Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
20. dub 2010

musím jít porovnat prádlo, než se mi zmuchlá,už tu mám tři várky 😝 tak se zatím mějte a já budu zase průběžně nakukovat 😕 😉

madormi
20. dub 2010

no možná žhavím už sobotu, od vysazení jsem měla cykly 27 DC, pak těhu (42 DC a konec), teĎ 29 DC 🙂 neee dáme si určo flašku vody, nebudem už moct pít, šup trochu optimismu sem 🙂

farmarska
20. dub 2010

máš pravdu, od víkendu těhulíme 😉 takže už jenom vše nealko 😉 😎 😀

madormi
20. dub 2010

ty jo ale to rodíme na Vánoce 🙂 no nevadí no oželíme svátky ne :D

handm
20. dub 2010

Hoj hoj, byla jsem se najíst a tady se to rozjelo 😀😀😀😀😀😀

Farmi, jojo, uplně to chápu, snažit se mě už pak skoro taky nebavilo...ale jak tady psala asi wladka nebo kdo, zadařilo se v momentě, kdy jsem už se na to vykašlala... klasika...

farmarska
20. dub 2010

mad já oželím třeba i silvestra hlavně když to vyjde 😉 😀 zase to by byl nejhezčí dárek pod stromeček 😵

hadm v momentě kdy já bych se na to vykašlala, tak manža na to bude prdět taky a s jeho frekvencí bych otěhulila, leda tak v příštím životě 😝 😀 😀 😀

mari111
20. dub 2010

ahojík, chtěla jsem dočíst ale to je na dlouho, ste holky ukecané 🙂 no pulku sem dočetla, ja furt pracuju, teď mi došel materiál tak čekam až mi ho přivezou tak aspoň mám chvilku čas na vás holky moje. Jinak to u nás vypadá jak na staveništi, okna nedodělané, teď sme se museli vrhnout na ložnici, bo nám přivezou zítra novou tak se muselo okno dodělat tam, ,zadelat dírky, dneska vymalovat, zítra otapetovat strop, bo jinak to nejde, sou tam palubky a ty se nam nelíbi, snad tam ta tapeta bude držet,pak položit koberec a postavit-složit ložnici, no nevím jak to budeme stíhat ☹ ale snad to stihneme ,jinak nemáme kam složit ložnici, barák jak kráva a není místo 😅

kyselakova
20. dub 2010

marii111,gratuluju k mimču.Manžel je v práci a děti veš kole a já sama těhulka doma a nevím co mám dělat.Dům nemáme hotoví tak pracujem od víkendu do úterka a co to jen de.

handm
20. dub 2010

Farmi, to asi jo.. 😀 ale je to s těma chlapama složity, fakt.. (tedy s mym ani ne, naštěstí)
ale na druhou stranu, ty taky nemáš až zas takový problém otěhu, tak snad to půjde hladce 🙂 co ty víš, třeba už tam pěkně hnízdííí 🙂🙂🙂🙂🙂

Mari, ty jo, ty si pracant!!!🙂

kyselakova
20. dub 2010

handm gratuluju k mimču

ee.liska
20. dub 2010

ahoj 🙂 tak teda nestíhám dočítat 😎 celý den ležím na terase, takže super
za chvilku se pustím do vaření, ať mi manža neumře hlady a večer jsem tu a dočtu 😀
mari teda ty toho máš 😲 😀 ale šetři se taky 🙂
tak zatím pa

kyselakova
20. dub 2010

pa eli

mari111
20. dub 2010

jo holky šetřím se, že mne bolej záda to není žádna novinka ale jak mne začali bolet kyčle, ach jo, ja už si připadám jak neschopná ale hlavně že mímu se daří 😉
Kysel tak odpočívej a užívej si toho,že nic nemusíš 😉 😉 😉

farmarska
20. dub 2010

Mari neschopná nejsi! 😠 Holt máš nějaké zdrav. potíže, za to přeci nemůžeš. Určitě to ale všechno nějak zvládnete, i když naložili jste si toho fakt dost 😉 A všímáš si jo, jak jsem na tebe hodná..ani ti neradím nic řezat 😉 😀 😀 😀 😀
Elí no jo, šak manžu se pěkně nakrm, at ti neumře, nikdy nevíš, kdy ho ještě budeš potřebovat... si vzpomeneš, že chceš k miminku sourozence a pak jako dyš ho nnajdeš! 😀 😀 😀 😀 😀
kyseláčku a kerá pak ty si? my se asi ještě neznáme co? 😉 vítám tě tu u nás 🙂 máš pěknou kozu 😎

mari111
20. dub 2010

no Farmiku to koukam, si zlatíčko, ale je fakt že někdy to bolí tak že už bych řezala ☹ Aco Tercinka, od kdy už je doma? A jak se jim daří s Lukáškem

madormi
20. dub 2010

máš pěknou kozu, farmi já z tebe padnu 😀 😀 😀 😀

madormi
20. dub 2010

to je pro tebe farmi 😀

farmarska
20. dub 2010

Jééé mad ta je božíí!!!! 😵 😵 😵 a jakej maj holky krááásnej domeček 😵 ta je tvoje? 😕

mari, terculka je doma s malým od včerejška večera. Až se trošku rozkouká, tak se nám ozve 😉 hele a se zádama neřezej, od toho jsou tu druzí 😀 😀 😀

madormi
20. dub 2010

farmi, není moje, tu jsem ti vygooglovala 🙂 já jsem spíše městský typ 🙂

wlladka
20. dub 2010

Ahojky,
tak jsem do albíčka přidala fotéčky svých prvních úlovků pro mimčo. Jak jsem slíbila 😉
Čekala jsem ještě na baby vak a ten dorazil před chvílí. Musím se taky vypravit do Německa, tam se nakupuje dobře a levně. 😕

wlladka
20. dub 2010

....no a vy tu kozy 😀

handm
20. dub 2010

Wladi, krásný kousky!!🙂
Kozy jsou fakt klasika...😀😀😀😀😀😀

holky, já tu googlim kočárky až mi z toho jde hlava kolem 😀

wlladka
20. dub 2010

Já taky poslední dobou pokukuju po kočárcích. Teď tu studuju Espiro Atlantic 2009 a nevypadá špatně za 6800,-

ee.liska
20. dub 2010

tak mám hotovo 🙂
wladi super úlovky🙂
už zase kozy 😀 😀 😀
handm a máš už nějaké favority?

wlladka
20. dub 2010

...a děkuji za pochvalu

mari111
20. dub 2010

Wladko dobře si ulovila 🙂 Ja až budu mít v baráku trošku poklizeno a hlavně doděláno tak vám taky vyfotím co už máme, Handm, ja už bych aj věděla jakej kočárek ,jen bych ho chtěla vydět naživo a oni ho nikde tady v okolí nemaj 😠

handm
20. dub 2010

Ee.lisko, cos vyráběla?! Myslela jsem, že ležíš na terásce?!🙂🙂🙂

Já studuju teď nějak Jané, Peg Peregro a X-lander, ještě by se mi vizualně libil Implast, ale neznam nikoho se zkušenostma..
😠 ale fkat mi z toho jde hlava kolem..
hlavně z těch vnitřních šířek a délek korbičky... bobista bude "zimní", a bojím se, aby se tam vešel ve všech těch zábalech... jestli bude dlouhej po tatínkovi....

handm
20. dub 2010

Mari a jakej?!🙂

ee.liska
20. dub 2010

handm jen jsem uvařila jinak nic 😀

mari111
20. dub 2010

no Handm, ja sem taky hledala takovej aby měl hlavně velkou korbičku(dlouhou a širokou) aby se mi tam mímo vešlo, taky má taťku dvojmetrovího 😀 no takovejch kočárku je málo, všechny sou jak pro drobečky 🙂 jinak x-lander se mi taky moc líbi, no když jsem ho vyděla naživo tak mi přišel ouzkej, jinak dlouha korbička je

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru