• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
hm taky tak uvažuju.poprví hlásí pěkně celý týden a i víkend tož su zvědavá jak jim to dlouho s předpovědí zase vydrží.hele už máš opráno tu tvoju horu hadříku? :grinning: .tak ti koukám do albíčka a fuuj by se mi nechtělo do toho
9. čer 2010 ve 14:52  • Odpověz
jo jo vypráno aj vyžehleno, dneska ráno jsem dožehlila pleny :slight_smile:
9. čer 2010 ve 14:59  • Odpověz
šikovná..já že ještě nemáš nic :slight_smile: .kdy se tak muže připravit postýlka .at ji nemám zas brzo v ložnici.ani nevím jestli postýlky se mají taky chystat až pozděj jak pojedu z porodky,jestli to taky není nejaká pověra že nemá byt dřív..
9. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
no já na pověri nejsem až mi ji ségra koupi tak ji připravím a nechám v pokojíčku a do ložnice ji dá asi až manža než pro mne pojede do porodky, jestli to teda vydržím a nedám si ji tam dřív :sweat_smile:
9. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
už jsem zase tu :slight_smile:
@madormi šatky jsou super :slight_smile:
@mirax to už je úplná slečna :dizzy_face:
@kopa to je super to už máš za pár :dizzy_face:
@petroska :frowning2: a už je ti dobře?
9. čer 2010 v 15:29  • Odpověz
teda já nemám nic oprané
petros na postýlku není pověra, asi ji už v červenci nachystám :slight_smile:
no a kdy začneš s taškou do porodky? já mám strach že to žačne dřív a nebudu mít nic nachystané :sweat_smile:
9. čer 2010 v 15:30  • Odpověz
Eli tašku si múžeš připravit třeba hnet, na tom nic není, to je tvoje věc,ne, lepši než pak plašit, jistota je jistota :wink:
9. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
Eli já už mám tašku nachystanou co sem se vrátila z nemocnice a pokaždé si ji sebou beru i do poradny kdyby náhodou zase na rychlo mě tam chtěli nechat.minule sem sebou nic neměla a pak chudák muj lítal tam a zpátky aby mi něco dovezl.taky už se třepu na postýlku tak počítám že už tam bude na konci července stát :grinning: .ted už je mi dobře ale včera sem myslela že umřu.sem přemýšlela o co tu hlavu omlátím :rolling_eyes:
9. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
zase tu nemámj fotku.proč to furt blbne!!!furt ji nebudu vkládat kakra :angry:
9. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
petroš nerozčiluj se :slight_smile:
9. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
:grinning: pokaždé co sem něco začnu psát tak to mám bez foto!no toto!!
9. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
no toto :grinning: a pak ti naskočí sama nebo musíš vložit znovu?
9. čer 2010 v 16:14  • Odpověz
zase hledám ve fotkách a musím vkládat znova.ale dělá to tak jednou za 2 týdny co to vypadne. :angry:
9. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
to je divné?
:rolling_eyes:
9. čer 2010 v 16:27  • Odpověz
u nás už se to bouři
9. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
ahoj holky, jéé kopí za měsíc budeš paní :slight_smile: jinak já na gynde dobrý ( já toho doktora žeru je s ním prča) a žádný problém prý mám krásnou dělohu :grinning:prý mám i krásně narostlou sliznici 7,5 mm takže moje slabá mrcha není na obtíž a prý se máme snažit že tam by bylo miminku dobře :slight_smile:
9. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
super Madormi, hodnej dr. tak se koukejte pořádně snažit :wink:
9. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
snažit se nesmí.musí dělat jako že nic :grinning: a ono miminko přijde samo cuby dup :wink:
9. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
tak mi se bdem snažit a dělat jako že nic :D
9. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
9. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
si to vyřešila Mad :grinning:
9. čer 2010 v 18:12  • Odpověz
jak dlouho se vubec bývá v porodce.4 dny?
9. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
@madormi to jsou dobré zprávy :sunglasses:
9. čer 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
@madormi Tak super :dizzy_face: :dizzy_face: to jsou krásné zprávy. :slight_smile:
@petroska u nás je to 3dny + den porodu,při císaři 6dní.
9. čer 2010 v 18:42  • Odpověz
děkuji holky tak snad se brzy zadaří no.... tak já si jdu zaběhat
9. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
petruš zas tam nemáš foto, téda :unamused:
9. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
kurna jakto??proč to furt tak blbne
9. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
ted se mi dostavilo že mi miláček dodělá ještě do zářá Filípkuv pokojík :slight_smile: .takež ted jen pohledat jaký nábyteček tam pořídit.mám radost jak na nás myslí :slight_smile: .nemáte někdo fotečku vašich pokojíku pro inspiraci?
9. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
ahojík holky zprávičky od Vladěnky:slight_smile:

Ahoj Šimonek je šikula. Už má 1010g a baští 20ml mlíčka. Dýchá sám a dnes už je i bez infuze, protože dobře tráví. Dr. ho moc chválí, že je šikula. A je. Moc ho milujeme. Dělá nám radost.. Myslela jsem, že budu na netu, ale nějak se mi to nedaří. Snad někdy. Bydlí nás 5 na pokoji, ven chodit můžu. Nic moc. Vydržím. Vladka :wink:
9. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
a mě došlo lehátečko:slight_smile:))) akorát tam není hrající hračka, obě jsou palstové a chrastí každá jinak... noooo :angry: ale tak něco přikoupím hracího. Vibruje báječně, tak akorát :wink:
9. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.