Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
28. črc 2010

až mi zaskočila sušenka 😀 😀 😀
@handm včera mám dělaný melír, byla tady kámoška co k ní chodím na vlasy, tak jsem trošku nová 😎 a dneska druhá na pedikůru tak mám nožky jako nové

handm
28. črc 2010

@farmarska ja koukam na pocasi na jednicce 😀 ale kdyz jsme u koz-... picha me mezi prsama, jakoby uvnitr, tlaci.. to je asi žáha, ze?! nidky jsem to nemela... a ted druhy den uz mi to dela..☹ kdyz si s prominutim krknu, je to lepsi.. anebo by me taky Bobista mohl tlacit na zaludek, co?!🙂

@kopa jasny.... uvidime, co reknou v MOtolakove a pripadne proste bud manzel odveze nebo doveze...😀 Od toho je mame, hlavne aby se moc neozrali 😀😀😀😀

farmarska
28. črc 2010

jééé Elí ty se máš, takhle hezky bejt obskakovaná 😵 tý jo ale na těch fotkách ti to fakt moooooc sluší 😵 to těhu ti prostě sedí 😉 😎
hadm to bude asi fakt žáha 😉
kopi, no jo ta holčina byla fakt fajn, ale taky se už časem zkazila a není vše co tam říká už pravda 🙄 no nic, lidi se měněj..a ona to neměla lehký, tak se to na ní časem podepsalo.

farmarska
28. črc 2010

holky mě zase tááák honí mlsná....bych si dala nějakou bombošku 🙂

farmarska
28. črc 2010

holky a za týden si jdu pro průkajdu 😵 😵 😵

farmarska
28. črc 2010

teda jen k sestřičce..takže žádnej ultrazvuk 😖 mrňouska neuvidím 😢
hele a ten screnicg v prvním trimestru, to mi mudr, říkal, že mi jako u něj vezmou krev a ještě ten den musím zavolat do HK a říct jim to a objednat se... to asi tam na ultrazvuk ne? nebo co se dělá v tom prvním trimu?
a za jak brzy budu vědět ty výsledky?hned?

farmarska
28. črc 2010

mi to totiž předtím v tom prvním trimu nikdy nedělali a čekala jsem vždycky až na tripli v druhém trimu, tak vůbec nevím co je toto 😕

farmarska
28. črc 2010

tý jo, ale vy jste mi všechny zdrhly 😠
no jak chcete, vyměním vás teda za telku 😝 a zítra budu asi dýl v práci, takže se uvidíme asi až v pátek po práci, někdy k večeru.
mějte se tu zatím dobře a opatrujte se! 😉

mari111
28. črc 2010

joj no Farmík tu je jen chvíli a už se to tu zas zúchilňuje 😀 😀 😀 masáže hráze kozičkám a podobně 😅
Šarlotko malinká je fakt kouzelná, já ti tak závidím že už si doma a porod mi přijde dobrej,né 😅 bych klidně taky takovej brala ale ja s mím štěstím si to slíznu určitě e vším co jen de ☹
Eli moc hezké fotečky , si krásna těhulka 🙂

handm
28. črc 2010

holky, prijel mi manzel konecne z prace, tak se mu jdu venovat! mej´te se¨

Joo, @farmarska u me ty testy v prvnim trimestru byly nejdriv krev asi tyden nebo 14 dni dopredu a pak UTZ, kde merili NT... a dalsi veci.. pak to nejak zkombinujou a vyplivne ti to vysledek.. nekde ti to reknou hned an tom UTZ, ja na vysledky cekala...http://www.gennet.cz/i-trimestr-1404036361.html

ee.liska
28. črc 2010

@farmarska jé to je super, že už budeš mít průkajdu 😵 nám ten první screenink dělali utz, krev a ještě i krev na štítku, je to nepovinné vyšetření a někde se platí
holky děkuju za pochvaly, se budu červenat 😀

aronek
28. črc 2010

Ahoj, poctivě jsem dočetla, ale nevím na co reagovat. Takže jen moc krásný popis porodu, supr rychlovka.
Farmi, NT mi dělali ve 12tt a výsledky byli hned 😉

ee.liska
28. črc 2010

tak jdu do pelíšku, už chytám nerva ze zítřku, když se do 12.00 neukážu tak si mě tam nechali 😲 😝

@paajaa držím palce ne KO 🙂

@ivomal ny tebe zítra budu moc moc myslet, ať je mimís na utz šikovný a všechno je v pořádku 🙂

ivomal
28. črc 2010

@ee.liska děkuju, budeme se snažit🙂

kammka
28. črc 2010

@farmarska ahojky, jsem ráda, že ty jsi ok..já teda už celkem taky, když to srovnám s prvním potratem, je to nebe a dudy...navíc naopak teď přemýšlím, zda by nebylo lepší s druhým trošku počkat, abych byla doma, až bude Fanynka v první třídě...jenže mi bude na jaře 35 😖 😖 😖
občas na vás holky kouknu, ale jak jsem potratila, je konec polehávání na gauči, chci zamakat na domečku, když je na to naladěn i tatínek, je totiž pravda že dělání všechny smutky zahání...a on ten smutek přecijen občas zahlodá 😖 😢

kerrie
28. črc 2010

Krásný večer, holčinky 🙂
Šarlotko, malá je nádherná........... 😵 😵 😵 A i když to bylo náročné, tak je prima, že jsi mohla rodit přirozeně.....ta sladká odměna za to stojí 😵 😵 😵 Já si dnes vůbec nevybavuju žádný bolesti, jen ten krásný pocit..........a i teď....každý den Emišák umí něco novýho...................my s manžou si každej večír před spaním prohlížíme její fotky a jsme oba úplně paf............pořád říkám..........my být bohatý, tak máme jeno miminko za druhým 😀 😀 😀

kvetinka7
28. črc 2010

@sarlotta wow wow wow!
moc a moc gratuluju.. ctu jaky byl porod,to byla ale fofr, super!
jak si mala sama hezky vyvolala porod,rikala mamo,mamo,ja uz chci jit ven,je mi tu tesno 🙂
mala je krasnoucka 😵 😵 3600g a 48cm.to je pekny uzlicek, vypada na mesicni miminecko 😵
[manzel mel a sobe pri porodu uplne normalni obleceni z venku, nikdo mu ani zadny plast ci neco nenabidl a to tam se mnou cekal nekolik hodin, asi zalezi na pristupu personalu,nekde to moc prozivaji]

ee.liska
29. črc 2010

dobré ránko, jsem tuuu 😀 😀
Matyášek má 2165g, ledvinka je v pořádku a já jsem doma, Ko mám až za 14 dní takže paráda 🙂 sice nález zase o trošku horší, rodit můžu za hodinu, ale klidně i za měsíc( ale spíš to vypadá během toho srpna), tak mám radost, byla jsem smířená s nemocnicí 🙂 tak jdu ještě přilehnout k manžovi dokud je chládek 🙂
Doufám že ivomal a paaja dopadnou dneska ny vábornou 🙂

handm
29. črc 2010

@ee.liska ted jsem se vydesila, jak si napsala jsem tu a matyášek má 2145, ze uz je na světě 😀😀😀😀😀 ale už jsem se chytla!! Tak paráda, moc grtauluju!!!!!!!!!!!! a vydržať!!!!!!! 🙂🙂🙂

a holkám na kontrolku držím palce!!🙂

ivomal
29. črc 2010

Ahojyk, zatím jsem v práci k doktorce utíkám až někdy kolem poledne...Všem děkuji předem za držení palečků🙂

wlladka
29. črc 2010

Ahojky 🙂
Jdu se vám nahlásit. Jsme se Šimonkem PROPUŠTĚNI Z NEMOCNICE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Čtvrt roku v nemocnici "uběhlo jako voda" 😲 a jsme tu 😵
Šimonek nyní: 2130 gramů, 44 cm

Sarlotka měla teda prímový porůdek 😉
Sarlott, moc moc gratuluju. Malá je nádherná!!

wlladka
29. črc 2010

@ee.liska , koukám, že ty to taky nemáš jednoduchý. Ale krásně se s Matym držíte 😵 , to je super. Teď už to bude brnkačka 😉

wlladka
29. črc 2010

Tak já teď doma peru a žehlím. Dělám to, co každá těhule pár týdnů před porodem 😅 Manža připravil postýlku a vypral pleny. Zbytek je na mě 🙂

handm
29. črc 2010

@wlladka vitáme vás doma!!! a moc gratulujeme, jak jste to se šimonkem krasne zvladli!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
doma uz bude jen a jen líp!!!🙂

paajaa
29. črc 2010

@wlladka : to je krása, že už jste doma. Teď bude růst jako z vody. Všichni se na něj jistě moc těšili, viď.

Eli: dobré zprávy z kontoly, tak snad to malý u tebe ještě chvilku vydrží

Jinak já jdu na kontolu taky až po obědě. A myslím, že už porozuji ten pocit bublinkování v bříšku. Ale jistá si tím nejsem. Ale je to nádherné, když si předstvím, že v sobě citím ten poklad. 😀 😀 😀 😀

wlladka
29. črc 2010

Děkuji. Ano, doma se nemohli dočkat. Dva měsíce miminko a museli na něj čekat. tak se konečně dočkali. Šimonek je statečný a i doktoři říkali, že na to jak byl malyčký a jaké měl problémy, se z toho dostal krásně rychle. Jsem na něj pyšná.
Teď budeme sedět doma a mazlit se 🙂 Ven nemůžeme dokud nebude mít 3 kila. No, stejně ještě nemáme ani kočár 😅

@paajaa držím palečky na dnešní kontrolu. Jsem moc ráda, že se vám čekatelkám takhle daří. Je to super 😵 😵 😵

wlladka
29. črc 2010

...maličký (no, to jsem tam ale zaostala 😅 😀 )

wlladka
29. črc 2010

domů....

paajaa
29. črc 2010

@wlladka: doufám, že bude vše v pořádku. Opravdu to letí, ale užívám si to. Moc se těším na nákupy.
Je se mazlete. Ono vám to venku neuteče. 🙂

paajaa
29. črc 2010

@wlladka To je skříteček, když ho vidím v tom vajíčku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru