Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
18. črc 2010

@kopa jsem strašně ráda, že to tak dobře dopadlo svatbička. a rodinu máš teda děsnou nebo manžel ☹ ale tak i tchýně má své světlé chvilky koukám tak super 🙂

mari111
18. črc 2010

Ahojík holky, Marke ráda tě tu vidím, no jo je to smutné ale aj s tím sem múžeš a neskazíš nám náladu, sme tu aby sme se podporovali ve všem 😉 Johanka je šikulka , plavčice 🙂
Kopísku tak nakobnec to celkem dobře dopadlo, s těma dveřma, no aspoň budete mít na co spomínat a pobavíte se u toho, ale že ty sis ho chtěla zamknout ,manžílka, aby ti ho někdo neukrad 😀 😀 😀
Šarlotko pěkné nožky, taky mám místo prstíku buřtíky a kotníky už taky delší dobu nevím jak vypadaj, už ani nic neobuju, chodím v pantoflích jak dúchodce 😒
Farmísku no aspoń to počasí že je lepší,co 😖 šetři se v tý rachotě
Madormi tej je 😵 😵 😵 😵 😵 takovej krásnej hafík, bych ho umačkala 🙂
Teda Terculi to ti malinkej moc volna nedal 😅

mari111
18. črc 2010

holky ja měla večer, ráno a teď takové křeče v bříšku, žeby už jako poslíčky ??? 😅 no moc příjemné to teda není, představa že to už je ono a jednou to příde po třech minutách 😝 😅 😅 😅

sarlotta
18. črc 2010

@kopa tak jsem si početla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a těším se na fotečky 😎 😎 😎 jsem ráda, že se svatbička podařilo, moc jsem na Tebe myslela, aby sis to užila 😉

@farmarska no dneska sem ani oběd nedělala... manža uvařil rajskou z pytlíčku a topinky jsme udělali jen na oliv. oleji, pže nám zbylo sýrů a salámků ze včerejška🙂 tak jsme to dojedli🙂
No jako já byla v práci jen do 4.12. a to byl první měsíc... né do konce druhého jak Ty 😠 😉 😉

sarlotta
18. črc 2010

@madormi Vladěnka je ok i Šimonek, minule měl 1820g myslím už🙂 takže už to určo bude přes 2 kilča mimčo🙂)) zkusím jí napsat 😉

Montík je náááádhernýýýý🙂)))))))))))))) co je to za rasu ? nějaký teriér ? a ten pigment, to nevadí ne ? to je jen kosmetická vada.

sarlotta
18. črc 2010

@markee Johanka je teda šikulka, malý se drží kruhu zuby nehty 😉 😉 a to má 5 už 😝

cajori17
18. črc 2010

ahojky 🙂 🙂 🙂 🙂
u nas je dnes krasny chladek 😎
tak jsem vas ani poradne nedocetla,pac jste pekne ukecany 🙂

Kopi-svatba musela byt -dle tveho popisu nadherna-gratuluji 😉

cajori17
18. črc 2010

mandormi,montik je bišonek?

cajori17
18. črc 2010

oprava Montík 😎

sarlotta
18. črc 2010

ahojík caj🙂 hele taky mě napadl bišonek, ale zdá se mi na štěnátko bišonka velký 😝

@mari111 no můžou to být poslíky... když doc říkal, že čípek moc nedrží.. ani bych se nedivila... ale tak se budeš otvírat postupně, to je taky fajn... máš 40dní to je v poho, plíce zralé, mimi už jen nabírá na váze 😉

madormi
18. črc 2010

@sarlotta děkuji moc za info o šimonkovi, je to fakt šikulka
@cajori17 Monty je maltézáček 🙂 prdelka malá 🙂 to že má to očíčko špatné, o to ho mám radši příšerku malinkou už se na něj těším ještě 5 dní 🙂

sarlotta
18. črc 2010

@madormi🙂 že příšerka🙂)))) jo maltézáček, no to bude mít dlouhé chlupy pak, budeš česat culíčky 😵

mari111
18. črc 2010

Šarlotko no asi teda sou, no snad to ještě pár dní vydržím, nerada bych se předbíhala 😀 😀 😀
Jo jo Madormi, Montík je stejně hezkej, co tam po nějaký kozmetický vadě,že 😉 no koukam že to bude pěknej mazlíček 🙂

cajori17
18. črc 2010

aha maltezáček-já mám shih tzu 🙂
Mari má poslíčky 🙂

sarlotta
18. črc 2010

@mari111 to bys mě nakrkla 😠 😠 😠 😠 😀 😀

cajori17
18. črc 2010

tady vam predstavuji cast naseho zverince

sarlotta
18. črc 2010

jééé caj Ty máš 3 pejsky🙂))) my máme jednoho a mám toho nad hlavu, ale zase na paneláku nooo 😉

cajori17
18. črc 2010

@sarlotta ja mam vlastne jen toho bileho,mamka ma hnedeho a cerneho a jeste ma dve kocky-v panelaku....

mari111
18. črc 2010

Čaj no pěknej zvěřinec, ale aspoň není smutno v bytě,že 😉

cajori17
18. črc 2010

mari-kdybych ty zviratka nemela,tak tu ani nejsem.....miluju je

madormi
18. črc 2010

@sarlotta nebude budu ho nechávat stříhat á la lední mědvěd 🙂
@mari111 no trochu se bojím že bude dost rozmazlenej 🙂
@cajori17 teda ty máš slušnej zvěřinec 🙂

murynka
18. črc 2010

ahojky jsme po dovče 🙂 byli jsme na 3 dny ve špindlu 🙂

http://murynka.rajce.idnes.cz/Spindleruv_Mlyn_h...

fotečky kdo chcete jukněte 🙂 jo lozíme po kolínkách a chodíme za ručičky 😵 😵 pokusím se dočíst ale asi to nedám 😅

murynka
18. črc 2010

@cajori17 jéé pěkný zvěřinec 😵 😵 já pejksy milujuuuuu 😵 a co bráška?? 😕

@sarlotta páni 38tt 🙂 😵 😵 malou budeš mít za chvilinečku u sbe co? 😵 a vladěnku zdravím 😎 šimonek je šikulinka 🙂

sarlotta
18. črc 2010

@murynka krásné🙂 to jsou barvičky🙂)) hned bych jela. Malá je šikulka 😎

sarlotta
18. črc 2010

@madormi to bude super sestřih🙂)) bude roztomilejší 😎

sarlotta
18. črc 2010

mě tady to naše zvíře zrovna chrápe na koberci pod nohama 😀 😀 kluci šli jezdit na kole... tak odpočívám a nacpala sem se zmrzlinou 😎

murynka
18. črc 2010

@markee moc tě chápu ☹ nemáš to jednoduché 😔 rozvod by asi nebylo to správné řešení nevím...johanka je moc šikovná!!!! 🙂 to že se bojíš mít druhé je asi už normální ☹ po takových nezdarech ale kdo ví jak vše bude...
@kopa jsme si početla moc jsi si to užila 😵 a těším se na fotečky!!moc!!!!!!!

handm
18. črc 2010

Ahoj holky, mám prosím dotazek... jak poznam plodovku?! Dneska mám celý den pocit "mokra" - jakoby ze mě pořád něco vytékalo... ☹ nevím, jestli se mi vrátil ten výtok, nebo jestli to může být plodovka... ☹ špinění už nemám...

murynka
18. črc 2010

@handm jejda ☹ nemáš ten tens na plodovou vodu?ten pocit jsme měla i já celý den e mě šla taková vodička,,prostě pocit mokra jak píšeš...výtok vypadá jinak...

sarlotta
18. črc 2010

Tak aktuálně špic Don 10let 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru