Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
27. kvě 2010

ajoj Marke, nelám si s tím hlavu, na to nemá každej žaludek, skus si vybavit, že by si tam šla třeba na dva-tři dni s ní jako na kukandu a uvidíš, třeba to není tak hrozné, a když ne tak ne,no každej prostě na to nemá

waalli
27. kvě 2010

Mari, no mě stačí ten smrad z těch starých lidí. Já vím,jsem hrozná,ale fakt mi to stačí ☹ Nebo jestli se na to vymlouvám. Ona tvrdí,že se na to dá zvyknout. Asi jo, věřím tomu,jen nevím zda to i chci zvládnout. Já bych nejradši práci v oboru,ale to nejspíš těžko ☹

markee
27. kvě 2010

Jsem se zas nepřehlásila, opravdu mi hrabe 😀

mari111
27. kvě 2010

Waalli ? Markee ? co toto 😕 , ty máš dvě jména,jo ?

mari111
27. kvě 2010

jéé holky, mne všichni říkaj ať nepředělávam a nekupuju nové věci, jako nábytek a sedačku a tak, prej mi to dítě hned zničí, 🙄 no ja nevím, my sme ze ségrou nic neničili ani ten malej jak jsem ho hlídala, no nevím, jako když budu s malinkou tak ji snad ohlídam, né, jako určitě se něco občas povedeale to neznamená že jako vystěhuju celej barák a budu tu mít prázdne místnosti, ne. Nebo co 😔

markee
27. kvě 2010

Mari, my taky vybavovali a vybavujeme pořád. Malá nám nic nezničila,prostě jde o výchovu. Hele,nikdy nám neopatlala gauč-to spíš švagříků dítě a když jsem se špatně koukla,tak pak už to neudělala. Prostě jde o výchovu.

mari111
27. kvě 2010

že jo, ja si taky myslím, a když něco zašmudlá, tak se to hold vyčistí 😉

kopa
autor
27. kvě 2010

Ahoj holky,
tak už jsem tu z gyndy.Takže doktorka mě vyšetřila,čípek dost vysoký,děložní hrdlo uzavřené a OPP.Vše v pořádku.Pak mi udělala Utz,má takovou malou obrazovku,tak mimík byl přes celou obrazovku a ještě musela dost popojíždět 😀 Viděla jsem hlavičku,páteř,srdíčko,nožičky,ručičky.Jen to pohlaví zase nevím 😅 🤐 Doktorka říkala,že by mi to měli říct v úterý v tom Gennetu,že mají o dost lepší Utz,tak jsem si ani o fotečku neříkala.

Jinak mám výsledky z takových těch náběrů na hiv,syfilis.....vše negativní 😀 😀
Další ko 22.6.

Natali gratuluji ty jedna inženýrko!!! 🙂

kopa
autor
27. kvě 2010

jo a jinak se mě doktorka ptala zda cítím pohyby,no tak jsem řekla,že jen brnění,že si prostě nejsem jistá 😕 tak snad to bude o.k.
Jinak je fajn,že vím kde je tedko mimís 😎

mari111
27. kvě 2010

no Kopíksku, tak vidíš že je vše v pořádku, a pohlaví mne dr taky síce říkal ale nebyl si jistej, taky mi to řekli až v genetu 😉 neboj, se dočkáš

ee.liska
27. kvě 2010

mari my jsme si koupili světle krémovou sedačku taky teď tak se na to vyprdni 😉
kopi, gratulka ke kontrole a negativním výsledkům🙂
markee hlavně se nepřemáhej a neboj, za chvíli určitě nějakou dobrou prácičku seženeš 🙂
holky mě dneska neočekávaně dojede manža, já se tak těším 😵 a bude se mnou doma celý příští týden, jupíííííí 😀

kopa
autor
27. kvě 2010

@mari111 no snad mi to řeknou v úterý v tom Gennetu 😅 jsem napnutá 😀 😀 a už chci nakupovat bud pro chlapečka a nebo pro holčičku 😲
@ee.liska Děkuji.Tak super,že ti manža přijede 😵 😵 a rovnou celý týden 😎

kopa
autor
27. kvě 2010

Mari u nás hrozí spíš,že bych tu sedačku upatlala já než mimi 😀 😀 taky jsem zapatlala od polévky,ale šlo to vyčistit.

ee.liska
27. kvě 2010

já tu naší už taky "pokřtila" 😀 😅 nanukem...

mari111
27. kvě 2010

no šak se stane ale de to vyčistit, že, tak co 🙂 ja když už kydám, tak si vždy pokydám kozy 😀 a to úplně vždy to už se mi přítelak směje že to by bylo divné kdyby mi tam něco nepřistálo 😀 😀 😀

farmarska
27. kvě 2010

Elí jakpak to , že neležíš?! 😠 že budu žalovat manžoj 😀 😀 😝
kopi gratulínuju ke zdařilé kontrole 🙂 🙂 🙂 no vidíš to a ty jsi se tak bála 😉 😵 a neboj i to pohlaví se už brzy rozlouskne 😉
markee a ty neboj, určo se najde, něco, nějakej kompromis a i ty najdeš nějakou slušnou trvalou prácičku 🙂

farmarska
27. kvě 2010

Mari ty jsi asi totiž víc kozatá než břuchatá, proto to vždycky u tebe odnesou 😅 To já mám vždycky samej flek na panděru-pod kozama, to mám z toho, že jsem takovej břucháč 😀

mari111
27. kvě 2010

no ja ti nevím Farmi jak se mi to vždy povede, nejvíc ale naštve, když si zakydáčkuju něco, co mám na sobě 5 minut 😠

kopa
autor
27. kvě 2010

Holky tak já mám nakydáno jak na prsou tak i na panděru 😀 😀
Farmíku já měla strach 😅 i jsem to říkala doktorce,ta říkala,že jsem holt v těhotenství citlivější 😅 😀
Farmí a kdy budeš testit? 😕

mari111
27. kvě 2010

no jo, sme prostě prašátka 😀

kopa
autor
27. kvě 2010

Jinak mám doma ty záclony a řeším dilema 😅 Přítel,že je pověsí(toho se bojím,chci to mít krásně nařasené 😅 )tak mě napadlo,že si to tam spíchnu jakoby na to řasení a on to pak pověsí.Co myslíte,mám si to pověsit sama? 😅

mari111
27. kvě 2010

třeba se mu to povede Kopi 😅

kopa
autor
27. kvě 2010

Mari no to víš pro mě to je zase práce na víc to šít 😅 hlavně nevím nemohu se nák dopčítat 😅 😀 Já bych to hodila na půlku a pak šup,šup nařasila 😀 No uvidím,možná se na to o víkendu asi vrhnu.

kopa
autor
27. kvě 2010

@sarlotta prosím můžeš mi už smazat echo srdce,holter 😉 a další ko 22.6.děkuji 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
27. kvě 2010

@kopa moc moc gratuluji 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 v gennetu ti to určitě poví 😉 mě to také řekli a trefili se 😀 😀 já bych si to pověsila já myla okna dělala jsem vše 😅 pokud ti nic není 😉

natali gratuluji paní inženýrko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

murynka
27. kvě 2010

tak k tomu zařízení my máme vše nové a ted začínám trochu litovat 😅 od malé je sedačka docela taková nevím 🤐 občas ublinkla občas se počůrala 😀 😀 občas mě vyteklo mlíko z lahvičky.. 😅 a neumím si představit až poleze 😖 to s ezblázním stačí když jí dám křupku do ruky a je to všude 🙄 🙄 takže já už ybch si to rozmyslela a až bude větší kupuji vše nové 😀

farmarska
27. kvě 2010

kopi zatestím až kdybych to 36DC nedostala, tak 37DC 😉 ale tendle měsíc nic nečekám, ...ale ten příští, to už se do toho s tou Natálkou vrhneme pohlavě 😀 nebo spíš ..hlava nehlava 😀 😀
jinak Natál mooooooooc gratuluju inženýrko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale já to věděla 😉 🙂 🙂 🙂

martinkal
27. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
dočíst nestačím, ale myslím na Vás 😉 Když tady novopečené maminky psaly, že sem nestíhají chodit, nevěřila jsem tomu, ALE JE TO PRAVDA 🙂

Posílám fotečku

martinkal
27. kvě 2010

Farmíííí budu ti držet palce 😉

kopa
autor
27. kvě 2010

@murynka Markét děkuji 🙂 ted jen aby vše bylo ještě v pořádku na velkém Utz 😅 no na to pohlaví se tááák těším,hlavně až se roztrhne pytel s nakupováním.Vybrala jsi hezké ty golfky 🙂
@farmarska Farmíku no jo ty nečekáš,kvůli té tvé nemoci vid?tak příští měsíc to budeš zase pojištovat každý den 😀
@martinkal Lucinka je krásná a ty vlásky 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru