Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
29. dub 2010

Dneska bylo krásně a já jsem relaxovala na terase a četla. Prostě pohodička.

Sarlott: nevolnosti žádné zatím nemám- spíš hlad. Takže pořád něco dlabu. 😀

Marti: týdny jsem si tam už dala. Chci si užít každý den jako těhotná, i kdyby to nevyšlo.

Kopi: gratuluji ke kontorle a fotečky jsou krásné. 😉

if.v
29. dub 2010

ahoj holky, tohle vám sem musím dát 😀
Připravený manžel!!!
Večer předvídá manžel, že bude manželkou znovu odmítnut a tak dostane nápad.
Vstoupí do koupelny, pomalu se osprchuje a pak vejde nahý do pokoje.
Když man želka vidí manžela celého navoněného a nahého, upustí časopis,
který právě četla a řekne mu: "Promiň, Lásko moje, šíleně mě bolí hlava!"
V tom spatří, že celé manželovo přirození je pokryto bílým práškem.
Udiveně se zeptá: "Co to je, Lásko moje?"
On odpoví:
"ASPIRIN V PRÁŠKU, moje drahá. Chceš si ho vzít orálně nebo jako čípek?"

Jinak dnešní zkouška za 2, tak aspoň to..pěkný den

natalie77
29. dub 2010

AHoj Babulky,
jdu Vás pozdravit a pak rychle do sprchy a lehnout si.
Jsem úplně grogy. Malej byl taky unavený, tak byl protivka a já neměla náladu odvádět pozornost, když se mu něco nelíbilo...takže bylo doma veselo a mám toho plný brejle a teď je mi smutno, že jsem na něj byla zlá 😔. Dostal na zadek, křičela jsem na něj, no fakt jako hysterka.... ☹ 😒 😔.
Manžu nekomentuji...

Jinak blahopřeji Robčovi od Farmi ke svátku, i když kolo už má a oslava byla také 😉 .
Kopi, jsem ráda, že je vše ok....vidíš, nemusíš se stresovat, ale šetři se 😉 .
If.v, moooc gratuluju ke zkoušce 😵 , jsou to nervy, co? Jo a vtip LUXUSNÍ! 😀 😀 😀 😀

Už nevím, na co jsem chtěla reagovat, bylo toho více....ale ta moje demence....

wlladka
30. dub 2010

Dobré jitro!
Od 3:30ti nemůžu spát, 😒 tak jsem nejprve čuměla do stropu, pak do mailíků a po netu.... Pak jsem si řekla, že si vás dočtu a tady žádné tlacháníčko !?!?
Kopi, ten nočník se mi moc líbí, uvidím, zda ho seženu, až bude potřeba. 😕

Vtip dobrý, tak já přidám taky jeden, ať se po ránu pobavíte. 😉

Sedí dva kamarádi u večere:
"Ty, Pepo, ta tvoje tchýně je ale hnusná"!
"Tak jí nech a sněz jenom brambory."
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak já jdu ještě zkusit usnout, než bude havěť vstávat do školy 😀

wlladka
30. dub 2010

Tady pořád nikdo, no tak jdu snídat 😉

Dnes máme smutné výročí - dnes je tomu rok, co jsem podstoupila druhou revizi 😢 Ale s miminkem v bříšku už to špatné přebolelo 🙂

madormi
30. dub 2010

ahojte ženy, tak co chystáte dnes na večer?já to asi lajznu a někam se vypravíme, snad mě manža nedá a neupálí mě 🙂

sarlotta
30. dub 2010

ahojík hezké dopolko.... sem byla na kontrolu cukru a ok 😎 po jídle 6,1...tak super 😀

sarlotta
30. dub 2010

Paaja tak dlabej, dokud to jde🙂 myslím, že nevolnosti přijdou 😉 a všechno bude v pořádku... ždáné černé myšlenky 😎

ifv. tak ten jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Natalie nic si z toho nedělej, takové dny taky znám a pak mě to taky mrzí 😅 😔 nejsme stroje, on to chápe a ví, že ho miluješ.. 😉

Wlladi taky dobrý🙂)))

Víte jak co je to kříženec tchoře a svině ?...................... tchyně.............

To výročí mě mrzí... foukám na dušičku.... a pohlaď mimíska- teď jste na to dva 😉

madormi no joooooooooo dneska máme svátek 😎 😎

sarlotta
30. dub 2010

Holky kde se nám toulá Mari s výsledky z KO ?🙂 a veve.b má dneska kontrolu držím palečky 😎 😎 😎 😎

kerrie
30. dub 2010

Achoj cholky 😀

Sarlottko............tchoř a svině........to je bombaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
30. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 34tt................................KO ?.................................................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 30tt
Sarlotta 26tt.................. .......KO v pořádku další KO 25.5........................čeká holčičku......Šarlotka
Hanana 26tt.................. ......utz 20.5............................................................čeká chlapečka
Wlladka 26tt.........................KO 4.5..............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 23tt.......................... .....KO 29.4. KO 13.5.
Handm 22tt........................velký utz v pořádku KO ?
ee.liska 21tt .................. ... KO 10.5.. ...........................................................čeká chlapečka
petroska 21tt.................. ...KO dopadla výborně ........................................čeká chlapečka ..Filípek
kytiii 21tt........................... ..velký utz.30.4.
Sirella 20tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 20tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku
Kopa 16tt ....................... . .KO dopadla výborně další KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně KO 14.5.
Zlababa 12tt ..................... NT 3.5.
veve.b 8tt..............................KO 30.4.
Paajaa 6tt............................KO 10.5. máme bublinku
Katyna 26DC
Natalie 24DC
Aja 23DC
M.aa.b 17DC
Cajori 9DC
Madormi 6DC
Nicollka 4DC
Farmarska 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
30. dub 2010

kerrie no malá je celý tatínek🙂 to je sluníčko 🙂))

kerrie
30. dub 2010

Sarlottko.........přesně tak............jsou s taťkou jak přes kopírák 😀
Koukala jsem na ty Tvoje fotečky z ateliéru..........jsou moc krásný............budeš mít nádhernou památku 🙂

sarlotta
30. dub 2010

díky kerrie🙂 u malého-těhu jsem to zanedbala, tak včíl sem si to užila🙂)) určo půjdu ještě s malou když bude miminko...

mari111
30. dub 2010

ahojík holky, Šarlotko toulam-netoulam, včera jsem byla ko a dneska od rána lidi, no tak píšu až ted, jinak se omluvuju 😅 tak jsme v pořádku, naštestí je vše jakm á bejt, mímo je krásne, vyděla jsem vše dobře na tom ultrazvuku.No a na 99% to je holčička, přítelák už nacvičuje jméno, trdlo moje, prej se k ní nebude moct nikdo přiblížit, kluky bude střílet už nadálku a tak no, tak nevím chudák holka asi ani frajera si nebude moct najít 😀 😀 😀 Jinak holkam gratulka ke kontrolám,Kopíku jo jo, taky makám jak vsteklá ale šetřím se.

mari111
30. dub 2010

Martinko Lusinka je držtička ,krasna je jak se směje, Šarlotko fotky sou moooooc pěkné, sluší vam to všem, no tobě samo že nejvíc 😉

sarlotta
30. dub 2010

mari tak super blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuu a děvčátko🙂))) jaké máte jméno ? 😵 😉

kvetinka7
30. dub 2010

Mari, holcicka, skvele 😵
na holcicku je toolik krasnych jmen . 🙂

petroska
30. dub 2010

čau holky.Jdu jen pozdravit.Včera sem drtila do noci internet a objednávala.Muj jen hleděl a odsouhlasoval 😀 .Už mám skoro celou výbavičku pro začátek,ted jen aby to vše krásně došlo a nic se na světě zase nepokazilo.Včera taky muj cítil poprví kopanečky 🙂 tak byl z toho nadšenej a ted furt píše z práce smsky jak se těší.Bych toho chlapa nevyměnila jak je hodnej a dopřává 😀 .Mari gratulace k holčičce .muj taky plánuje na kluka jak mu koupí čtyřkolku a hromadu věcí.jen se potichounku směju jeho plánum.3arlot kolik ste platili za ty fotečky v ateliéru?asi na ně najedeme někde taky.fakt se mooc povedly

kvetinka7
30. dub 2010

tchor+svine 😀 tohle radeji manzovi rikat nebude, tohle si na 100% zapamatuje 😝

sarlotta
30. dub 2010

jéé květi má novou fotečku🙂))

petři 110.- za vybranou fotku.... nafotila jsem 150ks a asi 20 motivů a vybrala 10... 😉 na Slovači v Hradišti fotografija Veselá- Blanka Smutná 😉

sarlotta
30. dub 2010

jdu vařit, zatím pa 😉

kvetinka7
30. dub 2010

Kopi, kraaasny UZV 😵 dela vam bobek radost.. uplne v nem vidim naseho mimise .

Sarlot, jsi uzasne fotogenicka a fotografka opravdu profesionalka,ma pro to cit

petroska
30. dub 2010

supr děkuji sarlot.asi do toho pujdeme taky

kvetinka7
30. dub 2010

Mirax, tveho Tobika zkratka nedozenem. Stale mame o tech 0,5kg mene 😝

mari111
30. dub 2010

jmenovat se bude Laura 🙂 🙂 🙂 Laurinka moje zlatá, ja se na ní tak moc těším 🙂 Petroško, muj taky říkal že klukovi koupi motorku, nebo mu dá tu svoji a jak budou jezdit, že by chtěl aj čtyřkolku a tak, ale ja sem říkala že to múže aj holce a on že teda jo, šak ja sem taky blázen do motorek, no a pak sem mu řekla že mu to připomenu až pro ni přijede nejakej frajer na motorce,m co bude dělat a on že , no to teda ne, ja je budu střílet no a takové ty keci žárlivého tatínka, šak to znám, ja sem musele na motorky tajně bo by mně táta asi zabil 😀 doteď neví všechno, jak mne zalehla motorka když mi ji kámoš pučil a plno vecí doteď neví ani máma, asi by dostali infarkt 😀

petroska
30. dub 2010

taky motorkářka? 😀 😀 .taky sem jezdila ale je to rok co sem se rači přidala ke skupině rodina a ne dárce.snad to nebude mít malý taky potatínkovi a zustane se jen u dětské čtyřkolky 😀 .Na holčičku se mi taky líbí Laurinka,super tip 🙂 je to krásný jméno taky dáme i když to teda bude chlapeček

mari111
30. dub 2010

jo jo motorky ja miluji, ale ja jen jako spolujezdec, jezdila jsem jen tak po vesnici aby mne poliši nečapli, nemám řidičák 😅

petroska
30. dub 2010

tak to jsme na tom stejně.jak budu stará tak se k nim snad zase vrátíme. 🙂

vroninka
30. dub 2010

Šarlotko, koukám po dlouhé době. Takže gratuluji k holčičce 🙂 . Jméno jste vybrali parádní. Já mám doma také Šarlotku 🙂 Píše se ofiko tedy Charlotta, ale my píšem česky. Pro mě hezčí jméno ani nebylo a manžel je strašně vybíravý, ale Šarlotku mi schválil okamžitě. Bez remcání 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru