• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ivomal hlavně to nepřeháněj, hezky odpočívej, ona ti práce neuteče :wink:
3. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@ivomal hezky odpocívej, zadny prepinaní!!!:slight_smile:
3. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
Provedu:slight_smile: furt mám chuť na čokoládu....
3. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
tak si dej čikoládku :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
Už se stalo :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky nevíte prosim vás za jak dlouho po potratu můžeme sexovat?Díky moc za odpověď
3. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
Tak já se hlásím zpět od dr. U nás vše v pohodě :dizzy_face: srdíčko jak má být :dizzy_face: :dizzy_face: jen prcek zase ukazoval jen záda, zadeček a pytlíka :sweat_smile: takže jsem musela jak blbeček po¨chodovat čtvrt hodiny po schodech a natřásat břicho, aby se malej aspoň pootočil. No a co myslíte ??? Milospánovi se to asi velmi líbilo, takže nejen že se ani nepootočil, ale ještě navíc při vyšetření hezky spinkal, až pan doktor sám se jeho vegetování jen smál :grinning: a to jsem prckovi slibovala hory doly :sweat_smile:

@farmarska No to víš, malej lenoch a to nevím po kom je :grinning: Jen aby mu to vydrželo a pak po nmarození nezačal řádit, když se v bříšku tak herzky vyspinkal :sweat_smile:
3. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
ahojky,
tak jsem byla v noci v baráku sama a světe div se, spala jsem jak zabitá :grinning: vzbudila jsem se v sedm a ještě si lehla a spala do osmy než mě vzbudil telefon. Teď se mi dovařujou brambory a rodinka půjde obědvat. V jednu pojedu do práce,pže musím koupit plynovou lahev,tak ať to dobře stíhám.
Dnes a včera jsem viděla opět Aleška. Včera jela ségra od doktora,malej má rýmu,tak si pak přijela pro "chůvičky" vyzkoušet. Dnes si přijela pro odsávačku-ale mám jen balonkovou ruční,ale ona si objednala od Aventu elektrickou,jen jí má přijít až tak za týden a jí teče mlíčka hodně a malej nemá takový odběr. Takže si to chce zamrazit doforoty,pže už ví,že 8.září má soud,takže bude někdo hlídat. Nojo starosti.
3. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@jajik25 po šestinedělí - obvykle....
3. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
dobré ráno holky teda já jsem znuděná to je fakt vopruuz být žena v domácnosti asi jsem na to nebyla stvořena :slight_smile: a začínám pochybovat zda byl dobrý nápad mít psa :slight_smile: nějak nechce chápat že na toaletu jedině ven a v případě nouze na noviny, které zcela ignoruje :slight_smile:
3. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
@madormi vydrž, buď tvrdá. Až vyroste, tak to bude pohoda, 80 % dne to prochrápe - viz ta moje chlupatá příšerka
3. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@ivomal tak si jí dej :sunglasses: a máš foto vašeho psíka?
@jajik25 je mi líto co se ti přihodilo :frowning2: většinou dr doporučují šest neděl, ale pokud to bylo v prvních týdnech a jsi v pořádku, řeknou někdy i dřív
@veve.b vy máte hodné miminko :grinning: gratuluji ke kontrole :slight_smile:
@madormi to je teda zlobidlo :grinning: a jak spí v noci? bereš ho do postele?
mě už se vaří květák, brambory mám taky nachystané a palačinky kynou, ještě skočím s košem, vytřu a budu čekat na manžela, jestli si všimne jak jsem byla dneska šikovná :grinning:
3. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
jéé Madormi to chce trpělivost, no ty začátky jsou těžke ale vydržať vydržť :wink:
Veve teda ty máš lenocha, ale hlavně že je vše v pořádku :slight_smile:
Eli jen aby si ještě nedostala na zadek že to přeháníš a že máš víc odpočívat :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@ee.liska bylo to v šestým týdnu a cítím se dobře jen nevím jestli můžeme ještě dřív než se dostaví první MS :unamused:
3. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
tak se ještě rychle ozývám před prací... ale se zprávama nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
náš mladej se vrátil od doktorky a má druhý antib. páč jak mu před týdnem dělali výtěr z krku, tak má streptokoka a tak jsem si tam volala ted i já, jelikož mi udělli tehdy taky výtěr a do telefonu mi řekli, že ho mám taky :cry: streptokoka sk.B-masivně :cry: a že prý si mám dojít k obvodní pro antb. :unamused:
No a tak ted nevím... v krku mne nebolí, nic mi není, tak se mi nechce do sebe zbytečně ládovat antb. kor když jsem těhu :confounded: Navíc si fakt neumím představit, že bych měla k tomu všemu co ted už užívám, brát ještě antb. a chodit s tím do práce..já jsem po antb. vždycky děsně zničená a většinou mi bejvá špatně :sweat_smile:
tak ted vůbec nevím co dělat :fearful: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
asi budu dělat jako že nic, jako že to ani nevím a normálně si pojedu dál :sweat_smile: jako doteď :sweat_smile:
ale zase bojím,aby nenakazila zase zbytek rodiny.. a taky nevím jestli to nějak nevadí miminku? :confused:
zítra mám jít k sestře na gyndu, pro průkajdu, tak se zkusím protlačit i k doktorovi a zeptat se ho na to, co on mi poradí :confused: :confused:
3. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@jajik25 ono po revizi je lepší vydržet, ale my jsme vydrželi asi 3 týdny :sweat_smile: ale máš moc hezké kluky :dizzy_face:

@mari111 snad ne :grinning:
3. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@ee.liska nejde mi to přidat, zase asi blbne kůň :unamused:
3. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
jéje Farmíku sakra, no skus co na to gyndař, normálně mu řekni že by si raděj antib. nebrala ale jestli to je nutné a mimíškovi to neublíži :fearful: no ale hlavně ať ti poradí co a jak, aby si se fakt zas nezasipala milion práškama, sakra bacil jeden pitomej :angry: :angry: :angry:
3. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@farmarska radši se poraď s dr, on bude vědět, ať něco třeba nezanedbáš.
3. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@ivomal mě taky blbne :astonished: asi počasí tak třeba zítra :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
no zkusím se zítra poptat.... ale říkám si sakra, že kdybych tam tehdy nešla s mladým na ten výtěr a neřekli, tak ho uděláme pro sichr i rovnou vám, tak bych k mudroj ani nešla a ani by mne nenapadlo, že můžu nějakýho baciláka mít. vlastně bych to ani nevěděla :sweat_smile: a neměla se čím zatěžovat :angry:
ted mám zase o starost navíc :rolling_eyes:
no nic, jdu se chystat do práce :rolling_eyes: mějte se tu hezky a večer když to zvládnu ještě po práci, tak nakouknu
3. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
holky, mě akorat dorazili prvni remeslnici, tak se loucim prozatim... sice jsem si chtela jit delat ten obed, ale coz.. musim vydrzet...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
@farmarska zase starosti. Ale lepší je vědět a řešit. Alespoň se na to můžeš zeptat, třeba to půjde bez antibiotik :wink:
3. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@ee.liska neberu spí sám vedle postele to je hodnej i přes den jen ty bobky :slight_smile:

holky teda vám ty týdny příbývají to je krsáné už chci taky sakra :slight_smile: teď mám pěkně krátké cykly 23 dc no co to je ? to mám menses furt :-/

farmi holka ty se šetři žádný honění zloděju sakra :D :D
3. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@madormi to se určitě za chvilku naučí chodit kam má :slight_smile:
no aspoň máš zase častějo ovu :wink:
3. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
madormi je lepší mít takle kratší než po dlouhy době. A je fakt že teda asi funguješ a ovuluješ a aspoň častěj jak píše Eli :wink:
3. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
tak my na výlet nejeli :frowning2: Já jsem celou noc nespala :zipper_mouth: jsem zase měla návaly horka a jak jsem nemohla zabrat :zipper_mouth: ak jsme přemýšlela,co ještě musím koupit :sweat_smile: :grinning: Jinak je mi dneska zase divně :frowning2: jsem taková plná ani moc nejím,asi už mi mimík dává zabrat :sweat_smile: :grinning:
Chtěla jsem se zeptat kdy vám na gyndě dali ten papír kvůli té mateřské???Přibližně kolik jste byli tt??Musím se v blízké době stavit v práci a nechce se mi tam jezdit na dvakrát.
3. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
Kopi myslím že na papíri máš ještě čas. Holky u nás leje jak z konve a tmaje jak v rici :sweat_smile: a bolí mne hlava , asi z toho počasí :angry:
3. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@kopa mě ho dali asi v 33 TT mám pocit.. tak nějak, určitě jsem byla přes 30TT... :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
@mari111 Mari já vím,tak kdyby mi ho dali jako Handm tak je to akorát :grinning:
@handm díky za info.
3. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.