• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
@cajori17 já brala utroš dva ráno a dva večer :wink:
6. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@cajori17 Jo to jako každý den až do konce 12tt :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
@veve.b :sweat_smile: dik za info :slight_smile:
6. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@cajori17 není zač :wink: a držím mooooc palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
stavim se tu odpoledne,jdu vencit a pak do obchodu nakoupit...zatim pa
6. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
tý jo člověk tu jedno odpolko a večer není a tady toooolik novinek?!!!! :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
tak předně čajdo mooooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jí tam taky vidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: řekla bych že je to už jasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupí nejsem už poslední těhulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned piš, jak se cejtíš, kolikátej týden asi jsi, kdy půjdeš k mudroj, atd.. :wink: :grinning:
6. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
tý jo výsledky až ve dvě :cry: hmm to už nestíhám, to už budu v práci :confounded: no tak si budu muset počkat ...jen nevím, kdy sem zase stihnu nakouknout, páč jestli večer v práci budeme zase dlouho, tak večer dorazím padnu, usnu a ráno musím vstávat před pátou, v sobotu mám celodenní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
Natál, ají, katynko, :confounded: holky, at se od vás ty červený držej dál, nebo uviděj :angry: tý jo, chtělo by to nějaký zaříkání proti nim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: Holky já bych vám tyky tááák ráda nějak pomohla, jen nevím jak :cry: tolik vám už přeju to těhu :pensive:
6. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
kopi no to jsem zvědavá co za mimozemšťánka véčkovýho tam máš :confused: :grinning: :wink:
6. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
pájí, ty máš už táák krásné bříško a ty tvoje výtvory :dizzy_face: :dizzy_face: by jsi se tím mohla živit! :sunglasses: :dizzy_face:
6. srp 2010 v 10:17  • Odpověz
@cajori17 Krásné čárky- moc gratuluji a držím palce, aby to vyšlo. Pokud to potvrdí, tak bych šla hned v obvodní pro neschopenku a hezky v klidu doma

Jinak všem přeji krásné ráno.
6. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
aronku tý jo, ty jsi teda akční mamina :confused: máš můj obdiv..jak už psala natál, zvládat školu, dítko, práci, domácnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych brzy padla na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
stejně tak sarlotka má mojí poklonu, jak jim to doma hezky jde :sunglasses: zdravím profimatko :wink: :slight_smile:
6. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
a taky chci pozdravit Peťulinýho manžu (nebo přítele) ted nevím :sweat_smile: ale zdravím :wink: a že moooc pozdravuju Péťu i malého Filípka :dizzy_face: a přeju at jste hezky brzy už všichni pokupě doma :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
ahojky :slight_smile: konečně jsem se po bouřce odvážila zapnout pc :slight_smile:

@petroska Tatínku Filípka moc děkujeme za zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě už budete brzo všichni spolu :slight_smile:

@cajori17 pozitivní testíky??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potichounku gratulujuuuu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kdybys viděla můj první test, tu čárku jsem viděla snad jen já :slight_smile:

@aronek ty jsi šikulka, určitě to zvládneš levou zadní :wink:
6. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
holky ,dekuji za gratulky,zatim se neraduji....zadne tehu priznaky nemam...jen jsem ted z toho nervozni,tak se mi chce zvracet...ovulka byla 22.cervence,kolikaty tt bych mohla byt?2?
6. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
paji, muj gynekolog i obvodak maji ted 2 tydny dovcu,,kam mam v pondeli jit?k zasup na gynde taky neni...nevim co budu delat,jestli se to potvrdi,do prace nechci
6. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
6. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
tady je to trochu lepe videt
6. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
@cajori17 to bys byla tak 14 DPO, že?, tzn 4tt. To jsou jasné pozitivní testy :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
@cajori17 ke svému dr se objednej pak tak na 7tt, to už budeš mít třeba i srdíčko :wink: Já když nebyl můj gynekolog, chodila jsem do ambulance v nemocnici,
už je tu zase buřina tak vypínám počítač :angry:
6. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
@ee.liska eli ano,asi 15 dni po oplodneni.....neni moc slaba?a za jak dlouho by mohlo byt na utzv neco videt?
6. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
dik za info :sunglasses:
6. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
Jé vy tu píšete,že psal tatínek Filípka :sweat_smile: já to jdu dohledat :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
@petroska Tatínku děkujeme za zprávy :dizzy_face: Petra to zvládá skvěle a už se těším až mezi nás příjde :wink: Doufám,že dneska šel malý Filípek za maminkou na pokoj :slight_smile: Samozřejmě se těšíme na další fotečky :grinning: :sunglasses:
@natalie77 Snad to v gennetu odhalí :sweat_smile: páč pak nevím kde by to jinde odhalili :sweat_smile: :sweat_smile: asi až při porodu :grinning:
@handm Vid si včera ze mě dělali holky ve společném termínu srandu,že to je jasné znamení že když leží do V tak je tam přeci Vítek :grinning: :grinning: a pak zase že to bude holka :grinning: :grinning: no prča :grinning:
6. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
@farmarska Teda Farmi to už bych je poslala do prdele!!!! :angry: :angry: :angry: co to jako je :angry: :angry: Já měla radost když jsem to četla,že se synáček těší a ted dojdu nakonec a ono to zase padá? :rolling_eyes: Hele třeba už s nimi syn ani nebude chtít někam jet :sweat_smile:
6. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
kuk holky, tak u nás prší.. konečně.. bolela mě hlava 2dni :sweat_smile: ...
malá chrupe v košíku, tak si dám s Vama oběd:slight_smile:

včera sme nakupovali:slight_smile: tchyňka dala malé nějakou kačku, tak to musím taky vykázat:slight_smile: teplý overálek, plyšový -prý dalmatin... je spíš kráva.. ale je to miloučké:slight_smile: a nějaké bodynka a ponožky, čepku a žínku na mytí.
6. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
@cajori17 krásné čárečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

6. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@sarlotta dekuji-chci ti osobne pogratulovat k tve nadherne princezne :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
@kopa jj, tyhle, oni jsou víc žluté než zelené cooo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

@katyna6 ach joo, to škoda zase... no objednej se, možná si to mimík rozmyslí a než budete mít datum tak se zahnízdí sám... ono to tak bývá :sunglasses:

6. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
caj děkuju, tipla bych, že tyhle dvě čárečky jsou taky princezna :sunglasses: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.