• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ajoj Marke, nelám si s tím hlavu, na to nemá každej žaludek, skus si vybavit, že by si tam šla třeba na dva-tři dni s ní jako na kukandu a uvidíš, třeba to není tak hrozné, a když ne tak ne,no každej prostě na to nemá
27. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
Mari, no mě stačí ten smrad z těch starých lidí. Já vím,jsem hrozná,ale fakt mi to stačí :frowning2: Nebo jestli se na to vymlouvám. Ona tvrdí,že se na to dá zvyknout. Asi jo, věřím tomu,jen nevím zda to i chci zvládnout. Já bych nejradši práci v oboru,ale to nejspíš těžko :frowning2:
27. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
Jsem se zas nepřehlásila, opravdu mi hrabe :grinning:
27. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Waalli ? Markee ? co toto :confused: , ty máš dvě jména,jo ?
27. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
jéé holky, mne všichni říkaj ať nepředělávam a nekupuju nové věci, jako nábytek a sedačku a tak, prej mi to dítě hned zničí, :rolling_eyes: no ja nevím, my sme ze ségrou nic neničili ani ten malej jak jsem ho hlídala, no nevím, jako když budu s malinkou tak ji snad ohlídam, né, jako určitě se něco občas povedeale to neznamená že jako vystěhuju celej barák a budu tu mít prázdne místnosti, ne. Nebo co :pensive:
27. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
Mari, my taky vybavovali a vybavujeme pořád. Malá nám nic nezničila,prostě jde o výchovu. Hele,nikdy nám neopatlala gauč-to spíš švagříků dítě a když jsem se špatně koukla,tak pak už to neudělala. Prostě jde o výchovu.
27. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
že jo, ja si taky myslím, a když něco zašmudlá, tak se to hold vyčistí :wink:
27. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak už jsem tu z gyndy.Takže doktorka mě vyšetřila,čípek dost vysoký,děložní hrdlo uzavřené a OPP.Vše v pořádku.Pak mi udělala Utz,má takovou malou obrazovku,tak mimík byl přes celou obrazovku a ještě musela dost popojíždět :grinning: Viděla jsem hlavičku,páteř,srdíčko,nožičky,ručičky.Jen to pohlaví zase nevím :sweat_smile: :zipper_mouth: Doktorka říkala,že by mi to měli říct v úterý v tom Gennetu,že mají o dost lepší Utz,tak jsem si ani o fotečku neříkala.

Jinak mám výsledky z takových těch náběrů na hiv,syfilis.....vše negativní :grinning: :grinning:
Další ko 22.6.

Natali gratuluji ty jedna inženýrko!!! :slight_smile:
27. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
autor
jo a jinak se mě doktorka ptala zda cítím pohyby,no tak jsem řekla,že jen brnění,že si prostě nejsem jistá :confused: tak snad to bude o.k.
Jinak je fajn,že vím kde je tedko mimís :sunglasses:
27. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
no Kopíksku, tak vidíš že je vše v pořádku, a pohlaví mne dr taky síce říkal ale nebyl si jistej, taky mi to řekli až v genetu :wink: neboj, se dočkáš
27. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
mari my jsme si koupili světle krémovou sedačku taky teď tak se na to vyprdni :wink:
kopi, gratulka ke kontrole a negativním výsledkům:slight_smile:
markee hlavně se nepřemáhej a neboj, za chvíli určitě nějakou dobrou prácičku seženeš :slight_smile:
holky mě dneska neočekávaně dojede manža, já se tak těším :dizzy_face: a bude se mnou doma celý příští týden, jupíííííí :grinning:
27. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
@mari111 no snad mi to řeknou v úterý v tom Gennetu :sweat_smile: jsem napnutá :grinning: :grinning: a už chci nakupovat bud pro chlapečka a nebo pro holčičku :astonished:
@ee.liska Děkuji.Tak super,že ti manža přijede :dizzy_face: :dizzy_face: a rovnou celý týden :sunglasses:
27. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
Mari u nás hrozí spíš,že bych tu sedačku upatlala já než mimi :grinning: :grinning: taky jsem zapatlala od polévky,ale šlo to vyčistit.
27. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
já tu naší už taky "pokřtila" :grinning: :sweat_smile: nanukem...
27. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
no šak se stane ale de to vyčistit, že, tak co :slight_smile: ja když už kydám, tak si vždy pokydám kozy :grinning: a to úplně vždy to už se mi přítelak směje že to by bylo divné kdyby mi tam něco nepřistálo :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
Elí jakpak to , že neležíš?! :angry: že budu žalovat manžoj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kopi gratulínuju ke zdařilé kontrole :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no vidíš to a ty jsi se tak bála :wink: :dizzy_face: a neboj i to pohlaví se už brzy rozlouskne :wink:
markee a ty neboj, určo se najde, něco, nějakej kompromis a i ty najdeš nějakou slušnou trvalou prácičku :slight_smile:
27. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Mari ty jsi asi totiž víc kozatá než břuchatá, proto to vždycky u tebe odnesou :sweat_smile: To já mám vždycky samej flek na panděru-pod kozama, to mám z toho, že jsem takovej břucháč :grinning:
27. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
no ja ti nevím Farmi jak se mi to vždy povede, nejvíc ale naštve, když si zakydáčkuju něco, co mám na sobě 5 minut :angry:
27. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
Holky tak já mám nakydáno jak na prsou tak i na panděru :grinning: :grinning:
Farmíku já měla strach :sweat_smile: i jsem to říkala doktorce,ta říkala,že jsem holt v těhotenství citlivější :sweat_smile: :grinning:
Farmí a kdy budeš testit? :confused:
27. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
no jo, sme prostě prašátka :grinning:
27. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
Jinak mám doma ty záclony a řeším dilema :sweat_smile: Přítel,že je pověsí(toho se bojím,chci to mít krásně nařasené :sweat_smile: )tak mě napadlo,že si to tam spíchnu jakoby na to řasení a on to pak pověsí.Co myslíte,mám si to pověsit sama? :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
třeba se mu to povede Kopi :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
Mari no to víš pro mě to je zase práce na víc to šít :sweat_smile: hlavně nevím nemohu se nák dopčítat :sweat_smile: :grinning: Já bych to hodila na půlku a pak šup,šup nařasila :grinning: No uvidím,možná se na to o víkendu asi vrhnu.
27. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
@sarlotta prosím můžeš mi už smazat echo srdce,holter :wink: a další ko 22.6.děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
@kopa moc moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: v gennetu ti to určitě poví :wink: mě to také řekli a trefili se :grinning: :grinning: já bych si to pověsila já myla okna dělala jsem vše :sweat_smile: pokud ti nic není :wink:

natali gratuluji paní inženýrko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
tak k tomu zařízení my máme vše nové a ted začínám trochu litovat :sweat_smile: od malé je sedačka docela taková nevím :zipper_mouth: občas ublinkla občas se počůrala :grinning: :grinning: občas mě vyteklo mlíko z lahvičky.. :sweat_smile: a neumím si představit až poleze :confounded: to s ezblázním stačí když jí dám křupku do ruky a je to všude :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže já už ybch si to rozmyslela a až bude větší kupuji vše nové :grinning:
27. kvě 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
kopi zatestím až kdybych to 36DC nedostala, tak 37DC :wink: ale tendle měsíc nic nečekám, ...ale ten příští, to už se do toho s tou Natálkou vrhneme pohlavě :grinning: nebo spíš ..hlava nehlava :grinning: :grinning:
jinak Natál mooooooooc gratuluju inženýrko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale já to věděla :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
dočíst nestačím, ale myslím na Vás :wink: Když tady novopečené maminky psaly, že sem nestíhají chodit, nevěřila jsem tomu, ALE JE TO PRAVDA :slight_smile:

Posílám fotečku
27. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Farmíííí budu ti držet palce :wink:
27. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
@murynka Markét děkuji :slight_smile: ted jen aby vše bylo ještě v pořádku na velkém Utz :sweat_smile: no na to pohlaví se tááák těším,hlavně až se roztrhne pytel s nakupováním.Vybrala jsi hezké ty golfky :slight_smile:
@farmarska Farmíku no jo ty nečekáš,kvůli té tvé nemoci vid?tak příští měsíc to budeš zase pojištovat každý den :grinning:
@martinkal Lucinka je krásná a ty vlásky :dizzy_face:
27. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.