Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
6. srp 2010

@cajori17 já brala utroš dva ráno a dva večer 😉

veve.b
6. srp 2010

@cajori17 Jo to jako každý den až do konce 12tt 😀 😀 😀

cajori17
6. srp 2010

@veve.b 😅 dik za info 🙂

veve.b
6. srp 2010

@cajori17 není zač 😉 a držím mooooc palečky 😵 😵

cajori17
6. srp 2010

stavim se tu odpoledne,jdu vencit a pak do obchodu nakoupit...zatim pa

farmarska
6. srp 2010

tý jo člověk tu jedno odpolko a večer není a tady toooolik novinek?!!!! 😕 😕 😕 😨 😨 😨 😨
tak předně čajdo mooooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 já jí tam taky vidím 😵 😵 😵 😵 😵 řekla bych že je to už jasné 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jupí nejsem už poslední těhulka 😀 😀 😀 😀 hned piš, jak se cejtíš, kolikátej týden asi jsi, kdy půjdeš k mudroj, atd.. 😉 😀

farmarska
6. srp 2010

tý jo výsledky až ve dvě 😢 hmm to už nestíhám, to už budu v práci 😖 no tak si budu muset počkat ...jen nevím, kdy sem zase stihnu nakouknout, páč jestli večer v práci budeme zase dlouho, tak večer dorazím padnu, usnu a ráno musím vstávat před pátou, v sobotu mám celodenní 😝 😝 😝

farmarska
6. srp 2010

Natál, ají, katynko, 😖 holky, at se od vás ty červený držej dál, nebo uviděj 😠 tý jo, chtělo by to nějaký zaříkání proti nim 😝 😠 😒 Holky já bych vám tyky tááák ráda nějak pomohla, jen nevím jak 😢 tolik vám už přeju to těhu 😔

farmarska
6. srp 2010

kopi no to jsem zvědavá co za mimozemšťánka véčkovýho tam máš 😕 😀 😉

farmarska
6. srp 2010

pájí, ty máš už táák krásné bříško a ty tvoje výtvory 😵 😵 by jsi se tím mohla živit! 😎 😵

paajaa
6. srp 2010

@cajori17 Krásné čárky- moc gratuluji a držím palce, aby to vyšlo. Pokud to potvrdí, tak bych šla hned v obvodní pro neschopenku a hezky v klidu doma

Jinak všem přeji krásné ráno.

farmarska
6. srp 2010

aronku tý jo, ty jsi teda akční mamina 😕 máš můj obdiv..jak už psala natál, zvládat školu, dítko, práci, domácnost 😝 bych brzy padla na hubu 😝 😅
stejně tak sarlotka má mojí poklonu, jak jim to doma hezky jde 😎 zdravím profimatko 😉 🙂

farmarska
6. srp 2010

a taky chci pozdravit Peťulinýho manžu (nebo přítele) ted nevím 😅 ale zdravím 😉 a že moooc pozdravuju Péťu i malého Filípka 😵 a přeju at jste hezky brzy už všichni pokupě doma 😵 😵

ee.liska
6. srp 2010

ahojky 🙂 konečně jsem se po bouřce odvážila zapnout pc 🙂

@petroska Tatínku Filípka moc děkujeme za zprávy 😵 😵 Určitě už budete brzo všichni spolu 🙂

@cajori17 pozitivní testíky??? 😵 😵 😵 😵 😵 potichounku gratulujuuuu 😀 😵 😵 😵 😵 a kdybys viděla můj první test, tu čárku jsem viděla snad jen já 🙂

@aronek ty jsi šikulka, určitě to zvládneš levou zadní 😉

cajori17
6. srp 2010

holky ,dekuji za gratulky,zatim se neraduji....zadne tehu priznaky nemam...jen jsem ted z toho nervozni,tak se mi chce zvracet...ovulka byla 22.cervence,kolikaty tt bych mohla byt?2?

cajori17
6. srp 2010

paji, muj gynekolog i obvodak maji ted 2 tydny dovcu,,kam mam v pondeli jit?k zasup na gynde taky neni...nevim co budu delat,jestli se to potvrdi,do prace nechci

cajori17
6. srp 2010
cajori17
6. srp 2010

tady je to trochu lepe videt

ee.liska
6. srp 2010

@cajori17 to bys byla tak 14 DPO, že?, tzn 4tt. To jsou jasné pozitivní testy 😀 😵 😵

ee.liska
6. srp 2010

@cajori17 ke svému dr se objednej pak tak na 7tt, to už budeš mít třeba i srdíčko 😉 Já když nebyl můj gynekolog, chodila jsem do ambulance v nemocnici,
už je tu zase buřina tak vypínám počítač 😠

cajori17
6. srp 2010

@ee.liska eli ano,asi 15 dni po oplodneni.....neni moc slaba?a za jak dlouho by mohlo byt na utzv neco videt?

cajori17
6. srp 2010

dik za info 😎

kopa
autor
6. srp 2010

Jé vy tu píšete,že psal tatínek Filípka 😅 já to jdu dohledat 🙂

kopa
autor
6. srp 2010

@petroska Tatínku děkujeme za zprávy 😵 Petra to zvládá skvěle a už se těším až mezi nás příjde 😉 Doufám,že dneska šel malý Filípek za maminkou na pokoj 🙂 Samozřejmě se těšíme na další fotečky 😀 😎
@natalie77 Snad to v gennetu odhalí 😅 páč pak nevím kde by to jinde odhalili 😅 😅 asi až při porodu 😀
@handm Vid si včera ze mě dělali holky ve společném termínu srandu,že to je jasné znamení že když leží do V tak je tam přeci Vítek 😀 😀 a pak zase že to bude holka 😀 😀 no prča 😀

kopa
autor
6. srp 2010

@farmarska Teda Farmi to už bych je poslala do prdele!!!! 😠 😠 😠 co to jako je 😠 😠 Já měla radost když jsem to četla,že se synáček těší a ted dojdu nakonec a ono to zase padá? 🙄 Hele třeba už s nimi syn ani nebude chtít někam jet 😅

sarlotta
6. srp 2010

kuk holky, tak u nás prší.. konečně.. bolela mě hlava 2dni 😅 ...
malá chrupe v košíku, tak si dám s Vama oběd🙂

včera sme nakupovali🙂 tchyňka dala malé nějakou kačku, tak to musím taky vykázat🙂 teplý overálek, plyšový -prý dalmatin... je spíš kráva.. ale je to miloučké🙂 a nějaké bodynka a ponožky, čepku a žínku na mytí.

sarlotta
6. srp 2010

@cajori17 krásné čárečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cajori17
6. srp 2010

@sarlotta dekuji-chci ti osobne pogratulovat k tve nadherne princezne 🙂

sarlotta
6. srp 2010

@kopa jj, tyhle, oni jsou víc žluté než zelené cooo 😅 😀 😀 😀

@katyna6 ach joo, to škoda zase... no objednej se, možná si to mimík rozmyslí a než budete mít datum tak se zahnízdí sám... ono to tak bývá 😎

sarlotta
6. srp 2010

caj děkuju, tipla bych, že tyhle dvě čárečky jsou taky princezna 😎 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru