Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
15. kvě 2010

tenhle se mi líbí i ta barva:http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Patron-TERI...

markee
15. kvě 2010

ty nový 3 kolový jsou moc hezký,fakt moc. Ty neměli. No jdou s dobou http://www.kocarky-patron.cz/k/kocarky-patron-h... dole na stránce a i barvy dobré.
Ty co se mi nelíbí jsou tyhle http://www.kocarky-patron.cz/k/kocarky-patron-k... a švagrová má šedo-červený,kamarádka šedo-oranžový. Jsem vybíravá na něco dost. Kdyby byli o trochu kratší,tak by šli,ale opravdu je zbytečně dlouuuuuhý 😖

kopa
autor
15. kvě 2010

Markee jsou fakt krásný 🙂 i ty barvy 😵
tam ty se mi taky moc nelíbí,je to takové obrovské.

kopa
autor
15. kvě 2010

Tak jsem se asi do něj zamilovala 😀

kopa
autor
15. kvě 2010

Musím jít uklízet 😒

markee
15. kvě 2010

Kopy,tak ten je moc hezký.

markee
15. kvě 2010

No vidiš a máš favorita 😀

kopa
autor
15. kvě 2010

No to mám favority spíš x lander,quinny a ted patron.Si to pak budu muset vyjet a srovnat je 😀

markee
15. kvě 2010

Kopy,no já bych volila podle váhy a podle toho,zda jde otočit po směru jízdy. Pže fakt neustálý kontakt Johanka vyžadovala,ale i já. Vadí mi ty kočárky co nejdou přehodit rukojeť nebo ta korba.
Jo a líbí se mit a modrá barva-pže když kluk,tak to je jasný a když holka,tak růžová na tom krásně vynikne 😀 Jo a netluče se to s červenou barvou 😀

markee
15. kvě 2010

Protože,kde s ním budeš jezdit,to už máš nejspíš jasno 😀 No prostě určo vybereš dobře 😉

sarlotta
15. kvě 2010

já jsem spokojena s x-landerem🙂)) ale to už víte 😀 😀 kdybych podle barvičky tak janéčko. ten amazon je nááádherný🙂)

a patron nevím. jaká je to kvalita ?

kopa
autor
15. kvě 2010

Sarlott je to český výrobce 😕
No určitě budu volit podle váhy,ale z těhle mých kandidátu nejde ani jeden po směru,ale mě to nák neva.No to se mám na co těšit s vybíráním.Já spíš vybírám podle korby,aby se mi tam pak mímo vešlo i s fusakem 😅

kopa
autor
15. kvě 2010

Murynko tak přeji Sofince vše nejlepší k svátečku 😵 😵 Máte nádherné nové fotečky 🙂

sarlotta
15. kvě 2010

Kopi to bych neřešila, máš miminko na konci října- takže v poho odvozíš Zimu v čemkoliv🙂 a na Jaře dáš sporťák už. To buď fakt v klidu. to se Ti miminko krásně vejde. 😉

sarlotta
15. kvě 2010

já jsem spokojena s x-landerem protože často chodíme na výlety- do elsa, do zoo, prostě do terénu a kočárek nedrncá a malý se tam v poho vlezl s fusakem do sporťáku ještě ve 2,5letech 😉 je lehounký- 11kg sporťák. ty přecvakávací rukojeti zase můžou vyletět když budeš zvedat kočár do autobuse někde.. se mi to stalo s kidem-hlubokým a to sem byla teda zelená 😅 😅 😔 😔 😔 naštěstí měl malý vrchní díl na kočárku-šus´ták- tak ok, ale byl to mazec 😒

markee
15. kvě 2010

Kopy,to má šarlott pravdu,ty neřeš fusak aby se ti tam vešel s mimčem. To je pro jinak narozené dětičky 😀 Johanku mám taky říjnovou a ideál. Protože na další zimu,už ti v kočáře nebude chtít a natož v hlubokém 😀 ,to ten sporťák pak využej hodně,hodně moc 😉

kopa
autor
15. kvě 2010

Holky ještě,že vás mám 🙂 🙂 Já právě furt měla strach aby se mi tam mímo vešlo 😅 no jo jsem plašan 😀
Sarlott tak díky za recenzi x landeru,asi teda koupíme ten.My taky dost výletíme a jak jsi psala,ten by byl pro nás ideální 😉 a ta váha je fajn 🙂 A ty máš trojkolku a nebo čtyřkolku?a dá se k tomu koupit autosedačka? 😕

murynka
15. kvě 2010

ahojky holky

jéé leničko Sofí moc děkuje 😵 😵 😵 jsi hodná jinak jsi ve fázi výbírání tak at vybereš ten nej já jsme se svým spokojená 😵 každéme vyhovuje něco jinýho....jasně X lander je trojkombinace dostaneš k tomu korbičku sportáček a vajíčko-autosedačku 😉 😉 jinak máš výhodu že máš říjnové miminko v zimě se ti vejde kamkoliv a příští rok už bude ve sportáčku takže nic moc řešit nemusíš horší to mají ty co mají mimi červen a mají půlroční mimi nacpat do tich miniaturních korbiček co ted dělají 😒 a s fusakem... 😖

murynka
15. kvě 2010

farminko jůůůůů mám z tebe moc veljou radost 😵 😵 psychická pohoda je to nej a malinkatý krůček k otomu aby se zadařilo když to děláte že chcete 🙂 😎 a baví vás to fakt mám z tebe radost 😵 😵 😵

murynka
15. kvě 2010

leni pohyby od 18tt do 23tt pohoda každý to cítí jinak 😉 😉 takže bud v klidu..

na wladěnku moc myslím 😔 😔 každý den je dobrý at prcek vydrží co nejdýl...moc jí pozdravujte až jí budete psát...

jsme ráda že všude u vás panuje pohoda 🙂 😵 tak to má být a prvorodičky věřte že po narození se vztah dostane do úplně jiných hezkčích rozměrů 😵 😵 i když u mě je na prvním místě jednoznačně moje prdelka 😎 😀 😵

farmarska
15. kvě 2010

murynko díky 😉 no může za to manža, ted co doma ožil, už nemám čas ani chuť zabejvat se kravinama 😀 😀 Jsem spokojená-uspokojená 😀 😀 😀 🤐

murynka
15. kvě 2010

farmi moc vám to přeji 😉 😉 jo jo tak tak člověk někdy řeší kraviny a zbytečně 🤐

farmarska
15. kvě 2010

přesně 😉 jsme relativně zdraví, mladí, máme už jednoho supr kluka, máme kde bydlet, práci máme, klape nám to, milujeme se, ..tak co víc si přát! 😵 😵 😵 a to ostatní taky třeba přijde 😵 Ted mi je dobře tak jak to je 😵
Zítra přijede kamarád, my budeme moc popít, posedět, 🙂 ..no jen to počasí by mohlo bejt lepčí 😉 😝 😀

murynka
15. kvě 2010

jj to počasí mě také deptá ☹ snad bude někdy hezky 😅

farmarska
15. kvě 2010

tak já si jdu kopat ke kozám, než mi zase začne pršet. Ted to hezky půjde, zem je vláčná a kozy budou mít brzy novou napaječku 🙂

farmarska
15. kvě 2010

zatím ahooj !!! 🙂

murynka
15. kvě 2010

já čekám maminu 🙂 už mám hotové pohoštění budeme slavit 🙂 také papa a hezký zbytek dne

hakuxd
15. kvě 2010

Ahoj holky,tak jsem dnes rano myslela,ze se vyplnuje ma nocni mura.Sla jsem na WC a krvacela jsem ☹ .Tak jsme jeli s manzelem hned do nemocnice,tak me vysetrili a mimi je v poradku,krasne se hybalo a mavalo ruckama 🙂 ,placenta je porad dole,ale v poradku,protok v pupecni snure taky v poradku.No,a protoze jsem RH negativni tak meli podezreni na protilatky a hned me opet naockovali.No,hrozne se nam ulevilo,ze je miminko v poradku.Snad to tak i zustane.Uz jsme se fakt bali,ze je opet konec...

sarlotta
15. kvě 2010

Jééé Farminka má bezva fotku🙂))

sarlotta
15. kvě 2010

hakuxd to jsou nervy teda 😠 😒 no odpočívej, a co Ti řekli nebylo to z čípku jenom ? Musíš se hlídat a nepodnikat dlouhé vycházky ani nic nezvedat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru