Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
21. čer 2010

Jé Sarlot, kolikrát jsem říkala, že si kousek pr... uříznu a oplácám ho. na mě to nebude vidět a jemu to pomůže. 😀 No, kdyby to tak šlo 😒
Kojná?? Spíš dojná 😅 Zatím jsme ani nepřiložili. Včera jsem to chtěla zkusit a on spal jako poleno. ☹

sarlotta
21. čer 2010

Vladi tak ať ta potfora hnusná zmizne.. huš huš huš od Šimonka 😠 😠 😠 😎
To kojeníčko půjde, on to zmákne chlapák 😉 a i kdby jsi jen odstříkavala, tak je to přece super, dáváš mu to nejlepší co potřebuje 😉

m_artasek
21. čer 2010

Ahojky, teda vy jste kecalky. MS zatím nic, no tak fakt nevím, co se se mnou děje.

m.aa.b
21. čer 2010

@farmarska @tercie

Cholky vše nej nej nej k narozkám 😀 😀 😀 😀 😀

sarlotta
21. čer 2010

m_artasek tak to je divné 😅 třeba ještě čárečky vylezou🙂 a kdyby ne tak bych počkala do konce týdne a šupla si na gyndu na vyvolávačku, nemá cenu to zdržovat ať můžete do dalšího snaženíčka 😉

handm
21. čer 2010

Taaaaak a je to... poslední porada za mnou!🙂 A ted uz jen dodelat tu praci a hotovo.. 🙂

paajaa
21. čer 2010

Krásné ráno,
zběžně jsem dočetla a koukám, že Farmi pořád pracuje do roztrhání těla. 😉 😉

Handm: gratuluji k nástupu na mateřskou 😎

Wladi: Šimonek krásně přibírá. A bakterie ať se pakuje.

Martasek: snad ještě // vykounkou. Už jsme tu dlouhoo žádné neměli.

Jinak už zítra jedeme na screnning. Do půl 1, kdy jdeme na utz budu mít nervy jak špagáty.

sarlotta
21. čer 2010

Paajaa neboooj, krásně si to užijete🙂)) bude náádherná foteška 😉

handm
21. čer 2010

@paajaa Neboooj, určitě to bude super! Kam jdete?! Tady v Praze?! Už se moc těším na fotečky!!!
A jinak já ještě ne mateřská, ale zatím dovča 🙂 tři týdny...🙂

handm
21. čer 2010

HOlky vím, že jsem otrava, ale viděly jste náš kočík pro bobistu?!🙂 už ho máme doma a je fakt super 🙂

sarlotta
21. čer 2010

krásný 🙂 už jsem Ti ho pochválila🙂))) nádherné barvičky... no ještě těch 10tt musíš vydržet 😀

handm
21. čer 2010

@sarlotta 🙂 si zlatíčko!🙂 děkuju!!!!!!!!!!!!!! Když my jsme z něj tak vydřený, že jsem se musela pochlubit!🙂 A jen doufám, že fakt 10 týdnů... abych z toho stěhování neporodila dřív!🙂🙂🙂🙂

sarlotta
21. čer 2010

opravdu ta kombinace barev je kráásná, daleko hezčí než na netu 😉 a jak tam bude super plyšánek v nějakém overálku teplém... jéééé to bude miláček 😎

handm
21. čer 2010

@sarlotta 🙂 dííííkyyy!!!!!!!!!!!! Něco jako ta vaše kočička v tvém x-landeru!🙂 Zachumlat a jupííí!🙂 K nakousnutííí!!!
Jsem si říkala, že koupím modrou tyrkysovou deku nahoru 🙂 že to doladíme!🙂

sarlotta
21. čer 2010

to bude krásné🙂

hele dorazil pošťák🙂 něco pro malou, dekorky nad postýlku a malému k narozkám hra 😎

m_artasek
21. čer 2010

@sarlotta jééé to je krásný, to se bude Šarlotce určitě líbit a malýmu hra určitě taky

handm
21. čer 2010

Jee, @sarlotta to je super!🙂 Nakonec si vybrala ty motýlky a včelky, ty jsou fakt krásný!🙂 I ty hračky!🙂
A mladej bude nadšenej!🙂 kdy má narozky?!

sarlotta
21. čer 2010

6.7.:-) můj ráček🙂

mari111
21. čer 2010

ahojík holky, Hlavně du popřát Kopice k včerejším narozkám vše nej nej , hlavně zdravé mímo a štěstíčko, Farmince aky vše nej, brzo // a zdravé mímo, už tak nejlíp v kočárku a Terculíkovi taky hodně štěstíčka, vysněné dítko už máš tak ještě ten manža aby nezlobil 😉

mari111
21. čer 2010

Tak a teď du chválit Šimonka jak hezky roste, je to šikula aj Wladenka je maminka šikovná, Šarlotka krásně si nakoupila a Handm kočárek je hezkej, ty barvy fakt moc pěkné, taky se už těšíme na kočárkování 🙂 Ajuš kéž by to nebyla choroba ale těhu, moc ti to přeju a stejně tak M_arťáskovi

handm
21. čer 2010

šarlotko, moje neteřinka je 9/7 🙂🙂 Taky ráčková!🙂 A někdy kolem 15 by se jim měl narodit další ráček....🙂

handm
21. čer 2010

Ahojík, Mari 🙂 Já na netu myslela, že je víc do černa, ale jak mi ho ukazovala kamarádka, tak jsem zjistila, že je vlastně modrý, ale nijak mi to neva 🙂 naopak. modrou mám ráda a je s bílou i pro holčičku, kdyby náhodou 😀😀😀😀

mari111
21. čer 2010

šak jo, je to pěkná kombinace modrá a bíla 😉

paajaa
21. čer 2010

@handm jdeme do Prahy do Podolí. Jinak kočárek je mooc pěkněj, už si v něm představuji malého bobistu. 😉
@sarlotta Krásné hračky. Já už se těším na balíček s džínami. 😎

Dneska mi je nějak divně. Asi to bude tím počasím. Manža je doma, takže mi není smutno. A konečně začali střeva do dvou dnech pracovat. Teď se nějak flákají. Jinak už mám nahoře 1,5 Kg. Holky není to moc takhle brzo??
Jinak zítra ofiko začínám 2. trimestr.

handm
21. čer 2010

@paajaa tak to je super. kamarádka byla v podolí moc spokojená. určitě si to moc užijete!!!!🙂
jinak moc díky!! a já už si ho tam taky představuju 🙂🙂🙂🙂

very
21. čer 2010

Ahoj, nevím, jestli si na mě vzpomenete. Chodila jsem sem za vámi po potratu na Silvestra 2008..
Pak jsem chodila dál,sleduji jak vám přibývají miminka..jen v té naší snaze otěhotnět a strachu, zda se to zase podaří,jsem ani nic nepřispívala..jen s vámi všemi prožívala radosti i starosti..
Teď jsem ale přišla proto, abych vám napsala,že se nám 15.6.2010 narodila v Plzni na Lochotíně holčička Alžběta. Sice oměsíc dříve,ale je v pořádku..vážila 2700g a měřila 47cm. Mám v sobě neuvěřitelný pocit štěstí..

Wladi, celou dobu, co jsem tam ležela, jsem na tebe myslela ještě víc než jindy..kdybych tě znala víc, vyhledala bych tě tam,ale bylo mi to blbé..
Moc držím palce nejen vám, ale všem ostatním.. Holky, držte se!!

mari111
21. čer 2010

tak to moc gratuluju VERY 🙂 to je krásna správa, tak hodně štěstíčka do života Alžbětce aj tobě 🙂

handm
21. čer 2010

@very gratuluju k dcerce! at hezky prospíváte!!!🙂

cajori17
21. čer 2010

ahoj.....ani vas nebudu docitat,pac marodim,tak musim lezet.... ☹ mam teplotu a rymu a celkove jsem nejaka dolamana........zitra jdu k doktorovi pro neschopenku......

very-gratulka k Alzbetce..... 🙂
A nasim holkam konikovkam preji vsecjno nejlepsi k narozkam...nakouknu pozdeji,az se vylezim...papa

mari111
21. čer 2010

brzo se uzdrav čajori

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru