Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
5. kvě 2010

budu hledat a třeba si najdu jinou, našla sem jich už síce pár ale co se mi líbjej tak buď maj to patro krátke, nebo nemaj stříšku nebo je blbej ten přebalovak nebo je vúbec malá,tak ja nevím, a která ma vše,tak je jen modrá a červená, no a ja bych nejraděj nějakou hnědou, béžovou oranž nebo tak něco, ach jo asi sem náročná nebo co.

mari111
5. kvě 2010

http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=1073557 pěkné ale ten přebalovák se mi nelíbi a táááá cenaaaa 😠

mari111
5. kvě 2010

taky bych přežila ale ty pytle tam na tom boku 😀 😀 😀 http://www.moje-miminko.cz/cestovni-postylky/ce...

sarlotta
5. kvě 2010

Mari a nechceš počkat, třeba zase bude ? 🙂

mari111
5. kvě 2010

no šak jo,. ja ještě chvíli vydržím jen sem to chtěla mít z krku

sarlotta
5. kvě 2010

zatím si nech tu první na seznámku... jinou můžeš koupit vždycky🙂)) a zkus se poptat zda teda bude, když teď není 😉

sarlotta
5. kvě 2010

mizím pro malého 😉 zatím pa.

handm
5. kvě 2010

Holky, tak jsem konečně dožehlila.. se mi to tu nakupilo.. 😝
a Mari, ty tuhle postyklu budeš používat na co?! Jakože natrvalo doma?

mari111
5. kvě 2010

no natrvalo, ložnici máme v patře tak ji chci dát do obývaku a až pojedu za rodinou, ségru mám v Brně a rodiče na slovensku tak se hodí

mari111
5. kvě 2010

Šarlotko on nikdo toiž neví kdy bude,víš ☹

handm
5. kvě 2010

Jo takhle, jako druhou postylku nadoma.. ja prave myslela, že v ložnici ji budeš mít napořád 🙂

mari111
5. kvě 2010

mne by se líbil nějaký košík ale to je na chvíli a pak bych musela stejně cestovní kupovat až by sme někam jeli a abych mohla bezpečně mímo uložit když odebehnu

handm
5. kvě 2010

Jasne 🙂 já taky zvažuju, co do obýváku.. švagrová tam presouvala postýlku na kolečkách z ložnice, ale my máme ložničku malinkou (tedy budeme mít v domečku), takže bych se tam s postýlkou nevytočila, kdybych ji chtěla přemístit...
takže mě taky tohle přemýšlení čeká
A u našich právě budem mít cestovní půjčenou na stálo a u tchyně asi taky...abychom to nemuseli vozit...

mari111
5. kvě 2010

no to je dilema co 😀

handm
5. kvě 2010

jojo 😀 a tak je to se vsim..
vcera jsem zacala premyslet o kocarku Cam Cortina..
😀
uz abychom nekam vyrazili se na ne podivat nazivo, a premerit.. nevim, cemu se da verit, na tom netu..

a ted jdu zas pracovat chvilku 🙂
zatim paa

farmarska
5. kvě 2010

ahoj holky, tak se dnes hlásím už po práci 🙂 I ten pracák už mám za sebou, vyzvedla jsem si tam papíry a zítra tam musím znovu 😝 dnes jsem neměla sebou všechna potvrzení.

ted vás zkusím trošku dočíst, doufám, že jste zase nenadrbaly 10stránek 😠 a pak jdu ohřát manžoj oběd, za chvíli je taky z práce doma´a pak přijdou na řadu žvížátka, takže načumnu zas až večer.
zatím ahoooj !!!!

mari111
5. kvě 2010

teda farmíku, ani nemáš čas si s náma popovídat, ale si šikulka všechno zvládaš 😉

ee.liska
5. kvě 2010

holky já budu mít starší kočárek korbičku a na ní ušité to co bývá na košíkách, je to skoro po zem takže to vypadá jako košík, je to i snebesy, zatím to doma nemám že bych to fotla ale vypadá to nádherně 😵

mari111
5. kvě 2010

no velice šikovnej nápad Eli 😉 už se těším až dáš foto

wlladka
5. kvě 2010

Ahojky 🙂
tak jsem konečně taky dorazila domů. Koupila jsem dnes patery minipožečky a dvě miničepičky 🙂 🙂

....a koukám, že postýlka pořád není ☹ A ještě se hádat o vrácení peněz!! No, hlavně ať je vrátí! Ta baba má teda jednání. Mari nedej se ! 😠

tercie
5. kvě 2010

Ahoj holky, jsem tu zas na skok, Lukášek dospává v autosedajdě, byli jsme něco vyřídit ve městě, a táta si jel zastřílet, protože má zejtra závody a já bych měla žehlit a chci dělat žemlovku k večeři,ale se mě nechce, když mám chvilku klidu 🙂

Mari to je jednání to ti povím. Tak snad jim postýlky ještě dojdou,ale už bych jim neplatila dopředu 😉

tercie
5. kvě 2010

Eli to je vychytanej nápad 😉

Já mám v obýváku zatím kolíbku,ale v polovině června se narodí ségře holčička tak ji bude mít ona, a já mám postýlku v ložnici na kolečkách, tak si jí pak budu převážet 😉

handm
5. kvě 2010

Jee, ahoj Terci, farmi a wladi 🙂 a ostatní 🙂
já teď dodělala něco do práce a teď jdu zkoumat pro změnu oblečky, abych věděla,kolik čeho mám.. jsem dneska nějak výkonná 😀

tercie
5. kvě 2010

Poslední foto Lukáška v bříšku, a jeho sestřenky, taky v bříšku 😉 Sestřenka se má narodit kolem 10. června 😉

mari111
5. kvě 2010

ahoj tercinko, jéé teda vy se podobáte 🙂

mari111
5. kvě 2010

no holky to je jednání,co, už od nich nic nechci

ee.liska
5. kvě 2010

terci to je super fotka 😀
mari to jsou šmejdi 😠

wlladka
5. kvě 2010

Terci - pěkná bříšečka 🙂 a Lukýnek 😀 😀

kopa
autor
5. kvě 2010

Holky díky za rady ohledně těch zavinovaček 🙂 Už je mi to trošku jasné 😉 Já dneska něco koupila v Hm a byla jsem mrknout v Chiccu,vůbec jsem nevěděla,že tam mají i oblečky na mimi a měli tam velké slevy 😉

Tercinko hezká fotečka 😵

kopa
autor
5. kvě 2010

a tady vyfoceno 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru