Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
1. čer 2010

terci hezká nová fotečka. No a já mám nějakej fuj výtok síce jen málinko ale svědí mne pipina, takže asi budu muset na gyndu, že ☹ ☹ ☹

mari111
1. čer 2010

sakra, jestli to nemám z aviváže, jsem teď dala jinou nebo jak jsem se koupala a dala si pěnu??? no nevím 😔

tercie
1. čer 2010

Mari neznám těhulu která by s tím neměla problém...taky jsem měla mastičku.Je to nepříjemný, tak s tím zajdi ať se toho zbavíš 😉 nic to není a je to úplně běžný 🙂

mari111
1. čer 2010

no zítra raděj hned pomažu, teď asi není nic co bych si mohla na to dát, že?

tercie
1. čer 2010

Lukášek je vzhůru tak šup s ním do vany a možná ještě uvidím konec ordinace 🙂 Zatím papa berunky 🙂

Šarlotko něco novýho od Vlaďky nevíš?

tercie
1. čer 2010

No říkají že bílej jogurt... já měla tea tree vaginal gel....taky dobrý 😉 ale z domácí lékárny nic dalšího nevím...

mari111
1. čer 2010

no uvidím co dr. zítra, jinak dík Terci. Du taky proběhnout vanou a k bedně

katyna6
1. čer 2010

Ahoj holky,tak jsem doběhla z práce a jen jsem na vás chtěla kouknout,jestli wladěnka psala něco novýho,ale jak jsem začala číst,tak musím hned reagovat.Náladu sice nemám nic moc,bo tady od rána jen chčije a taky mrcha už se asi hlásí,ale teď jsem se teda doslova nachlámala.vy jste fakt éra...se všema těma pekáčema a koulema.Moc vám děkuju,že jste mi tak krásně spravily náladu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kopi-ta fotečka se opravdu moc povedla,je krásná!! 😵
a jdu hledět na ordinaci,papa

kopa
autor
1. čer 2010

@tercie hezká nová fotečka 🙂
@mari111 tak na výtok ti teda neporadím,vím jen ten bílý jogurt 😅
@katyna6 Katynko to jsem ráda,že máš dobrou náladičku 😀 😀

kopa
autor
1. čer 2010

@sarlotta Sarlott díky,no už je to pěkný kus ten náš mimís 😀 😀
Hele holky nemáte někdo napsaný ten seznam výbavy??Nechcete ho někdo sem vložit???já si ho chci udělat,ale nevím kde se inspirovat 😅 😅
A jestli se ráno dobře probudím,půjdu se podívat mimíkovi na oblečení 😀

murynka
1. čer 2010

@kopa jsme ti to posílala na mail tu výbavičku? 😕 😕

handm
1. čer 2010

kopi, mam v albu 🙂

kopa
autor
2. čer 2010

Dobré ránko 🙂
Jo už jsme na to koukala,Markét mě se ta výbavička zdá náka malá(spíše to oblečení) 😅 Nevím kolik koupit bodýček tak aby to stačilo,když si je mimi zašpiní 😅 každý den prát fakt nebudu 😀

sarlotta
2. čer 2010

Dobré ránečko 🙂

sarlotta
2. čer 2010

Kopi ale budeš🙂)) ono to poblinkané moc dlouho v koši na prádlo nevydrží 😅 😉

sarlotta
2. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair 39tt....................................KO 4.6..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 31tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 31tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Mari 28tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ...........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 27tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 26tt .................. ... ..... Ko v pořádku ,cukr 4.6.,KO 10.6.................čeká chlapečka
petroska 26tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 26tt........................... .........cukr 4.6... 3D 7.6...KO 25.6. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 25tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 24tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 20tt ....................... . . ...... velký utz 1.6.v pořádku 😉 KO 22.6.
Hakuxd 19tt................................KO ?
Maarrtina 17tt ....................... ...KO 3.6.
Zlababa 17tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 13tt..................................KO 11.6.
Paajaa 11tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
Katyna 31DC
Aja 26DC
Natalie 24DC
M_artasek 18DC
Madormi 14DC
Cajori 13DC
Nicollka 12DC
M.aa.b 11DC
Farmarska 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

murynka
2. čer 2010

@kopa leni já každý den rozhodně neperu 😉 peru 2 týdně 😉

murynka
2. čer 2010

a jak píše šarlotka třeba příkrmy musím prát hned žlučovým mýdlem protože mrkev dolů fakt nedostaneš 😝 😝 a poblinkané prádlo ti bude zapáchat 😝

paajaa
2. čer 2010

Krásné ráno,
tak dneska jdu konečně ke kadeřnici na stříhání. Už se moc těším. Mám už přerostlou ofinu no hrůza. Melír bych taky potřebovala, ale na ten počkám do léta.

Kopi: nákupy na miminko ti mooc závidím. Taky bych šla něco nakupovat. Zítra jdu s kamarádkou do města, tak možná koupí něco sobě. 😉

aja.83
2. čer 2010

Ahoj holky! Tak dnes zas moc nestíhám, ale snad vás aspoň během dne trochu dočtu!
Počasí stojí za prd, už ať je víkend, prý má být hezky! Tak jsem zvědavá! Už chciii sluníčko!!! 😉 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎

kopa
autor
2. čer 2010

@paajaa Paji uží s kadeřnici.Tak já teda tedko vlásky v těhu nebarvím,mám je naposled barvené v lednu 😀 ale tím,že je mám tmavší tak ani nemám vidět odrosty.Obarvím se až po porodu 😀
Já na ty nákupy nakonec nešla,jsem se ráno probudila a cítila,že není ten správný den.Tak vyrazím asi až příští týden 🙂

@sarlotta no to je pravda,ale tak to poblinkaný hodím rovnou do bubnu do pračky a zavřu 😀 😀 no musím to nejdřív ozkoušet 😉
@murynka Markét to je pravda s tou mrkví 😉 hele a v čem perete?v té Lovele a nebo v tom dětském persilu?

sarlotta
2. čer 2010

psala jsem Vladěnce: jak se má a jak se máme my🙂

Ahojky. Gratuluju všem jak se krásně držíte. Flair už by teda mohla pustit 😉 Šimonek už si občas dýchne sám, to je fajn. Teď má trochu problémy s trávením, ale mlíčko snad pomůže. Už nosím každé 3 hodky 50ml. Spadl na 960g, ale to je normal. Mě v pátek propustí, tak zajedu domu si sbalit čisté věci a pak zpět. Už tu mám domluvené ubytování v nemocnici. Tak mě čekejte o víkendu se na Vás přijdu juknout na koníka. Za chvílu jdu zas umyt prs a mlíkovat. Vladka 😉

sarlotta
2. čer 2010

jedem na utz pak písnu paapapapapapaapapa kočenky 😎

murynka
2. čer 2010

@kopa já peru zatím v lovele ale jak říkám skvrny čistím hned 😉 jinak to nepustí ☹

@sarlotta držím pěstičky na UZ 😉 je a krásnéé zprávy je fajn že semalý šimonek drží a sám už dýchne super 🙂

petroska
2. čer 2010

ahoj holky.teda to je hnus to počasí 😠 .at už svítí sluníčko.šarlot užij si ultrazvuk 😉 at se pipinka ukáže.je dobře že to šimonek zvládá,je to bojovník 🙂 ,držím nadále palečky.já mám poslední dva dny cosi klid od kopanečku zase 🙂 .jen se mi furt vlní břicho jak se tam Filípek koulí.je to normální že místo kopanečku tam jen válí děsně sudy?normálně se mi nahrne najednu stranu břicha a mám šišaté břicho ale tak že by ste nevěřili a pak se dá zase do svojí obvykle polohy a začne se převalovat že mě to připadá jako by mi tam někdo lozil 😀 .asi už tam má mín místa nebo co že domě moc netuká.kopi já si koupila dětský persil a tedkdyž mám vše oprané a otevři skrínku tak vše krásně voní a vypralo mi to i flekaté trička co mi dala kámojda at si to zkusím oprat.su spokojená s persilem

tercie
2. čer 2010

Ahoj kočky, Luky spí tak mám chvilku 🙂 Co novýho? Nějaká zpráva od Vlaďky?
U nás je zas taky hnusně, psa by nevyhnal. Táta nám zas mizí, má furt nějaký akce,ukázky na DD a tak, tak jsme furt sami.
Jdu dočíst.

kvetinka7
2. čer 2010

Ahoj holky, zdravim vsechny po delsi dobe ..koukam,briska tehulim utesene narustaji ,narozena miminka rostou, tydny a mesice leti 🙂 🙂
Ja peru v Lovele.Pokud pokadeny veci dam prat jeste ten den,tak vypere vse pekne. Jinak prepiram v ruce Lanzou mydlem.Vypere moc pekne,skvrny mi mizi pod rukama. Jen ma nevyhodu,ze mi to mydlo smrdi. Zlucovy mydlo mi smrdi jeste vic, i kdyz se pradlo poradne vymacha.

kvetinka7
2. čer 2010

Tercie, Lukasek je taak krasny.. takovy sladoucky malicky miminko 😵
Ja chci zase takovyyyy malinkyyy miminkoo!! 😀 😀

tercie
2. čer 2010

Jé Květi, Adámek se krásně řehtá 😀 Lukášekuž taky není tak majinkej, roste snad e dne na den ty bláho 🙂

Vladi Šimonek je šikulka, věřím, že to zvládne, už jen kvůli tomu, jakou má bezva statečnou mamču 🙂 Myslím na vás!!!

Holky já peru v tom persilu sensitive s Aloe a spokojenost... Lovela mi nevoní. Skvrny zatím neřeším, uvidím,až to bude aktuální. A peru 2-3x týdně, Lukáškovo věci peru samostatně, tak vždycky podle toho jak se naplní pračka, abych neprala dupačky po dvou 😉

Šarlotko jakej byl UZ? 😉

tercie
2. čer 2010

Petros to je normálka, Filípek má míň místa tak se nemůže už tolik rozpřahovat ke kopání a bude mít ještě míň, ale hýbe se a to je hlavní ne? 😉 Bouličky si vyfoť, já to nefotila a teď mě to mrzí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru