Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
20. dub 2010

Tak to je hustyyyyy .................... 😲 😲 😲 😲 😲

handm
20. dub 2010

Holky, jdu z práce, je krásně, tak se aspoň projdu
Mějte se!!!

wlladka
20. dub 2010

Tak jsem na toho Austina poslala dotaz. No, ti se asi budou divit, co chci informací. Snad mi odpoví. Pak dám vědět.

mari111
20. dub 2010

nebo skus ho najít na jiných stránkach, třeba tam budou mít víc informací, nebo najít diskuzi o tom kočárku 😉

kopa
autor
20. dub 2010

Ahoj holky,
jsem tu jen na skok,nedočítám.Takže máme vymalovaný obývák a předsín a sundané garnýže.Bordelu a prachu no děs 🤐 🤐 Jsem skoro celý den seděla u okna a dýchala vzdoušek.Nebylo mi dneska nák dobře,tak jsem raději ani nešla ven.Tak snad to mimísovi neublíží 😔
Jinak jsem byla dneska u zubařky a mám razítko.Nemám kazíka 😀 jen si mám kolem 5 měsíce dojít,že mám zubní kámen 😝

flair
20. dub 2010

Ahoooj🙂
Tak já dnes domluvila ty žaluzky do celého bytu (11 oken), pak jsem byla ve městě a nakoupila si nějaké hadříky 😅 a pak jsem byla ve zdravotnických potřebách a lékárně nakoupit věci do porodky a pro mimčo. Tak už většinu mám, hurá.

Jinak jak jste tu probíraly měsíční náklady = platby, tak nám odchází z účtu měsíčně 32 tisíc!!!! No a teď ještě přišly nedoplatky za energie, takže dalších cca 8 tisíc tento měsíc k tomu a abychom se nenudili, tak jsme tento měsíc platili kočárek 17.500 Kč. A k tomu penízky na jídlo, drogerii, sport, předporodní kurz, výlety, manželův golf, moje nehty, kosmetika atd. atd. Takže asi vedeme, že 😀 😝 No a jak krouhli tu nemocenskou, tak jsem přišla asi o 3 tis. měsíčně. Doufám, že aspon tu mateřskou schválí.

Farmi, tak ty se cítíš "nějak divně"? To zní dobřeeeee 😅 Já budu tak napnutá, jak vám to, holčinky, tento měsíc dopadne 😉
Jo a Madormi, moc hezká fotečka, pěkně září na stránce 😉

farmarska
20. dub 2010

flair 32tis!!! 😅 😅 😅 😅 😝 To bych nedala dohromady, ani kdybych spojila všechny vejplaty za čtvrt roku 😀 Jsi jednoznačně šampionka 😀 😎 😎 A moc pěkně jsi si dneska teda nakoupila 😵 😵

madormi
20. dub 2010

flair jakou myslíš, tu kozu s rohama nebo tu kozu na horách ? 😀 ty jo tak s těma penězma vedete, to nám odcház jen "26" v tom neneí jídlo, náklady na auto, kosmetika, nic jen poplatky a složenky.

mari111
20. dub 2010

holky koukam že se všude pěkně maká a utráci, my sme se taky tento měsíc vydindali z peněz, to taděj nebudu ani počítat,bo by mne asi natáhlo, ještě že byli ty daně 😉 jinak pulka ložnice už je vymalovaná, snad to ještě dnes domalujeme, ja teda dělám jen dozor 😀 jěště chceme nalepit aspoň dva pruhy tej tapety aby sme veděli jestli to bude držet,doufam že jo bo jinak nevím nevím ,každopádně to nestíhame, takže ložnice bude den-dva čekat v garáži a autí venku 😒

mari111
20. dub 2010

flair v kterém týdnu se ti udělala ta čára na bříšku? Handm ty už ji máš? ja se každej den hlídam a ještě ji nemám 😨

flair
20. dub 2010

Madormi, obě kozy jsou kráááásné 😀 jojo, holky, taky jsem počítala jen poplatky a složenky v těch 32 tisících, o tom zbytku nákladů raději ani nemluvím 😝 No ale nebudeme si kazit náladu, že 😅
Musím teda podotknout, že začínám být strašně rychle unavená a jak déle chodím či stojím, tak pak moje stydká kostička říká, že todleto teda neeeeee 😝 A to ještě zdaleka není konec těhu. Maminy, máte můj obdiv, že jste vydržely do porodu 😀 😀 😀

mari111
20. dub 2010

flair taky vydržíš, ja už teď trpím ale pro mimi vydržíme přece vše 😉

flair
20. dub 2010

Mari, mně se ta čára vůbec neudělala 😕 Ani mi neztmavly dvorce a bradavky, jak se píše, prostě nic. Jsem nějak divně těhotná 😀

mari111
20. dub 2010

tak to sme dvě divně tehotné 😀 😀 😀

flair
20. dub 2010

Jojo, Mari, vydržím, že 😅 ale pořád mi těhu připadalo jako brnkačka, bo mi celou dobu vůůůůůbec nic nebylo, ale už je to jináč. Jak je malá už velká, tak to je znát 😝 😅

flair
20. dub 2010

No jo, Mari, ale ty máš ještě čas to dohnat s tou čárou 😅

mari111
20. dub 2010

joj no to ja jsem si to od začátku užívala ☹ ale ty už máš necelé dva měsíce a máš princezničku doma 🙂

farmarska
20. dub 2010

já teda taky nikdy neměla čáru na panděru, jen ty dvorce mi víc ztmavly a taky pihy byly tmavší

mari111
20. dub 2010

no jo, to asi není dúležité, ta čára 😅

farmarska
20. dub 2010

holky mě tsak strašně pálej prsa 😝 jestli todle není těhu, tak co to je 😅 😅 😅 todle jsem nikdy neměla 😝

farmarska
20. dub 2010

no asi není, páč jsem jí neměla ani u Robči a je to kluk jako lusk 😎 🙂

flair
20. dub 2010

Jééé, Farmi, ty máš krásný příznak těhu ty prsa 😅 moc na tebe myslím, byla by to pecka, kdyby to hned klaplo 😉
Tak a dnes se loučím, jdu kouknout na Ordošku a pak do hajan 😉 papa

farmarska
20. dub 2010

no to by byla flair, 😵 ale právě se mi tomu nechce ani uvěřit..to přeci nemůže klapnout hned na poprvé 😨 to se mi teda ještě nikdy nestalo a že by to i s Robčou bylo už mé páté těhulínování 😕 😨 A taky mám pocit, že předtím to nebylo tak brzy, ty příznaky.. No nechám se překvapit 😉

madormi
20. dub 2010

farmi říká se že každé těhu je jiné 😉

madormi
20. dub 2010

no mě občas zabolí prso, občas podbříšek a furt se mi chce spát a jsem šííleně protivná, ale stejně tak to může být premenstruační syndrom 🙄

mari111
20. dub 2010

farmi teda žeby? no bylo by to fain 😵

natalie77
20. dub 2010

Ahoj holky,
tak nestihla jsem Vás dočíst...jen jsem viděla, že Farmi pálí prsa 😕 😵 😵 😵 😵 držím pěsti, holčičko, já bych Ti to tááák mooooc přála 😵 .
Jinak doufám, že všechny kontroly dopadly dobře, že rekonstrukce bytu probíhá dle plánu a jinak se máte dobře a nedepkujete.... 😉.. .

mari111
20. dub 2010

ahojky Natalko, jo jo musíme teď na Farmi moc myslet aby to vyšlo 😉 jinak snad všude probíhá rekonstrukce dobře, u nás pomalu ale jistě, na zítra má přítelák dovču tak muže maklat třeba do rána 😝

ee.liska
20. dub 2010

teda farmi, třeba to vyjd 😵 e a když ne teď tak příští měsíc 😉

natalie77
20. dub 2010

Mari, tak hlavně to nepřežeň, ať je mimču v břiše dobře a nechce se mu předčasně ven....Fakt se opatruj, ať si nic nevyčítáš...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru