Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
26. kvě 2010

@if.v krása tulipány milujuuuuu 😵 😵 😵

if.v
26. kvě 2010

@murynka Mury, já právě taky - ale tím, že mám narozky v prosinci, tak to moc nefunguje 🙂

murynka
26. kvě 2010

@if.v 😀 😀 😀 to chápu 😀 tak ti to dal ted jen tak to je ještě hezčí ne 😵

if.v
26. kvě 2010

no jasně, asi mě má i po 12 letech stále ráááád 😎

murynka
26. kvě 2010

@if.v 😵 😵 😵 to asi jo to je hezkýý

m včéra oslavili 3 roky chození 😅 😅 v červnu oslavíme 2 roky od svatby 😀

kerrie
26. kvě 2010

Krásný večer 😵
Tak jsem dočetla, ať jsem v obraze 😉
Flair...........přesně tenhle nález jsem měla v poslední poradně, to si pamatuju..............a druhý den jsem byla maminkou 😉 😵

Moc myslím na Wladěnku 😔 a držím pěsti, ať s malinkým vydrží co nejdýl 2v1 🙂

Jinak koukám, jak všem našim těhulinkám přibývají krásně týdny................vždycky se s váma raduju z úspěšných kontrol a vůbec všeho...........akorát teď nestíhám moc psát......... 😉

handm
27. kvě 2010

Ahoj holky! ještě jsem vás nedočetla, ale aspon posílám info o našem včerejším UTZ 3D 🙂 Jelikož mám dovolenou, tak nestíhám, spousta vyřizování...
každopádně, byl to super zážitek, pan Dr super, všechno nám ukázal, Bobista je sice stydlivej a nerad se fotí, jako maminka, ale přece se nechal párkrát blejsknout, i když si furt strkal ručku před obličej a šermoval tam s nima 🙂 taky furt chlastal tu vodu, v§ůbec to byla psina 😀
n Dr nám všechno ukázal, vše by mělo být OK!!! a dokonce už víme, co bobista bude!🙂 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
váží už 870g a je fakt krásněj.. nějaký fotečky jsem dala do alba 🙂
zatím se mějte, já zas dorazím🙂

sarlotta
27. kvě 2010

dobré ránečko🙂 tak jsem byla s malým ve školce, na krev na gyndě a v obchůdku🙂

sarlotta
27. kvě 2010

hand krásné fotečky i váha🙂)) se mi zdá, že tam špulí pusenku 😉 😎

sarlotta
27. kvě 2010

@if.v nádherné tulipány 😵

@flair ještě vydrž týden 😉 .. ten oxytocin snad nebude potřeba...malá si určo vybere krásné datum sama 😉

handm
27. kvě 2010

šarlotko, ahoj, ještě jsem tu a snažím se dočíst, než mi prijedou na domeček vodáci, abych je pocentrovala 😀 mám notebook na okne mezi bordelem 😀 stavebnim..
¨
máš pravdu, špulil docela často, bylo to fakt hrozně krásný!🙂 usmíval se, pak otvíral a pil vodu... a hlavně furt těma tlapkama tam máchal 😀

dohodli jsme se, ze k tomuhle Dr půjdeme i na ten UTZ ve 30TT, uplne jiná liga, než ten pablb posledně...😝 tak se těšíme, oba jsme včera s manželem slzeli jak želvy 😀😀: 😎 😎

sarlotta
27. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 38tt....................................KO 28.5........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 30tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 30tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 29tt..............................je v nemocnici............................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 27tt.......................... ....... ..KO 10.6........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 26tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 25tt .................. ... ..... KO 27.5.................. ......................................čeká chlapečka
petroska 25tt.................. ..........KO ?...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 25tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 24tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 24tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 19tt ....................... . . ......19.5. echo-v pořádku , 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 18tt................................KO ?
Maarrtina 16tt ....................... ...KO 3.6.
Zlababa 16tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 12tt..................................KO 11.6. NT v pořádku 😉
Paajaa 10tt.................................KO ?
Farmarska 30DC
Katyna 25DC
Aja 20DC
Natalie 18DC
Madormi 8DC
Cajori 7DC
Nicollka 6DC
M.aa.b 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
27. kvě 2010

Handm to jsem ráda, že sis to užila🙂) já jsem zvědavá jak dopadnem my příští týden na velkém utz 😉

eliska a Kopinka mají dneska kontrolky držím palušky🙂

Holky písněte mi pak do IP kontrolky 😉 ať máme pořádek 😀

Farminko ???? a co ten Tvůj 30DC jakoooooooooo, co testík ???

maarrtina
27. kvě 2010

Krásné dopolko holky měla bych na Vás prosbu. Je možné, že bych cítila už pohyby. Včera mě něco dloubalo z boku břicha. Ale jsem si říkal, že je to brzy. Asi tak 5x odpolko. 😒

kopa
autor
27. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
Tak mě dneska čeká kontrola,no co vám mám povídat-od rána se pohybuji spíše na wc 😅 Mám tam být ve 14,30h.

sarlotta
27. kvě 2010

maarrti je to možné🙂 já cítím od 16tt včíl. ale zatím to určo nebude pravidelně a každý den, to si ještě počkáš 😉

kopa
autor
27. kvě 2010

@handm
to jsem ráda,že jste si ten Utz konečně užily a taky jste bobistu viděli 😵 😵 Akorát jediné co jsem se nedočetla je to pohlaví 😅 😅 😅 to jsem zvědavá 😀 😀 a fotečky jsou krásné 😎 a váha ta je parádní 😉
@sarlotta díky za držení palečků,budu to zase potřebovat 😅
@maarrtina Marti já myslím,že to třeba možné je,sama ti neporadím páč já mám zatím jen takové brnění,takže fakt nevím mě zatím nic nedloubalo 😅

kopa
autor
27. kvě 2010

Jinak já to mám s tím brněním(možná to jsou pohyby 😅 ???)mám to třeba několikrát přes den a pak večer před spaním.

kopa
autor
27. kvě 2010

Ivčo nádherné tulipány 😵 😵

kopa
autor
27. kvě 2010

@paajaa Paaji jaká koule,ty jsi holka štíhlounká 🙂 co mám říkat já prosím tě 😠 Já jsem si před těhu koupila dvoje nové džíny a ted se mi tady akorát válí 🙄 tak snad mi pak ještě budou 😅
@tercie Gratuluji ke kontrole s Lukáškem 😵
@flair to vypadá,že už se miminko pomalu hlásí na svět 😀 😀 Jsme zvědavá na tu tvojí holčičku 😵

aja.83
27. kvě 2010

Ahoj holčiny! Jak se vede? Všechny vás moc zdravím a posílám energii pro dnešní den! 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

paajaa
27. kvě 2010

Krásné ráno,

Kopi: no já jsem si před těhu taky koupila 2 nové džíny a myslím, že už se do nich za chvilku nevlezu. Hlavně jsou delší k podpatkům, které teď teda vůbec neužiju. Ale mám jedny džíny, co mi byli v pase volnější, takže budu nosii jen tyhle. Co jsem si koupila pláťáky na doma, tak mě pěkně tlačí v pase, takže budou ležet nějaký rok ve skříni. To samé budou černé společ. kraťasy- zas to nezapnu. ☹
Já už se těším až sundám z půdy krabici s těhu oblečením- mám tam dvoje kalhoty a spoustu triček, které jsem koupila nějaké větší a mooc se hodí na bříško. To bude fajn.

farmarska
27. kvě 2010

ivčo nádherný tulipány 🙂 🙂 můj mi tudle přinesl z nákupu růžičky v pucláku..jen tak 🙂 taky to po těch 16letech co jsme spolu potěší, že mu nejsem lhostejná 😵
hadm supr a gratuluju k 3D! 😵 fotečky moc hezký 🙂 hele ale nenapínej, co to teda čekáte, bobistu, nebo bobistku? 😉 😀

sarlotko 30Dc je u mne ted uplně normální věc, já mám od posledního potratu cykly, 36dní dlouhé 😝 😝

martinko to by mohly bejt pohyby 😉 kopi u tebe to jsou určo taky 😉 🙂 jo a kopi držím palce na dnešek a bud v klidůůů, neboooj!!!! 🙂 🙂 🙂

farmarska
27. kvě 2010

ají díky za energii něco takového jsem dnes uplně potřebovala, ..sluníčko na dobití, opět žádné a já potřebuju jít posekat trávník, dřív než bude zase chcát, ale ták se mi nic nece 😝 za to může to neustálé počasí pod mrakem 😠
ají a jak to je s tebou a s těma tvejma plánama? 😕 😕

sarlotta
27. kvě 2010

ahoj aja a co Ty, jak pokračuje podníček ?

farmarska
27. kvě 2010

Ají jinak hlásím, že kdyby jsi nevěděla kde ten svůj wellnes poklad postavit, tak my máme obrovitánskej pozemek, hned za barákem 😉 alspoň bych to měla kousek do práce 😀 😀 😀

kopa
autor
27. kvě 2010

@paajaa Paji já to taky tak měla.Někdy kolem 10-12tt mě začali těsnit kalhoty.Taky tu mám fůru oblečení,spíše hodně pracovního,ale to už na sebe nedám 😅 (košile,vestičky...)
@farmarska farmíku díky za držení palečků,však víš jaký mám strach ☹ jde se mnou přítel,jako podpora 🙂

kopa
autor
27. kvě 2010

@aja.83 díky za energii,dneska jí budu potřebovat 😀 😀 😀

farmarska
27. kvě 2010

šarlotko koukám, že máme obě stejné dotazy k Aje 😉 jsme my to ale opice zvědavé 😀

Pájuš to je hezký, půjdeš si přebírat těhuhadříky 😵 uplně se těším za tebe 😀 😀

holky a já jdu na to sekání.. trošku něco podělám a pak zase načíhnu 😉

farmarska
27. kvě 2010

kopi tvému stracu tu rozumíme všechny naprosto přesně 😔 😔 😔 ale já věřím , že to všechno už bude ok. 🙂 a už se těším až přijdeš s novejma dobrejma zprávama 🙂 🙂 🙂

holky a co je s tou Natálkou??? 😕 😕 😕 Že by se včera tak společensky unavila, že není schopná ani písma 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru