Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
27. črc 2010

@kopa děkujuu 🙂
ještě mám dotázek, jak jste na tom s masáží hráze?????

kopa
autor
27. črc 2010

@handm Já mám teda močák plný furt 😠 Ráno když se vzbudím,tak musím rychle letět na wc jinak bych se fakt asi počůrala 😅
Handm do malvíka se mi nechce cestovat 😅fakt je pohodlnější vše objednávat přes net 😎
Ještě jsem se chtěla zeptat když ležím a přetáčím se třeba na bok nebo z boku na záda,tak ve mně probíhá jakoby takové šumění či brnění 😅 to jako že se mimík taky převaluje 😅 😕

kopa
autor
27. črc 2010

@ee.liska Eli já bych pak chtěla masírovat,ale nák tak nevím kde 😅 Jsem četla,že se masírují i stydké pysky 😅 tak já nevím já bych se namazala od zhora dolu 😅 😀

ee.liska
27. črc 2010

@kopa to je možný, že se taky vrtí 🙂 oni tam ty mrňousové někdy vyvádějí věci, že se člověk nestačí divit 😲 😀

kopa
autor
27. črc 2010

@ee.liska no právě 😀 já nevím jak to popsat 😅 jestli se to tam třeba lépe prokrvuje či co. 😅

ee.liska
27. črc 2010

@kopa 😀 😀 😀

mari111
27. črc 2010

ja holky masíruju ale teda lajdačím to , žadne pravidelné masáže to nejsou 😅 ale kdyby ste vyděli ty polohy u toho, to by ste čúrali smíchem, jak mne bolej záda a ten kloub tak to je k popukání 😀 😀 😀 😀

ee.liska
27. črc 2010

@mari111 já to chci zkusit s manžou, PA nám říkala jak na to, že to má i trochu bolet, jinak je to neúčinné 😝 tak přemýšlím že bych už jako začala
ale ty polohy, jak píšeš, připadám si docela srandovně když se dole holím, nebo teď jsem si zkoušela před 14 dny nalakovat nechty na nohou, to byla prča 😀

if.v
27. črc 2010

@kopa IP

mari111
27. črc 2010

eli a jak vám to říkala PA, ja dělám jak sem našla na netu nějaké rady 😅

petroska
27. črc 2010

jé masáž hráze 😀 .taky nějak nevím kde ji hledat 😀 .sem cosi nezkušená když mi to nikdo nevysvetlil 😒 .to je jak končí konečník?olejíček mám už pul roku ale k tomu se nemám

mari111
27. črc 2010

no Petroš to je mezi riťulou a pipinkou 😀 😀 😀 😀 😀

petroska
27. črc 2010

@mari111 😀 no tak nejak sem se to taky dočetla ale abych si treba ten olejíček nezanesla moc k pipce a pak treba z toho nebyl zánět když nevím jak moc to masírovat a tak.

mari111
27. črc 2010

no prej zánět z toho nebude, je to přírodní , tak nevím no 😒

petroska
27. črc 2010

@mari111 hm asi začnu od 35 týdne,driv se asi nedonutím 🙂 .snad si poradím jak to udelat nejlíp.stejně sem četla že to moc holkám nepomohlo.uvidím jak dopadla šarlot.ta to masírovala tak su zvedavá jak ji to pomohlo

ee.liska
27. črc 2010

@mari111 ona nám to ukazovala na ruce mezi palcem a ukazováčkem, je to takové jakoby tření a vytahování nebo jak to napsat 😀

@petroska jsou na to buď spešl masážní oleje, nebo já mám olej růžový, tan na to může být taky i meruňkový, nemusí se ho tam dávat moc

ee.liska
27. črc 2010

no vida, šarlot nám dá přesné instrukce 😎

petroska
27. črc 2010

jo jeste mam otázečku.delá se vam nta čára pod pupkem?já ji jaksi furt jeste nemám viditelnou a ani pupek nemám vystrčený jak nekdo mívá.furt je trochu zaražený

petroska
27. črc 2010

@ee.liska sou stejne nejak dlouho v porodce ne?nepoustí se na 3 až 4 den jak píšou ve zlínské\?ona je taky v uh v porodce jak ty budeš eli?

ee.liska
27. črc 2010

@petroska udělala se mi nedávno taková slabá, v Uh se pouští 4 den ale den porodu se nepočítá, zítra je velká vizita tak třeba na ně chce ještě kouknout primář

ee.liska
27. črc 2010

psala if.v, že až budu dělat tabulku že jí mám vymazat ☹ že jí koník pomohl, ale nebude sem teď moc chodit a že všem děkuje. že ta hysteroskopie dopadla dobře 🙂 Ale jak budou dobré zprávy, tak je sem přijde nahlásit 🙂

natalie77
27. črc 2010

Ahoj,
Sarlotka je krááásná! Těším se na další fotky.
Holky, nevíte, co je s Farmi? Dlouho se tu neukázala..... 😕 , doufám, že má jen hodně práce, bojím se o ní.....
Díky za každé info.
Mějte se hezky. a držte se.

mari111
27. črc 2010

Petroš čára a pipík ven se prej všem neděla, já mám teda obojí 😅 ale třeba moje ségra měla čáru ale pupík ji nevylez 😉
if.v tak aspoň že hysteroskopie dopadla dobře, holka drž se a ať si tu brzo s dobrejma správičkama 😉

nicollka
27. črc 2010

ahojte holky tak sem si zase pohrála už se lepším snad 🙂

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/nicollka/alb...

mari111
27. črc 2010

že pipík jsem napsala místo pupík, tak to už je vážna těhudemence 😀 😀 😀 😀 😀 😀 du hají, ta zítra páá

maendy
28. črc 2010

Ahoj holky.... tak mrcha mi dorazila nejak s předstihem.... hlásím dnes 5DC..... díky za změnu v tabulce... 🙂
Jinak u mě nic nového..... snažilkovat nesnažilkujeme..... ale nechávám s přítulou vše jen tak lážo plážo..... nijak se nehlídáme...... vzhledem k předešlému vztahu nepočítám s tím že bych otěhotněla....... už jsem se tak nejak smířila že mimčo prostě mít nebudu tak k tomu tak přistupuju......ted je to přesně rok co mi pomohli v centru a stejně to skončilo blbě...... ☹ Tak jsem ted tak trochu na měkučko protože slavím smutné výročí.......vzpomínám na to že jsem touto dobou otěhotněla.... a od 9,9 to šlo pak s náma z kopce.... i když mám ted nového přítele a jsem šťastná...nějak to nemužu potlačit.... ☹

ivomal
28. črc 2010

Ahojky holky po ránu...tak mi zbývá už jenom den....poslední den do ortelu...chjoooo se bojím....já tam nechci.

zuz141
28. črc 2010

Ahoj ženy, možná si i na mě tady ještě někdo vzpomene ze starého osazenstva🙂)
Všem gratuluju k břichům😉
Já mám taky břicho🙂 Jsem 32tt, bude to kluk, Honzík, v pátek na utz mu naměřili 1 658 g a 43cm😉 Byli jsme i na 3D utz a tam bylo jasný, že je to celej tatínek. Xicht, pusa, tvar nohy, to, jak si dával ruku kolem hrudi - jako bych viděla manžela. Šílený🙂))
Termín mám 25.9., ale já vím, že to bude o něco dřív, protože jsme otěhotněli po stimulaci Clostylbegytem přesně v určitý den🙂
S těma nákupama věcí je to mazec, když vlastně člověk ani pořádně neví, co by měl mít🙂 U nás řešíme hlavně hadříky, protože jich máme horu, ale jestli jsou to ty, co budeme potřebovat, to nevíme🙂) Taky jsem nakoupila hory plínek bavlněných i jednorázovek, no mazec. Máma se mě ptala, jestli budu mít trojčata nebo na co toho tolik mám. Noooo ono se to může hodit😉))
Malej v břiše se má moc dobře, skáče a kope jako koník😉
Ale já se trochu hroutím, mám potíže s odvápněním jedné nohy a celkovým přetížením svalů a kloubů, takže ve finále chodím od května o berlích nebo skoro vůbec....štrapáce po doktorech, to bych vám nepřála, bolesti, nepohyblivost...pakárna. Do práce už nechodím od konce června, držela jsem se, co to šlo a pak už to fakt nešlo....
Tak hodně zdraví, ženy🙂

farmarska
28. črc 2010

ahoj holkyýýý, hlásím se, že jsem v pořádku 🙂 jen jsem si užívala volna s rodinou 🙂 tak jsem stihla vždycky jen rychle ob den dočíst 😉
ted už ale nevím na co všechno jsem chtěla zareagovat, takže to přeskočím a kdybych si náhodou na něco vzpoměla, tak průběžně zareaguju 😀
Jinak já mám ještě dnes dovču a do práce nastupuju až zítra na raní 🙂 za chvíli chceme jet zase někam na vejlet, tak budu muset jít nakrmit a chystat se.

madormi
28. črc 2010

@paajaa a prosím tě jak šel vycvičit šlo to? a jak ho mám odnaučti loužičky? od majitelky chodil na noviny tadyprvní den taky a ted na tosere a bojujem :-/

jdu vás dočíst holky snad je tu vše u všech v pořádku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru