• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@mari111 ono se mi fakt už chodí blbě s bříškem do kopce :sweat_smile: a to jsem teprve v půlce :sweat_smile:
13. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
ahoj :slight_smile: teda holky, ty vaše dětičky rosou jako z vody :dizzy_face:
@mari111 to musela být mňamka, závidíííím :slight_smile: ten kočík je super
@sarlotta u nás taky nešla do dvou elektrika :angry: ta bouřka včera to byla hrůza a té vody... :astonished:
@kopa taky jsem měla seznam, docela i to pomohlo :wink: já na začátek zkusím koupací olej Weleda a pak bych chtěla bupchen, jestli bude malý souhlasit :grinning: jéé prstýnky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2010 v 17:20  • Odpověz
já jsem teď dožehlila a uložila všechna povlečení a prostěradla pro mrňouse, mám už nachystané i deky, zavinky a nebesa, tak už jen hadříky :sunglasses: ale to až v červenci. mám z toho takový dobrý pocit, že mám něco hotové :grinning: :grinning:
13. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
@kopa já mám bubchen a spokojenost.. stejně na prcka potřebuješ jen mydlo a olej a něco na zadeček... víc nekupuj, kdyby to nesnášel náhodou :wink: vybírej tak aby Ti to vonělo... jen nekupuj johnsona! tens tojí za prd.... akorát vlhčené ubrousky má dobré :wink:

13. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
elis Ty jsi šikulka:slight_smile: já jsem vydrhla kočárek:slight_smile:)) a ještě mi zbývá jeden koš prádélka pro malou a hotovka nachystané, pak už se budu jen válet.... ale dalo mi to zabrat kakra... mám těch věcí hodně.. prala jsem všechno cca do roku :wink:
13. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Holky, já vám ta bříška tolik závidím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
Fotečky z výletku:slight_smile:
@sarlotta tý jo tak to už můžeš jít rodit :grinning: :grinning:
Navíc mám nakoupeno jen pár věcí. A vypráno???? Co to je??
13. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
etě:slight_smile:
13. čer 2010 v 17:39  • Odpověz
vladi no joooo... a co Šimonek jak se dneska má brouček ?
...a na výlet můžu tak do nemocničního bufetu :grinning:
@sarlotta krásná fotka :sunglasses:
13. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
Šimonek dnes zase přibral. Včera 1055g a dnes 1080G. No, není to cvalda?
13. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
@wlladka to je brouček šikovný :dizzy_face:
13. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
to půjdete třeba domů dřív, než na TP když je tak šikovný
13. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
eli díky, sleduješ nové tríííko:slight_smile:))

vladi no to je miláček, jen radost Ti dělá, kluk šikovná, pořád na Vás musím myslet jak se máte, aj mamina se mě dneska ptala co ten prďolka :sunglasses: tolik lidiček Vám drží palešky :wink:
Šikulka on je. Dělá nám jen radost. A vůbec nepláče. Jen když má hlad, nebo plné gatě, tak si tak jemně zakňourá.
Už má zahojený pupíček a je náááádherný. :dizzy_face: :dizzy_face:
Vím. Včera jsem Šimonkovi založila albíčo a okamžitě tam začali naskakovat reakce. Je to nádherný a strašně moc to nakopne. Když mi začne být ouvej, tak si to přečtu a hned je líp.
Je to krásný, když vás podrží úplně cizí ženský. :slight_smile:
13. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
Co vám budu povídat....... tety koníkovky jsou prostě nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
šarlot koukala jsem :grinning: taky už jsem měla v pátek halenku na sobě :slight_smile:
wladi albíčko je krásné, zkoukli jsme ho i s manžou, ten hleděl, jak mouhou být miminka maličká
13. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky, Wlladi Šimonek je šikulka a určitě vše zvládnete. To je zase hic, sice včera u nás večer byla pěkná bouřka, ale dnes zas v bytě 29 stupňů :frowning2: Jinak jsme o víkendu s manželem odpočívali, on byl včera v práci a nikam se mu nechtělo, tak takovej válecí víkend.
13. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
@m_artasek mohlo by bouřit zas, co? to jste si aspoň o víkendu pěkně odpočinuli :slight_smile:
13. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
@ee.liska: jo jo, mohlo by zas sprchnout , v tom bytě pod střechou, to je hrůůůůůza
13. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
@wlladka krásný albumek se Šimonkem :slight_smile: , je to takový skříteček malinký aje strašně roztomilý. Moco s etěším, až budeš psát, že máte přes dvě kil a pak pořád víc a víc...až vás nakonec pustí domů :slight_smile: ana fotkách bude pěkně špekatý a velký chlapeček :slight_smile: Držím palečky :slight_smile:
13. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
taky posílám pár fotek z víkendu :slight_smile:
13. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
jééé malá je zlatá @mirax:slight_smile:)) a bazén s Tobiáškem to muselo být super :sunglasses:
13. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
@m_artasek nějaký testík s // by nebyl ? :wink: už jsi v tabulce vysoko :sunglasses: tak držím palešky.
13. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
@sarlotta myslím, že se nezdařilo, ale uvidíme 16.6. mám dostat MS
13. čer 2010 v 18:02  • Odpověz
@mirax děkuji. Jo, to bude ještě trvat, než budou alespoň ty dvě kilča. To se ale vydrží. jen ať je pak v pořádku a bez následků. Bětuška má kukadla jak zrcadla. Je nádherná :dizzy_face:
13. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.