Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

m.aa.b
19. dub 2010

Markee děkuju 🙂 🙂 🙂

flair
19. dub 2010

Ahojky, tak jsem byla na těhuplavání a nějak mě to unavilooooo 😝 😅 Zítra ráno mi přijde chlap vyměřit okna na žaluzie, tak musím vstávat. To byl blbej nápad souhlasit s 9:00 ráno 😝 😀
Takže všem hezký večer, jdu udělat večeři a pak se válet 😉

aronek
19. dub 2010

martinkal, kojíme pořád z obou, ale snad mu to stačí. Už máme víc jak porodní váhu, měli jsme skoro 4kg. Ale jinak je to supr, je hodňoučký a už se na nás taky culí 😀

markee
19. dub 2010

Týjo,tu nikdo není. A i když jo,tak se se mnou nikdo nebaví nebo na mě nereaguje. Chjo.
Já přijela ze spinningu a musela jsem se najist,fakt jsem měla hlad. Naštěstí jen polivku. Jdu se sprchnout a spát. Ráno vstávám v 5:15 😖

farmarska
19. dub 2010

ahoj holky, dřív jsem nějak nestíhala, jdu vás dočíst 😉

farmarska
19. dub 2010

tak to bylo celkem rychlý čteníčko 😉
holky , ivčo , když vy jste tu byly zrovna pěkně nevhod 😀 😀 😀

farmarska
19. dub 2010

Ale jinak tě tu zase ráda vidím! 😵 😵

markee tý jo, jak to zvládáš, práci, kolo, atd.. 😅 tý jo to ti musej jít kila dolů sama! 😉

kopi sousedi jsou magoři, ignoruj je a když to nepomůže seřvi je 😉 😎

farmarska
19. dub 2010

tak a já jdu taky do pelechu k telce 🙂 mějte se krásně a dobrou 🙂

natalie77
19. dub 2010

Ahoj Babulky,
jak je venku hezky, tak sem nestíhám chodit, protože jsme pořád venku, malej jezdí na kole...a taky se potkám se sousedkama, tka člověk pokecá a zjistí, že je to skoro všude stejný (jen se liší v unavenosti manželů, viď Farmi, ty mi rozumíš).
Jinak docela dobrý, zítra jdu na ten oběd....holky jsem nervní....a do práce se mi nechce, chci být doma s dětma!!

Farmi, buď ráda, že sem nehodím svůj ksicht zblízka...by Ti bylo blivno a tu víkendovou hostinu bys rychle vrátila 😉 .
Jsem ráda, že se oslava povedla.

Holčičky, hlavně nedepkujte protoože vše bude dobré....a taky mám teď sklony se k Vám přidat 😉 .
Tak jdu se umýt a lehnout k tv.....nebo zkusím to znásilňování.... 😕 😵 🙂 . Tak jdu pro ty oteplováky 😀 .

natalie77
19. dub 2010

Koukám, že už odpočíváte, tak jdu ještě pošolíchat prádlo a tak...půjdu do sprchy...jsem si myslela, že tu někoho chytnu....já to přes den nevzládnu...už jsem přišla o jeden notebook...jak byl malej v listopadu nemocný, tak jsem mu na youtube hledala pohádky a písničky, abych ho udržela v postýlce...no a on flétnou fláknul do notebooku a ten byl raz dva kaput...byl to teda veterán, neměla jsem tam naštěstí žádná data, ale od té doby se bojím...
Tak pa pa....

aronek
20. dub 2010

Ahoj, přeji hezké ráno, tak malý si to dnes otočil, v noci měl den a chtěl společnost, jsem úplně mrtvá
😖

farmarska
20. dub 2010

ahoj holky 🙂 hezký ráno 🙂
no teda jak pro koho, dyž to tak čtu aron 😅 😅 😝

farmarska
20. dub 2010

Natál přesně vím o čem mluvíš 😝 Předevčírem jsme o tom měli doknonce vážnej rozhovor, jsem si postěžovala na ty časy, kdy jsme to dělali i dvakrát denně..a on hned jako co bych chtěla po 16letech společnýho soužití a že už to bude jen horší, že už je starší pán..a že mu 6styků za měsíc zase nepřijde tak hrozný..Tak jsem mu říkala, že mám taky své potřeby a no potěš to se mám na co těšit za chvili to bude jen jednou měsíčně a že jako takhle to nepůjde, že jako nejsem Marie, abych otěhotněla ze vzduchu a že teda musí máknout daleko víc a že 6styků v měsíci, to teda není žádná sláva, kor když 99%z toho bylo z mého donutění a dalších 50procent, bylo skoro znásilnění ! A von zas, že už ho to neba, že už to musí takhle dělat potřetí... no jako bych za to mohla 😠 Jako by mi to činilo potěšení potrácet 😠 Naštvaný jsme ten večer byli oba, já teda pak ještě víc než on, páč pak proběhla ta debilní sázka a on vyhrál, že tejden nemusí nic. No ale je jasný, že bejt to v plodných dnech, tak se nesázím, takhle at si ho má klidně jen na čůrání 😎

farmarska
20. dub 2010

Natál z obědu nebuď nerfósní, ty je tam tím svým šarmem a vtipem všechny okouzlíš 😉 🙂 A určo to bude jen na pidi chvilku a zase brzy otěhotníš! 😉 I když chňápu, že odcházet od dětiček a rodiny je věc nepříjemná 😔 .. Já teda obdivuju markee jak to krásně a v pohodě zvládá 😵

farmarska
20. dub 2010

Natál tak notbooček umřel 😅 😝 Hele japak dopadlo znásilňování, klaplo to? 😕 tý jen taková technická poznámka..ty máš v rozkroku nějakou ďurečku? jako myslím v těch oteplovácích 😀 páč mi není jako jasný, jak se tam jinak dostane --přez ně 😅 Nebo je na poslední chvíli schodíš? 😕 😕 No nic nebudu to řešit,nebudu v tom šťourat, hlavně jestli to zabírá 😉 😎 😀

farmarska
20. dub 2010

A jako dál si tady povídat sama odmítám a jdu asi hodit ještě šlofíka 😝 😝

sarlotta
20. dub 2010

dobré ránečko🙂

if.v
20. dub 2010

Farmi, ty jsi éro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dobré ráno

madormi
20. dub 2010

farmi ty jsi fakt ranní ptáče 🙂 v 6:50 já tepve lezu z postele a to od 7h 30 hákuju 😀

sarlotta
20. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 33tt..........................KO 27.4......................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 29tt
Sarlotta 25tt.................. KO 27.4.......................................čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 25tt.................. KO 20.4. utz 20.5.......................čeká chlapečka
Wlladka 24tt...................KO 21.4 a KO 4.5......................čeká chlapečka
Mari 22tt.......................... KO 29.4. KO 13.5.
Handm 21tt.................... velký utz 22.4
ee.liska 20tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 20tt.................. KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 19tt........................... velký utz.30.4.
Sirella 18tt ...................... velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 18tt........................ KO ?
Kopa 14tt ....................... . KO 29.4. NT dopadlo skvělě, mimís je šikulka
Maarrtina 11tt ................... KO 23.4.
Zlababa 10tt ..................... NT 3.5. KO 19.4.
veve.b 6tt..................KO 30.4.
Paajaa 29DC
Farmarska 28DC
Cajori 25DC
Madormi 23DC
Katyna 16DC
Natalie 14DC
Aja 13DC
Nicollka 11DC
M.aa.b 7DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
20. dub 2010

Markeesku nesmutni 😉 já na Tebe myslím 😎 chuďátko tak brzo vstávat...ale zas budou nějaké korunky 😉

farmarska
20. dub 2010

mad já vychystávám kluky ráno do práce a do školy, dělám jim snídaničky a svačinky, když jsem doma. 😉
ahoj ifčo 😉 tak je to správně, takhle se to dělá 😉 hezky přijít, pozdravit, říct co novýho, jak se dcejtíš, .. 😀 No a nebo alspon pozdravit 😀 😀 😀

farmarska
20. dub 2010

mad a co máš za prácičku, že můžeš chodit až na půl 8? 😕

farmarska
20. dub 2010

jo a máš hezkoulinkou fotešku!! 😉

madormi
20. dub 2010

děkuji farmi, dělám ouřednici 🙂

aja.83
20. dub 2010

Čauvec holky!!! 😵 Kdo tady smutníííí! To jako zakazuju!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Farmí a Natál znásilňujou 😀 ! No to si asi od vás nechám poradit, abych byla nachystaná na "stáří" 😀 😀 😀

aja.83
20. dub 2010

Madormi, krásná fotečka! Ouřednice jedna 😀

madormi
20. dub 2010

jinak farmi, doufám že zase netestuješ, hezkdy vydrž 🙂

farmarska
20. dub 2010

jo A terci s malym jsou uz od vcerejsiho vecera doma 😵 Jen ma zatim asi moc prace, tak se mi neozyva a já jíí nechci nijak prudit, ale jen co se rozkouka, tak nam da urco vedet, jak jim to spolu vsem klape 😵

madormi
20. dub 2010

děkuji, fotečka pořízena jen na Božáku ale žádné Alpy 😒 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru