• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoooooj holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy jdu se pochlubit, jsem tetaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:

Máme Valerii, narodila se dneska a má 4390g a 52cm :slight_smile:
13. čer 2010 v 18:06  • Odpověz
terci gratulkaaaaaaaaaaaaaaa tetkooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je cvalík, chudák maminka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Tak Valči hodně štěstíčka a zdravíčka do života :sunglasses:
13. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
@ee.liska Eli tak seznam udělám,ale až na to budu mít náladičku :sweat_smile: Na tu Welledu jsem koukala v Dm.
@sarlotta a to bubchen to prodávají kde? :sweat_smile: vůbec to neznám :sweat_smile: a moc hezké fotečky z výletu :slight_smile:
@wlladka to je moc dobře,že Šimonek přibírá,jen tak dál!!! :dizzy_face:
@mirax No ty máš ty dětičky kouzelné,koukala jsem jaká je Bětuška parádnice :dizzy_face:
13. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
@tercie Teríku gratuluji k tetkovství :dizzy_face: :dizzy_face: a ty míry :grinning: :grinning:
13. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
Terci, gratulka tetko! Valince hodně štěstí a zdraví.
Míry teda krásný!!! To my budeme mít v půl roce
13. čer 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
Holky a ještě malý dotaz chtěla bych si koupit dudlíky od Aventu,nebo vlastně šidítko :confused: co na to říkáte??Se v tom nevyznám :sweat_smile: :zipper_mouth:
http://www.aventbaby.cz/-siditko-sensitive-fantazie-0-6m-bez-bpa-2-ks-zlute-modre-
se mi moc líbí ty barvy :grinning:
13. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
Kopi, to já ti neporadím. Mám třetí dítě... nikdy jsem dudlíky ani savičky a lahvičky nepoužívala. Teď je taky používat určitě nebudu
13. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
@kopa bubchen skoro v každé lékárně a i v tom DM by ho měli mít nebo u Rossmana. já mám dudlík od nuku -silikonový... kup si jeden, dva mimi Ti stejně nebude dudlat podle barviček:slight_smile:))))) malý měl cumlík od 3měs do 4 měs, pak už to jen plul a dřív nepotřeboval :wink:
13. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
jůůůů kopi myslím, že jsou ale zbytečně drahé z té stránečky :astonished: kukni v obchodě někde :wink:
13. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
Díky moc holky, jsem dočítala,a koukala na Šimonkovo albíčko :slight_smile: Vladi moc krásný, a Šimonek je krásnej :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Valinka přišla hrozně rychle, jsem ségře psala, ať je frajerka, když jsem na to měla já tři hodiny, tak ať to má taky aspoň tak,no a překvapila, zvládla to za dvě :grinning: od příjezdu do porodnice :grinning: Jo, je holt lepší :grinning:
Míry má malinká krásný, ta její první měla 4500, takže tohle byla brnkačka :grinning: Ještě jsem s nikým nemluvila tak podrobnosti nevím, snad není roztrhaná jako já.
Díky moc za gratulace :slight_smile:
13. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
Kopi s dudlíkama počkej, kup max jeden, a určitě nekupuj hned drahý, nejdřív vyzkoušej co bude prckovi šmakovat, já mám doma 8 dudlíků, a až devátej nám vyhovuje :grinning: A třeba nebudete dudlat vůbec :wink:
13. čer 2010 v 18:45  • Odpověz
Lukáškovi třeba ty ortodontický vůbec nesedí, špatně se mu drží, vypadávaly mu a akorát se vztekal, a já nedělala nic jinýho, než podávala... Teď máme od firmy MAM, tvar žárovky a spokojenost :wink:
13. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
Máme tenhle :wink:
13. čer 2010 v 18:51  • Odpověz
ahoj holky u nás hlásím taky parádně odpočinkovej den :dizzy_face: ani to teplo mi nevadilo, alspon sem si ho konečně užila i mimo práci :grinning:
Mirax čeče ta tvoje maličká ti není vůbec podobná :sweat_smile: spíš asi bude celej taťka :wink: ty jsi jak opuchlá niť a ona krásně špíčkatá, no holčička krev a mlíko :dizzy_face: a ty tvářičky :dizzy_face: a kukadla :dizzy_face: já takovýhle malý naducánky prostě zbožňuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sarlotko a ty máš taky mooc hezké fotešky :dizzy_face: moc ti to těhulení a bříško sluší! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
wladěnko ty se neboj nic, malilinkej je zatím malilinkej, ale jestli to půjde takhle pěkně dál a tímhle tempem, tak budeš mít doma brzy taky zdravého, krásného bumbrdlíčka-šikulku :dizzy_face:
13. čer 2010 v 19:00  • Odpověz
tý brďo ségra!!! my jsme tetky! :grinning: :grinning: :grinning: no ale vyvedla se nám neteřinka :dizzy_face: taky žádné pírečko, ale kulihrášek :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju mamince, i tobě :wink: A jak se máte?
13. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
Farmíku ségra, jseš taky teta, vole :grinning:
A zas jsme se tu srazily akorát, mě čeká teď kojo :wink:
13. čer 2010 v 19:03  • Odpověz
Jé jsi mě předběhla :grinning:
13. čer 2010 v 19:03  • Odpověz
tercí Lukýnkoj to strašně sluší :dizzy_face: tý jo on už je délikej! :fearful: :confused:
13. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
máme návštěvu přijdu dýl
13. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
ach ta telepatie vid tetko :grinning: :grinning: :grinning: hele nemáš ty náhodou za chvíli narozky :wink: :grinning:
13. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
no supr, si to fakt umíš načasovat :grinning: :grinning:
ne ale já taky mizím, páč musím alspon dnes poskládat kupu prádla, at mám zítra co na sebe, mám raní, tak se tu vokážu asi k večeru. .. No možná i ještě dneska k večeru :wink:
13. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
@tercie gratuluji pořádný macíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tetko super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: !!!!
@kopa kosmetika nakoupila jsme do začátku HIpp ted používám babylove z DM a super malá mi snese vše :wink: niveu a johnson bych nebrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta bubchan je mega drahá :unamused: avent soporučuji máme lahvičky na pití a i šidítko čili dudlíček :wink: :wink: ona mi ty obyč nechtěla :grinning: :grinning: musí mít ten nejdražší mrška :grinning: :grinning: jinak to nemá fakt cenu kupovat dopředu my bez dudlíka neusneme jinak ho ale nepoužívám :wink:
13. čer 2010 v 19:45  • Odpověz
len ta cena je asi normální já jí ted kupovala avent za 190 jeden kus :wink: od toho 6 měs do 18 měs
13. čer 2010 v 19:46  • Odpověz
to nám lezlo po dvorku bleeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kvůli focení jsme od toho byla na centimetry :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
13. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jsem tu!!!
13. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
Tak jsme se vrátili od skoro tchýně a už hnípeme. Malý je prostě zlatý. Tam spal celé odpoledne v kočárku a teď už zase spinká :grinning:
13. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
Fuuuuj murynko takový breberky :grinning: Já bych to zlila pěnou na čištění koberců, neřád :grinning: Ale u vás byl jen na dvorku, mě to leze v baráku, hlavně teda pavouci a teď komáři, naštěstí ty velký, co neštípou, ale zase jsou to takový obři a já se toho štítím!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ráno je jich tu vždycky hromadu popadáno chcíplejch a musím to uklízet. Fuj,neřád!!

Jinak já měla pěnu do koupele pro prcka niveu,a potý se mi osypal,ale gel na mytí a olejíček od nich snáší v pohodě, a na zadeček a pleťový mlíčko mám Penaten, a spokojenost.

Farmíčku no jo, ségra,za pár dní je to tu viď, to bude oslavička :grinning: Semě to ani slavit nechce, ta cifra :grinning:
13. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
jéžiš vždyť to je roháč, ten je chráněný neee :grinning:
13. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
Aronku a v noci si bude chtít hrát, viď? :grinning: Lukášek má teda včera a dneska taky spací, a to je vcelku chladno, dneska moc teplo nebylo, a v noci spinká taky krásně, zvečera si dá ty 3 až 4 hoďky, jakože noc, a pak po dvou, třech hodinách kojo, a přes den po dvou :wink: Ale nesmím moc schálit, protože jakmile si něco pochválím,tak se to potento :grinning:...zkazí!!! :wink:
13. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
Šarlotko a není to spíš chroust? Já teda nevím, v breberkách se nevyznám :grinning:
13. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.