Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
18. kvě 2010

Mury ono to zas tak nevadí, hlavně že posiluje záda🙂 tak ji nech🙂

kopa
autor
18. kvě 2010

Teda Markét Sofinka už takhle trajdá 😀
Sarlott já to všechno stíhám 😀 😀

murynka
18. kvě 2010

sarlot a točí se dokolečka 😀 to je také o.k?

cajori17
18. kvě 2010

ahoj kocky.....je tu nektera,ktera necuci na hokej?ja se nudim 🙂

Wladi,jsem rada,ze vas konecne pustili z nemocnie-preju vam obema uz jen same zdravicko....... 🙂

kopa
autor
18. kvě 2010

góool 😀 😀 😀

flair
18. kvě 2010

Ahojky holky, nějak nestíhám, tak podám info z kontroly a pak průběžně dočtu 😉
Dnes KO + KTG. Monitor nejdřív děs, bo malá se opět vztekala a hodnoty lítaly vysöko. Takže jsem měla za úkol spapat čoko, napít se, chvíli odpočívat a číst si a pak už bylo vše ok. Chvílemi malá usínala, tak jsme ji se sestřičkou pošimraly a dobrý. Hodnoty kolem 140-160. Když usínala, tak kolem 130. Jinak doktor říkal, že se vše chystá, ale rodit ještě nebudu. Sakra, už bych to i brala 😝 😀 průtoky pupečníkem prý vzorové, tak jsem ráda.
Jinak z té mateřské mám samozřejmě veeelikou radost 😅

Tak a ted dočítat. A sledovat hokej ještě 😅

cajori17
18. kvě 2010

flair hratuluji,uz to mas za pár 🙂 princeznu uz brzy budes chovat v naruci 😉

flair
18. kvě 2010

Cajori, děkuji 😵 už aby to bylo 😅
Jo, Šarlotko, další KO mám 25.5., děkujíííí 😉

petroska
18. kvě 2010

ahoj holky.tak máme za sebou 3D ultrazvuk a Filípek tam sebou opět mrskal že se nedala moc udělat pěkná fotečka ale měla sem radost jak už je krásné miminečko.už to šlo tak krásně všechno vidět.mám z něj radost jaky je šikulka.dokonce všichni usoudili že je celý tatínek 😀 a podle nosíka je.doktorka nam ho chvíli pustila na obrazovce tak sme se trošku zase mohli pokochat.sice sem to nemohla líp nafotit ale aspon něco 🙂 .něřekla nic ,tak si myslím že je všechno v pořádku i nadále.

madormi
18. kvě 2010

petroska to je krásná fotečka!!! no já lehce špíním ale fakt málo, tka to vidíme tak, že zítra se mrcha rozjede,ale pěkně mě to sejří takhle brzo 😠

petroska
18. kvě 2010

šarlot ja sem ted byla na krev z žíl na lačno a na papírku napsané glykemie.a ted du zase na lačno + moč sebou ,tam mi veme krev a vypiji tu dobrotu a pak 2 hodky čekačka v čekárně a pak zase krev a moc a domu.a krev z žíly.už mi to tak dělali i před tím tak ne z prstu.uvidím jaké budou ted ve čt vysledky z dneska a du na ten cukřík.jinak teda pěkný triko 😉 kde to nakupujete všechny ty věci,já nikde nemužu na nic natrefit.bud je mi to velké nebo nic.a CaA mám taky obejíte a je tam všechno na větší sloníky já sem bohužel menší slon 😀 .jinak sirel gratulajda snad k holčičce.já chi taky pak páreček jako vy 😀

wlladka
18. kvě 2010

Ahojky 🙂
Jdu vás jen v rychlosti pozdravit, abyste si nemyslely, že na vás zapomínám 😒
celý den ležím, bo mi zas leze tlak nahoru. ☹ Použila jsem i "první pomoc" , kterou jsem dostala v nemocnici. Je to nějaký driácký prášek. Trochu to po něm slezlo, ale pořád se hodnoty drží výš než by měly být. ☹ ☹ ☹
Ležím tedy v posteli a snažím se být v klidu. Snad to už nahoru nepoleze a já nebudu muset zpět do nemocnice.
Vidím tu fotečku Petrosčina Filípka 🙂 🙂 Moc krásný chlapeček 🙂 🙂 🙂 Gratuluji, UTZ jste si jistě moc užili 😉 🙂 😵

Tak se tu mějte a já zas pádím do postýlky. Snad bude zítra líp 😕
Ahojky

sarlotta
18. kvě 2010

Petři no krásný bobášek🙂)))

Wlladi kakra, dej si čokošku na nervíky🙂

Kopi🙂 vyhralíííííííííííííííííííííííííííííííí smeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

Flair nebude to Xena- princezna bojovnice🙂)) vypadá, že bude divoká 😀 😀 😎 ale je to šikulka🙂 jakou máte váhu ?

sarlotta
18. kvě 2010

Caj a co u Tebe nového ?

kopa
autor
18. kvě 2010

Flair gratulka ke kontrole 😵 a koukám jak ty máš akční holčičku 😀 😀

Petrosko fotka je krásnááá 🙂

Wlladi 😔 snad se ti to zlepší,držím palce moc 😉

Sarlott no to byl krásný hokej 😲

petroska
18. kvě 2010

děkujem za pochvalu,sem z něho už ted nadšená 😅 .Wladi ležet a ležet ...držíme palečky

sarlotta
18. kvě 2010

No Kopi ale ten faul na Vokouna 🤐 🤐 hajzlíci 😎

A já se musím dívat sama, pže mojého to nebaví 😲 😀

kopa
autor
18. kvě 2010

Petrosko malý oblečení na těhule mají v HM 🙂 já jsem ten větší slon takže já nakupuji v Ca 😀 😀

kopa
autor
18. kvě 2010

Můj byl na tůře a nadával,že nebyl doma 😀 😀 no smůla 😀 😔

sarlotta
18. kvě 2010

Petři asi se taky objednám ..........do Hradiště 😉 to jsou tak náádherné fotečky.... a co pohlaví ? nebyla to jen taková rychlovak jak ses bála, že ne🙂

kopa
autor
18. kvě 2010

Hurá konečně mohu po celém dnu otevřít okno 😅 máme všude to lešení a oni makají až do večera,tak snad už mi sem nikdo nevleze oknem 😅 😅

petroska
18. kvě 2010

kopy já to nemyslela zle s těma slonama ale ze srandy 😀 .HM bohužel u nas nikde není takže mám zase smulu. ☹

sarlotta
18. kvě 2010

Sem koupila u nás u Ťamanky🙂))) má tam tunik náádherných 😉 a dá se to nosit i pak 😎

kopa
autor
18. kvě 2010

Petrosko já vím 😀 😀 Hele mě se tam dneska líbilo tričko s nožičkami,ale jak jsem to vzala na sebe tak jsem si připadala jako buřt s břichem,takže jsem raději jen koupila tepláky a zjištuji že kupovat těhu věci je fajn,páč mám v těhu vel.44 😀

petroska
18. kvě 2010

sarlot no byli sme tam asi 5 min jen.najela na miminko a hledala vhodné polohy na fotečku tak sme sem tam kukali jak tam chudáček bojuje.uplně ji do toho přístroje kopal,asi se mu to nelíbí když ho mačkala.ale moc sme si to neužili ale aspon chvilinku sme něco viděli.ale z fotečky jsem celkem sklamaná,za 200 a nic moc.na obrazovce byl prcek krásnější ale su ráda že sem aspon chvilkama kukala jak se tam vrtí.snad bude i nadále v pořádku.ale zajdu tam asi i ten 30 týden pokud mi má doktr neudělá do té doby sama ultr 😠

sarlotta
18. kvě 2010

Jo Kopi souhlas, člověk může konečně to břicho vyvalit🙂)))))))))))))))) 😎 😀 aještě se nad tím lidi rozplývají 😉

sarlotta
18. kvě 2010

Petři ve 30tt je utz hrazený pojišťovnou- ale asi jen v nemocce kde budeš rodit 😉

kopa
autor
18. kvě 2010

Jinak jsem zjistila,že cestování mhd není nic pro mně 😠 V trmavaji do mě strčila ženská 😠 pak náká babka si sedala a padala mi na ruku 😠 celý den jsem chodila,přijelo nasekaný metro,tak jsem si zapla tu mojí malou bundu aby mimís byl v bezpečí.každej čumí na břicho a že by někdo vstal a pustil mě sednout??No fakt jsem vzteky funěla.Příště normálně ukazuji průkazku!!! 🙄 🙄

petroska
18. kvě 2010

mě v tom Ca připadá že ty velikosti mají o dost větší než velikosti normálně sou.jindy si kupuju trička nebo tílka v Sku a tam je mi M tak tak.a tepláky sem tam nenasla nikdy ☹ .litex to u mě jistí ale je drahy.ale mám aspon jedno supr triko taky od tamanu tak su spokojená..ale břicho už se zvětšuje tak budu muset někam vyrazit.

kopa
autor
18. kvě 2010

Petrosko já teda našla tepláky a mají je v černé,šedé a v bílé za 598kč.Já si koupila šedé a jsou moc příjemné a dokonce dole u nohou mají stahování.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru