Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
14. kvě 2010

Zprávičky od Wlladěnky 😉

Ahojky, tak mi v nem. dali infuzi a trochu ten tlak snížili. Ted jedu houkackou do Plzně na kliniku. Snad mi toho mimiska jeste v brisku nechají. Moc pozdravuj a ja se zase ozvu. Vladka

😖 Tak mi z toho není moc dobře, teda... ale věřím, že Wladěnka to zmákne a prcek taky, že ještě vydrží u maminky 😉

aronek
14. kvě 2010

sarlot, dít za zprávu, držíme palečky, aby to zvládli 😉

aja.83
14. kvě 2010

Jejda, Wladěnka naše.... ☹ Snad to zvládnou 😖 ! Držím pěsti! 😉

kerrie
14. kvě 2010

ahojda,
Sarlottko.........moc děkujem za zprávičky..........moc na Wladěnku myslím a držím palce...........určitě to všechno dobře dopadne. 😔 🙂

natalie77
14. kvě 2010

Jejda!!!! Chvíli se tu neukážu a tady tohle...Sarlott, moc děkujeme za zprávu...
Wlladi, moooc na Tebe myslím, drž se, všechno bude dobré. Věř doktorům, mého chlapečka také zachránili, s to nejdříve strašili a jak výborně to dopadlo. Myslím na Tebe, chtěla bych Ti napsat, ať se nestresuješ, ale vím, že to nejde....tak se drž.
Jdu se učit, mám náladu pod psa, jsem sama sobě nějak protivná, tak ať Vám v tom hnusném počasí nekazím ještě vaší náladu.....
Večer nakouknu, ahoooj.

paajaa
14. kvě 2010

Sarlot: děkujeme za zprávičku od Wladěnky. Doufám, že prcka bude mít v bříšku ještě douho.

Mirax: díky za uklidnění. Já si taky říkám, že když je to pořád stejné, tak to nic špatného neznamená. Nebudu se zbytečně děsit.

mari111
14. kvě 2010

a je je, Wladi vezou až do Plzně, ju, no moc budu na tebe Wladi aj na mimíska myslet, držte se

petroska
14. kvě 2010

jejda.Wladi držímě pěstičky ☹ .vybojovat si ty naše mimiška je fakt těžké.

farmarska
14. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem to rychle prolítla, všechno jsem nedočítala, ale zprávy o Wladěnce, ty se nedají přehlédnout 😔 Wladěnko drž se , tady na tebe všechny myslíme, jsme s tebou!!! Určitě to zvládnete! Držííím palce!!!! 🙂 🙂 🙂
Eliško chudě, tobě taky a at ti to v tom špitálu utíká!! 🙂
A ty pájuško neboj, hlavně žádné nervění, špinění v začátku těhu je častej jev 😉 určo bude vše ok. 🙂

mari dnes jsem si vyzvedla balíček z pošty 😵 týý bláho, ty jsi šílenec! 😵 😵 😵 ale neděkuju 😀 😀 😀

farmarska
14. kvě 2010

natál co se děje, nedepkuj 😉 ..snad tě zase nezlobí manža 😠 😠 😠

farmarska
14. kvě 2010

holky to počasí je hnus 😝 u nás celej den chčije a chčije 🙄 a ta zima brr 😝 já chci zpátky léto! 😠

farmarska
14. kvě 2010

jako co to je todle to, venku hnusně, tak kde všechny jste??? Jak to že nesedíte u kompů? 😕 😨 😨 Jako si myslíte, že si tu budu povídat zase sama jo 🤐 no ale to se pletete, nechám vás v tom a jdu pryč 😝 😎 ¨
a už se nevrátím 😎 😎 😎

a nebo jo, kecám...vrátím 😉 😀

farmarska
14. kvě 2010

budu nakukovat 😉 😎

farmarska
14. kvě 2010

a japak se má moje sestřička s malým Terculátkem??? 😕 😕 😕

katyna6
14. kvě 2010

ahooooj farmi-jen vyrchlosti nakukuju,už musím běžet do práce,To jsem ráda,že tě vidím.fůra práce,že?
wladi-moc na vás oba myslím,ať to spolu ještě nějaký ten týden vydržíte!!!!!,než se mimiškovi bude chtít na svět.Drž se!!

katyna6
14. kvě 2010

tak a už zas musím,aaach jooo.Tak pa holky a mějte hezkej páteční večer 🙂

tercie
14. kvě 2010

Ahoj holky, hlásím se teprv teď, fůra práce 😀
Teda jsme vstávali asi v půl dvanáctý 😀 ale uvařila jsem, přepychový zapečený kotletky s brambůrkem a se šlehačkou, manža měl namále, chtěla jsem sežrat i jeho porci 😀 jak se mi to povedlo (se musim pochválit, páč to za mě jinej neudělá, jistě chápete 😀) pak jsem poklízela, protože zejtra mi přijede na návštěvu ségra s neteřinkou, manželem a babičkou 😉 tak abych si netrhla vostudu, pak jsme byli na chvilku venku s kočárkem,ale prší celej den,tak jsme aspoň vyzkoušeli slídu...mmch funguje 😀 no teď Lukášek bude asi do cca osmi spát, tak jsem ještě honem upekla buchtu, a čekám,až vystydne abych se do ní mohla pustit 😀

Wlladi držím moc palce, jestli jsi na Lochotíně, tak neboj, jsou tam skvělí, pomůžou ti a mimínek bude u tebe ještě dlouho. Posílám sílu a pohlazení 😉

Paaji taky držím palce ať tě to už netrápí a je ti co nejdřív dobře aby ses mohla těšit bez nervů 😉

Zásadní jsem snad vyřídila, ostatní všechny moc s Lukáškem zdravíme a musím vám povědít, že mám bez vás pěknej absťááááááááááááááááááák!!! Chybíte mi kočky ani nevíte jak. A ty prokecaný dny a noci...tak mě napadá co je se Sirellkou? Počkejte, až budete mít ty vaše drobečky taky v náručí, je to náročný, ale ten čas jinak strávenej tady rády obětujete,je to radost 🙂 Aspoň, že mám občas chvilku číst, abych věděla, co je u vás všech novýho, s tím psaním holt je to už horší... 😵 😵 😵

sarlotta
14. kvě 2010

Tercii Sirell je ok, jen má chuďátko alergii na ty jarní mrchy... tak moc nechodí. 😉

tercie
14. kvě 2010

Šarlotko dík za info, tak jí vyřiď, že z netu alergii nechytne 🙂

sarlotta
14. kvě 2010

Zprávy od Wlladěnky:

Konečně jsem se dostala ze spárů doktorů. Mám kapačku v každé ruce. Jednu na snižování tlaku a druhou glukozu. Dostavam kortikoidové injekce, aby prckovi dozraly rychleji plíce. Možná bude muset ven ☹ . Doufám, že mi ho tam ještě nějakou dobu nechají. Tak pa a pozdravuj. Vladka

petroska
14. kvě 2010

uff dožehlíno dopráno,sem hotová.šarlot to je super že dáváte s wladkou vědět co a jak..přece jen už je 28 týden tak snad i kdyby musel prcek ven tak to zvládnou.věřím tomu.dneska sem zrovna koukala zase do albíček holek-nedám si pokoj a narazila zase na jednu co miminko šlo ven 24+4 a krásně to zvládli oba.držím jim moc moc palečku kdyby fakt muselo miminko ven

sarlotta
14. kvě 2010

Petři ta šance je ve 28tt už 95%, Vladěnka má ale prcka trochu menšího, dle utz... takže každý den dobrý. Já na ni musím myslet pořád, celý den... věřím, že to dopadne dobře a prcek to zmákne.... 😉 😎

petroska
14. kvě 2010

a jak to tady tak čtu tak je mi zase ze všeho smutno.co se to furt děje?to nám nedají nikdy pokoj o starch miminek? ☹

petroska
14. kvě 2010

taky sem na ni dnes myslela.jsem přece jen 23 týden tak je mi z toho hrozně.četla sem si dnes ruzné info na netíku že i od 23 týdne se dá zachránit mimiško tak se modlím at ten prcek vydrží co nejdýl.chjo snad ji ty kapačky pomužou a aspon týden navíc by byl dobrý

sarlotta
14. kvě 2010

Petruško, nic nečti, nikde negoogluj 😠 😠 kakra.... Ty nemáš žádné problémy, všechno bude v pořádku 😉 Pohlaď bříško a něco prckovi povykládej, týdny Ti krásně naskakují, budeš se kulatit do 40tt uvidíš, až Ti z toho bude zle 😀 😀

petroska
14. kvě 2010

já vím.čtení je to nejhorší když hledám co se děje ☹ .ale přece jen de na mě zase po dlouhé době strach.dokud kopká je to dobrý a v pátek Ko tak snad bude všechno dobrý.

sarlotta
14. kvě 2010

To víš že jo 😉
Musím za malým... ozvu se kdyby něco nového 😉

tercie
14. kvě 2010

Holky já taky věřím, že to Wladi s prckem zmáknou...je moc dobře že to nenechávají náhodě, a ty injekce jí dávají, kdyby něco... pořád lepší než kdyby to nestihli. Bude to dobrý,jinak to ani dopadnout nesmí 😉 Taky na ně moc myslím, od tý doby co jsem si to odpo přečetla, i když jsem nestihla hned napsat...

kopa
autor
14. kvě 2010

Taky moc držím Wladce palečky 😵 😵 😵 😵 Celý den na ní a na malého myslím 😔 Je mi z toho smutno.

Nici a co ti tedko budou dělat s tou cystou? 😕
To víš tt utíkají rychle 😅 ale dneska jsem měla po ránu nákou depku.Jsem tady na konovi četla,že náký holce co je v 19tt,malý kopal a tatínek cejtil kopnutí.Tak jsem si říkala,proč nic necítím já 😅 No proč,to bych nesměla být tlustá jak prase 🤐 🤐 No úplně mně to rozhodilo,že jsem se vztekla na sebe a na špeky 😅 😝 ☹

Sarlott díky za rady ohledně té bílkoviny,snad to tedko už bude dobré 😒

petroska
14. kvě 2010

kopy já cítila pohyby až od 19 týden.máš ještě čas!!neboj!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru