Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
14. črc 2010

Taky bych dala bazén,ale musí stačit vana. Asi tam hupsnem s prckem oba 😉

tercie
14. črc 2010

Jo holky nemáte některá nějakej šikovnej recept, jak udělat noky se špenátem? 😉

nikissek28
14. črc 2010

@mari111 no už aby to bylo 🙂

nikissek28
14. črc 2010

@tercie to je dobře že malej tak prospívá 🙂 a to očkování bude myslím dobré 😉

tercie
14. črc 2010

@nikissek28 Niki děkujem, snad jo. 😉

nikissek28
14. črc 2010

@tercie není za co 🙂

sarlotta
14. črc 2010

kuk holky🙂

taaakže kontrolka ok, ozvy v pořádku, prohlídka taky ok.. prý je hrdlo lepší jak minule... ale nic dramatického 😉 tlak i moč v pořádku. Příští týden zase kontrolka ve středu... no a dostala jsem žádanku na interní předoperační vyšetření, že kdybych se rozhodla pro plánovaný císař 😲 nějak mě do toho doktor tlačí se mi zdá. No a prý mě nenechá přenášet, takže poslední termín je 9.8. - pokud neporodím sama tak nástup do porodky na vyvolání nebo císaře 😅 😅 😉

kopa
autor
14. črc 2010

@farmarska ten tvůj sen se Sarlottkou,ty vole to je mazec 😀 😀 😀 to by jsi snad mohla natočit i film 😝 😝 😀 Ono u nás v noci bylo příjemně a krásný větřík a ráno jsem se probudila svěží 😀

A děkuji všem za držení palečků 😵 😵
jsme s mimíkem v pořádku 🙂 CS mám 0,čípek dlouhý zachovaný,hrdlo uzavřené.Mimík je hlavou dolu,dělali jsme i Utz a viděla jsem hlavičku,srdíčko.Kontrola za 3 týdny.

kopa
autor
14. črc 2010

@tercie Gratulace Lukáškovi 😵 😵 je to teda šikula s krásnými míry 😎

kopa
autor
14. črc 2010

@sarlotta Gratulka ke kontrole 😵 A proč tě žene na císaře? 😅 Ještě máš času dost 😀

sarlotta
14. črc 2010

@kopa no vzhledem k minulému dlouhému porodu co skončil císařem, že mi poletuje tlak, otěkají nohy a že mě kontrolují na cukr.... i když ten mám teda v pohodě, no... no prostě musím porodit do 14dnů, jinak mazec 😅

sarlotta
14. črc 2010

@kopa taky gratulka ke kontrolce🙂)) super🙂)) mimísek je vzorný, už se určo těší do svatebních šatů 😀 😀

sarlotta
14. črc 2010

@tercie ni míry krásné🙂 kojeňátko pěkně roste🙂))) očkování bude v pohodě neboj...jen měř teplotku a večer dej preventivně půlku čípku, kdyby se Ti nezdál 😎 přeju klidnou noc 😉

mari111
14. črc 2010

je chudáček Lukášek, ale snad to bude dobré a nebude mít horečku. Hlavně že už to má za sebou.
Šarlotko takže 14 dní a je to jesné jak facka, no snad to pude samo a v pohodě 😉

mari111
14. črc 2010

kopískovi taky gratulka ke kontrole 🙂

sarlotta
14. črc 2010

@mari111 jak píšeš že Tě bolí dole, tak to mě taky a fest, hlavně když si chci sednout na posteli, gauči... uááááá... no a hrdlo drží jak blbé... takže stejně to bolí zbytečně 😠

farmarska
14. črc 2010

kopi, sarlot, tercí, gratulka ke kontrolkám 😵
sarlot a ty by jsi asi raději přirozeně než císařem vid? 😕 no ale co už, hlavně když malá bude ok. a venku ne 😉 😵
tý jo to už nemáš moc času 😵 a za chvíli budete doma čtyři 😵 😵 😵

farmarska
14. črc 2010

a toho císaře by jsi měla v celkové narkoze, nebo lokál?

tercie
14. črc 2010

@kopa Díky, taky jste šikulky 😉

@mari111 jojo, má to za sebou a za měsíc znovu a za další zas... ☹ jsem zvědavá, co bude v noci...

@sarlotta taky pěkná kontrolka, neboj, princezna půjde sama,musíš jí domluvit, přece si takovou slast jakou je přirozenej porod nenecháš ujít 😀
K tomu měření teplotky...ještě jsem neměřila, nezdá se mi,že by byl teplejší, jen je trochu takovej opískanej, ale u koupání normálka,povídal, a smál se jako jindy. Šarlot nemám rychloměrku, jen digi teploměr, kterým jsem měřila BT, má ohebnou špičku. Tím ho taky normálně změřím,ne? Samozřejmě jsem ho dezinfikovala 😀

@farmarska koukám zrovna na počasí, zejtra prej sprchne, ale spíš na moravě, tož máme zas smolíka co? Ze mě dneska leje jak z vola ty bláho.
Jsem Lukáškovi za odměnu jak byl dneska statečnej konečně uspořádala pokojíček, rozvěsila obrázky a tak 🙂 Měly jste mě vidět, jak jsem řádila s vodováhou, a stejně jsem to měla křivý. Je to naštěstí ale nalepený,tak to šlo opravit 😀

sarlotta
14. črc 2010

@farmarska no to záleží na mě.... ale já bojím císaře v epi a zase nechci ani být uspaná - narkoza ble 😅 😅 😅 šmarjáááá co já budu dělat 😀 😀 😀

sarlotta
14. črc 2010

@tercie no klidně mužeš digi s ohebnou špičkou-))) a půl stupně odečti 😉 jak nebude nad 38 tak nic nedávej 😉

tercie
14. črc 2010

Tak jsem vám to fotla 🙂
Válendy tam Lukýno má pro babičku a pro dědu, aby měli kde spát, když za ním přijedou 🙂

tercie
14. črc 2010

@sarlotta má 37, v podpaží, ěřila jsem ho teď když spal...

mari111
14. črc 2010

Šarlot ségra byla císařem a neuspávali jí úplně a říkala že v pohodě, no ono to je ale asi u každého jiné 😅 neboj, nějak to už dopadne, hlavně ať už je venku,né, ja už se nemúžu dočkat, jinak jaké toje ty posledni dny před termínem? Ja asi budu nervní jak sviňa 😕
Terculík hezky si to polepila 😀 s vodováhou 😀 😀 😀

mari111
14. črc 2010

jo Terci za měsíc zas,jo, ó bože , ja to nemám ráda už teď když si představím že malinkej někdo "ubližuje" to bude asi muset na očkováni s Laurinkou tatínek 😅

sarlotta
14. črc 2010

@mari111 nervozní nejsem 😉 čekám, nebojím se... bolesti nezačnou hned velké.. takže šílet začnu až mě bude manža strkat před sebou ze schodů.. jedem jedem 😀 😀 😀 Já zase slyšela, že císař v epi nic moc, jako mimi je venku hned, ale šití pak trvá dlouho a si tam sama, manža tam nesmí.... ale asi lepší než celkovka.. pak je zas kojení na prd 😔 Plánuju si furt něco abych neseděla doma, to ma faakt neba... takže kafíčka, kupko, procházky, nákupky... dneska 24dní... jo je to neskutečné 😅 😉

@tercie to je heeeeezkéé, ty křemílky má malý taky v pokojíčku a rákosníčka ještě🙂 já myslela, že budeš měřit v zadečku🙂 a ty fikaně až usnul 😀 😀 37 je normal 😉 u mimin.

tercie
14. črc 2010

@sarlotta .....bolesti nezačnou hned velké... že ne jo? 😀 😀 😀 vzpomeň na mě 😀 klídek, prej poslíčky, pak prd voda a hned bolesti jak sviň a po 3minutách 😀
A to měření nebylo schválně, chtěla jsem vědět jak je na tom, a že zrovna usnul, tak holt jsem ho šoupla pod packu 😀 Teď jsem přeměřila v zadečku a má 37,2 takže taky dobrý. Jen je takovej nevrlej, a ukňučenej. Tak snad to bude jediná reakce. A mám ho v noci třeba budit kvúli měření, nebo to mám nechat až když se vzbudí v těch 5?

tercie
14. črc 2010

@mari111 no říkala jsem si, ještě že nemám holku a nemusíme píchat ouška... jednoznačně bxch v tom případě byla pro nastřelení, to nebolí, nechala jsem si to jednou dělat 😉

tercie
14. črc 2010

Jaké výhody mají těhotné ženy? Když šlápnou na hrábě, nebouchnou se do hlavy ...
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
14. črc 2010

Dobrou noc!!!!! 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru