Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
13. kvě 2010

Farminko a jak ty se máš v pracovním procesu??Asi nestíháš vid?

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi a už jsi vymyslela tu večeři?
my jdeme tedko obědvat 😅 taky jsem už vše v lednici snědla 😝 Zatím mám jen kilčo nahoře.

flair
13. kvě 2010

Holky, děkuji za uklidnění 🙂 mě ten konec těhu prostě nebaví. Fakt jsem taková napjatější, aby vše dobře dopadlo a hlavně, aby malá byla zdravá. Tak se jdu natáhnout k telce, bolí mě zádíčka. Tak papa zajtra

wlladka
13. kvě 2010

Flair, to už uteče. Odpočívej, pomalu chystej, per a připravuj. Mazli se s pidioblečeníčkem 🙂 a za chvíli máš princeznu doma. 😵
Kopi, večeři jsem nevymyslela. Asi je nechám trochu vyhládnout. Já mám nahoře už 6 kilo! Nebo 6,5. a chůďátko miminko má jen 760g dle UTZ 😒

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi tak mi měli kotlety s hranolkami,ale bylo toho málo 😅 furt mám hlad 😀 musím se hlídat.

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi a tu váhu doženete 🙂

mari111
13. kvě 2010

ahojík holky, gratulky ke kontrolám, kdo byl a informuju že mi dneska na kontrole vše v pořádku a v Úterý jedeme na 3D tak se těšánkujem,. pořád tu mám navštěvu tak teď nedočítam. Ja to pak doženu, snad 😅 moc vás všechny pozfravuju, chybíte mi, tak zatím páá

wlladka
13. kvě 2010

Mňam mňam Kopi, ty si teda baštíš! Já udělala klukům krupicovou kaši a nalámali si do ní čokoládového králíka. Já si asi udělám obloženou celozrnnou housku, pěkně se salátkem, rajčátkem, ředkvičkou a tak... No a manža mi právě poslal po skypu zprávu, že jde na dvě pivka. Takže jeho zatím neřeším. Asi dostane, co si najde, nebo naloví 😀 😀 😀

kopa
autor
13. kvě 2010

Maríku gratuluji ke kontrole 😵 Ty se máš,já už chci taky jít na kontrolu 😅 musím ještě vydržet 😒

wlladka
13. kvě 2010

jo Kopi, váha jde akurát do mýho zadku - do miminka moc ne. Ach jo. 😒 Nu, uvidíme za 14 dní, kolik nám ten UTZ zas vypočítá.

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi tu krupicovou kaši jsem si chtěla po tom jídle taky udělat 😅 😅 ale vymyslela jsem,že si k hokeji udělám kakaíčko a mám tu polomáčené sušenky,tak si smlsnu.Zítra jdeme nakoupit,tak si koupím hodně ovoce a zeleniny.Páč já za den sním 3-4 banány 😅

kopa
autor
13. kvě 2010

No mě zatím jde asi všechno do břicha.Všude jinde si příjdu stejná,jen prostě přes břicho už nezapnu bundu a ani mikču.

mari111
13. kvě 2010

taky pudeš, ne.Dočkej času 😉

mari111
13. kvě 2010

no du se věnovat návštěvě, tak zatím

wlladka
13. kvě 2010

Banána se taky takhle krmím a polomáčené sušenky jsem si dala odpoledne s jogurtem 🙂 Nejsme náhodou obě těhule?? 😀 😀 😀 Ty chutě 😀 😀 😀 Asi čekáš chlapečka, jako já. 😉
Zítra taky jedeme nakoupit. Musím i uvařit na sobotu, bo se ráno seberu a jedeme s kámoškou na nákupy do Německa. Ona má jen chudinka strach, abych jí tam nezačala rodit. 😀

wlladka
13. kvě 2010

mari ahoj a zase čau no.... 🤐 😅
Já si jdu připravit tu véču, pak do spršky. Pak zprávy a ordinačka. Při tom si pochutnám na housce, abych do sebe mohla nasypat ty moje tablety. Děs.

kopa
autor
13. kvě 2010

Mari papa 🙂 uží si návštěvu a odpočívej 🙂

Holky a asi se k nám přidá Hakuxd-chodíme spolu do stejné diskuze,je taky těhulka a taky po Zp.Tak kdyby se tu objevila,tak jsem jí sem pozvala 😀 😎

Wlladi tak koukám,že chutě jsou všude stejné 😀 😀 😀 To co mi chutnalo před týdnem mi ted nechutná 😝 No já plánuji na víkend asi zas ty koláčky 😅

sarlotta
13. kvě 2010

Mari blahopřeju ke kontrolce🙂))

Flair... no jo poslední měsíc je otravný, to Tě příroda připravuje na porod, aby Tě vydeptala a Ty jsi rodila s úsměvem na rtech 😀 😎 neznám těhulku co by výskala radostí že se tahá s břichem do 40-42tt 😉 je to náročné.

Ale prostě počítej že rodíš až za měsíc a hotovka... naplánuj si lehčí aktivity a 1 úkol denně... nesnaž se stihnout úklid a podobné hovadiny 😉 relax, kafíčko, večeře, procházka, nožky nahoře a těšení na mimi 😉

sarlotta
13. kvě 2010

No jooo KOpi dneska je hokejííík... bych zapoměla, super 😎

wlladka
13. kvě 2010

Já asi udělám tvarohový dortík - nepečený. Asi s kompotovanýma broskvema - bo jahůdky ještě nerostou 😒 Jdu se připravovat, ať stihnu zprávy i ordinačku.
Minulý týden jsem tu u nás v rokli u divadla koukala na "Šamberu". S kamarádem stříleli šípy do lepenkový krabice. 😀 😀

kopa
autor
13. kvě 2010

Sarlott já myslím,že to stejně prohrajem 😔 ale koukám na to kvůli Jágrovi,páč je mi ho líto ☹

sarlotta
13. kvě 2010

Petři myslím, že Elis to má v nemocce na dýl, tak měsíc určitě... to už se nezlepší, musí se jen udržet aby se nenamáhal čípek 😔 😉

kopa
autor
13. kvě 2010

Jé Wlladi až budeš mít čas hod recept na tvarohový dortík 😵 díky 😉

sarlotta
13. kvě 2010

Kopi tak Jágra zrovna nemusím, ale na ostatní chlapáky se mrknu 😀 😎

tercie
13. kvě 2010

Kuk kočky, jen v rychlosti nakukuju, dočítala jsem už odpo ale naúpsat jsem nestihla,protože dneska nějak vůbec nic nestíhám, od vaření odbíhám podávat dudlík a tak podobně 😀 Když jsem chtěla napsat, tak se Lukýnek vzbudil, nakrmili jsme oblíkli a mazali ven, a teď mámasi tak 5 minut, než se zas vzbudí v kočárku a půjdeme zas prozměnu krmit 😀
Co tu novýho?
Sice jsem četla ale teď s odstupem už si pamatuju kulový 😀

kopa
autor
13. kvě 2010

Sarlott chudák Eeliska 😔 😔 měsíc je dlouhá doba.Ted si vemte,kdyby ještě neměla vše nakoupené.To by mě z toho cvoklo.

kopa
autor
13. kvě 2010

Sarlott já taky Jágra nemusím,ale je mi ho pak líto jak je vždycky zklamaný 😒

petroska
13. kvě 2010

už sem tu.Teda Elis tam bude tak dlouho?fuuj teda.kdo ji všechno připraví a naplánuje pro miminko?by mě trefilo kdyby se to stalo mě.

sarlotta
13. kvě 2010

Příští týden se tam chystám na návštěvku, tak uvidím co jí doktoři řeknou, zatím dostala jen infůze do žíly... ale tak to se dává každému... tam pomůže jen ležení a dohled. 😒

petroska
13. kvě 2010

a když se ji zkracuje čípek to znamená že by mohla rodit dřív nebo jak je to?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru