Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
12. čer 2010

Ahoj koníkovky,
moc jsem se k Vám nedostala, pořád někde lítám (musím dohnat resty, jako kamarádky, úklid...) a taky jsme celý den venku.
Jsem strašně blažená, jak je teplo.....já se na to sluníčko těšila celou zimu 😵 , asi je to i tím, že mám poslední týdny si vše užít...tak užívám.
Mareček je zlatý, pořád je v bazénu a užívá si...
Doma jinak vše při starém, snad jedině včera přišel manža, dal mi pusu....tak jsem mu řekla, že on udělal první krok, teď je na mně, jak to bude dál, takže bych mu chtěla říct pár věcí...měla jsem to připravené, bez emocí, jen jsem chtěla aby věděl, co mi vadí, jak to chci mít v budoucnu, nechtěla jsem rozebírat co se stalo a nestalo, protože na to máme oba jiný názor a bylo riziko, že se pohádáme znovu.......tak mi řekl, že nic neche rozebírat ani probírat...tak jsem reagovala ta, že nejde, aby mi měsíc dělal dusno kvůli dovolené v nejtěžších chvílích mého studia....a pak jsme se tvářili, že se nic neděje...že tak to nejde...tak řekl, že jde...a že to klidně můžeme vrátit zpátky, jako na to nemluvení!!!
No kopnu ho asi brzo do prdele....tak nějak jsem si domluvila bydlení, abych nemusela čekat...když by to fakt nešlo a uvidím, jak to bude následující dny probíhat....tohle nemám zapotřebí, nejsem kus hadru nebo rohožka...
Ale je divné, že jsem v pohodě, jediné co mi rve srdce při představě rozchodu je to, že bude mít Mareček rozvedené rodiče....to je mi moc smutno....že mu vezmu tatínka, kterého moc miluje ...je ještě malý a tohle nepochopí.....i když mu budu říkat, že ho oba miljueme.....asi se poradím s nějakým odborníkem...

Jinak všem blahopřeji k dobrým výsledkům, Wladi k tomu, jak to zvládá Šimonek, jste oba šikovní, jen tak dál.
Jdu pobalit věci, jedeme ke tchánovcům na chatu....
Krásnou sobotu 😉 .

natalie77
12. čer 2010

Sarlott, ty jsi měla v noci mejdan, co? Snad to brzo dospíš 😉 .

aronek
12. čer 2010

Přeji hezké ráno. 😉 Malý v tom vedru moc nepije, ale dohání to v noci, takže zvládl o dvě kojení víc a já snad nespala vůbec 😖

sarlotta
12. čer 2010

Ahojík holčinky, tak už jsem se dobucala🙂)))

@natalie77 to je to u Vás až tak vážné 😔 😅 no manža je velký egoista a šovinista se mi zdá... nějak mu to chlapské ego přerostlo přes hlavu... ale já myslím, že se chytne za nos a odprosí... ještě ho v tom nech... jedna pusa to nespraví- souhlasím.. měl by se snažit jinak 😉

@aronek no joooo je horko, budete kojit častěji... hlavně je to teplotní skok, tak vydrž... ono se to srovná.. i dospělí to snáší těžko, a co pak ti prďošci 😉

sarlotta
12. čer 2010

no kde steeee jako 😠 😠 😠 , že Vy se všechny někde rochníte v bazénech 😀 😀 😀

farmarska
12. čer 2010

ahoj holky, hezkou sobotu přeju 🙂 Já musím za chvíli jet zase do práce, tak ani nedočítám, domů se v noci vracím pozdě, tak se ani nečapu 😝 Doufám, že se máte všechny dobře 🙂 já se tu ukážu zase zítra, to mám den volna, tak vás snad i trochu dočtu 😉

petroska
12. čer 2010

choj holky.přeju krásnou sobotku.zase vedroooo 😠 ....

wlladka
12. čer 2010

Ahoj. Tak koukám, že všechny běháte venku. Já se byla taky trochu cournout. Nemůžu zas moc daleko, bo každé 3 hoďky odsávám mlíčko. Vedro je tu v Plzni taky. Několikrát za den si jdu stoupnout pod sprchu. Teď budu odsávat ve dvě a pak jdu zase chovat a mazlit Šimonka 🙂 🙂 🙂 🙂 Dnes má váhu 1055 gramů 😵

ee.liska
12. čer 2010

ahojky 🙂
@sarlotta teda ty ses moc nevyspala 😲
@natalie77 to je teda jednání od manži 😠
@aronek snd se brzo ochladí a vyspíš se
@petroska uř ti napustili ten bazén?
@wlladka to je krááásná váha 😵 😵
já mám na zkoušku smontovanou postýlku, že jí skusím nachystat jak to bude vypadat, ale když je takový pařák, tak jsem zrovna pro malého všechna povlečení, peřiny a zavinky hodila do pračky a asi to pak zrovna ožehlím aby to bylo nachystané a pak budu prát jen hadříky 🙂

wlladka
12. čer 2010

Natali, snad to nebude tak horké - hned myslet na rozvod ☹ I když, možná bych to manžovi předhodila, jak bude regovat. No nevím. Já ani nemám přehled, co se tu poslední týdny psalo 😕
jinak vám závidím to praní a přípravy. já chci taky!! ☹ ☹ Na mě to bude, až se dostaneme domů. To se pak ulítám 😅

mari111
12. čer 2010

ahojda holka, Natalko to je blbé, no je fakt že jedne pusa to nespraví 😠
Wladi, Šimonek je šikaula, už pěkně postupně přibíra, jen aby už ste mohli domú,viď ☹
Farmi fakt ti tu práci nezávidím, ja už bych asi padla

flair
12. čer 2010

Ahojky holky, nezapomněla jsem na vás, jen si užíváme naši Melisku 😵 Je to andílek, pořád spinká, vůbec nepláče. MM je z ní úplně hotovej, to mě vždycky tak rozněžní 😵 Jen to strašný vedro je hnus, nemůžeme ven. Malou často chladíme mokrou žínkou, máme doma vedro, bo máme půdní vestavbu a to je pekelná výheň. Takže celý dny máme zatažený žaluzky. Na všechny moc myslím, držte se!!!! Přidávám fotku naší berušky.

matonka
12. čer 2010

@flair: malá je krásná, opravdu andílek, máte štěstí, že je tak hodná, tak ať jí to vydrží 🙂

tercie
12. čer 2010

Ahoj holky, jdu na skok, malej se asi za chvíli vzbudí, tak vás jdu aspoň pozdravit. Já byla dopo nakoupit doteď jsem uklízela a na sedmou čekáme návštěvu.Lukášek je dneska miláček,celej den spinká,asi taky počasí má vliv, trochu se ochladilo i chvíli pršelo, ty vedra jsou úmorný.
Flair to vás lituju pod střecho to musí bejt děsný,my tak bydleli 8 let a nefungovali jsme bez větráku. Dospělej to snáší špatně, natožpak ta malinká princezna... Je opravdu nádherná má krásný tvářičky...kouzelná 😵 😵 😵

Tak a jdu dočíst, snad pak stačím ještě napsat 😉

martinkal
12. čer 2010

Ahoj holky 🙂
nestíhám dočíst, ale tuto stránku jsem skoro přečetla.
Flair - krásná princezna, opravdu nádherná 🙂
Wladíí malej krásně přibírá, držím vše co můžu, aby vše bylo OK a ono bude 😉

Jinak naše Lucinka se pořád potí, je doma jen v plenkách, a stejně má úplně mokré vlásky, chudinka malá, buď spinká, nebo kňourá, zlatíčko moje ☹

Posílám jednu momentku, abyste na nás nezapoměly 😉

martinkal
12. čer 2010

a ještě jednu 🙂

tercie
12. čer 2010

Jéé Marti to je krásnej výtlem 😀 😀 😀

Wladi jste šikuly jak to zvládáte. Na nervíky asi nápor,viď,moc si to nedovedu představit, ale zas děláš to pro dobrou věc, žejo 😉 on se ti Šimonek odvděčí, že bude i dál tak šikovnej jako doteď 🙂 Fotky jsou moc krásný, když je na ní samotnej tak by člověk ani neřekl, jakej to je šmudlíneček malinkej 😉

Takový krásný fotky, jdu vám zkusit hodit taky nějakou novou 🙂

wlladka
12. čer 2010

@flair Meliska je nádherná, gratuluji mamino 😉
Marti, vy už jste kočky velikýýýý 😲

wlladka
12. čer 2010

Jo Terci, Šimonek je šikulka. Šíleně ho miluju 😵 😵 😵

murynka
12. čer 2010

@flair malá je úžasnááááááááá 😵 😵 😵 jéé to je mimineško 😵 😵 😵 gratuluji ještě jednou 😵 😵
@matonka tak už s etaké snažíte ju??? 🙂 🙂 at to bzo vyjde 😎

@natalie77 to je tak vážné to mě moc mrzí ☹ ☹ manžel by potřeboval pár facek 😠 😠 achjooo ☹ ☹

@martinkal také s epotíme a to je nahatá 😅 😅 máme doma 27 hrůza 😝 😝 ted se ochlazuje ufff malá je princezna 🙂 😵 😵 krásný úsměv 😀 😀

@wlladka jsi šikulka jak zvládáš vy to vybojujete jste oba šikovný a silný!! 🙂

wlladka
12. čer 2010

Mury, to hlavní je na Šimonkovi a on je moc šikovný. Já to tu nějak přečkám. Nejhezčí chvíle jsou , když jsem s ním. Přebalím si ho, změřím teplotu a pohladím. jednou denně si ho chovám ě-š hodiny. Bolí mě celá prd.l, ale to nevadí. Je to takový trpaslíček.
To nejgorší už máme určitě za sebou. teď musíme jen vyrůst do požadované velikosti, začít kojit a můžem domů na zbylé 2 týdny léta. No, ty dva měsíce si tu ještě pobudeme.

...a to už tu měsíc jsem 😖 ☹

wlladka
12. čer 2010

Chovám ho 2-3 hodiny ne ě-š 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
12. čer 2010

@wlladka já to pochopila ty 2-3 hodinky 🙂 😀 😀 je to dlouhý co ☹ ☹ mám kámošku adajar taé porodila ve 26tt pobyla jsi tam dlouho 😔 ale ted má užasně šikovného chlapečka 😵 😵 oni to ty trpaslíčci doženou my jsme o měsíc dřív a je dopředu jak nějaké děti starší než my 😉 😉 oni to doženou velice rychle to nejhorší máte určitě za sebou je důežité že dýchá sám ža tam chodíš přebaluješ chváš to je užasný 😵 😵 jen tak dál..je škoda že to vyšlo na léto ale vynahradíte si to za rok 😉 😉

murynka
12. čer 2010

@wlladka koukal jsem do alba to je bobínešek 😵 😵 😵 😵 jejda takový koblížek...

kopa
autor
12. čer 2010

Ahoj holky 🙂
tak my byli dneska na výletě.Jsem se pekelně zadýchala 😝 😝 Jsme šli do toho obrovského strmého kopce a já dejchala jako pes 😅 No a ted jsem ráda,že sedím 😀 nožky bolí 😅 Zítra vás dočtu 😉
Tak pa přeji všem hezký večer.

murynka
12. čer 2010

@kopa si zvykej 😀 😀 s kočárkem se zadýcháš ještě víc 😎 😀 😀 také jsme dneska tlačila do kopce 😝 😝 také jsme ráda že po celodením maratonu sedím mám zaplý můj nej film účastníci zájezdu 🙂 také přeji hezký večer 😵 budoucí nevěsto 😵

wlladka
12. čer 2010

@murynka je úžasnej 🙂 🙂 🙂 Nikdy jsem ze žádnýho chlapa nebyla tak vedle 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
12. čer 2010

@wlladka 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
12. čer 2010

Wladi 😀 😀 no jo bodeď by ne s takového krasavce 😉
Flair máš krásnou princeznu
Marti tak to je úúúsměv století ,no krása 😵 😵 😵

aronek
13. čer 2010

Ahoj, přeji krásné ráno. U nás se konečně ochladilo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru