeden pokoj úplně pro sebe, jestli jsem to dobře pochopila?

Aji děkuju za odkay, podívám se 🙂

Kopi já občas taky hraju, třeba na seznamu knihovníka 😀 ale to mě dlouho nevydrží, bolí z toho oči 😀

sarlotta
12. dub 2010

Maab to je mi líto, škoda. Držím palušky na příště sluníčko.

kopa
autor
12. dub 2010

Tercie u nás fretky měli přes den na běhaní celý pokoj a v druhým pokoji kde žehlím,máme knihovnu tam byli přes noc v kleci 😅 😀

tercie
12. dub 2010

Kopi ty brďo to měli parádní 😀 Ale myslím,že jim nebude vadit se uskromnit, aby se k vám vešlo imimčo 😀 Hlavně jim nic jinýho nezbyde, žejo 😀

Šarlotko děkuju, taky prozkoumám 🙂 zatím jsem na tom najdise, koukám na partnerskej horoskop 😀

kopa
autor
12. dub 2010

Tercíku to víš,mě už to ted celkem i štvalo,páč kdyby přišla větší návštěva tak tu nebylo ani kam sednout 😅 Fretky byli roztáhlé v celém pokoji to víš měli tu 3 obrovské záchody,3 plastová lůžka,přepravku,závěsné lůžko,prolejzačku a spoustu hraček 😅 😀

kopa
autor
12. dub 2010

no ale,máme od nich zničené zdi,lino,dveře,záclony....takže něco za něco 😀 😀

markee
12. dub 2010

Tak jsem si poslechla tohle http://www.novinky.cz/krimi/197292-lekarka-v-ne...
je to drsný,když se nestíhaj porody ☹ V tom telefonátu je slyšet zrovna ta maminka co jí měli na sále a měla ten komplikovaný porod. Chudinka,běhal mi mráz po zádech a má slzy v očích. Chjo.

tercie
12. dub 2010

Kopi no tak teď je trochu zpacifikujete a bude klid, a budete mítz zas všechno pěkný 😉 Kolik jich vlastně máš?

Markee já to neposlouchala, jen jsem zaslechla, proč vlastně tu paní co porodila v sanitce nemohli přijmout a je o síla, chudinka ta co ji měli na tom sále...

kopa
autor
12. dub 2010

Tercie tři 🙂 akorát mám obavy,jak to pak budu zvládat s mímem.Víš máme toho fretáka jak ho musíme ručně krmit,tak abych nekrmila jen fretáka a mímo 😅

markee
12. dub 2010

No je to síla. Chápu,že když maj dva porody v běhu, ještě jeden komplikovanej a další jim přivezou,tak že to nejde zvládnout. Ale je fakt,co by se dělo,kdyby byl komplikovanej i ten v tý sanitce 🤐

markee
12. dub 2010

Tak mi volali z té firmy,jak jsem se byla ptát na brigádu. Zrovna volali,když mi volala kamarádka. Jí zavolali dřív,tak mi říká: "už ti volali? Oni chtěj zítra a na odpolední,to já nemůžu. Ty taky ne,viď. No maj smůlu."
No docela mě to mrzí,pže odpolední zítra fakt nemůžu. Já si schválně vzala všechno na zítra,ať nemám rozlítanej celej týden. Nakonec genetika padla,ale ta byla na dopoledne a odpoledne nemůžu. Je to od dvou do desíti do večera. No mám smůlu. Ale neva,oni se ozvou příště.

tercie
12. dub 2010

Markee nevím jak to bylo doopravdy, ale prej tý sanitce říkali už za jízdy ať jedou rovnou jinam... a oni tam stejně přijeli, tak to pak jsou blbí ne?

Kopi tak a´t freťáka krmí přítelák ne? 😉 Budete mít každej jednoho a je to 😀

tercie
12. dub 2010

Markee nedá se nic dělat, holt půjdeš jindy, někdy se to prostě nesejde 🙂

markee
12. dub 2010

Tercinko,no právě. Že já mám fakt takový "štěstí" 😖

paajaa
12. dub 2010

Holky moc děkuji za gratulace. Tak doufám, že opravdu třeba do půl roku zadaří. Ale řeknu vám, že to bylo hrůza. Myslela, jsem že uteču a pak manžu zabiju, když uteče taky. Prostředí hnusný. U doktorky všechno starý- teda i doktorka- ani počítač tam nebyl. No a ta místnost na odběr byla malá, bíle vykachlíkovaná- no hrůza. Manža to nejprve zkusit sám, ale samozřejmě u toho nic nebylo, tak jsem se musela chopit iniciativy a po dlohé době to klaplo. Fakt zážitek. Ale pak jsem se tomu velku smála, jen manža byl na nervy.

Kopi: jé rekonstrukce. Hůlavně aby jste měli dobrou rukou na fimu

Markee: to je hrůza, jaký máš pořád starosti. Chvilku klidu už by jsi tedy zasloužila. Snad najdeš alespoň tu práci.

Tercie: už chci vidět foto Lukáška.

handm
12. dub 2010

Ahoj holky!!
Předně moc gratuluju PAaje, k přežití toho zážitku a držím palce na další postup!!!🙂🙂🙂
Maab je mi to moc líto kočko, ale ještě třeba není úplně vše ztraceno!!!🙂
Cajori, drž se, snad se cysta jedna zpropadená rychle vytratí!!!!
MArkee, kopni ho do "kolenoulí" -.... hlavně jestli on je tak dokonalej... ☹ Tyhle chlapi bych zabijela... ☹
šarlotko, žádnou paniku, určitě je všechno v pořádku!!
Terci, ty ještě držíš?!🙂 2v1?!🙂 lukášek asi čeká na lepší počasí...🙂

Jinak já byla dneska na kontrole, tak všechno v pořádku v rámci možností. Od začátku mě trápí výtok, tak jsme ho zas zkontrolovaly, paní Dr říkala, že ať si zavolám v pondělí na výsledky, případně mi dá léky..
Bobistovi tlouklo srdíčko jako o závod a na velký UTZ až za týden ve čtvrtek...
jo a dneska ráno si konečně vysloužil kopanec i tatínek 😀 😀😀 konečně.. už z toho byl skoro špatnej, že furt nic necítí... zrovna když to tu píšu, tak mě slušne očutává 🙂 Fotbalista náš milovanej 🙂

kopa
autor
12. dub 2010

Terice já doufám,že do té doby než bude mimi na světě,přítelák už bude pracovat 🤐 🤐 Něco se zatím rýsuje 😅

Paaji no právě s tou firmou mám celkem obavy 🤐 🤐 už etd co nám dělali plastový okna(sice od družstva)tak to je děs!!! 😔 njedřív zkusíme firmu,co dělala rekonstrukci přítelovým rodičům.

kopa
autor
12. dub 2010

Handm moc gratuluji ke kontrole 😵 😵 😵

Markee a vy jedete v pátek do Prahy?na odběry krve? a kam? 😕

tercie
12. dub 2010

Handm to víš, já jsem starej držák 😀😀😀
Gratuluju ke kontrole a k nakopanýmu taťkovi 😀 Luky taky čutá tátu, nejlíp, když se mu přitulíme v noci k zádům 😀

Paaji budeš muset na fotky vydržet, my taky musíme 😀 Ale už jsem na něj zvědavá jak stádo vopic, tosi dovedeš představit 😀
Jo mimochodem, odkaz od šarlotky...loonapix, moooc pěkný na vylepšování fotek, mrkněte holky 😉

Kopi tak bude krmit večer,no!!! 😀

kopa
autor
12. dub 2010

Paaji teda ta atmosféra 🤐 🤐 🤐 chudák manža musel být chudák hotovej a ty taky 😔 a kde jste to nakonec byli?

kopa
autor
12. dub 2010

Tercie to není tak jednoduché 😀 😀 😀 musí být krmený aspon 5 denně 😅

handm
12. dub 2010

Kopi, dík.. už ses rozhodla pro tu porodnici?!
Já byla minulý týden za kamarádkou v POdolí a mě se tam vůůůůbec nelíbilo, ty starý baráky... byla jsem ráda za motol.. 😀

handm
12. dub 2010

Terci, to je jasný, taky je Lukášek perfekcionista, prostě čeká na termín...puntičkáře budeš mít doma 😀😀😀😀😀 si užiješ 🙂 jednoho já mám...🙂 Berana puntičkáře!🙂

kopa
autor
12. dub 2010

Handm rozhodla jsem se pro Motol 🙂 ¨
To Podolí.přítel okomentoval,že to není ani možný 😀 😀 a moje doktorka mi doporučovala Apolináře(jenže byla tam švagrovka a z fotek se mi prostředí nelíbí,je to takové staréé) a navíc berou na den taky 6 holek k registraci.

tercie
12. dub 2010

Kopi, tak dělba práce, 2x ty, 3x on, to je spravedlivý, ne? 😀

Hand beran puntičkář zní děsivě 😀

handm
12. dub 2010

Terci, ale zas jsou (tedy ten muj) hrozně hodný a laskavý !!🙂🙂🙂

Kopi, jojo! 🙂 Já to chápu.. mě se právě nelíbilo ani to Podolí.. Ty baráky starý, takový strašidelný.. to už mi Motol přijde přátelštější.. Kamarádka si v Podolí tedy nakonec platila nadstandard, ale za 2100 na noc mi to přišlo hódně hustýýý 😝
Apolináře jsem ani nezkoumala...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru