• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Holky já testit nebudu výjmečně :sweat_smile: jsem se zařekla :sweat_smile: dneska jsem 23DC,takže je stejně taky asi brzo :sweat_smile:,takže možná příští týden.Nevím kdy to mám dostat naposled jsem byla 32DC a pak zas 26...jen doufám že ovulka nebyla pozdějš třeba tento týden páč to nesexím :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 18:27  • Odpověz
autor
Děkuji že mi to přejete :dizzy_face: ale vydržím i do příštího měsíce :wink: :sweat_smile: :grinning:
16. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
ee.li:slight_smile: tak ok.. pak Ti napíšu smsku. A co mrška... asi nif... co to bys hlásila,že.

Já mám extra i se všemi příznaky protivky:slight_smile:))))) chudák manža :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
Ale o víkendu jedem na grilování a druhý den do Zoo... tak sem si ho pěkně zpracovala... původně měl úplně jiné plány :confused: :wink:
16. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
ahojky holky

já byla na pohárku s kámoškou alespon mi to uteklo a zítra konečně velký UZ :dizzy_face: :dizzy_face:

sarlot my tak zítra jdeme na grilčo už s etěším :grinning: :grinning: a ZOO si užijte!!
16. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
Kamčo až já dostanu mrchu tak to bude vědět celej svět :grinning:
16. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
:slight_smile:)) si myslím :grinning:
16. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Kopinko já Ti // moc přeju.

Mury a Tobě moc záááávidím:slight_smile:)))) Tak hlavně nějakou pěknou fotečku, ať se můžem kochat.... :sunglasses:
16. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
leničko také ti přeji moc moc dvě :dizzy_face: :dizzy_face:

sarlot i ty se dočkáš a pak budu závidět já tobě :wink: :sunglasses:
16. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Mury...........a už jste vykoumali jméno pro holčičku, kdyby náááhodou? :wink:
16. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Jo my jedem v sobotu:slight_smile: zítra sem zapoměla jedem omrknout koupaliště, kde sme ještě nebyli.. že jsou tam i průlezky pěkné pro prťata a broudák prý:slight_smile:)) tak se vyhroším na deku a budu relaxovat....... doufám, že ty dnešní tropy ještě vydrží:slight_smile:))
16. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
kerrie ne :grinning: :grinning: furt nevím někdy se přikláním k sofince a někdy ke karolínce asi to rozsekneme později :sweat_smile:
nebo nevím....

sarlot jak říkáte malému jinak?????? :dizzy_face: :dizzy_face:
Mury a cooooo, prosim Tě:slight_smile:)) Já myslím, že u Murynky to bude ten Kryštof nééééééé :sunglasses:
Kryštofe, Kryštůfku,Kryšo, Kryšotku:slight_smile: Kryštofku, Kryšůtku, Kryštý, Kryštulko............ se mě každý ptal jak to budu zdrobňovat.... nic na tom není..... a nejvíc mu říkám kuřátko a sluníčko. :sunglasses:
16. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
Mury.........třeba vám potvrděj toho chlapečka a bude :grinning: :wink:
16. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
sarlot no právě na to se mě aždý ptá :angry: :grinning: moc děkuji já si myslím že je to samé jako u každého jména :wink:

to tenkrát se ještě moc nedávalo vid :sweat_smile: to byli všichni v šoku co??
16. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
no byli.... dneska mě to každý chválí.. že je to pěkné jméno:slight_smile: normálně jsem na něho volala Kryštůfku a není to dlouhé.. je to normální pěkné jméno..... A malý už teď říká krásně R.. takže ho i každý obdivuje jak je šikovný:slight_smile:)))

Musím jít holky, ještě mrknu jedem si pro meruňky.... papááááá
16. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Holky díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale je to na spermíkách :grinning:
16. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
No u nás je to naopak........máme vybraný jméno pro holčičku a na chlapečkovi se ne a ne shodnout. :grinning:
16. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Já myslím,že to bude Kryšo :grinning: :wink:
U nás jsou jména jasně daná od prvního těhu :wink: a měnit to nebudem :wink:
16. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Mury napíšeš mi zítra až půjdeš z Gennetu,abych všem netrpělivým mohla napsat a sama budu zvědavá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Kopi a jaký jména se vám líbí? :slight_smile:
16. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
keria jaká máte??

leni avy??
16. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
leni nenapíšu :grinning: já to chci oznámit sama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: napíšu klidně tobě ale necháš si to pro sebe :wink: :wink:
16. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Přítelák chce kluk-Vít,Vítek,Víťa(vždy si vzpomenu na film Vrat se do hrobu :grinning: :grinning: )Holčička-Zuzana,Karolínka :dizzy_face:
16. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Murynko dobrá :slight_smile: tak já se nechám taky překvapit :dizzy_face: :dizzy_face:
jéé karolínka :grinning: :grinning: :grinning:
Holčička by byla Ema, na tom jsme se shodli................Já bych chtěla chlapečka Šimona, to se mi líbí strašně moc, ale manžovi ne................no a on chce Jiříčka po sobě a to zas nechci já. Mě se strašně nelíbí, když se děti jmenují po rodičích. Ještě je ve hře Daniel, tak uvidíme, jak to vybojujeme :grinning:
16. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
keri můj Jirka chtěl také Jirku :grinning: :grinning: šimon je hezký ale je v prosinci :frowning2: což enchi aby měl svátek i narozky v jeden měsíc a ještě vánoce :sweat_smile: :sweat_smile:

ema je také hezká ale ted také častá :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Kerrie Ema je hezká :dizzy_face: Daniel se mi taky líbí.
16. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
autor
Co Izabela Kasíková? :sweat_smile:
16. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.