• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@jajik25 po šestinedělí...no a pak nezapoměň na antikoncepci :wink: , koukala jsem na Tvé téma, které jsi zakládala...
:pensive:
Holky, testovat budu za týden...dříve to nemá cenu :wink: , hlavně by mohl být falešně pozitivní po píchnutí Pregnylu...takže asi tak :slight_smile: :slight_smile: .
Farmíku, držím pěsti, tři týdny utečou raz dva...no a chytat zloděje, máš se na to vyprdnout....někdy lidi i pro stovku můžou ublížit. No a ten streptokok....občas lidi ani neví, že ho mají...ale poptej se....holka, prostě pořád něco, že?
Petroska, vydržte...ach jo, hlavně, ať je malý ok.
NO a vše ostatní jsem zapomněla.....

3. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@kopa já jsem ho dostala včera, podle toho jestli jdeš na MD 6 nebo 8 týdnů před TP
3. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tak jsem tu....
@kopa, pokud jsi v PN, tak můžeš nastoupit na mateřskou nejdříve 6 týdnů před termínem porodu.
Na gyndě Ti ukončí neschopenku a dají ten papír...ještě je čas :wink: ale utíká to, co? Holky, vy si fakt ty týdny přidáváte...já když jsem byla těhule, tak se mi to vleklo..... :confused:
3. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz
kuk holky, hlásím , že žijeme, nestíháme:slight_smile:)) byli sme v poradně malá zatím stojí na váze 3520g, dokonce jí naměřila míň... že 46cm.,.. říkám no když se narodila tak měla 48 :grinning: :grinning: :grinning: , tak jí napsala 48, ale ono se to těžko ěmří, když má furt skrčené nožky :sunglasses: no a máme fenistil kapičky, pže maminka snědla čokoládu a rajče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: to je trubka cooooooooooo :angry: tak je osypaná... snad to zabere brzo.

co sem to zahlédla @ee.liska ? petroska je v nemocnici ? a jak to vypadá ? držím palušky všechny :wink:

@natalie77 testííííííííííík... tak šup šup.... čekám na čárečky si na řadě :sunglasses:
3. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@sarlotta jé tak se snad brzo odsypete :slight_smile:
no petros měla jít v jednu na ten zátěžový test, ale už neodepsala tak snad ještě nerodí :astonished:
3. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
je ve Zlíně že ?
3. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@sarlotta tak ať je Šarlotka brzo bez pupínků..no "dietní chyba"...to se stane :wink: . Já pak už jedla jen starý chleba....protože jsem měla pocit, že malý má bolení břicha už ze všeho....
3. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
Tak jsem zpátky z města. Ráno jsem byla u zástupu mého Dr. Moc milá sestra tam byla a krásně si se mnou popovídala. Doktorka taky velmi milá a krásné prostředí. Vyšetřila mě a došla k závěru, že mám tuhou dělohu a jak se zvětšuje, tak to bolí- dala mi magnesium. Tak snad to pomůže. Poslala mě radši na na utz do enmocnice. Vše v pohodě- miminko odpovídá a krásně si tam hovělo. Jen doktor nepříjemný. :unamused:
Takže už jsem zase v klídku a vysmátá. :grinning:
3. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
@kopa plenky ty nejmenší pampersky jsou super- zelené 2-5kg nebo newborn baby... fakt spokojenost... dostali sme huggies od pojiš´tovny nejmenší a jsou jí malé.. normal měla otlačené stehna... tak to někomu musím věnovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
natali no bolení zatím ťuk ťuk není... pěkně kaká:slight_smile:)) to je dycky rachot :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: já jím probitoika .. tka asi to má nějaký vliv na to. Když ta rajčátka byla ze zahrádky, domááácííí... mňááám... ale už mám utrum :pensive: :wink:
3. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
@paajaa ahojík, tak to jsem ráda, že pěkně těhulíš... mě dost bolely vazy, když rostlo bříško, na jednés traně vlevo dole.. ale přešlo to.
3. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
holky já bych s Vama keckala... ale nemožu, musím pro malého do školky... Šarlot je hodná, spinká na balkoně včíl, tak ju jen přetransportuju do kočárku dole a frčím:slight_smile:))) kojili sme se u doc v půl 1 :grinning: :grinning: no a večer mám schůzku z orientu s holkama... tak musím vzít malou ukázat :sunglasses: dneska máme rozježděné... zítra zas musím na přeměření tlaku k obvodní :wink: tak mizíííím, písněte mi co nového :sunglasses:
3. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
@paajaa mám velikou radost, že je vše ok a že jsi zase vysmátá :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj ve zlíně
jé a nová fotečka :dizzy_face:
@paajaa tak to je dobře :slight_smile:
ahjík Šarlotky, jak se máte, no téda to ani rajče a čokoládu nemúžeš,jo? Co jíst takle při kojení??? :confused:
3. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@sarlotta ty bláho, ty jsi jako motorová myš :grinning: :grinning: :grinning: pa pa...dámě vědět... :wink:
mari, skoro nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No hezkou má fotku Šarlotka, rodinka jak z katalogu :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@ee.liska a vy jste s Matýskem v pohodě ? doufám, že jo:slight_smile: máš super tt :sunglasses:

@mari111 no nif mof... maso, vařenou zeleninu, kompot ovoce a přílohy... polévky-vývary. hotovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

těhule najezte se včíííííl :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
to je hrozná ženská, než jí člověk napíše je fuč :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
jé tak to mi bude muset někdo napsat jídelníček :sweat_smile:
3. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem na vás přišla zase mrknout,kupodivu tentokrát nejsem v práci a počítač taky jede,tak jdu honem číst :slight_smile:
3. srp 2010 v 15:07  •  snaží se  • Odpověz
a to jsem se těšila jak mi bude maminka vyvářet, jak se já nažeru a ono prdlačku :confounded: :rolling_eyes:
3. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahoj Katy, no šak to je taky dost že né z rachoty, taky musíš občas odpočinout :wink:
3. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
tak mažu, malej se vzbudil.....večer ahoooj
3. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
Tak já se můžu při kojení stravovat jak chci, malému nic nevadí, jen po květákových placičkách se kroutil, takže vynechávám květák :wink:
Teedy, koukám, že šarlotka je fakt jak motorova myška :D:grinning::grinning::grinning::grinning: ale super, že jí to tak pěkně jde!! a fachá.. no jo, tyhle mamky zkušené to maj lehčí...
Mari, taky premyslim, co pak budu jíst.. treba rajcata jsou moje denní chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Katynko, ahojky, jak je?!:slight_smile: co DR?! Pregnyl atd?! snad uz lip a nadeje je...!!!
@aronek jeee, to je prima zprava :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: snad budem mit taky tak hodny prcky jako je vas honzik!:slight_smile:
3. srp 2010 v 15:17  • Odpověz
@handm on nevadil ani ten květák, když ho bylo trochu v polévce, to jen ty placičky nezkousl :wink: a kroutil se jak žížala celou noc :frowning2:
3. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
Aronku tak to doufam že Laurinka bude v tomto jak Honzíček. Handm já jsem taky na rajčatá, na snídani dám k jednomu chlebu nebo rohlíku aj tři-čtyři :sweat_smile:
3. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.