Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
7. čer 2010

ahoj holky.......

flair -velikanska gratulka k Melisce-preju ji do zivota hodne zdravicka a stesticka 🙂
Wladenko-Simonek je proste klucina sikovny-jen tak dal 🙂
Kopi,gratulka k zasnoubeni 😉

dekuji vsem co jste dnes na me a na brasku mysleli......delali mu dnes to vysetreni (tu sondudo traviciho traktu a nenasli tam zadny vred....takze se bude patrat dal-maji podezreni na nejakou poruchu krve.....takze nic nevime ☹

ee.liska
7. čer 2010

@kopa jeden denje v pohodě 😉
@petroska tak uvidíš co ti řeknou, já jdu ve čt. já práve to ležení dodržuju poctivě, tak si myslím, že když jednou za čas půjdu ven tak se nic nestane 😎 a pupík ti netvrdne? mě se to teď zlepšilo, jen tak 10-15x denně
@cajori17 tak snad to nebude nic vážného, držím palečky dál 🙂

paajaa
7. čer 2010

Kopi: gratuluji nevěsto. Ty šaty jsou krásné a na tebe by jistě taky měli. 😉

Wladěnko: Šimonek je mooc šikovný. Jen tak dál.

Cajori: snad brzo odhalí co bráchu trápí a začnou léčbu. Věř že to bude v pořádku.

Madormi: pejska doporučuji. Máme labradornu a maltézáčka. Je to balzám na duši. Když bude mimi, tak se jistě dá zvládnout i pejsek.

cajori17
7. čer 2010

holky,ja jsem tak nestastna,ted celou dobu bulim,pritel je na me hrozne hnusny, je na me zas agresivni a anechava me v tom samotnou,uz nemuzu dal 😢

m_artasek
7. čer 2010

@cajori17: neboj bude líp a určitě doktoři přijdou na to, co bráchovi je a zahájí léčbu

cajori17
7. čer 2010

@m_artasek -diky moc...snad mas pravdu

ee.liska
7. čer 2010

@cajori17 beruško neboj, bude zase líp ☹ . Od přítele je to teda škaredé, že tě nepodrží 😒
tak něco jen pro tebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cajori17
7. čer 2010

@ee.liska to je moc milé

martinkal
7. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Jsem tu jen na skok, ale musím Vám ukázat naší malou princeznu. Zítra nám bude 12 týdnů 😉

cajori17
7. čer 2010

@martinkal to neni mozne-ta vyrostla 🙂 a je nádherná

ee.liska
7. čer 2010

marti ta je krásná 😵 😵

aronek
7. čer 2010

Ahoj, tak jsme s přítelem obíhali pracák a tak, pak jsme si užili sluníčko a byli na houbách. Našli jsme jednu 😖
Šimonkovi, moc gratuluji, že už dýchá atak statečně bojuje,šikulka
Flair k narození princezny, je fakt macík

aronek
7. čer 2010

Jo a taky přeji aby ty chlapi přestali zlobit, nebo je vyměňte za jiné modely 😠

martinkal
7. čer 2010

Cajori, Eliško děkuju, my to taky pořád všichni říkáme jak je krásná, zatím tomu nerozumí, tak můžeme 😀
A hlavně je strašně hodná, v noci spinká 7 hodin v kuse a přes den si hraje, brouká a pořád se směje....

martinkal
7. čer 2010

Jinak trošku jsem přelítla stránky, takže:

Flair blahopřeju k Melisce, přeju hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂

Kopiiii tak ty budeš vdaná paní, gratuluju a ať je to na celý život 😉

Tercíííí tvého manžela mám už delší dobu chuť nakopat do pr...e, promiň, ale máme skoro stejně stará miminka, a vidím jak každý den umí něco nového, jak roste a krásní, a my si to tak užíváme a vychutnáváme každou minutu. Tvůj manžel je fakt hloupej, tyhle chvilky už se nikdy nevrátí..........

Jinak holky Vám ty týdny tak letí, je to úžasný, těším se na další miminka......

murynka
7. čer 2010

tedy dneska se u děly věci 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

@flair moc blahopčeji k melisce!!!!krásné jméno pro princeznu měla jsi jí pěkne vykrmenou 😀 přejeme hodně štěstí a lásky a vydařený celý život 🙂 🙂

@kopa Leničko ty se budeš vdávat jo 😵 😵 😵 😵 to je krásnýýýý moc moc gratuluji 😵 😵 😵

@martinkal to je vážně princezna 🙂 🙂 ty jo 12týdnů to je ještě mimineško nám už je 7 měs 😅 🙄

šimonek je moc moc statečný hezky bojuje jen tak dál!!!!! 🙂 🙂 🙂

fakt dneska samé lepší zprávy!!!!!! 🙂 🙂

@matonka vy už také se snažíte??? 🙂 🙂 mám se fajn 🙂

kerrie
7. čer 2010

Jůůů, Kopi je nevěstinka.........gratuluju............supr novinka 😵

Cajori............drž se, kočko, moc na Tebe s Emičkou myslíme. Bráška bude v pořádku, uvidíš, že jo!!!!!

Wladěnka se Šimonkem nás zásobují dobrýma zprávičkama. Jen tak dál, jste šikulky 🙂

mari111
7. čer 2010

je martinkal, princezna je kráááásna, jak vyrostla, boýe ten čas ale letí
čaj to je mi líto, teď by to chtělo oporu a ne aby byl na tebe zlej, drž se holka, my ženský musíme vydržet víc jak kůň 😉 snad se vše zlepší

mari111
7. čer 2010

ja du hají, tak dobrou a pá zítra

tercie
7. čer 2010

Taaaaaaaaak jsem vás berušky dočetla 🙂
Děkuju za projevenou soustrast 😀 s manžou...situace je taková, že z toho dětskýho dne přišel ve 4 ráno... řekla jsem mu že mě naštval, ale dělal jakoby nic, já pak šla s malým na procházku, tak komunikace probíhala přes sms...napsala jsem mu to všechno co vám, ale ne nazlobeně, spíš, že je mi to líto, a jestli to teda probereme až přijdu domů, no a holky od tý doby žádná odezva, a naprostá ignorace. Jela jsem dneska s Lukáškem ke svýmu gyndr na 6nedělní prohlídku, a než jsem se oblíkla, a Lukášek tu brečel,seděl u něj a nepodal mu ani dudlík...no nechápu. Teď je na noční. Napsala jsem mu, a jestli se neozve, tak už na něj seru s prominutím, nestojí mi za ty nervy.
Píšu pátý přes devátý, jak se mi to všechno v tý hlavě mele...

Na kontrole u dr vše super, chválil Lukáška, jak jsme si ho krásně vypiplali 😀 prej na mě není poznat, že jsem někdy vůbec rodila, všechnpo krsně zahojený, při prohlídce to jen trochu táhlo v místě jizvy ale nebolelo, tak o zuby nepřišel 😀 Antiko jsem si napsat nenechala, páč stejně sex nehrozí a co vám musím říct, kojo funguje, mám o 4kg míň než před otěhu!!!!! 😀😀😀 Takže ještě tak 25 a budu spokojená 😀
Koukala jsem na krááásný fotky ze svatbiček, hodím někdy svou, ale musím přes sken a to se mi teď nechce.

Holky a k vám...

@flair ooooooooobrovská gratulace k narození Melisky...má moc krásný jméno, princezna 😉 Kdypak slaví svátek? 😉 Přeju jí do života jen to nej a pořád ůsměv na rtu 🙂

@kopa gratuluju k zásnubám!!! 😉

@wlladka Šimonek je moooc šikovnej chlapeček, jen tak dál, za chvíli ty naše určitě dožene 🙂

Jéé a co jsem to ještě chtěla? Jsem nějak úplně vygumovaná 😀
Už tu asi žádná nejste co?...

kerrie
7. čer 2010

Tercinko...........ten manža je na přesdržku ☹ Sice sem teď moc nepíšu......to víš, chybí čas..........ale aspoň pravidelně dočítám, abych byla v obraze..............fakt by potřeboval nějakou pořádnou lekci......holomek 😠
Jak to všechno neseš, kočko?
Mě taky dost dlouho pnula jizva po nástřihu a musím říct, že ještě teď, když třeba zvednu něco těžkýho, tak to cítím............ale určitě to přejde 😉

tercie
7. čer 2010

Kerrinko... já taky dočítám pravidelně, to se při koju dá, ale spsaním je to horší...
Jak to nesu...nějak... střídá se u mě vztek se smutkem, takový výkyvy. Ono to zas přejde, jen začít komunikovat, s tím jsme měli problém odjakživa...
Dneska máme výročí, 7 let od svatby... za celej den jsme se ani nepozdravili... fakt super. Teď mi pípla zpráva,možná konečně píše... skoro se bojím podívat...

Ta jizva je nepříjemná, mě teda víc bolelo to vevnitř,a bolí to při změně počasí, a tuhle mě to začlo bolet v noci, když jsem byla v klidu, divný... no přejde,snad 😀

tercie
7. čer 2010

Tak napsal... dobrou noc,ženo. A zas vím houby co mu jde tou jeho hlavou. Já se z toho holky už poseru, fakt. Pardon za výrazivo se omlouvám, ale tak to cítím.

kerrie
7. čer 2010

To je blbec, Terci 😠 Ale co s tím, sakra? ☹ Do nějaký poradny on nepůjde, to vím........to jsi tu, myslím, povídala......
Ale tak co jít na něj už trošku lstí?............Já vím, že je to blbý, vymýšlet si, ale když nekomunikuje normálně.......co třeba......Dnes jsem byla tam a tam, potkala jsem dávnýho kamaráda..............Lukášek se mu moc líbil a užili jsme si oba báječnej den....................???
On si, asi, myslí, že Tě má úplně jistou........................Ty jsi ten jeho přístav a jistota, kam se vrací.............čoveče, já bych ho asi trochu znejistěla............. 😉 Svůj přístav si musí setsakra zasloužit 😉

kerrie
7. čer 2010

Jooooo a k tomu nástřihu............přejde to určitě, nebooooj. 😉

tercie
7. čer 2010

Kerrie to bude těžký, já tu nevyrůstala a žádný dávný kamarády tu nemám 😀
Už napsal víc, že nás oba moc miluje a že takový chvíle k tomu prostě patří, a že si nemám lámat hlavu a mám se těšit z toho našeho štěstí...
Já mám ráda přehled, když vím,co se kolem mě děje,ale když takhle mlží, bůhví, jakou patálii zas řeší, něco v práci,nebo nějakou zas kámošku, a odnáším to pak já...nebylo by to poprvé. No snad se to do rána ještě nějak vyvrbí...

kerrie
7. čer 2010

Terci........my asi zas najedem na ten náš plán se smskama.................budem Ti psát jako tajní ctitelé 😀

Jak dlouho to vlastně trvá, že nekomunikujete?

tercie
7. čer 2010

S pár denní přestávkou skoro 14 dní 😀 Se divím, že jsem si na to za tu dobu ještě nezvykla 😀
Kerrri sms on neregistruje, nebo možná jo,ale myslím,že je mu to jedno 😉 on mi do telefonu koukat nebude,na to je moc hrdej,a shodil by sám sebe, když mě za lezení do mobilu odsuzuje 😉

kerrie
7. čer 2010

A Terci..........nebo ho fakt víc zapřáhni..........třeba jdi na kafe nebo někam do města s kamarádkou, ať pohlídá malýho.... 😉 Čím víc s ním bude sám, tím líp 😉

kerrie
7. čer 2010

A nebo co třeba navrhnout nějaký rodinný výlet, abyste byli všichni pohromadě? 🙂
Já vím, možná mám blbý nápady...............jen přemýšlím, co by mohlo pomoct......................... 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru