Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
7. čer 2010

jo martásek ja to měla dokut to chladilo, pak sem si to umyla a zas dala třeba večer 😉

mari111
7. čer 2010

jo Kopísku, Eli má pravdu, vem si to, v čem se budeš dobře cejtit 😉

ee.liska
7. čer 2010

jo a to jsou mé šatky 😀

handm
7. čer 2010

Jee eelisko, ty jsou krasny jak pro princeznu.. a si to ty??? Nebo ne?!🙂

madormi
7. čer 2010

tak ted jen zlomit toho manžela ale dobrý už píše jen ne bez pěti vykřičníků 😀 on psa jo ale většího a to nechci já potřebuji ho uzvednout a korka už neuzvednu snadno 🙂

ee.liska
7. čer 2010

jj su to já 😀 holky hoďte sem taky nějaké svatební, když už tady máme ty čerstvé nevěstinky

ee.liska
7. čer 2010

madormi já jsem takto otravovala s akvárkem a rybičkami a nakonec mi je koupil mk Vánocům sám 😎 pak jsem začala chtít králíčka a to mi zatím zatrhl 😀

mari111
7. čer 2010

no móóó c ti to slušelo Madormi, a ten účes, no úúúžasnééé 😵 😵 😵

madormi
7. čer 2010

děkuji moc mari, až se červenám 😀 no tady jde jen o to že pejsek je závazek na 14 let no to je jediné trochu co mě děsí 🙂

mari111
7. čer 2010

králička jsem taky měla ale umřel chudáček, jááák sem za ním brečela, joooj 😢

mari111
7. čer 2010

neboj madromi pejskla zvladne každej, no sou teda lidi co ne ale ty mezi ně určo nepatříš 😉 a šak to bude jen takovej malinkej hafík, to ja k tomu malinkému chci Bernského salašníckeho psa 😀

handm
7. čer 2010

Tak já hledala v compu, ale tady v práci nic nemám...🙂

sarlotta
7. čer 2010

kuk holky: zprávičky od Vladěnky:

Ahojky! Mám skvělou zprávu. Šimonek už je 48 hodin bez kyslíku a dýchá úplně sám! Teď jsem ho dokonce chovala! Mišáček maličký. Je to zlatíčko. papa Vladka 😉

kopa
autor
7. čer 2010

@ee.liska no právě,to budu muset vybírat i podle toho jak mi to bude příjemný...Ted mi volal přítel jestli jsem si to nerozmyslela 😅 a mám ještě jednu novinku asi začne přítel podnikat,chce si tady v blízkosti zařídit kancelář a dělat něco podobného co dělal před tím,tak je z toho nadšený a nepřejde ho to.

madormi
7. čer 2010

teda super to je šikulka šimonek!!!

kopa
autor
7. čer 2010

@sarlotta Díky za zprávy od Vladky 🙂 je to mímo šikovné,mám z nich obrovskou radost.

mari111
7. čer 2010

super, pozdravuju Wladenku aj Šimonka,je to kluk šikovnej 😵

m_artasek
7. čer 2010

tak jsem taky našla svatební fotku, hned bych si to zopakovala, ale bez těch nervů, nás bylo 60 a už nikdy více takhle velikou svatbu

handm
7. čer 2010

jééééééééé, šarlotko, to jsou uzasny zpravicky!!!!!!!!!! Šimonek je šikulka velikej, bojovník a určitě to s mamkou už krásně zvládnou, i když s trochou pomoci přístrojů!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 mam uplně slzy v očích... 🙂 😵 😵 😵 😵

m_artasek
7. čer 2010

tak to je supeeeeeer, že Šimonek je takovej bojovník a už dýchá sám, teď už to určitě bude jen lepší.

kopa
autor
7. čer 2010

Eeli a Martasek nádherný šatičky a postavičky 😵 😵

m_artasek
7. čer 2010

@kopa: no tak postavička už není dávno ideální, kde jsou ty časy, kdy jsem byla hubená ☹

sarlotta
7. čer 2010

@kopa gratulka.... žádost o ruku joooooooooooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 úžasné, přítelák je pašák 😎

katyna6
7. čer 2010

Ahoj holky 🙂
V rychlosti se jdu za váma kouknout,vůbec teď nestíhám,jsem ráda,že jsem aspoň trochu v obraze.Jdu honem dočíst.

mari111
7. čer 2010

no tady to je sama bíla princezna, si musíme udělat taky ty falešné fotky 😀 ať vám to tu múžu taky hodit na oči 😉

kopa
autor
7. čer 2010

@m_artasek tak já byla hubená cca do 20 let,zkusím najít někde fotky 😀 😀

handm
7. čer 2010

Martasek taky krasna nevesta...🙂🙂🙂🙂

mari111
7. čer 2010

ahoj Katynko, no čti jen čti 😉

sarlotta
7. čer 2010

hele já🙂 před 9lety a 10kg 😀 😀

handm
7. čer 2010

jee, dalsi princeznicka!!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru