Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
27. kvě 2010

@farmarska Natálka třeba ještě dospává opici 😀 😀 jsem zvědavá jak dopadla,přeci jenom je to holka šikovná 😉

aja.83
27. kvě 2010

Holky, ten můj podnik se vyvíjí zatím teoreticky a na papíře. Stále nemám potřebný finanční obnos...Ale já to dokážu, bude to sice trošku trvat, ale když s sebou hodím, bude to snad příští rok. 😉 Pak vás všechny pozvu a budu vás rozmazlovat! 😎 🙂

aja.83
27. kvě 2010

Čoveče Farmi, to není špatnej nápad...Já totiž teď přeplánovala úvahy a nebudu kupovat objekt a přestavovat ho, alébrž postavím nový úžasný objektík, takže musím sehnat vhodný pozemek! 🙂

paajaa
27. kvě 2010

Kopi: no jen doufám, že do všech větcí se časem zase vejdu. Byla by to škoda. Teď si vystačím s obyč teplátakama( ty normálně nenosím, ale teď jo, protože mě nic netlačí) a pak jedněma těhudžínama. Triček budu mít jistě dost na té půdě. Mám tak i krásnou delší propínací tuniku, kterou jsem si objednala při minulém těhu a teď bude na léto suprová. Budeme snad vejletit, abych to užila,

Farmi: neměla by jsi se ještě šetřit místo sekání??

Aji: já jsem tak ráda, že máš super náladu a takovou úžasnou náplň volných chvilek. Určitě ti to podnikání vyjde.

kopa
autor
27. kvě 2010

holky to je hrozné 😅 fakt nevím zda se tomu smát či co:http://www.novinky.cz/koktejl/201459-dvoulety-hoch-vyk...

handm
27. kvě 2010

Ahoj, vsem dekuju moc za gratuldy!🙂 a že se vám bobista líbí'!🙂 nás naprosto uhranul 🙂
jinak tedy niko,mu to nerikejte, nechavame si to s manželem jako tajemství, snad nás tu nikdo nevychytá... je to bobista 🙂

sarlotta
27. kvě 2010

Kopi to je spíš smutné, chlapeček brzo umře na infarkt.. to nemůže tělíčko vydržet a ty kecy rodičů 😝 😝 😝 😔 houby dělají z něj senzaci...

handm super 😵

ee.liska
27. kvě 2010

ahoj tak už jsem doma 🙂
handm gratuluju 😵 🙂

ee.liska
27. kvě 2010

kopi držím palečky na KO 🙂
já jsem dopadla dobře, nic se nezhoršuje 🙂 takže pořád jen ležet a vydržet aspoň do 30tt 😀 ale prcek je šikulka tak mu věřím 🙂 🙂 zůstanu už v rizikovce
jdu do pelíšku tak zatím pa

farmarska
27. kvě 2010

No vidíš Ajo, nakonec budeme partnerky 😀 😀 😀 No hele místo to tu je krásný, safari za rohem, v noci je slyšívat řev lvů 😉 kousek od sud Kuks, Adržbach, Babičino udolí, Těšnovská přehrada,..atd..a hlavně hned za plotem by se pásly moje holky 😵... a Lucinka 😵 vedle by se rozvalovali moji bafíci, u nich se mrouksali košišáci.. 😵 No není lepšího ráje na zemi 😀

Páji měla vid 😉 😀 🤐 ale znáš mne, mě to nedá 😅 když vidím jak tu zarůstáme 😝 no a nikdo jinej to neudělá a já pak zas budu chodit do práce, to nebude toho času tolika 😝 a ted, když už mi je líp, jen dobírám ty antb. a zítra se u doktorky nechám už uschopnit, tak se trošku po kousíčkách snažím něco udělat.

ale už jsem zase v pelechu pro dnešek venku padla, možná až k večeru, zase něco málo 😉 ted se jdu nažrat, mám uvařeno ze včerejška a jdu bucat 😵 😵 😵

farmarska
27. kvě 2010

no supr, gratuluju Elis 🙂 tak už si jen měsíc poležíš a vše bude ok. to uteče, neboj 😉 jste šikulínové šikovní -oba! 😵

ee.liska
27. kvě 2010

farmi děkuju 🙂 ty to musíš mít doma krááásný 😵 já si pak u vás zaplatím dovolenou, jo? 😀

kopa
autor
27. kvě 2010

Holky já jsem debil 😅 😅 Ted jsem si připravovala průkajdu a já tam mám být až v 15,45 😀 😀 to by asi koukali,že bych přišla o hodku dřív 😅 😅

mari111
27. kvě 2010

Ahoj holky, Eli ste šikulky, jen vydržet 🙂
Kopísku držím palečky, vše bud v pořádku, neboj 😉
Farmíku ty koukej se ještě šetřit, bo se ti za chvíli choroba zas vrátí a to přece nechceš,že 😉
Ajuš, teda taková náladička po ránu, no jen tak dál
Handm gratulka k bobistovi 😉
Snad jsem na ikoho nezapoměla, jestli jo, tak se omluvuju 😅 u nás opět hnusně, už na to fakt nemám nervi ani sílu, ja už chci léto ale obávam se, že opravdu žádne nebude 😠

farmarska
27. kvě 2010

Elí u mne jste všechny koníkovky vítané, už i ted a grátis 😉 🙂
mari u nás taky opět hnusně... 😝 ale neboj, od příštího týdne bude hezky-slunečno 😉 to jdu totiž do práce 😀 😀 tak vydrž 😀 a japak se cítíš?

mari111
27. kvě 2010

Farmíku cejtim se úúúplně na hovínko, když je takle, tak mne bolí hlava a vúbec je mi poslecní dobou nějak furt špatně, no nevím co se to semnou děje, jestli mne ničí to počasí nebo břuch 😀 ale ja vydržím 😅 musím. Uklízim po malování, tak mi ten čas aspoň utíka, du vysát, vytřít a musím nějak vymyslet , jak postavit sedačku do nově vymylovaného obyvaku, jááá chci novou sedačku, jen nevím, kde na ní ukrast penízky 😀

mari111
27. kvě 2010

bože, vymalovaneho ne vymylovaneho obývaku, už ani psat neumim, no asi ze mne Laurinka cucá mozek, aspoň ona bude snad chytrá 😀

farmarska
27. kvě 2010

mari nám by se taky pár novejch věcí do baráčku šiklo, tak jestli něco vymyslíš, tak napiš, jdu do té loupeže s tebou 😉 Přeci jen s tím břichem už by jsi nemusela být tak mrštná, tak ti budu krýt záda 😉 😀
hele ale ty by jsi se měla šetřit! 😠 chceš aby tě zase braly záda?! 😠

farmarska
27. kvě 2010

chudák Laurinka, když tak jí řekni at ti taky něco nechá 😀 japak by to vypadalo, ona pět vysokých škol a ty mozek šimpanze 😀 by se za tebe chudák při třídních schůzkách styděla 😅 😅 😅 😀

natalie77
27. kvě 2010

Ahooooooj, tak jsem zpátky...mám po státnicích.....a jak myslíte, že to dopadlo?

natalie77
27. kvě 2010

No dobře!!!! Jsem ing!!!!!!!!!!!!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Jsem tak sťastná, obrovská úleva....jsem teď unavená, pořád nemůžu uvěřit, ale teď si užiju pohodu, klid!!!

ee.liska
27. kvě 2010

naty ahoj, jaaaaaak????

ee.liska
27. kvě 2010

tak to moc gratuluju, jsi šikulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ee.liska
27. kvě 2010

mari hlavně nezapomínej odpočívat 😉

natalie77
27. kvě 2010

Děkuju moc, to je tím, že jste mi držely pěsti....jen vůbec nevím, co se tu dělo....zatím jsem nedočetla, chybí mi asi týden...tak snad to dočtu do zítra....

mari111
27. kvě 2010

Natalko gratulkáááááááááááá , si šikulkáááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 holky šak ja jen tak pomalu ale ta sedačka se mio tam vúbec nelíbi, kakra, Farmi dem loupit 😎

flair
27. kvě 2010

@natalie77 nááááááááááááááááááááááádheraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Gratuluju, paní inženýrko 😅 😅 😅 jééééééééé, úplně si představuju, co prožíváš 😵 jsi mooooc šikovná 😵
Na Wladěnku moc myslím 😔 a ostatním za dobré zprávičky z kontrol gratuluju 😵
Kerrie, škoda, že nejsem jak ty a tak rychle po stejném nálezu neporodím 😝 😀 ale stejně jsem zvědavá, kdy to přijde 😀
Opatrujte se všichni, já jdu chvíli dáchnout a pak prochajda a nákup 😉

markee
27. kvě 2010

Ahojky holky,tak já byla dnes na brigádce. Zítra je taky práce a doufám,že ještě v pondělí. Ať mám zas o něco víc penízků.
Jinak jsem se potkala v LIDLU se spolužačkou a jsem smutná. Holky proč já nedokážu se přemoct a jít dělat do důchoďáku ☹ tu sanitárku. Já prostě se bojim,že to nezvládnu žaludkem. Já chodím na brigádu a mám za to maximálně 3tisíce a ona 16tisíc. To nebudu mít ani když půjdu v Sedlčanech dělat do kanclu. Prostě já fakt nevim,proč to nedokážu ☹
@natalie77 moc gratuluju k ing 😉

madormi
27. kvě 2010

obrovská gratulace paní inženýrko :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru