Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mirax
16. črc 2009

ahooj všem 🙂

jéé farmí, nechceš nakoupit i nám? 😀 😀 😀 jsme taky vyžraný 😀 ..my pojedem zítra 😉

farmi, ty houby potřebují čas, zkusím o tom něco najít 🙂

Teď jsem doluxovala, vytřela, vyprala dvě pračky, vyměnila povlečení a už nemůžu...Tobísek spinká, až se probudí, dám mu oběd a půjdem do města. Skočím do Bazalky a koupím nějaké dobrotky a smužíčkem si dáme oběd v parku 🙂

Venku je nádherně...asi teda líp spíš z okna 😉 , ale krásně mi uschne prádlo a plíny, tak peru jak vzteklá 😉

Kopi, prosím, změníš mi to taky v tabulce, jak jsem ti to včera večer napsala?...jen jestli jsi to četla 😉 děkuju 🙂

mirax
16. črc 2009

Farminko!!!!! 😀 😀 😀

Na tom aukru píšou u návodu na pěstování toto!!
První výskyt hub lze očekávat po 3-4 letech od zamikoryzownia rostlin. To je však závislé na mnoha vnějších faktorech (teplota, vlhkost a povaze vozovky a další), které každý rok, nejsou splněny.

To si ještě počkááááš 😀 😀 😀 😀 Mě picne, ale máš zaseto, to je hlavní, teď se nesmíte přestěhovat🙂))

bobinka22
16. črc 2009

Ahoj holky,
Ja chci taky IP.........:Prosiimm
🙂

kopa
autor
16. črc 2009

Vroninka 34tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 33tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 22tt...........................KO 21.7.09 už v rizikové poradně, KO na hematologii 17.8.09(má trombofilii,denně píchá heparin Fragmin..............................................................čeká chlapečka Mikuláška
Kagatkaga 22tt..............................................................................
Lucierob 22t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 20tt..............................17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D......čeká asi chlapečka......Kryštůfek
Jitie 20tt....................................24.7.Velký UTZ
Amynka 17tt...............................
Venuska 17tt ............................15.7 odběry krve na triply, 6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 15t...............................21.7.poradna.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 6tt...............................
Aronek 6tt..................................
Eeliska 51DC................................ čekatelka na mrchu
Paaja 31DC
Kopa 23DC
Skritkova 21DC
Hanana 19DC
If.v 15DC
Nicollka 13DC
Samsa 12DC
Tercie 8DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 6DC
Ikopretinka 4DC
Farmaska 3DC
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

mirax
16. črc 2009

Kopi..děkuju 🙂 🙂

sarlotta
16. črc 2009

Ahojík mirax🙂 12tt krásné.... holky Vám to tak parádně naskakuje.. to je super 😎

kopa
autor
16. črc 2009

Mirax nemáš zač 😉
holky pošlete někdo prosím Bobince ty IP co jsem Vám posílala,já už to smázla 😅 děkuji.
Jinak teda mám co dělat abych v práci neusnula
😅 jsem uplně hotová oči se mi zavírají 😅 a tak nevím zda fakt neusnu 😅 😀 práce taky dost.... ☹

kopa
autor
16. črc 2009

Tady nikdo? 😀 Jsem se potřebovala na chviličku odreagovat 😀
Už mě zase píchá trošku v krku 😒

Holky může se černé uhlí v těhu?Teda ještě nejsem těhule 😀 😅 ale trápí mě každý den ted ráno průjem,vstanu a sotva doběhnu 😅 😀 tak nevím zda do sebe něco cpát,je to jen ráno 😅

murynka
16. črc 2009

leni já měm průjem pořád 😀 😀 od začátku těhu nic neberu 😉

máš IP 😵

if.v
16. črc 2009

Bobi, IP

if.v
16. črc 2009

Kopi, já jsem tu 🙂

kopa
autor
16. črc 2009

Ivčo dík,že jsi to Bobince poslala 🙂
a co všichni děláte?

if.v
16. črc 2009

Kopi, jsem v práci a nedaří se nám 🙂. Trochu problémy od rána a nevíme, jak z toho ven...

kopa
autor
16. črc 2009

Ivčo mě se daří,ale nebaví dneska 😀 jsem náka uplně mimo 😅

if.v
16. črc 2009

no já jsem mimo také 🙂 dvě téměř probdělé noci a práce, která neodsýpá..pátek přede mnou, doma hafo práce taky

if.v
16. črc 2009

ráno Redbull, teď kafe, za chvíli černý čaj..snad mě to probere

kopa
autor
16. črc 2009

Ivi redbulla mám ráda s vodkou 😀 😉 já myslela že si udělám kafíčko,ale je mi pak po něm divně...takže vydržím do 16,30hod a pak šupky dupky domu žehlit 😅 😠 mám tam toho kupu...

kopa
autor
16. črc 2009

Navíc mě honí naka mlsná,takže asi udělám něco doma dobrého 😵

if.v
16. črc 2009

jo tak žehlení tam mám taky. i prádlo na praní + musím malé došít plášť Harryho Pottera (jede v sobotu na tábor, který bude letos v duchu Bradavic)

kopa
autor
16. črc 2009

Jéééé Ivi taky bych jela na tábor a ještě v duchu Bradavic 😀 😀 😀 Jé tak to si malá užije 😵

if.v
16. črc 2009

loni byli za Indiány.dojela spokojená, špinavá, tak doufám, že letos bude taky

kopa
autor
16. črc 2009

Určitě bude spokojená 😉 Tak budete mít doma lážíčko a užívání si s manžílkem? 😕

if.v
16. črc 2009

😀

kerrie
16. črc 2009

Ahojda děvčátka, zdravím 🙂

Kopiiiiiii, jestli Tě honí mlsná a průjem, tak to budeš určo těhule........... 😀 😉

To je dneska počásko, co? Mě je už od rána blbě...............motá se mi makovice a po dlouhý době i na zvracení. Prckovi se to dusno asi taky nelíbí. 😅 A to máme s manžou dneska výročí a on mi chtěl udělat radost, tak mě vzal na slavnostní oběd......já si dala jen zeleninový salát a nesnědla jsem z něj skoro nic. Zato manža se nabaštil i za mě 😀

martina76
16. črc 2009

Ahoj holky, já jsem byla vždy topinka na sluníčku a teď ty vedra nějak špatně snáším 😉 Tady prázdno a to mám zrovna trochu času 😀 KERRIE neboj za chvilku ti bude líp a to sníš vše na co přijdeš, já do teď přibrala 4 kg, ale teď sem teda zvědavá 😀 DĚVČATA já chci prosím taky to parádní IP ze včerejška 😀

martina76
16. črc 2009

MIRAX já měla holčičku naplánovanou taky Aničku 😀 jsme se nějak sešly 😉 Ale Alžbětka, Bětka taky moc hezké jméno 😉

ee.liska
16. črc 2009

ahojky 🙂
teda těhule, vám ty týdny rostou, radost pohledět 😀
sarlot tak pak písni dojdu za tebou do nemocnice a až budeš doma tak zajdeme na limču 🙂

kopa
autor
16. črc 2009

Ahoj holky,už jsem doma z práce.
Ted jsem se teda nasmála 😀 😀 od včerejška nám neteče teplá voda,tak přítelák ohříval hrnce abysme se mohli pořádně umýt.Vlezu do vany a ta byla tak studená 😅 😅 😅 tak jsem se rychle umyla a šupajdila pryč do teplíčka 😀
V sobotu půjdu výjmečně do práce,kolegynka bude mít tu dovču tak musíme ještě stihnout spoustu věcí,uvidím jak mi to zítra bude odsejpat...

Kerrie průjem teda mám už od pondělka a mlsná mě začala honit dneska,ale né po sladkým spíš po ovoci 😅 Ale těhu příznak ani jeden,takže počítám s mrchou 😒

kerrie
16. črc 2009

Kopi, já takhle brzo taky neměla nějaký extra příznaky..........a je fakt, že ovoce a zeleninu jsem začala taky baštit na kila.........uvidíš, no. Já jsem tak zvědavááááá, kéž by se Ti to přáníčko vyplnilo 🙂

ee.liska
16. črc 2009

kopi a kdy budeš testit?? myslím, že to budou // 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru