Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
21. dub 2010

Nikol připsala mi tam snad hleník a hned se to takhle zobrazilo. No sex byl den před a den po 😅 ale přímo v ovu ne... tak nevím
Tobě držím palce u doktora jsem děěěsně napnutá s čím přijdeš!!!!! 😕 😕 😕

nicollka
21. dub 2010

myslela sem tercinka, já mám asi mozek "OFF" ... raději se jdu už chystat tak zatim papa

farmarska
21. dub 2010

Jinak holky já musím na gyndu v pátek, volala jsem si tam kuli těm výsledkům z pitvy, tak už kooooonečně to tam mají a tak mě právě objednala na pátek na konzultaci... tak jsem z toho lehce nervozní a zvědavá, dokonce pociŤuju i trošku strach z toho co se dozvím, se mi najednou do toho vůbec nechce vracet a šťourat v tom 😅 No ale na druhou stranu, se třeba taky nedozvím vlbec nic.
Tak já mažu obstarat zvířata venku, zatím 🙂

hanana
21. dub 2010

farmi gratulka k ovulce, a drzim moc pesticky, graf vypada pekne , zda se ze ti tam Tericinka pripsala ten hlenik tak super 😵 😵 😵

farmarska
21. dub 2010

já to pochopila nikol, že tercinka 😀 😀 😀 já mám asi vyjmečně mozek ON 😀 😀 😀

farmarska
21. dub 2010

Jééé Hani díky 😵 takhle opěvovat mojí ovu, no vy jste užasné 😀 😀 Za chvíli si uprdnu a všichni budou křičet hurá hurá 😀 😀 né jste prostě užasné, moje zlatíčka, děkujuuuu!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
21. dub 2010

Tak Lucinka už vylizuje korýtko a ještě musím ke kozám 😉

holky, mirax, poraďte mi...

Gyndař mi předepsla, když jsem u něj naposledy byla ten prednizan a duphaston, že když bych byla těhu, tak nemám na nic čekat a začít to polykat.. no a já ted nevím, jestli nemám raději ten prednisan začíst jíst..(to je na to potlačení imunity, aby mi tělo nezabíjelo plod), abych to jako nezačla jíst pozdě.., ale zase co když nejsem těhu, tak můžu to jen tak baštit, neovlivním si tím něco? 😅 To samé s dupáčem, když budu těhu tak dobře, ale když nebudu, tak si tím zřejmě jen oddálím mrchu a rozhodím si C.
No ten prednisan asi raději dnes už vemu a s tím dupáčem počkám, to není tak důležité..

nebo co myslíte vy? jak by jste to udělaly? 😕 😕 😕

tercie
21. dub 2010

Ahoj zlatíčka moje, už se mi povás taaaaaaaak strašně stejskalo!!!! 🙂
Včera jsem poctivě všechno dočetla, i album jsem stihla, ale jak jsem chtěla začít psát, tak se Lukášek vzbudil a bylo po ptákách 😀
Doma se máme fajn, i když je to náročný, nemůžu chodit, sedět, bojím se na záchod, večer jsem hotová jak prase, ale Lukášek je zlatej. Občas nějaká nehoda, jako když jsem hovčera vykoupala, za halasného řevu a vztekání, a on se mi pak pokakal do osušky a mohli jsme začít nanovo, a podobný veselý historky z natáčení 😀
Dneska jdeme k dět. doktorce, a pak matrika a takový to lítání, nákupy... ale taťka jde s náma tak snad to zvládneme. Jen je to takový docela na palici to naplánovat... sice v osm papal, ale teď nespí, a škytá, tak abysme stihli tu doktorku a předtím nakojit, aby neřval... Jsem z toho všeho taková ještě zmatená,nevím co dřív 😀

Jinak strašně moc děkuju za to jak jste na mě myslely, včera jsem tu u toho brečela když jsem to četla, jste prostě suoer kámošky a já jsem moc ráda, že vás mám 🙂

A Lukášek moc děkuje za gratulace a za přivítání 😵 😵 😵

A taky moc děkujeme tetě Farmi za její nepřekonatelné informační služby 😀 😉

sarlotta
21. dub 2010

dobré ránečko 😉

sarlotta
21. dub 2010

Tercinko ahojík🙂)))
zvládáš to parádně a všechno se srovná neboj🙂 Jen si musíš zvyknout, že plánovat se te´d bude podle hladu prcka 😀 😀

tercie
21. dub 2010

Šarlotky ahoj 😉 Všímáš si, jo,záměrně píšu množný číslo 😀
No jako jo, podle malýho hladu, akorát doktorka na nás asi čekat nebude 😀

sarlotta
21. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 33tt..........................KO 27.4......................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 29tt
Sarlotta 25tt.................. KO 27.4.......................................čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 25tt.................. KO 20.4. utz 20.5.......................čeká chlapečka
Wlladka 24tt...................KO 21.4 a KO 4.5......................čeká chlapečka
Mari 22tt.......................... KO 29.4. KO 13.5.
Handm 21tt.................... velký utz 22.4
ee.liska 20tt .................. KO 26.4. .....................................čeká chlapečka
petroska 20tt.................. KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 19tt........................... velký utz.30.4.
Sirella 18tt ...................... velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 18tt........................ KO ?
Kopa 14tt ....................... . KO 29.4. NT dopadlo skvělě, mimís je šikulka
Maarrtina 11tt ................... KO 23.4.
Zlababa 10tt ..................... NT 3.5. KO 19.4.
veve.b 6tt..................KO 30.4.
Paajaa 30DC
Farmarska 29DC
Cajori 26DC
Madormi 24DC
Katyna 17DC
Natalie 15DC
Aja 14DC
Nicollka 12DC
M.aa.b 8DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
21. dub 2010

Všímám🙂)
Hele maximálně bude malý trochu brečet... to zmáknete, víš kolikrát jsem kojila někde v autě na parkovišti🙂)) vem si polštářek sebou 😎

tercie
21. dub 2010

No,každopádně nějak to zvládnout budem muset, žejo 😀
Jdu se chystat, tak zatím, ozvu se jak to půjde!!!

farmarska
21. dub 2010

tercí malej je úžasnej 😵 😵 😵 takovýho bobíška bych muchlala od rána do večera! 😵 😵 bych nezvládla nic jinýho 😵 , bych se od něj neuměla odlepit 😵 😵 😵 I slzyčka mi u toho prohlížení ukápla 😵 😵 😵
je to prostě zázrak, že se něco takhle dokonalýho může vyklubat v našich břichách a najednou je to tu 😵
děti moje, ještě jednou vám moc gratuluju 😵 😵 😵
a pozdravuj pana Terculáka, že mu to s malým na fotce moc sluší 😎 😉

ee.liska
21. dub 2010

ahojky 🙂
terci konečně mezi námi 😀 🙂
mě se dneka nic nechce, ale měla bych aspoň vyprat a trošku poklidit a dojet na poštu😝 U nás to vypadá zatím na sluníčko, tak sebou jdu nejdřív fláknout na terasu 😀

onno
21. dub 2010

MAMINKY PROSÍM O RADU JSEM TĚHOTNÁ ZATÍM ZAČÁTEK ZAČÁTEK 4 TÝDNE.VČERA JSEM BYLA U DOKTORA ĎÁLAL MĚ VNITŘNÍ ULTRAZVUK MIMINKO UŽ BYLO VIDĚT.ULTRAZVUK MĚ MOC BOLEL PŘIŠLA JSEM DOMŮ A SLABĚ FURT KRVÁCÍM.vEČER JSME JELI DO NEMOCNICE A TAM MĚ PÍCHLI AGULUTIN A KANAVIT.sETKAL JSTE SE STÍM NĚKDO?FURT TROŠKU KRVÁCÍM DÍK

sarlotta
21. dub 2010

onno, vnitřní utz by Tě bolet neměl, to by chtělo konzultovat s gyndařem. Ta krev je jistě jen z čípku, tak buď v klidu. Co Ti řekli v nemocnici ? A kdy jsi měla začátek poslední MS ? na začátku 4týdne je vidět maximálně tak černá tečka-dutinka.

flair
21. dub 2010

Onno, doktoři určitě vědí, co dělají. Agolutin se většinou dává pro vyvolání krvácení, ale používá se i na udržení těhotenství, jak jsem se dočetla: V těhotenství se používá při nedostatečné produkci progesteronu, k udržení těhotenství v případě habituálního, resp. hrozícího abortu. Lehké špinění či krvácení být může, ale kdyby se to rozjelo, okamžitě k lékaři!!! Hodně štěstí!!!

sarlotta
21. dub 2010

terci Lukášek je fakt bore, krásný chlapeček🙂 vypadá úplně jak náš prďolka 😎 když se narodil....

flair
21. dub 2010

Tercinkooooo, okoukla jsem toho tvého bobíška a je nááádhernej 😵 😵 😵 No ale co jsi mi to udělala, jsem ted na řadě v tabulceee 😝 😀 Nedovedu si ten mazec kolem miminka představit, asi mi skončí ranní rituál malování v koupelně, že 😀 Nejdřív prcek, pak já. No ale co bych pro tu naši pipinku neudělala, že 😅
Farmi, počkala bych pár dní ta testík a pak začala teprve dlabat ty bobule 😉

onno
21. dub 2010

poslůední ms byla 1.března začíná mě i pobolívat břicho a ležím.

paajaa
21. dub 2010

Tercie: Lukášek je úžasnej

Farmi: ty jsi stejně dílo testit už tak brzo. Ale já být tebou, tak začnu baštit pililky až když najdeš //

ikopretinka
21. dub 2010

Ahoj
Farmi s tím prednisonem jsme na tom stejně. Mě bylo od mé dr. z alergologie a imunologie řečeno tohle. Minule jsem měla hraniční hodnoty na sperma i na plod. Teď při posledním odběru krve (to bylo snažení , zrovna ovula) jsem měla sperma už pozitivní ( protože jsem na tom leželi téměř denně), ale jen slabě a na plod stále hraniční. Dr. mi říkala, že pokud otěhu bez přeléčení té hraniční nebo pozitivní alergie na spema, budu potom zabíjet ten plod, tzn. , že ta imunita pokud nezabije spermie se začne zabývat něčím jiným a to plodem. Tedy když se budeme zhruba 3 měsíce chránit a já užívat ten prednison k tomu, a potom se mi podaří otěhu, ta imunita už po tom plodu nepůjde, protože ten prednison ty hodnoty stáhne jak z hraničních nebo pozitivních na minimum a potom bude trvat nějaký čas, než se to zase vrátí, ale to už bude třeba po těhu nebo nějaký vyšší měsíc. Mě bude v těhu dělat kontrolní rozbory, kdyby náhodou začala imunita bojovat, nasadí znova prednison. Já si tedy myslím, že tím prednisonem toho moc zkazit nemůžeš, jen pozor! musíš dodržet určité množství a dobrat ho celý!! JInak ti rozhodí hormony v těle. Já být tebou zkusím si to ještě zjistit ohledně tvé imunity i alergie. A s duphastonem nemám zkušenosti.

sarlotta
21. dub 2010

onno tak potom jsi těhotná 7tt+2dny tzn 8tt týden těhotenství a to už určitě bylo miminko vidět 😉
nenervuj se a odpočívej... teď je to všechno nebo nic. Držím palečky. Kdyby jsi pořád krvácela jasnou krví tak zase do nemocnice na utz. Když to bude přecházet ve špinění tak jen lež a šetři se.
Bříško Tě bolí spíš z nervíků. 😉 dej vědět. 😎

sarlotta
21. dub 2010

Holky jdu se kulturnit na foceníčko- odpolko... musím si nalakovat nehty, vytrhat obočí... šmarjááá to bude fuška 😀 😀

natalie77
21. dub 2010

Ahoj holky, tak jsem ráno malého budila v 6.15, tak teď už spí, protože ve 13.00 máme být na imunologii.
Manžu jsme odvezli do nemocnice.
Mirax, jde na plastiku křížového vazu, má je oba přetrhané....jde na řadu až v 15.00, tak ty párky už stráví 😀 😉 . SI pořád voláme a docela se bavíme...chtěl nadstandardní pokojík, abychom za ním mohli chodit a nerušili spolupacienta....tak jsem se ho ptala, jaký má pokojík, jestli je to s výhledem na moře... 😉 .
Sarlott, tak tohle krášlení jsem absolvovala v pondělí večer a včera se tu šlechtila, že miségra, která přišla hlídat řekla, že jdu na pracovní oběd ne na konkurz modelky 😀 😀 chtěla být vtipná 😕 😀 .
Tak držím pěsti, ať jsi na všech fotkách neodolatelná, malý ať má dorbou náladu a je na fotkách vidět celková pohodička 🙂 .
Farmi, zkus testnout ještě v pátek...no prostě v našem věku musíme být trpělivé 😉 a ta jak již řekl klasik trpělivost přináší růže...takže neklesej na mysli, vše bude ok, hlavně buď v pohodě.
Tercíííííííí, ahoj maminko, tak ještě jednou blahopřeji!!! Malý je kouzelný, já chci takýýýýýý 😵 . 😵 Jsem ráda, že to máš za sebou, mazec je to ten první měsíc, pak už je to lepší...ale ty to zvládneš raz dva úplně v pohodě.
Flair, maluju se každý den...to musím být na smrt nemocná, abych se nehodila do gala, protože nechci strašit lidi a říkám si, tohle jim nemůžu udělat, dívat se na ten vyblitý ksicht celý den...ale když se narodil malý, měla jsem ještě v poledne občas noční košili.....ale pak se vypsrchovala, namalovala a pohoda...ty rána byly ale děsný, protože v noci nespal....Holky, ale vy to zvládnete levou zadní 😉 .

petroska
21. dub 2010

ahoj holky.tak se po včerejším plašení s kopanečkama zase hlásím.ten náš prcek fakt asi celej den spal.ozval se až po 21 hod večer.uplně mi spadl kámen ze srdce jak začal vyvádět 🙂 .dokonce i dnes kopká od rána tak si mužu oddechnout.včera sme mu koupili hracího plyšáčka a jak sem mu ho dnes pustila k bříšku uplně se rozkopkal 😀 .že by to fakt miminka tak vnímala jak se píše?vítám tu TERCINKU-lukášek je fakt sladoučkej 🙂 uplně božííí 🙂 ,gratulace velká.FARMi tobě taky držím palečky at na testíku najdeš //..moc ti to přeju.

natalie77
21. dub 2010

Peto, tak to mám radost, jsou to nervy, celé těhu...a vlastně to už nikdy neskončí 😉 . Ty pohyby jsou fajn, to má člověk takovou jistotu, že je mimi v pohodě..
Jinak já malýmu zpívala když byl v panděru.....no a když pak plakal, tak jsem mu zpívala Černé oči jděte spát....a ještě dnes, kdy začnu, uklidní se a v pohodě ...takže já tomu hooodně veřím, že zvuky vnímají a hodně hlas maminky 😵 . takže zpívejte, povídejte a budete mít pak takové ukecané dítko, že Vás bude večer bolet hlava a neprojdete futrama....ale je to krásné 🙂 .

petroska
21. dub 2010

to si napsala krásně NATALI 🙂 .já tomu také věřím,proto sme celou dobu sháněli něco co má fakt krásnou písničku.ted mu ji budu pouštět při každém odpočívání a uvidíme co to přinese ale každopádně sem ráda že se zase ozívá kopanečkama 🙂 ...aspon vím že je s námi pořád.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru