• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj koníkovky :slight_smile: ahoj sarlotko :slight_smile: ted jsem dočítala tvůj popis porodu a uplně mne to dojalo a rozněžnilo :dizzy_face: já už ci takýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: ale to si ještě počkám :sweat_smile: tý jo maličká je kráááásňoučka, takovej pučmelounek, baculáček nádhernej :dizzy_face: ta by se muchlínkovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já zbožňuju takovýhle dětišky :dizzy_face:
28. črc 2010 v 18:59  • Odpověz
miraxíku, že je ale Tobík dobračisko :grinning: nechce, aby malé sestřičce nafoukalo do uší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 19:00  • Odpověz
mad pejsek se naučí na záchod rychle, neboj :wink: chce to jen trpělivost a v případě, že udělá něco dobře, chválit, cválit a chválit a když něco provede, většinou stačí zpřísnit hlas, vyhubovat...a čoklík se rychle naučí vše rozpoznávat a pak ti bude dělat jen radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2010 v 19:05  • Odpověz
jůůů já konečně tady a tady nikde nikdo :confused: :confused: :confused:
tak já všem co se jich chytají nemoci, nebo nějak marodí přeju brzké uzdravení :wink: :slight_smile:
já se musím pochlubit, že tentokráde vyjmečně nemarodím :fearful: :fearful: vůbec to nechňápu :fearful: vždycky předtím, sotva jsem otěhulila, tak jsem onemocněla a marodila jsem skoro pořád a musela brát antb. atd.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tentokráde nič! :fearful: :confused: nechci to zakřiknout, ale zdravotně se cejtím skvěle :zipper_mouth: :sunglasses:
28. črc 2010 v 19:08  • Odpověz
@sarlotta: krásný popis porodu a ještě krásnější princezna. :wink:
@ee.liska: krásné fotečky. Moc ti to sluší :grinning:
28. črc 2010 v 19:11  • Odpověz
halooo??? :confused: je u někdo??? :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. črc 2010 v 19:15  • Odpověz
ahoj pájí :slight_smile: jak se cítíš? :wink: co bžíško, roste? :wink:
28. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
@mirax to je sranda :grinning: :grinning:

@sarlotta Šarlotka je prostě úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
Krásný porod a nádherná holčička - moc gratuluju:slight_smile:
28. črc 2010 v 19:18  • Odpověz
Kopi, Paji děkuju :slight_smile: ještě nejsou upravené, ale ségra je docela šikovná tak jsme něco pofotily :sunglasses: mám asi 50 fotek :sweat_smile:
28. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@ee.liska a jak se daří Tobě ? doufám, že se dojedeš na malou podívat :slight_smile:)) jestli je teda všechno ok :wink:
28. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
@farmarska :sunglasses: to víš, že budeš ňufat a muchlínkovat :slight_smile:)) ono to uteče...
28. črc 2010 v 19:20  • Odpověz
@sarlotta zítra jdu na KO tak snad mě nechá doma :astonished: ale jestli jo tak hned jak budete s Šarlinkou schopné přijímat návštěvy :grinning:
28. črc 2010 v 19:22  • Odpověz
jéé člověk se jde vyčůrat a najedenou vás tu je :dizzy_face:
28. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
když jsme u toho čůrání..holky těhulky, kolikrát za noc chodíte? :sweat_smile: já asi 4x za noc :sweat_smile: no je to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že mne to brzy přejde a nebo se to alspon nějak zredukuje :sunglasses:
28. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
@farmarska Farmíku já taky tak chodila 4-5 za noc a ted chodím zase :unamused:
28. črc 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
@mirax hezká fotečka :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
holky jinak to lněný semínko teda fakt před porodem doporučuju :wink: já ho dávám takhle už několik let kozám před porodem a ty porodní cesty se jim fakt krásně promažou a porody ted většinou jedna báseň :sunglasses:
... hráz jim teda ale nemasíruju :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
@farmarska někdy 4x někdy jen jednou, ale tak 10x než vůbec jdu spát :grinning: to by teda byla sranda, kdybys jim masírovala hráz :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 19:36  • Odpověz
no kopi ale že je to pěknej vopruz co :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk pak než zase zabere :rolling_eyes:
jinak já už dnes ležím v noční košili v pelechu a psychicky se připravuju na zítřejší ráno :grinning: půjdu po třech dnech volna do práce a táááák jsem se doma rozlenošila, že se mi nechce už ted :grinning: fůůj a to raní vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tý jo a to nechci vidět, jak se na mne budou zítra v práci tvářit, páč jako hned v pondělí v poledne mi volali, ale já jim to nebrala, páč jsme zrovna cestovali a volali mockrát, tak jsem si pak vypla telefon a nechala ho vyplej do dneška a dnes jsem od nich měla pár jako že zmeškanejch volání...
no je mi jasný co mi chtěli..určo jim zase někdo vypadl, nebo onemocněl a chtěli mi zrušit mé tři dny volna a nahnat mne na odpolední :sweat_smile: :sweat_smile: ale na to jsem se jim já vy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako si myslím, že jsem si už nějaký to volno od práce zasloužila, po tom minulém týdnu šestnáctek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak at si je dělá zase chvíli někdo jinej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
28. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
@farmarska farmí já si tě dovedu představit jak máš na ruce bíle dlouhé rukavice a masíruješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak to wc je fakt opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždycky už zabírám a najednou musím zase vstát :angry:
28. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
Elí, nevím co by si o mne pomyslely mé kozy.. :fearful: :confused: :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: ale případní jiní přihlížející..myslím, že bych pro ně byla jasný zoofil :grinning: :grinning: :grinning: a vysvětlete jim, že chci jen aby to zvládly skvěle bez nástřihu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
holky to je zas diskuse :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: masáž hráze kozám :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
@farmarska jinak jsem tu psala kopíkovi, že většinou jdu vecer a pak zas az rano.. malokdy se vzbudim na wc.. asi jsem lenochod a trenuju roztahovani mocoveho mechyre, nevim, jakz to....:slight_smile:
28. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
@ee.liska joo, fotecky super!!:slight_smile: akorat si mi prisla uplne jina na tech fotkach, nez na tech drivejsich..
me prekvapily ty svetlejsi vlasy :slight_smile:
28. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
@handm No já to do rána fakt nevydržím :sweat_smile: ještě že mám ty chrániče matrace :grinning: :grinning:
Jinak koukala jsem na stránky Motola a tam píšou že mi vzít do porodky jen malou tašku spíš s věcmi pro sebe.Že tam všechno mají plenky,vložky....
No to bych chtěla vidět co je pro ně malá taška :sweat_smile:
28. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@kopa já někdy taky ne, ale málokdy.. protoze se mi fakt asi nechce vylezat z pelechu :grinning:
ty vzala mimikovi chranice matrace, ty zloduchu?!:grinning::grinning::grinning::grinning:

jo, ja taky koukala, ale spisvezmu vsechno a kdyztak to manzelovi dam zpatky domu, uvidime.. 10/8 tam jdeme na instruktraz, tak si myslim, ze nam k tomu neco reknou...:slight_smile: ted se tam dva dny snazim provolat kvuli objednani do prvni poradny.. ale marna marna...
28. črc 2010 v 19:50  • Odpověz
holky když jsme u těch koz, koukáte teď na čt2? :confused: já jo :slight_smile: dávají tam o kozách :wink: a od tý holčiny já mám jednu papírovou kozu doma :sunglasses: Je to teda už trošku starej dokument , už jsem ho před několika lety viděla...
28. črc 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
@handm Mě se taky vylézat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já si vemu věci pro sebe a trošku pro mímo a zbytek když tak doveze další den manža :slight_smile: Tak ty mi pak poreferuješ :grinning:
28. črc 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
@farmarska Farmí já na ten dokument koukám už podruhé :slight_smile: se mi to fakt líbí a holčina na to kolik jí je,je fakt taková vzdělaná.
28. črc 2010 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.