Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
15. čer 2010

šarlotko, to přesně jsme včera zjistili s manželem... těsně vedle pupíku si opřel ručku nebo nohu nebo buh ví co.. uplně zřetelně to šlo nahmatat, a když ho manžel polechtal, tak zajel 😀😀😀😀 byl z toho uvytržení 🙂🙂🙂
Petrosko, myslím, že se mi děje taky to.. vedle kopanců tam prostě pluje a hledá pozici... uvidíme, jak na uTZ.. ale jak říká šarlotka, hlavně že jsou pěkné pohyby... 🙂

petroska
15. čer 2010

šarlot to muže byt otočený nožkama dovnitř?navíc je placenta na přední straně.ale připadá mi že když kopne že spíš cítím kopaneček tak vnitřně jako by mě kopkal do zadku.pohyby jsou ale jen ty boule a vidím jak se přesouva doprava nebo doleva.nebo se tam vlní.ale je možné že na mě vystrkuje jen zasek proto ho necítím moc kopat .navíc muj když posloucha břísko tak mi furt tvrdí že tam slyší srdíčko což se mi zdá byt divné ale prý nekecá.že slyší rytmus jako když nam ho postely na ozvách

petroska
15. čer 2010

holky a jak píšete že nahmatáte nožky nebo ručky to jako trošku zatlačíte na bříško aby ste nahmatali?ja se totiž bojím víc přitlačit na něj abych mu něco neudělala a vy tu píšete že to nahmatáte 😀 .tak to já spíš nahmatam jen prdýlku protože to sou hrče že by to snad ani nožky byt nemohla.taky ho vždycky poškrabkam a ono se to stáhne.ale spíš mám jednu stranu břicha vystouplou celou a druhou stranu zase normální.někdy vam to vyfotím

handm
15. čer 2010

@petroska my jsme netlačili.. já najednou koukám, že mám na břiše jakoby jeden výstupek, takovej menší, tak jsem na to sáhla a bylo to ručka nebo nožka... a když manžel sáhnul a trošku zatlačil -polechtal, tak to zajelo 😀

sarlotta
15. čer 2010

petři mě teda vyskočí boulička jak třešeň- to je nožka a nebo pak velká jak píšeš- to jsou asi záda, zadeček🙂 myslím, že Ti tam leží na boku a sem tam vystrčí prdelku ... no a ta placenta taky udělá hodně🙂

nemusím na bříško nějak tlačit, ale na bouličku přitisknu ruku a ona buď kopká víc, nebo uteče 😀

handm
15. čer 2010

Jo a holky, prosím kdy se tak otáčí hlavičkou dolů?! Kdžy jsme byli na tom 3D utz, tak pořád ležel hlavičkou napravo - jakoby podélně... má čas že?!

petroska
15. čer 2010

dobrá tedy.asi jak píše šarlot tak na mě vysrtrkuje prdýlku nebo záda protože ja mám bouli vždycky jak grep velký.nikdy ne malou bouli.tak už sem klidněkší.asi se těch kopanečku teda moc nedočkám když tam divně prcek bucá 🙂 .ale když je podle ultr vše v pořádku tak teda byt musí.

petroska
15. čer 2010

handm já ho mám taky jako ty.podélně.hlavičku na levo břicha.slyšela sem od mé doktr že je ještě čas,že až po 30 týdnu by se měl točit.doufám,musí!prý mám polohu 2.tobě neříkali jakou máš poloju?ja teda nevím co to je ta poloha 2 ale myslím že to bude jeste podelně

kopa
autor
15. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Tak jsme se byli podívat na kočárky 🙂
teda ten X lander je 😀 😀 Má krásně hlubokou korbičku a dokonce ho tam měli v té šedé barvě a na netu vypadá hrozně a tady ta barva byla úžasnáááá!!!!Jsem se zamilovala 🙂 Přítel zas perlil 😅 jestli tam nemají kočárky z Německa 😀 Tak jsme koukali ještě na tu Teutonii.
Koupila jsem kojící polštář a náké oblečky.Ted jdu dělat obídek.

handm
15. čer 2010

@petroska no o poloze dvě zatím nic nevím 😀 naposledy na tom UTZ ve 20TT u toho "super" doktora mi napsal, že poloha KP což se teď v tom zhruba 26TT na 3D asi změnilo na podélnou... uvidíme za 14 dní nebo 3 týdny na dalším utz...

@kopa tak super, že máte jasno 🙂 takže šedý a rovnou komplet anebo jen korbičku a autosedačku zatím?!
a kde že jste to byli?! v krtečkovi?!

ee.liska
15. čer 2010

ahojky 😎 holky mě z toho spoření s Liškou jednou klepne, už jsem tam zase musela a pořád to není vyřázené 😲 😠
@handm to se máte, že už kočík budete mít 🙂
s tím bílým kočárem má šarlota pravdu byl úúúúžasný 😵
@sarlotta držím palce na KO 😉
holky já čekám kdy už se přestanu bát a ono nic 😠 😀 asi až po porodu, ale to zase začne strach o mimi 🙂
jo a ta kosmetika, chci si koupit weledu tu olejovou koupel jen na první měsíce, jak jí vypotřebuju tak ten bupchen, strašně moc mamin si ho chválí a málo miminek he nesnese
@petroska mě to malý střídá, chvílema se vrtí, jak si pustím třeba arakain nebo je fotbal tak kope, pak je zase ticho jako myška...

petroska
15. čer 2010

ELI a máš ty kupony do DM?mají na to slevu na tu weledu.mě teda víc voní bubchen ale taky bych šla asi do welwdy ale ty cenu 😝

ee.liska
15. čer 2010

Petros mám 🙂 je drahá ale jak jsem psalal na ty první měsíce jí koupím 🙂

aronek
15. čer 2010

Mně tedy doktorka říkala, mýt vodou a neparfemovaným dětským mýdlem, takže nakoupenou kosmetiku před porodem jsem zatím nepotřebovala, jen olejíšek, když má někde suchou kůži

petroska
15. čer 2010

já sem si zatím koupila od bubchen olejíček na tělo a pak olej do vody.snad to pro začátek stači

aronek
15. čer 2010

olejíšek je olejíček 😀

petroska
15. čer 2010

aronku takže koupeš jen ve vodě a pak malého natřeš olejíčkem když ma někde suchá místečka?jinak nenatíráš po koupeli?

ee.liska
15. čer 2010

jj to právě chci tu olejovou koupel, myslím že je měsíčková nebo co, ale ještě nemám koupené nic

aronek
15. čer 2010

petrosko, přesně tak a žádný problém zatím nemáme

sarlotta
15. čer 2010

handm malá je hlavou dolů od 26tt... ale cca do 35tt je čas, záleží jak je mimi pak velké a kolik má místa... někteří darebáčci se přetočí i 2 dny před termínem 😲 😉

petroska
15. čer 2010

ELI taky si myslím že by měla stačit ten olejíček do koupele a pak se miminko nemusí prý natírat jen když je olezlé nebo ma suché místečka takže to tak budu dělat .a jak píše aronek tak olej jen na suché místa

petroska
15. čer 2010

a ty měsíčkové sou prý nejlepší 🙂

handm
15. čer 2010

@sarlotta tedy, malá je nějaká akční, asi se jí líbí stojka 🙂🙂🙂🙂
Tak to jsem opravdu zvědavá, co ten náš raubíř provede ... z toho jak tam vyvádí bych pořád řekla, že je podélně 🙂

Já o kosmetice taky zatím moc neuvažovala, každý mi říká že mýt jen vodou na začátku... tak uvidíme...

sarlotta
15. čer 2010

petři ještě mastičku na zadeček hojivou🙂 si kup

ee.liska
15. čer 2010

jo přesně bepanthen, olejovou kopel a olejík kdyby náhodou, víc kupovat nebudu

petroska
15. čer 2010

šarlot mám mám 🙂 .niveu na opruzeniny a bepanthen mast pro oba 🙂

petroska
15. čer 2010

akorád si nevím rady s těma vlhčenýma ubrouskama na prdélku.prý se nemají používat parfémované jen na cesty.tak sem si koupila zatím ty od pampers ty pro miminka

ee.liska
15. čer 2010

petros já jsem slyšela že hipp nic moc že je moc parfémovaný ale koupím asi nějaké obyč

ee.liska
15. čer 2010

mě se taky líbí ty pampers mám doma vzorky

petroska
15. čer 2010

hipp je drahy a když mě nesedí krem na miminko od nich tak asi nebudu od nich kupovat nic.a je i drašší jak pampers.tak asi po porodu koupím pampers pro nejmenší a pak už budu kupovat ubrousky jakékoliv v akci...jen nevím jestli už si nakoupit i lahvičky na mlíko.mám doma asi 2 nové ale jen malé tak nevím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru