• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
handm maxi cosi mura 3
20. dub 2010 v 16:17  • Odpověz
Taky se mi docela zamlouvá COLETO Austin 3. Nechci nic drahého. Dle zkušenosti vím, že je to tak na rok, rok a půl. Pak budu chtít golfky. Tak si myslím, že je škoda kupovat zbytečně drahý kočár.
20. dub 2010 v 16:17  • Odpověz
Ee.lisko, tak to se taky počítá!:slight_smile:

Mari, viď... a favorita maš jakýho?! Někdo mi o x-landeru říkal, že s ním neprojel dveřma v obchodě :grinning::grinning::grinning::grinning: což je pak fakt dementní... copak nechám mimo venku?! v dnešní době?!
20. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
Mari, Maxi Cosi teď kupujou kamarádi, tak s jich pak zeptám na zkušenosti - mimi se jim má narodit v červnu.. :slight_smile:
A musím kouknout, jak vypadá...

wladi, a myslíš, že je lepší kupovat to po jednom?! Anebo rovnou celou sadu?! Jakože kočár, sporták a autosedačku... třeba...
20. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
dveřma v obchodě :confused: :confused: :confused: tak to měli hodně ouzke dveře :fearful:
20. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
No, já chci koupit určitě celou sadu najednou.
20. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
MAri, moc hezká!!:slight_smile: TAky ji asi zahrnu do výběru :slight_smile:

Mě se nejvíc líbí na tom Jané, že je možné přehazovat rukojeť - jakože jednou dítě jede tak, že kouká dopředu a pak když se to vymění, může koukat na mě :slight_smile::slight_smile: i když nic moc pohled :grinning::grinning::grinning:
20. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
Já mám tyto priority: 1. pevný a stabilní odpružený podvozek s nafukovacími koly - na to koukám první. 2. aby byl kombinovaný (hluboký, sporťák a autosedačka co nejjednodušeji nasaditelná na podvozek, 3. skladnost - jelikož ho často budeme převážet autem, no a samozřejmě design a barva.
Ten podvozek je pro mne nejdůležitější.
20. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
ja už autosedačku mám tak chci jen korbičku se sportákem :slight_smile:
20. dub 2010 v 16:25  • Odpověz
COLETTO AUSTIN 3 - model 2010 je právě skladný a lehký. A není drahý :wink:
20. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
Taky jsem našla Kombinovaný kočárek QUATRO 3 a ten je taky dost dobrý, za 9.499 i s autosedačkou. Korbička, autosedačka i sportovní nástavba se na něj dá upnout oběma směry, má velký nákupní koš, velká kola, nízká hmotnost.....atd
20. dub 2010 v 16:30  • Odpověz
wladi, to máme podobné -
chci stabilní trojkolku s nafukovacími koly, odpružený
kombinace samozřejmě
skladnost a velikost při skládání - protože hodně jezdíme
ale taky právě vnitřní velikost korbičky
pak říkala švagrová, abych dávala pozor na servis - když se něco rozbije, zda půjčí jiný nebo tak (prý známému na měsíc kočár vzali na opravu ale nic jim nepůjčili...:frowning2:)
A prý u autosedaček některé nejdou rovnou nacvaknout na ty isofixy v autě, ale musí se k tomu dokupovat něco ještě, což bývá dražší než samotná autosedačka mnohdy..
a pak prá mám dávat pozor na to, co všechno je v ceně - jako slída, pumpička, nánožník atd... že prý to pak naskakuje jak blázen..
A pak se mi divte, že mám hlavu jak pátrací balon...
a do toho aby se mi líbil :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
20. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
handm, tak já mám právě zatím favorita na ten QUATRO 3
Na živo jsem ho ještě neviděla a ráda bych. Zkusím projít nejbližší obchody a najít ho.
Pošlu ti odkaz do int.obchodu na IP, tak mrkni
20. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
...tam ta autosedačka jde taky zacvaknout rovnou a jednoduše
20. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
Wladi, vypadá hezky...:slight_smile: díky za tip... ještě zjistit, co je to za výrobce!:slight_smile:
20. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
Jo, tak to nevím, ale můžeš tam napsat dotaz - oni ti odpoví.
20. dub 2010 v 16:41  • Odpověz
není to třeba firkon? já ho mám jako qutro set
Jo, už to vidím ADAMEX
máte ho někde na obrázku?
Je to možné Ee.li :slight_smile:
20. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
Adamex jsem našla, googlila, ale zatím nic moc :grinning:
ale nějak se dopátráme :slight_smile:
ještě, že je relativně čas na výběr...
20. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
dík, je hezkej :slight_smile:
20. dub 2010 v 16:45  • Odpověz
Oba se mi líbí, ale u toho Austina mi chybí informace o rozměrech korbičky. Dražší kočárky fakt nemá cenu kupovat.
20. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
wladi a tyhle ceny jsou jen za normalní kočár, ne?! Nebo za celou tu sadu?!:slight_smile:
20. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
ten austin by se mi taky líbil, jen kdyby mel to přední kolo dvojité jak ma ten maxi cosi :unamused:
20. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
ten je taky hezkej, líbí se mi víc jak ten první, hlavně krásná barva :slight_smile:
, já mám sadu hluboký, sporťák, autosedačka, vajíčko taška pláštěnka a sítka za necelých 9tis.
20. dub 2010 v 16:54  • Odpověz
Handm - no právě že za celou sadu. Jen k tomu Austinu se musí dokoupit autosedačka
20. dub 2010 v 16:54  • Odpověz
Ten Austin se mi taky líbí víc, ale je tam málo informací. Asi tam napíšu, aby mi jich pár sdělili.
20. dub 2010 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.