Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
9. čer 2010

cajori a zkoušela si s ním mluvit o tom?

cajori17
9. čer 2010

@madormi ano zkousela,snazila jsem se mu vysvetlit,ze takhle to dal nejde a jestli se tak bude chovat,ze to nema cenu a on rekl,ze mam pravdu,ze to nemam cenu-tot vse.dal se semnou nabavil

madormi
9. čer 2010

hm tak to s něčím asi bojuje :-/ nemá problémy v práci nebo tak?

cajori17
9. čer 2010

@madormi nema....v praci je v pohode-mozna me uz nemiluje,ale on mi na to odpovi-chovej se tak jak mas a vse bude v poradku....to znamena :vubec se nevyjadruj a poslouchej jak pes

mirax
9. čer 2010

cajori...to nezní moc dobře, bohužel. Kéž by to hlavně bylo něco nezávažného nebo aspoň dobře léčitelného. Moc na vás myslím a držím palce.

mirax
9. čer 2010

cajori..zkoušel ajsi si s ním pořádně promluvit ? A říct mu, že se ti to nelíbí, jak to je? Jak se k tobě chová a taky, že teď máš velké starosti? Tuší, jak se cítíš ty?

cajori17
9. čer 2010

@mirax dekuji,prave proto se tak bojim, vim ze to neni nic banalniho 😔
a na pritele ted nejak nemam silu ☹

mari111
9. čer 2010

ach jo čajori, máš to teď těžké, snad se to všechno brzo vyřeší 😔

cajori17
9. čer 2010

jeste ze mam cely tyden dovcu....v patek brasku mozna pusti domu,protoze na ty vysledky z Prahy budem cekat 3 tydny.....takze se dam pres vikend nejak dohromady........

madormi
9. čer 2010

cajori drž se!!!!

madormi
9. čer 2010

holky našla jsem si šatky na svatbu ( jdu jako host) jsem znich nadšená tak je snad večer objednáme )
http://cgi.ebay.com/NWT-ZUM-ZUM-130-Sunshine-Ju...

mirax
9. čer 2010

teda madormi..jsou moc krásné! Třeba na mě by nebyly, ale opravdu se mi líbí..na takovou drobnější blondýnu nebo i tmavovlásku určitě nádherné!

madormi
9. čer 2010

no uvidíme snad v nich nebudu vypadat jak bonbon, hlavně aby seděli 🙂 no večer objednám a budu čekat ( i když mám s tím dobré zkušenosti, měla jsem i svatební šatky přes ebay)

cajori17
9. čer 2010

me se taky moc libi-mas dobry vkus

madormi
9. čer 2010

děkuji tak snad se podaří je objednat 🙂

cajori17
9. čer 2010

holky,jdu se najist....udelala jsem si recky salat s balkanskym syrem a bagetku....

cajori17
9. čer 2010

vzpominam na chvile kdy jsme byli stastni-je mi to lito,ale pritel mi moc chybi .prijde mi ,jak kdybych tu byla sama,pritom sedi v obyvaku

mirax
9. čer 2010

posílám Bětušku, jaké bude mít šatičky na bráchovu svatbu v září..ještě do nich doroste abude mít háčkovanou čepičku a bílé punčošky 🙂

cajori17
9. čer 2010

saticky jsou moc krasne- bude to mala princezna 🙂

mari111
9. čer 2010

jééé Bětule jedná, tééééda to je ale krasavice 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Madormi bude taky jak modelka v novej šatičkách 😉

kopa
autor
9. čer 2010

Ahoj holky,
tak jsem dneska byli na radnici a svatbu máme 16.7. v pátek 🙂
Jdu vás dočíst.

cajori17
9. čer 2010

Kopi,parada....to je za chvilku......ja se jdu chystat za brachou...tak pa

mari111
9. čer 2010

no jo Kopísku za chvíli budeš paní 😵

kopa
autor
9. čer 2010

@farmarska Farmíčku taky budeš brzo těhulka,neboj 😵 😵 Určitě budeš brzy příjemně překvapená 😀 😵

@sarlotta No já právě nejím skoro maso a ani mléčné výrobky 😅 tak se zítra domluvím s doktorkou na gyndě,zda bych třeba mohla brát aspon vápník,hořčík,zinek...holt něco bez železa 😅 Ted jsem poslala přítele na nákup,tak jsem si tam vypsala dost ovoce a zeleninky.
@tercie To mě mrzí,že jdete na to vítání občánků bez tatínka 😒
@ee.liska já už ani neujíždím na brambůrkách 😅 😅 ted už mi ty věci nejedou 😀

kopa
autor
9. čer 2010

@madormi Mad držím palečky na gyndu,at je vše v pořádku.

kopa
autor
9. čer 2010

@mirax Bětuška je teda parádnice 😀 😵

petroska
9. čer 2010

čau holky.já včera dostala migrénu jak pr... od rána sem ležela a tlouklo mi tam snad 100 kladiv a provolala to do wc.tak mi nikdy nebylo zle.a ustoupilo to až po 23 hodině.sem měla sto chutí jed na pohotovost at mi něco dají.je to naprd jak rášky žádné nemužeme 😠 .Kopi teda to už máš za pár s tou svatbou.

mari111
9. čer 2010

jééé Patroško, migréna jedna hnusná fúúúj ja sem ráda že na mne aspoň teď zapomnela, sem jí měla dost často, ťuk ťuk ťuk abych si ji nepřivolala. Tak to si chudinko trpěla co 😔 hlavně že už je pryč

petroska
9. čer 2010

já ji nikdy neměla mrchu jednu.sem si vždycky dala prášek a zahnala ji ale jak si ted mám dát prášek že?mazec to byl.taky tam máte všichni tak dusno a horko?já už nevím co dělat a to větrám do pruvanu.myslím že překecám mojeho at zítra začne napouštět bazén.sice nevím jestli tam před sousedama vlezu ale aspon nožky schladit

mari111
9. čer 2010

no vedro je teda pořádne, taky přemejšlím jestli napustit bazén, jestli se vubec stihne ohřát nebo jestli bude hnusně a napustíme ho zbytečně , no nevím 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru