Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucierob
17. kvě 2010

ahoj holky,
musím vám pogratulovat, jak krásně vám ty tt přibívají. Některé už to máte za pár. Tak jen tak dál.Mám z vás radost

madormi
17. kvě 2010

ahoj holky, wladí vítám tě zpět!! tak šimonka a sebe pořádně opatruj

kopa
autor
17. kvě 2010

Lucierob děkujeme 😵 😵 😵 a jak se máte?

lucierob
17. kvě 2010

kopy není zač.
my už se máme dobře. Aninka od března bojovala s bronchitidou, byla i v nemocnici na JIP, ale teď už se konečně uzdravila. Jen doufám, že jí to v tomhle škaredém počasí znova nechytne. A jak se tobě vede?Všimla jsem si, že Wladka byla v nemocnici, tak doufám, že už u ní bude všechno v pořádku. Musíte se holky pořádně hlídat. Vím o čem mluvím, protože já jsem proležela skoro celé těhu.

natalie77
17. kvě 2010

Wlladííííííí, juchůůůůůůůůů!!!! Mám velikou radost, že jsi doma a že je Šimonek stále ve svém chodícím inkubátoru, to je opravdu skvělá zpráva! Neboj, vše bude v pořádku, ty injekce na vývoj plic jsou zázrak, takže i kdyby to přišlo dříve, malý bude v pohodě, jen bude mít třeba žloutenku....ale co Ti mám povídat, však to už znáš a jsi zkušená mamča 😉 .

U nás se jinak vše změnilo k lepšímu....no holky, manža koleno, nekoleno....má dobrou náladu, je na mne hodný, pozorný,milý....dokonce se i dost snaží o moje "dobro" 😵 😉 . Tak nevím, asi dostal lekci a teď má výčitky, že byl hnusák 😉 .
Mareček jinak dobrý, ani jendou se nepočůral, je s ním pohoda, krásně jedl....asi má blok z tchyně, ale to se mu nedivím...to já bych se na jeho místě i poblila....pardon 😉 .

Tak se jdu učit, teda číst si to, nějak mi docvaklo, že to pro mě není tak důležitý....že to nejúžasnější mám, tak co si budu dělat vrásky? A hned je mi na světě lépe 😵 .

lucierob
17. kvě 2010

tomu se říká pozitivní myšlení 😀

mari111
18. kvě 2010

Ahojík, holky ja jsem už fakt šiši, no nevstanu ja v pět místo v šest 😠 a že jaka jsem nevyspalá, ach jo, oči mne štípou a až do mne nalejou tu sladkou vodu tak to asi hodím 😖 , no nesmím 😅 , abych nemusela znova ale nevím teda jak to ustojím, ja sladké moc nemusím, jen fakt občas a po ránu už vúbec ne, no snad to nebude tak strašné.
Natalko pěkně si to napsala, to nej máš tak co si dělat vrásky 😉 a bude líp, uvidíš 😉
No du vzbudit přítelaka a pomalu pojedeme, ble 😝 se mi tam nechce, pak na chvíli domú, přítelak si odpoledne skočí taky k doktorce a pak na 3D , na to se dnes těším nejvíc 😵 😵 😵

tercie
18. kvě 2010

Holky jsem tu na skok, manža mě vzbudil, potřeboval něco vytisknout a je protivnej jak činže, že bych ho s chutí něčím vzala po palici☹ Teď vypad, ani nepoděkoval, mám sto chutí mu napsat nějakou hnusárnu, protože jak se chová poslednáí dva dny, to je na odstřel.☹
Koukala jsem, že Vlaďku se Šimonkem máme už doma, to je moc dobře, strašně jsem na vás myslela 😉 Držte se, to dáte 🙂

Mari ta sladká voda není tak hrozná, všichni mi to líčili jako děsnej hnus,a já pak byla vcelku překvapená, že mi to snad i docelachutnalo...no zas až tak né ale prostě dalo se to vypít úplně normálně, tak to taky dáš,držím palce,a na odpoledne taky, ať se vám Laurinka krásně ukáže 🙂

Taky gratuluju ke všem kontrolám!!!!!!!!!!!

My měli víkend samou návštěvu,tak jsem se sem vůbec nedostala, až včera, ale to zas než jsem dočetla,tak jsem nestihla už ani napsat, Lukášek nechtěl moc spinkat, tak jsem se mu věnovala.
V sobotu se mi hrozně osypal,má obličejík samou potničku bobátko moje, tak jsem zkusila ten černej čaj. Asi to funguje,vysušuje se to a dělají se stroupky,má tvářičky jako rašpli, ale snad se toho brzo zbaví ☹
Už se budí, tak já jdu,snad bude časpřes den,tak budu načuhovat 😉
Hezkej den!!!

sarlotta
18. kvě 2010

Dobré ránečko úterní🙂

sarlotta
18. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 37tt....................................KO 18.5..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 29tt.................. ....... ...KO 25.5.........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 29tt.................. ...........utz 20.5........................................................čeká chlapečka
Wlladka 28tt..............................KO 25.5. KO 2.6.........................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 26tt.......................... ....... ..KO 10.6...18.5. cukr a 3D..........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 25tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 24tt .................. ... ..... je v nemocnici KO 21.5.,................. ............čeká chlapečka
petroska 24tt.................. ..........KO 18.5 cukr a 3D........................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 23tt........................... .........KO ? ...............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 22tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 22tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 18tt ....................... . . ......19.5. echo, 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 17tt................................KO 17.5. v pořádku
Maarrtina 15tt ....................... ...KO 14.5.v pořádku... máme nosní kůstku další KO 3.6. NT 19.5.
Zlababa 15tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 10tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 8tt................................... KO31.5.
M.aa.b 35DC
Cajori 27DC
Madormi 24DC
Nicollka 22DC
Farmarska 21DC
Katyna 16DC
Aja 11DC
Natalie 9DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

madormi
18. kvě 2010

dobré ráno holky, tak já se včera tak na cvičení zhnuntovala ( hlavně při posilování) že se dnes nemůžu ani zvednout a co víc asi to dostanu o 4 dny dřív protože na wx papíru jsem měla malinkou hnedou skvrnku no tak uvidíme 😒

sarlotta
18. kvě 2010

Madormi hele protahovaaaat se taky musíš🙂)) co jsi to páchala prosím Tě 😀 😀 😀
A mrška zlobí 😠 ☹

petroska
18. kvě 2010

ahoj holky.tak sem zpátky z odběru .snad budou vysledky dobré a budu moct jít na cukr 😒 .v 15 hod du na tu 3D fotečku tak se moooc těšíme a snad se malý nebude zase schovávat.je to stydlín.ani mojeho nenechá at se pokochá kopanečkama.hned jak tam dá ruku je klid od kopanečku.no snad bude dnes vše v pořádku,nějak zase chytám bobany.ale věřím když kopká že je to ok.jen mě teda poslední 2 dny nějak obzvlášt šetří ☹ .snad to Mari zvládne se sladkou štávičkou 😀 mě to čeká taky za par dní

sarlotta
18. kvě 2010

Petři jaký odběr ? myslela jsem že máš dneska pitíčko🙂

petroska
18. kvě 2010

nene sem si nevšimla že mám jít první na glykemii,to je jen krev a když to bude ok tak du na glykemickou křivku a to je prý den cukr-štávička.ale na netu sem studovala že oba dva testy jsou na cukr tož nevím proč musím mít 2x testy.a to už sem měla i v tom 8 týdnu.doktorka mi chce asi udělat radost 😠

nicollka
18. kvě 2010

Dobré ráno, tak konečně neprší ale vypadá to že to nebude dlouho trvat :(
Léto má být ošklivé a tepla si moc neužijeme ... se nedoplatime elektriky asi zvednu zálohu, pořád se topí nonstop.

Jinak mrcha je asi za dveřma :( prsa bolí mín a mín a testíky řekola bych slábnou a mamatest nic :(

handm
18. kvě 2010

ahoj, dobré ranko, tedy vlastně není dobré...
už noc byla peklo, zvracela jsem a průjem mám jak bič... asi jsem chytla nějakou tu virozu střevní, co tu prý řádí... je mi zle jak blázen, furt to ještě pokračuje...☹ volala kse, dr, jestli neco muzu, ale pry smectu, tu doma mam, ale je prosla.. :( tak nic.. manzel prijede z prace az kolem osmy nejspis.. tak nevim, co proveud.. ani pit nemuzu, hned to vyhodim...😝

nicollka
18. kvě 2010

handm :( taky jsem takto zvracela a zkoušej po malinkých locích mlíko, a třeba půlku piškotu. Mě to pomohlo ale musi se fakt po trošičkách

handm
18. kvě 2010

nicol, děkuju.. mleko radsi nezkousim, spouštěč bylo nejspíš kakao, takže s mlíkem končím.. 😖 zkouším čaj a colu po lžičkách, tak uvidíme...

paajaa
18. kvě 2010

Ahoj Holky,
dneska jsem jela do Prahy kvůli štitné žláze. Přijedu tam a na kartotéce mě sestřička řekne, že tan doktor není a bude až zítra. Myslela jsem, že viletím z kůže. Tak jsem musela volat primářce, aby mi někdo alespoň napsat žádánku na odběry, na které jsem měla jít. Tak nakonec mi to nějaký doktor napsal a já mohla jít na odběr. Za týden si mám volat na výsledky.

Jinak jsem td zase asi 1,5 hod spala. No prostě medvídek.

Jinak co se týče testu na cukrovku, tak souhlasím s Tercii, že to nic tak sladkého a hrozného není. Dělali mi to po druhém potratu a v pohodě. Takže se holky nebojte- to zvládnete levou zadní. 😉

madormi
18. kvě 2010

šarlot byla jsem na posilování na balonech ale to fakt 50 minut posiluješ no hrůza a jak na ten pohyb nejsem zvyklá tak jsem hotová 🙂 no když mrška dorazí dnes nevadí, stejně jsem s těhu nepočítala a alespoň si nebudu dělat marné naděje ☹ ale teda 24 dc by bylo dost krátké 🙂 no uvidíme

sarlotta
18. kvě 2010

Petři ta krev je dlouhodobý cukr-pokud to bylo ze žíly🙂 po jídle. Nebo glykemická křivka nalačno- pokud to bylo ze žíly na lačno.

A to pití sladkého nápoje- to je zátěžový test... vypiješ, vyčuráš se, vezmou krev z prstu a za hodinu znova vyčurat a krev z prstu...sleduje se jak tělo zpracovává cukr... jestli ho nezůstává moc v těle. Limit je u těhulek do 7,5.

sarlotta
18. kvě 2010

Madormi tak to sis mákla teda 😎

sarlotta
18. kvě 2010

Paajaa jen spinkej, já taky furt spala ze začátku, zlepší se to ve 4tém měsíci🙂))
Doktoři jsou na přes držku... jako co by jim udělalo dát vědět... bylas objednaná ?

Handm chuďátečko ☹ ☹ hlavně pít musíš na jídlo se vykašli. a nějaký vitamín kdybys udržela pro mimčo 😉 ale bude líp, to je určo jen 3denní virozka.

kopa
autor
18. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
tak jsem dneska konečně sehnala záclony 🙂 🙂 a cena úžasná 😉 i my to ušijí za jeden metr chtějí 35kč.

sarlotta
18. kvě 2010

Hele mám nové tričenko🙂)) sem šla koupit plťky,... 😉 no nechaly byste ho tam ? 😎

sirella
18. kvě 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem zas jen nakouknout,než mladý dopíše úkoly do školy.

Kopi...pohlaví víme...teda předběžně..Pořád je to holčička 😵 Snad se už mezi nožkama jiné překvápko neobjeví.Na 3 ultrazvucích to vypadalo na holčičku tak snad už můžem tomu věřit.I když i náš první syn ještě na velkém ulrazvuku měl být holka,tak nevím no.Ještě uvažuju o 3D ultrazvuku a vyloženě nechání si říct pohlaví...prostě aby to fakt zjistili.Jsem strašně napnutá a ochotná klidně poskákat po schodech a já nevímco ještě jen aby se mimísek ukázal 😀 Klidně beru i kluka,jen chci vědět jestli můžu už koupit něco holčičího nebo jen přikupovat klučičí.Manža se mě ptal,že co jako když to bude kluk...no co...musela bych si udělat rybářské papíry a jezdit na ryby s nima 🙂 Prostě bych se musela podřídit,sama sedět doma nebudu.Hlavně aby mimísek byl zdravý a vydrželi sme až do toho září 🙂
A co ty??Pohyby už budeš cítit co nevidět 🙂 Jak jsem četla,že jsi četla o dívčině u které cítil tatínek kopaneček přes bříško už v 19tt tak se mi to zdá strašně brzo.I když bych se nechtěla hádat...všude jsem četla že napřed cítí maminka sama(určitou dobu) a tatínek až po čase.V knížce mám,že až od 25tt ale četla jsem že už i dřív.Já u prvního cítila až kolem 20 nebo 21tt nebo tak nějak.Manža o dost pozděj.
A když ti říkají,že vypadáš na kluka jsi ráda???Co byste chtěli radši vy s přítelem?Nebo je vám to úplně jedno???(mě u prvního mimi bylo 🙂 )

sarlotta
18. kvě 2010

Jéééé Sirell🙂)) super, držím palušky aby tam ta holčička byla🙂)) a jméno ? 😉

sirella
18. kvě 2010

šarlotko ahojky 🙂
Na kafčo bych šla klidně hned 🙂 Teda až bude hezčejš...ale teď mám dost problémy u nás doma kolem baráku.Už jsem se dívala dřív jak je to s busama do UH a nějak bych moc nestíhala se vrátit domů než přijde náš mladý ze školy.Ještě před pár dny bych ho nechala klidně doma nějakou tu hoďku samotného,ale po událostech minulého týdne to nejde.Museli jsme aj s manželem tady udělat s děckama trochu pořádek,protože to už nešlo.Jeden sígr tady hodně terorizuje děcka(matka na něj nemá čas a on je doma aj s bráchou pořád sám a tak nad nima není žádná kontrola)Poslední kapka byla když zmlátil našeho syna tlustým klackem ...to už bylo fakt moc.Musel to vyřešit manža,protože bych mu asi dala pár facek.Je to takový ten "hrdina" co chodí do 6 tř. a mlátí děcka z 2.,protože na větší si nedovolí.Až se tady situace trochu usadí,tak se ozvu a domluvíme se 🙂 ...třeba už bude moct aj Eliška,pokud ji už pustí.Moc jí to přeju aby byli v richtiku.
Jinak se omlouvám za romány,co tu píšu,ale byla jsem doma sama 4 dny a jsem děsně nevykecaná 😅 (manža a syn byli na rybách).No a jak dojeli dom tak skoro první co mi řekli bylo,že mi porostlo břicho o 100%...taky se mi zdá...napřed nic nic a teď už dopnu jen jedny původní kalhoty...ale to neva.Hlavně že je všechno OK

sirella
18. kvě 2010

šarlotko jméno nemáme ☹ zatím...mě se jich líbí strašně moc...já fakt zatím netuším.U mě je to tak,že když někde nějaké slyším tak k němu hned zkouším příjmení 😀 Ale zatím netušíme...fakt vůbec

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru