Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ivomal
27. črc 2010

holky děkuji🙂 to bych byla šťastná jako blecha....

@ee.liska Pelíšek je mooc krásnej, jednou plánuju něco podobného jen do zelenkava 🙂

mari111
27. črc 2010

Handm tak super kontrolka, jen tak dál, a vypadá to teda že termín dodržíš 🙂
Eli krásnej pelíšek, ja už chci dát taky postýlku do ložnice jen ještě musí manža natřít lišty, trochen nestíha, má toho moc, jindy sem tyhle práce dělala já, mne to moc baví malovat a tak ale teď by to nešlo 😅 dneska mne zas pořádně pobolíva bříško, asi se tam už Laurince nelíby a chtěla by ven jen neví jak 😀 No už bych aj klidně šla, už mne fakt všechno bolí, vydržím teda hodně ale co je moc to je moc 😅 Já už chci vydět Šarlotku 😵 😵 😵

ee.liska
27. črc 2010

@ivomal dělají to samé v zelené, ale manža jako voják doma zelenou zakázal 😀 😀

mari111
27. črc 2010

Eli a kdyby manža poslal mms někomu kdo by to sem hodil? Klidně třeba aj mne , nechci otravovat ale já jsem tááák zvědavá 😵 😵 😵 😵

ee.liska
27. črc 2010

tak já mu řeknu, jak večer dojde, mají s hasičema brigádu a pak jdou na pivko, tak jak dojde tak mu povím 🙂

mari111
27. črc 2010

ok Eli

petroska
27. črc 2010

@ee.liska jé krásný pelíšek 😉 .druhé povlečení si zvolím také v modré. holky kolik gramu by mělo mít mimčo ve 34 týdnu zhruba?zítra mě čekají jen ozvy ak zas bobkuju 😝

ee.liska
27. črc 2010

@petroska děkuju, já jsem chtěla zelené nebo modré, ale musím to modré, no 😀

handm
27. črc 2010

@mari111 ahoj, díky za gratulku!🙂 snad vydrzime, me ani nic neboli.. tedy kdyz se zrovna bobista nechce prokopat ven brichem 🙂 spim jak dudek, nohy me boli jen obcas ta chodidla a mnohem min nez driv,asi pomohlo to magnesko 🙂
jinak bolesti kycli ale znam az moc duverne a jsou to svine... me pomahaj gumovy medvidci a mazat - jen dej pozor, ktery gely (jako olfen gel atd) jsou v tehu povoleny, aby v nich nebylo neco spatnyho, nebo kostivalova mast.. musis to prozkoumat...

@petroska bobista měl v 32-33 nějak 1,75 kg, takže počítám kolem dvou kil, že by mělo mít.. mrknu na net 🙂

handm
27. črc 2010

eliska byla rychlejsi s odkazem 🙂

ee.liska
27. črc 2010

a tady je to povlečení v zelené, má ho sestřenka https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lulunka/albu...
@handm 🙂 a taky máš bolesti? teda holky, snad se to zlepší

no mě bolí, jak to napsat slušně, pipka 😅 ale jakobych to tam měla namožené tak doufám že to taky přestane

nicollka
27. črc 2010

ty jo holky tak sem jen přišla zkouknout tabulku a všechny s kým sem začala už sou nahoře :( ach jooo co dělám špatně. Moc moc vám to přeji a hrozně moc se těším na fotky mimineček
a kde najdu nějaké fotečky těhu bříšek?

ee.liska
27. črc 2010

@nicollka neboj, určitě se za chvilku dočkáš ☹ 😉 myslíš, že jste se s manžou tentokrát srefili do ovu?

handm
27. črc 2010

@ee.liska neee, nemam - já mám ale problémy s kyčlema asi od roku 2002, prisli mi na spatne dovyvinute chrupavky a navrhovali mi operace a ruzne blazniviny, i proto jdu rodit do motola, kdyby nahodou se to prirozene s tema kyclema nejak posr.. abych byla pod kontrolou... takze vim, jak boli kycle, i proto jsem nemela moc pribrat v tehu, abych je moc nezatezovala...
kdyz me videl prvni ortoped, tak mi rekl, at uz si dam zadanku na umele klouby.. a to mi bylo neco pres dvacet

handm
27. črc 2010

@nicollka nesmutni!!!! urcite se zadari!!!!! hlavne abyste s manzelem a malym byli v domecku spokojeny a stastny a ono si k vam najde cestu!!!

handm
27. črc 2010

@ee.liska a doufam, ze te tedy prestane bolet... pipka 😀 to si vubec neumim predstavit... me fakt zatim nic moc neni.. zadny priznaky porodu ani posliky, krec jsem mela asi jednu nebo dve... proste jak kdybych se na porod nechystala... tak jsem zvedava, kdy to prijde 🙂

petroska
27. črc 2010

@ee.liska hm aj ta zelená je krásná.asi pujdu taky do toho a objednám modre,protože bych mela mít jetse jedno povlečení navíc a nemám. holky mě zas bolí celý tělo hlavně v noci.nejhorší je se převalit z jednoho boku na druhý.to je bolest jako by se mi tam převalovali kamenš ☹ a nejde mi se normálně vyprázdnit .malý mi asi tlačí na střeva tak je to des.tak snad ten drobek už aspon kolem 2 kileček má,kdyby náhodou chctěl ven což se poslední pár dní cítím jak kdybych už měla jit rodit.furt mě bolí břicho ☹

handm
27. črc 2010

koukam, ze vy si to tedy uzivate☹... ja spim jak špalek..🙂

petroska
27. črc 2010

@handm tak to máš stestí.já se nevyspala ani nepamatuju.stokrát za noc čurat a zvednout se z leže do sedě v noci je zahul jak me to tlačí.to ani čurání tolik nemáš že je ti furt hej 😀 ?

nicollka
27. črc 2010

@ee.liska no ani ne , kdyz už sem ho překecala abysme byli spolu tak se mi nahodi anovulák, bohužel

kopa
autor
27. črc 2010

Holky prosím kolik potřebuji těch zavinovaček? 😕 jdu to ted objednávat stačí dvě na suchý zip? 😕
A co myslíte monitor dechu?chci ho taky 😕

petroska
27. črc 2010

@kopa monitor doporučuju.zavinku mám jednu a pro první dny stačí,pak ti z toho prdola vyroste tak aby se nemela zbytečně 2 ale klido si kup i 2 😉

nicollka
27. črc 2010

par fotek aspon...asi jdu na pivčo

paajaa
27. črc 2010

@ee.liska krásné pelíšek pro Matyáška. Máš to hezky nachystané.
@petroska koukám, že si taky pěkně užíváš. Ale snad tam malej ještě chvilku vydrží
@nicollka: a tělo se už trochu srvalo nebo si pořád dělá co chce??? Moc ti to přeji, aby jsi brzo hlásila //
@kopa: dle nějakého seznamu výbavičky jsou ta dvě rychlozavinovačky. Jinak o monitoru taky uvažuji.

ee.liska
27. črc 2010

@kopa já mám jednu a jednu dokoupím, obyč stojí 180,- když mi jednu poblinká ať má druhou a monitor dechu nebudu mít, pokud bude mimi donošené, když ne tak si ho půjčím v porodce

kopa
autor
27. črc 2010

@petroska Tak stačí teda jedna ju 😕 a je jedno asi jaký barvy bude né?

petroska
27. črc 2010

@nicollka jé to je šikula malý 😉 .držím taky palečky at vám to brzo vyjde

ee.liska
27. črc 2010

@nicollka pěkné fotky 🙂 staršně mi přimopínáš jednu holčinu z Rousínova 😀
@paajaa děkuju 🙂

paajaa
27. črc 2010

@ee.liska není zač

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru