• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ja měla kopísku černý kalhoty (na sukínky ja moc nejsem) a bílou tuniku, bílé botky a bílou kabelčičku :wink:
7. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
Panthenol doma mám, tak ho furt na sebe plácám, ale furt jsem rudá jak rak a dekolt pálí jak čert, ruky už tolik nepálí, ale fakt jsem pěkně rudá
7. čer 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
@mari111 Mari no bílou tuniku tu bych asi nemohla mít,kvůli těm mým kozám :grinning: :grinning: Ale uvidíme,snad něco seženu :sweat_smile:
A vy jste tam měli jen dva svědky a tot vše? :confused:
7. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
a musím to někam hlásit???Jako když jsem na neschopence,můžeme se vůbec vzít?? :confused: :confused: :confused:
7. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
no tchýně si kuli svatbě rušila neschopenku, dr ji to doporučila aby neměla problémi, ale jestli ty si jako na rizikovím tak asi to není potřeba. A já mám taky kozy a měla jsem bílou tuniku :sweat_smile: a co, je to jen na chvíli,né, a jo měli jsme tam jen svědky, ještě sme se smáli, jak přišla paní, prej si vás seřadím, semji ríkala že to si teda dá práce nás seřadit :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 15:57  • Odpověz
no raděj se zeptej, ale jestli máš neomezené vycházky tak to je snad jedno. A pak až budeš mít oddací list tak až pak to začne, musíš si zařídit novou zdr kartičku, občanku ,jestli máš pas tak ten taky, změnit jméno u dr a tak, no
7. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
ježiš, jen si vzpomenu na vsechno to obihani uradu po svatbe, chce se mi vrazdit... urednici a jejich hodiny.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jinak svatba krasaaaaaaaaa .-):slight_smile::slight_smile::slight_smile: Klidne bych si ho vzala zas :slight_smile: toho stejnyho tedy :slight_smile:

a ted to budu absolvovat znovu, az se prestehujeme..

7. čer 2010 v 16:03  • Odpověz
no mi povídej Handm, ja bych měla na slovač ale viřídi mi to bratránek tak pojedu až to bude vyřízeno pro občanku, pak na cizineckou k nám a pak dvakrát do ústi na cizineckou kromě teda toho co absolvujete vy :angry: no je to hrúza
7. čer 2010 v 16:16  • Odpověz
mari ty jsi slovenka? že píšeš tak hezky česky žádné čechoslovačiny :slight_smile: kopy gratulka nevěsto :slight_smile: to je dobře, já jsem asi ze staré školy a myslím že mimi by se mělo narodit do rodiny, ale tak každého věc jeslti má svatbou a jakou kde za kolik atd :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
@mari111 tak mi si nejdřív zařídíme ten termín a podle toho bych pak volala na gyndu,já mám vycházky jen od 10-12hod a pak 14-16hod :sweat_smile: tak raději si tam zavolám at je vše v pořádku.
7. čer 2010 v 16:18  • Odpověz
holky mě chytla touha po psíkovi / možná si tím kompenzu že zatím není mimi/ mylíte že to je blbost si pořídit malinkého psíčka maltézáčka? na mazlení :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
@madormi Mad díky :wink:
Já právě nikdy velkou svatbu nechtěla :sweat_smile: švagrovka měla krásnou svatbu,ale na mě tam bylo moc lidí a :fearful: nestojím o to se někde předvádět :sweat_smile:
7. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
Kopi, já musím říct, že já taky nejsem typ na předvádění... ale máme velké rodiny oba s manželem a oba jsme tak nějak chtěli, aby byli všichni s námi, navíc jsme takové "slavící typy" :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: takže jsme měli svatbu pro 50 lidí a druhý den pak party pro kamarády - asi 20... no prachů jak blázen, ale hrozně jsme si to užili a fakt bych se klidně vdávala znovu, dkyby to bylo tak hezky jako tehdy!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Mad, proč by ne, psík klidně! Navíc když se stěhuješ někam do pryč...
7. čer 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
@madormi Mad psík je dobrý nápad :slight_smile:

@handm jako z mé rodiny by tam právě nikdo nebyl :sweat_smile: takže to by asi divně vypadalo :sweat_smile:
7. čer 2010 v 16:31  • Odpověz
autor
Navíc ještě na mě schánět svatební šaty :sweat_smile: :sweat_smile: uf uf stejně by měli přes léto všechny obsazený a pak se vdávat někdy v 8měsíci :fearful:
7. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
Kopi, no to je pak jasný, to chápu... :slight_smile: ono stejně nejvíc si to užijete vy dva a hlavně, že budete spokojený a šŤastný :slight_smile:
já měla tyhle KOpi :grinning: http://www.svatebni-saty-adina.cz/svatebni-saty/eden-bridals/svatebni-saty-dolly-1111/
7. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
no holky tak to ještěmusím vysvětlit manžovi on takhle malého psa nechce ale my zase nemůžem mít velkého s tím naším životním stylem :-/ a až by bylomimi nebyl by mi ten pes na obtíž? toho se bojím, ale ted by mi odvedl myšleny alespon od touhy po mimču :slight_smile:
holky já chtěla svatbu se vším všudy tak jsme nakonec měli asi 55 lidí a taky sme si to moc užili a troufám si říct že i hosté, ale podruhé už bych do toho nešla :slight_smile: těch peněz a ty nervy :D
7. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
haqndm krásné šaty to musíš mít postavičku jako lusk . já měla honostné mám vše na fc tak kdo chce juknout napíšu jméno do ip, ne že bych chtěla jméno tajit, ale tak nevím kdo sem chodí že nakukovat a pak nemusí všici vědět kdy jak se snažíme nebo nesnažíme :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
madormi jo slovenka jsem ale tady žiju už devět let, hned po škole jsem šla do čech a už jsem tady zústala :wink: sem se zaláskovala :grinning: jinak psíka ti schvaluju, taky jsem si ped posledním testem na // říkala, když tam nebudou tak si jedu hned pro hafana, ja chtěla teda velkého na zahradu, jednou si ho pořídim a taky chci aj malinkého, přemýšlela jsem taky maltezáčka, jorkšíra nebo čivavu :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
Mad, no ale zas by manžel měl pochopit, že nechceš být tolik sama a když pořád se stěhujete atd.. a že přesně ti to trochu odvede myšlenky a snáz pak budeš těhulet :slight_smile:
Jo, prachů to stálo pekelně, my si od rodičů nevzali ani korunu, krom toho, co zaplatily za cukroví obě maminky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A musím říct, že mě hrozně "blažilo", když mi říkali pak příbuzný, že tak hezkou svatbu už dlouho neviděli a jak moc si to užili :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
autor
@handm Handm krásné šatičky :slight_smile: já jen že na mě tam mají malou velikost to je jen 40,42,jako spodek by mi byl,ale něco na ty mý kozy sehnat to je děs,to mi není ani hořejšek 50 :angry: to jsem si užila když jsem scháněla šaty na ples :sweat_smile: nesehnala :grinning:
7. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
a madormi překážet ti nebude, oni si na mimi zvyknou rychle a až pojedeš na procházku s mimi tak ten tě neutáhne s kočárkem a pri nejhorším ho šoupneš do košíku do kočárku, tam se oni rádi vozej :wink:
7. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
handm to si musela bejt krásna nevěsta :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
holky vy jste super já jsem taková váhává, srdce ho chce ale rozum váhá, díky za názory tak ted jen přesvědčit manžu, už jsem si i našla budou k odběru na konci července a to by bylo ideální to odcházím z práce a jdu na slovač tak by to bylo akorát :slight_smile: a malého psíka snad někdo pohlídá když pojedem na dovču nebo tak ne?
7. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
ja si myslím že to taky nebude problém s tím hlídaním, jen ho naučit čúrat jen venku a neničit věci ale to dělaj jen když sou malinky ale ne každej a nikdo se nebude bát vám ho pohlídat :wink:
7. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
Mad, hehehe, postavu jako lusk :grinning: to by bylo super...půjčovala jsem si 42 šaty, ale musím říct, že dobrý, bála jsem se, ale vypadalo to super!!:slight_smile:

7. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
@madormi to zvládneš s psíkem :slight_smile: já mám tři fretule a taky to budu muset zvládnout :grinning:
7. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
madormi IP
7. čer 2010 v 17:07  • Odpověz
@mari111: mám dotázek, došla jsem z práce, namatlala na sebe ten jogurt na ty moje spálený ruce a dekolt a jak dlouho to mám nechat, dokud nezaschne a pak ho umýt?
7. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
teda chvílu tu člověk není a zase je toho popsaného :sunglasses:
kopi hlavně si vem něco v čem se budeš cítit dobře ať si svatbičku pěkně užiješ :slight_smile: Holky jak mě se tenkrát klepala kolena :grinning: :dizzy_face: ne že bych byla nervozní ale ta chvíle...
madormi psíčka si pořiď :wink: s mimíkem pak vyjdou dobře
handm to jsou krásné šaty :slight_smile:
ještě k té svatbě, my měli 20 lidí, jen rodiče, sourozence a svědy a ti všichni měli partnery takže to bylo fajn :sunglasses:
7. čer 2010 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.