• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
no vidíš Handm, takovej pokrok :slight_smile: ja už si to taky nemúžu rozmyslet už jsme ho objednali :grinning:
7. čer 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
Jé holky vám ty mimča řádí :grinning:
Jako já ho cítím ale tak dvakrát- třikrát denně :sweat_smile: ale je to furt takové slabé :sweat_smile: Třeba v noci jsem se probudila a sedla si a normálně se mi třáslo celé břicho :sweat_smile: :grinning: tak nevím co to bylo.Na ty kopance si budu muset počkat,páč moje pneumoška je fakt velká :sweat_smile:
a ten jestli dobře vidím, modro bílej?
to příde Kopi, jen vydrž :wink:
7. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
autor
Handm gratuluji ke kočárku :grinning: :grinning: já už zůstanu u toho x landera,a kočík koupíme taky tak za 4 týdny,přítel věří na pověry...no nechce furt nic kupovat,že se bojí aby to nepřineslo smůlu :sweat_smile:
7. čer 2010 v 15:05  • Odpověz
no já si pravě říkam jestli si ho nechat doma nebo k někomu, jen nechci k tchyni, tam to je samej chlup od kočky aj od psa, no u nás se od kocourka taky občas najde chloupek ale tam kde mám v pokojíčku věci pro malinkou nemá přístup :sweat_smile:
7. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
Mari, byl to fkat pokrok.. o vikendu u nas byli znamy, co ho maji, tak jsme to vyzkouseli nazivo, slozit do auta atd.. a rekli jsme, ze se nebudem fakt dal trapit ...
ja myslela puvodne z netu, ze je cerno-bily, ale je takovy tmave modry/antracitovy a bily/bezovy nebo jaky to je.. hezky, i pripadne pro holcicku, kdybychom jednou meli princeznu..:slight_smile:
Kopi, neboj, ono to prijde .-) pohyby budou jako blazen...:grinning:
my objedname ted asi po vyplate a dam ho nejspis k nasim, nebo kolegovi z prace... pro jistotu, povery nepovery, aby se neco nepo... :grinning:
7. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
na pověri síce nejsem ale nevím, no. Ségra měla kočárek doma už od 6 měsíce a neřešila to, no ale nevím stejně
7. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
Mě tedy pohyby v noci jeste nevzbudi, ale tuhle jsem se probudila nekdy v pet rano a musela na Wc a kdyz jsem se vratila a zalehla, tak mel chudak skytku.. tak rytmicky a dlouho se mi bricho hejbalo, ze jsem se zacala tak smat, ze jsem vzbudila manzela :grinning:
7. čer 2010 v 15:09  • Odpověz
no tak to je pěkná kombinace barev Handm, mne se taky nejvíc líbi modra ale ať ma naše první princezna hezky červenej kočárek :wink:
7. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
no ja taky vzbudila manžu když hodně kopala teď o víkendu, ten měl takovou radost jak hodně to cejtil :sweat_smile: že mu ani nevadilo že musel vstávat
7. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
Mari, dík! si říkám, že stejně to kdyztak doladíme nějakou barvou vevnitř :slight_smile: a já sama mám nejvíc asi modrých věcí na sebe, nebo tmavších, tak budeme ladit :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
7. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
no tojo, ja taky věčšinou kupuju i sobě modrou, no jo modrá je dobrá :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
Holkyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
autor
Já se budu vdávat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
nekecej, kopi on tě požádal o ruku ??? :confused: :confused: :confused:
7. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky, všechny Vás po víkendu zdravím, tu je zas novinek. Kopa gratuluji k svatbě.ˇ
Šimonek je šikulka, tak mu posílám pohlazení, ať hezky roste a dělá rodičům tím radost.
Já dnes děsně trpím, o víkendu jsme byli v sobotu celej den na slunko a jsem rudá jak rak. Přijdu domů z práce a vyzkouším se napatlat bílým jogurtem, prý to nasákne horkost, jak mi poradily kolegyně v práci.
7. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
@mari111 Nekecám :slight_smile: Tedko mi volal a myslel to fakt vážně :sweat_smile: Já řikala haha,že má dobré vtipy atd...Že to prý bude lepší když se vemem jak kvůli mně tak i mimíkovi :slight_smile: Tak to hnedka volal bráchovi.
a já jdu ted vymýšlet co na sebe :sweat_smile:
7. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
jé martasek, no teda :frowning2: , no ten jogurt fakt pomáha, to udělej, určo pomúže
7. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
no vidíš kopísku, to je dobře, tak si něco hezké vymysli co na sebe. :slight_smile: gratulujem :wink:
7. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
no jen doufám, že mě zítra obvodní neseřve, jak jsem rudá, jdu k ní ohledně lázní
7. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
martasku tak schválně si se nespálila,že tak snad to dr pochopí
7. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
a kdy to spáchate Kopi :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
@mari111 Mari mi to taky vyřešíme na radnici :slight_smile: jen my dva a dva svědci.Tak spíš koupím třeba šaty a nebo sukni a halenku.
7. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
Maríku zítra si asi skočíme pro ty papíry a až budou mít volný termín :sweat_smile: no chci mít aspon týden na přípravu :grinning:
7. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
@m_artasek díky :wink: Já mám spálený jen dekolt,ale i tak to pálí :sweat_smile:
7. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
kopi:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: Gratuluju!!!!!!! Téda holky, vy to berete hopem :slight_smile: :slight_smile: takových mladých paní tady najednou .-)
Martasek a co panthenol - ten je na spaleniny, beru ho vzdycky k mooři.. :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
@mari111 nebo co ty jsi měla na sobě? :confused:
7. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
jé kopi gratulujuuuu :grinning: :grinning: :dizzy_face:
7. čer 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
@ee.liska,
@handm
děkuji :wink: No ted zas budu mít akorát nervíky co na sebe :sweat_smile:
7. čer 2010 v 15:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.