• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tak to je hustyyyyy .................... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
20. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
Holky, jdu z práce, je krásně, tak se aspoň projdu
Mějte se!!!
20. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
Tak jsem na toho Austina poslala dotaz. No, ti se asi budou divit, co chci informací. Snad mi odpoví. Pak dám vědět.
20. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
nebo skus ho najít na jiných stránkach, třeba tam budou mít víc informací, nebo najít diskuzi o tom kočárku :wink:
20. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok,nedočítám.Takže máme vymalovaný obývák a předsín a sundané garnýže.Bordelu a prachu no děs :zipper_mouth: :zipper_mouth: Jsem skoro celý den seděla u okna a dýchala vzdoušek.Nebylo mi dneska nák dobře,tak jsem raději ani nešla ven.Tak snad to mimísovi neublíží :pensive:
Jinak jsem byla dneska u zubařky a mám razítko.Nemám kazíka :grinning: jen si mám kolem 5 měsíce dojít,že mám zubní kámen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoooj:slight_smile:
Tak já dnes domluvila ty žaluzky do celého bytu (11 oken), pak jsem byla ve městě a nakoupila si nějaké hadříky :sweat_smile: a pak jsem byla ve zdravotnických potřebách a lékárně nakoupit věci do porodky a pro mimčo. Tak už většinu mám, hurá.

Jinak jak jste tu probíraly měsíční náklady = platby, tak nám odchází z účtu měsíčně 32 tisíc!!!! No a teď ještě přišly nedoplatky za energie, takže dalších cca 8 tisíc tento měsíc k tomu a abychom se nenudili, tak jsme tento měsíc platili kočárek 17.500 Kč. A k tomu penízky na jídlo, drogerii, sport, předporodní kurz, výlety, manželův golf, moje nehty, kosmetika atd. atd. Takže asi vedeme, že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jak krouhli tu nemocenskou, tak jsem přišla asi o 3 tis. měsíčně. Doufám, že aspon tu mateřskou schválí.

Farmi, tak ty se cítíš "nějak divně"? To zní dobřeeeee :sweat_smile: Já budu tak napnutá, jak vám to, holčinky, tento měsíc dopadne :wink:
Jo a Madormi, moc hezká fotečka, pěkně září na stránce :wink:
20. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
flair 32tis!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych nedala dohromady, ani kdybych spojila všechny vejplaty za čtvrt roku :grinning: Jsi jednoznačně šampionka :grinning: :sunglasses: :sunglasses: A moc pěkně jsi si dneska teda nakoupila :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
flair jakou myslíš, tu kozu s rohama nebo tu kozu na horách ? :grinning: ty jo tak s těma penězma vedete, to nám odcház jen "26" v tom neneí jídlo, náklady na auto, kosmetika, nic jen poplatky a složenky.
20. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
holky koukam že se všude pěkně maká a utráci, my sme se taky tento měsíc vydindali z peněz, to taděj nebudu ani počítat,bo by mne asi natáhlo, ještě že byli ty daně :wink: jinak pulka ložnice už je vymalovaná, snad to ještě dnes domalujeme, ja teda dělám jen dozor :grinning: jěště chceme nalepit aspoň dva pruhy tej tapety aby sme veděli jestli to bude držet,doufam že jo bo jinak nevím nevím ,každopádně to nestíhame, takže ložnice bude den-dva čekat v garáži a autí venku :unamused:
20. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
flair v kterém týdnu se ti udělala ta čára na bříšku? Handm ty už ji máš? ja se každej den hlídam a ještě ji nemám :fearful:
20. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
Madormi, obě kozy jsou kráááásné :grinning: jojo, holky, taky jsem počítala jen poplatky a složenky v těch 32 tisících, o tom zbytku nákladů raději ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale nebudeme si kazit náladu, že :sweat_smile:
Musím teda podotknout, že začínám být strašně rychle unavená a jak déle chodím či stojím, tak pak moje stydká kostička říká, že todleto teda neeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to ještě zdaleka není konec těhu. Maminy, máte můj obdiv, že jste vydržely do porodu :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
flair taky vydržíš, ja už teď trpím ale pro mimi vydržíme přece vše :wink:
20. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
Mari, mně se ta čára vůbec neudělala :confused: Ani mi neztmavly dvorce a bradavky, jak se píše, prostě nic. Jsem nějak divně těhotná :grinning:
20. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
tak to sme dvě divně tehotné :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
Jojo, Mari, vydržím, že :sweat_smile: ale pořád mi těhu připadalo jako brnkačka, bo mi celou dobu vůůůůůbec nic nebylo, ale už je to jináč. Jak je malá už velká, tak to je znát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
No jo, Mari, ale ty máš ještě čas to dohnat s tou čárou :sweat_smile:
20. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
joj no to ja jsem si to od začátku užívala :frowning2: ale ty už máš necelé dva měsíce a máš princezničku doma :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
já teda taky nikdy neměla čáru na panděru, jen ty dvorce mi víc ztmavly a taky pihy byly tmavší
20. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
no jo, to asi není dúležité, ta čára :sweat_smile:
20. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
holky mě tsak strašně pálej prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli todle není těhu, tak co to je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: todle jsem nikdy neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
no asi není, páč jsem jí neměla ani u Robči a je to kluk jako lusk :sunglasses: :slight_smile:
20. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
Jééé, Farmi, ty máš krásný příznak těhu ty prsa :sweat_smile: moc na tebe myslím, byla by to pecka, kdyby to hned klaplo :wink:
Tak a dnes se loučím, jdu kouknout na Ordošku a pak do hajan :wink: papa
20. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
no to by byla flair, :dizzy_face: ale právě se mi tomu nechce ani uvěřit..to přeci nemůže klapnout hned na poprvé :fearful: to se mi teda ještě nikdy nestalo a že by to i s Robčou bylo už mé páté těhulínování :confused: :fearful: A taky mám pocit, že předtím to nebylo tak brzy, ty příznaky.. No nechám se překvapit :wink:
20. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
farmi říká se že každé těhu je jiné :wink:
20. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
no mě občas zabolí prso, občas podbříšek a furt se mi chce spát a jsem šííleně protivná, ale stejně tak to může být premenstruační syndrom :rolling_eyes:
20. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
farmi teda žeby? no bylo by to fain :dizzy_face:
20. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nestihla jsem Vás dočíst...jen jsem viděla, že Farmi pálí prsa :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím pěsti, holčičko, já bych Ti to tááák mooooc přála :dizzy_face: .
Jinak doufám, že všechny kontroly dopadly dobře, že rekonstrukce bytu probíhá dle plánu a jinak se máte dobře a nedepkujete.... :wink:.. .
20. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
ahojky Natalko, jo jo musíme teď na Farmi moc myslet aby to vyšlo :wink: jinak snad všude probíhá rekonstrukce dobře, u nás pomalu ale jistě, na zítra má přítelák dovču tak muže maklat třeba do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
teda farmi, třeba to vyjd :dizzy_face: e a když ne teď tak příští měsíc :wink:
20. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
Mari, tak hlavně to nepřežeň, ať je mimču v břiše dobře a nechce se mu předčasně ven....Fakt se opatruj, ať si nic nevyčítáš...
20. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.