• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky dík :slight_smile:
kopi pěkné úlovky :sunglasses: nám toho kluka dneska zase potvrdil, tak už mám jasno :grinning:
terci Lukášek se asi ještě krášlí :wink:
paaji teď už vás čekají snad jen příjemnější věci :slight_smile:
petros, vy už víte co budete mít??? :slight_smile:
12. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
holky to bolíííííííí,prášek mi nepomáhá
12. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
ahojky

paji moc moc gratuluji ke spermiu!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

kopi hezký úlovky!!!

ale proč jdu-eli ty ted poslouchej!!! také mi tvdrlo břicho už takto brzo....ležela jsme ve 28tt v nemocnici můžeš mít citlivou dělohu což asi bude...hodně odpočívej a fakt ležet já to nedělala a podívej jak to dopadlo tedy ještě dobře to můžu být jedině ráda mě prdla voda při malování :grinning: :grinning: fakt odpočívat m magnézko nezabralo tvdrlo mi po něm bříško ještě víc :frowning2: gratuluji ke kloučkovi :dizzy_face:
12. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
handm tajé gratulace ke kontrole a jsme zvědavá co to bude :wink: :wink:

farmi ty neměj žádný výčitky!!!!

caj ta cysta mě mrzí :frowning2: s tou laparkou je to dobrý nápad¨

maab je mi moc líto že to nevyšlo :cry: :cry: :cry:
12. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
mury je to dobry napad,ale ted me ceka cekani,v pondeli jdu na injekci a pak po ms se uvidi ,jestli praskla nebo ne.....ach jo,depka šílená..........zase marodím.....s takou mi v praci ani smlouvu neprodlouzi....celej brezen jsem marodila a ted zas....a prac.pomer mi konci v kvetnu,to je parada :pensive:
12. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
Eli to víš že taky nevíme.ted bude velký ultr tak snad ukáže pipinku nebo šulínka :slight_smile: .nějak se nám nechtěl prcek ukázat ale jaksi už máme v mysli jen chlapečka :slight_smile: .to bude překvápko jak to bude holka :grinning:
12. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
caj aha to jsem netušila :frowning2: tu depku chápu..jak dlouho tam pracuješ
12. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
Eeli ty se máš :dizzy_face: :dizzy_face: já už chci taky vědět co čekáme :grinning: :grinning: všude plno krásných miminkovských oblečků :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
cajori to je mi líto :frowning2: snad bude za chvilku líp :slight_smile:
mury, jj ležím a ležet budu, hlavně že jsem doma, nemocnice mi letos jednou stačila :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedinou aktivitou tento týden bude kafíčko s petroskou a šarlotou :grinning:
petros to ten náš se ukazuje až mooc :sunglasses: jestli teda při porodu nevykoukne pipinka :grinning:
12. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
kopi za chvilku to taky zjistíš :grinning: :wink:
12. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
Cajori depky dobře znám :pensive: :pensive: Zítra bude lépe :wink:
12. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
Eeli to je ještě za dlouho :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Kopy, jezdíme do Vinohrad. Já teda už nedaruju krev-krom toho by mi jí teď po revizi stejně nevzali. Takže Míšu vždy vycucnou a pak chodíváme do kina. Teď ale jdeme na véču s Míšovo sestřenicí.Jedeme příští pátek. Uvidíme v kolik,pže se Míšovi udělali opary a mamka jde teď od pátku do práce-zatím na černo,ale třeba nebude doma další pátek a nebudu vědět,kam malou dáme. Uvidíme.
12. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
eli to je dobře :wink:

leni vydrž už za 2 měsíce to vědět na 90%budeš :dizzy_face:

holky musím vám něco říct se z té naší zblázním :grinning: včéra se mi podělala do ruky :grinning: měla jsme jí rozbalenou a vzala na ruku a bylo to :grinning: no a dneska odejdu enchám jí na dece byla na bříšku a přijdu a ona minimálně o metr dopoředu :confused: už se odkopavá nohama rpostě se začíná plazit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
Markee aha,já myslela jestli nejdete do Gennetu,víš :sweat_smile: že bysme se tem v pátek potkali :grinning: :grinning: a stejně jdeš až příští pátek,jsem to trdlo :sweat_smile:
12. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
Markét to víš,že vydržím :wink: :wink:
Jen mě ted štve,že si nemohu nák pozorovat bříško zda mi roste nebo ne :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth: Prostě já mám nadpičník,pupík a ledvinku :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: no ani se nekoukám moc do zrcadla.Doufám,že se to pak nák scelý na jednotný břicho :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Murynko,téda to je rychost,co? Nojo,za chvilku bude běhat :wink:
12. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz
autor
Holky je nák důležitá ta kontrola u obvodní?potřebuji to razítko do průkajdy a já tam dneska volala a ona mě objednala až za měsíc :zipper_mouth: :zipper_mouth: nechápu proč za tak dlouho :angry:
12. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
markét ona je extrém rychlá :grinning: v létě chceme do chorvatska s mojí kámoškou má o 3t straší holčičku prý ta naše tam už bude chodit si ze mě dělá srandu :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
leni já tam šla po 30tt :wink: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
KOPY mě řekla doktr at si to oběhám jak chci,hlavně at do porodu je vše orazítkované :slight_smile: času dost.taky jeste nemám zubaře a jen tak se tam neukážu hned
12. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
Kopy,já osobně půjdu k obvodní při dalším těhu až po odběrech placenty. Pže to pro mě dřív nemá cenu. Někdo chodí i třeba na konci těhu :grinning:
12. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz
jen lenička hrozně pospíchá :grinning: :grinning: klid leni klid thu si užívej fakt jo uteče to jako nic :frowning2:
12. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz
Murynko,to je možný,že tam už bude běhat-teda jestli pojedete někdy v průběhu prázdnin nebo ke konci. Kamarádky známý maj děti,které obě začli v 7měsících chodit. Ale to je drsný,pže to si myslím,že je hooodně nebezpečný pro dobrý vývoj.
12. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
Teda chvilku tu nejsem a vy popíšete stránku :grinning: Poklízela jsem kuchyni, a vymýšlím, co si dám k večeři, dneska mám nějakou žravou a nic nedokázalo zatím uspokojit moje chuťov buňky... :grinning:
Jdu si dát ještě sprchu a pak se k vám hned zas přidám :slight_smile:
12. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
markét ale co naděláš muj manžel běhal v 8 měsíci :sweat_smile: a je v pořádku :wink: naopak já začla později amám v háji záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pojedeme na konci srpna bude jí 9 měs. :wink:
12. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
je Maab to mne mrzí, tak na příště budu ještě víc držet palečky
Kopinka zas nakupovala :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
Tercinko my sme si udělali domácí pizzu a ta byla mňááááááááááááááááááááááááááááám ,práci mám hotovou a zítra asi přivezou další :sweat_smile: no snad to bude rychlé a pak si dám pauzu :wink:
12. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
Mury Sofča je teda přeborník :grinning:

Kopi razítko od obvoďáka potřebuješ,ale nespěchá to, já si pro něj byla asi před 14 dny teprve :grinning: Měli by dělat EKG ale většinou daj razítko a čau, pokud nemáš nějakej problém...

Jdu číst dál, jsem musela reagovat než zapomenu co jsem chtěla:grinning:
12. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz
Mari jééé pizza, to bych sidala říct,akorát tu na ní nemám ingredience... tak si jí nechám na jindy.
Přemýšlím opudinku,ale co si dám pak po něm? :grinning:
Mari a ještě něco jsem se tě chtěla zeptat...já si to minule nenapsala...jak děláš tu kuř. směs s tím pórkem?
12. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.