Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
12. dub 2010

Tercíku nák to vymyslíme 😀 😀

Já byla v Motole na revizi a fakt super chování sestry i doktoři.A i jídlo mi chutnalo 😀 navíc pokoj byl po třech a měli jsme svojí sprchu a wc.No myslím,že v Motole je nadstandart od dost levnější.

handm
12. dub 2010

Kopi, tak hodně štěstí při registraci..🙂 Kdy půjdeš?! V pondělí už budeš 14TT?

kopa
autor
12. dub 2010

handm já se řídím tím co mám v průkazce,takže jsem dneska náký 12+3tt,takže půjdu až za 14dní 🙂

handm
12. dub 2010

Kopi: Aháá 🙂

kopa
autor
12. dub 2010

ono mi to tu počítá týden navrh i když TP mám dobře 😅 tak uvidím co mi řeknou v pátek na NT 😉

tercie
12. dub 2010

Kopi když jsi 12+3 tak ti to tu počítá přece správně 😉 To je 13týden.

Manža bude za chvíli vstávat do práce,musím mu vymyslet nějakou sváču,a jsem dneska nějaká otrávená, to je asi tím počasím. Fuj, už ať je zas hezky.

kopa
autor
12. dub 2010

Jéé Tercie 😀 😀 už zase ty moje týdny 😀 😀 no asi máš pravdu vid 😉

handm
12. dub 2010

Terci, tady bylo přes den hezky a koukám teď že slovy Kemra: chčije a chčije...😝
Kopi, držím palce na NT!!!🙂

kopa
autor
12. dub 2010

Já se docela bojím NT 😅 ale zase si říkám,že jsem mladá a v rodině měli všichni mimča o.k.Tak počítám snad s dobrými výsledky a ty výsledky se dozvím asi hnedka,krev mi brali minulý týden.

kopa
autor
12. dub 2010

Handm a ty budeš vědět pohlaví až půjdeš na ten velký Utz???

m.aa.b
12. dub 2010

Sluníčka moje moooc vám všem děkuju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 máme mrázačky, tak hned jak to bude možné (jak zdravotně tak finančně) jdem znovu 😅

Ale dnes mě neuvěřitelně vytočili ve spořce - mám nějaké půjčky a vše mám pojištěné i proti ztrátě zaměstnání, tak jsem si tam došla a když tedy nemám práci (a platím si to pojištění), tak toho využiju a oni mi tam zdělili, že jsem byla propuštěna ve zkušební době, takže to pojištění se na to nevztahuje !!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 jsem nevěděli jestli mám brečet křičet či co, jsem to chtěla nejdříve zrušit ale ona mi říká že tam ještě pro případ nemoci tak jsem ji na to řekla, jen abych pak náhodou nebyla nemocná málo nebo jinak než oni uznávají 😠 😠 😠 😠 no nasr..i mě fakt dokonale. I když tedy paní se snažila to vytelefonat i proto jsem se celkem ovládla 🙄 ale teda ....
Ted ještě čekám co přijde do třetice.

Jinak ještě jsem si rovnou zažádala o ten rekvalifikační kurz na PÚ tak ted musím čekat (doufám že to nebude ta špatná věc do třetice, tedy myslím zamítnutí 😒 )

tercie
12. dub 2010

Kopi stačí vědět to číslo, jak změří šíjový projasnění. Do 3mm je to dobře. 😉 A to ti řeknou hned, pak většinou bývá i krev dobrá,jestli ti budou teda dělat kompletní screening.
Pohlaví jde poznat cca od 15 týdne ale záleží jestli prcek spolupracuje 😉

Handm a neboli nezaprší a nezaprší, co?😀

tercie
12. dub 2010

Maab tak mrazáčci to jistí 🙂 😵 A teda s těma ponjistkama jsou pěkný prevíti, když ti to nabízejí,tak to dovedou okecat a omlít, a naslibovat horydoly a pak skutek utek, to je nechutný.

tercie
12. dub 2010

jojooo, ponjistky 😀

kopa
autor
12. dub 2010

Tercie tak hnedka si to píši,že do 3mm je to o.k.Jojo mě dělají asi kompletní screening,brali mi krev na Hcg a takové to druhé Pap nebo jak se to jmenuje 😅

tercie
12. dub 2010

Kopi tak v pátek taky držím palce 😉

kopa
autor
12. dub 2010

Jojo Tercie drž, 😉 ty už určo budeš v pátek v nemocnici 😀 s Lukáškem 😵

tercie
12. dub 2010

Jooo, tak to se teda nevíííííííííííí 😀😀😀

kopa
autor
12. dub 2010

ale ví 😀 😀 😀

handm
12. dub 2010

Kopi, no doufám, že se nám ukáže bobista, co to je...😀 na velkém UTZ.. rádi bychom to s manželem věděli.. Teď jsme byli u známých zapíjet Elišku.. oni nechtěli vědět, co to bude a prostě tak nějak počítali s klukem a příšlo mi, že byli z tý holčičky v první chvíli takový zaražený, až smutný... a to nechci 🙂 je mi jedno, co to bude, ale chci to vědět 🙂
Kopi. ty jdeš vlastně do Gennetu, takže tam to budeš vědět skoro hned, to NT - já na to čekala u své dr, protože to posílala někam po všech čertech, ale krev máš nabranou, pak tě Dr změří (teda mímo), hodí to do compu a na něj to vyflusne výsledek 😀😀😀😀 (v Gennetu si myslím)
Teď jsem chytrá, ale taky jsem měla obří strach...☹ neboj, všechno bude v pořádku

Terci, tak nějak... povodně to jistí... 😝
Holky, tak já jdu zase... zapíjet toho Jonáška.. tedy dám si vodu atd.. 😀 a přivezu domu manžela mírně upraveného 😀

tercie
12. dub 2010

Ale nevíííííí 😀

tercie
12. dub 2010

Handm nestraš s povodněma, nám teče Ohře div nena dvoře 😀
Tak Jonáška náležitě zapijte 😉

kopa
autor
12. dub 2010

to jsem dneska nakoupila 😀 😀

ee.liska
12. dub 2010

teda, to je dneska dočítání 😀
šarlotce drřím na zítra palečky 🙂
všem gratuluji k dobrým KO 😀
maab, to je mi líto, snad při KET bude vše dobré 😉

jinak mě o víkendu tvrdlo břicho, s dneska jsem se nudila ráno, nemohla jsem už spát tak jsem skákla k dr, no ještě že jsem tam byla. Děložní hrdlo místo 5cm jen 3 cm, takže zase jen ležím a mám 3x denně 2 magnézka, když to nepřestane tak zas pošupu do nemocnice 😝 ještě mám špatný krev. obraz takže další prášky 😒 a budou mi ho kontrolovat znovu ve 24tt na KO jdu za 14 dnů

tak a jdu dočítat dál 😎

tercie
12. dub 2010

Eli teda, to byla prozřetelnost sama, co tě donutilo tam zajít, viď. Tak fakt poctivě lež 😉

Kopi nákupy dobrý, trička budou holčičce určitě slušet 😀

ak a mě manža odjel právěna noční,takže jsem slaměná vdova a tímto hledám spoluponocovatelky 😉 kdyby se vám nechtělo spát tak já tu budu 😉

kopa
autor
12. dub 2010

Handm díky za popsání a vysvětlení NT 😉
Eelisko teda ty si to furt vyžíráš 😅 nemáš chvilku klid 🤐 hlavně,že jsi si tam došla 🙂

Tercíku to bude prostě kluk 😀 😀

paajaa
12. dub 2010

Kopi: měli jsme žádanku do toho sexuologického ústavu na Praze 2. Ale máme to za sebou a to je hlavní 😀 😀 S tou fimou je to opravdu děs, ale snad něco najdete. 😉 😉

Eli: držím palce, ab se to zase zlepšilo a nemocnice tě minula. drž se.

petroska
12. dub 2010

ahoj holky.žádný porod ještě 😀 .TERCI už bys měla ne?KOPI nt bude v pohodě uvidíš,držím palečky.Teda Eli zase dnz proležené v posteli?Rači se na vše vyprdni a lež nebo špytál není nic moc příjemnýho...šarlotce držím palečky na ultr at vše dobře dopadne...

tercie
12. dub 2010

Petros no, měla, ale Lukáškovi se nece, tak co nadělám 😀 Co ty, žádný bolesti?

petroska
12. dub 2010

nene já naštestí dobrý.už ho trošku začínám snad cítit,je to ode dne silnější bublinkování tak snad je to ono.to je zajímavy tady na koníku,tady se tem miminkám nechce vubec ven 😀 ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru