• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@paajaa ty tričenka jsou super... týýý jooo, a já za ně dala peněz :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic, musím je včíl někomu podarovat:slight_smile:
6. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@petroska adresu si píšu a zabalím a pošlu:slight_smile: peníze nechcu, dostali sme je , a jsou pro Filípka, tak já si to pak vyberu od něho.. za pusinu - až bude větší :sunglasses:
6. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
caj to hcg by mělo být ve stovkách až tisících :wink:
6. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky
Caj - krásné čárečky!!!! Tichoučká gratulka :slight_smile: :slight_smile:

Četla jsem příspěvek od Filípkova tatínka. Plenky pro trpaslíčky prodávají v lékárnách. Je pravda, že ne v každé, ale krásně se dají sehnat nulky Happy Bella. My je používáme od začátku a jsme spokojení.
6. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
@petroska, ty brýlečky při žloutence, to jsem viděla, na pokoji to měl jeden chlapeček a to měl 4,5kila prosím, takže žloutenka je běžná u novorozenců, nemusíte z toho mít strach, jen to vypadá tak smutně, to miminko s přelepenýma očkama, ale jeden den a noc max a bude to v pořádku :wink: :sunglasses: ... držím palušky ať se kojčo rozjede, přikládej a choď na odsávačky-elektrické.. mě to moc pomohlo, aby se mlíčko udělalo, taky mi museli malou dokrmovat první 3dny :wink:
už to první žluté mlezivo je pro prcka strašně moc důležité, předává se informace od maminky a zpátky pak od miminka a tvoří se mlíčko přesně pro něho jaké potřebuje, opravdu to chvilku-pár dnů trvá než se prsa nalijí, to je normální :wink:
6. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
ahojík @wlladka :slight_smile:)) co podnikáte dneska se Šimonkem ? :sunglasses:
6. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
čerstvučka zprava že Filipek už by dnes měl jit Jipky na Medial ale bude jsšte v domečku a budou mu svítit lampou.Peťka vás všechny moc pozdravuje:slight_smile:...zachvilku zaněma pojedu.
6. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
Krásné upršené poledne.
Mám dotaz vrátila jsem se z testu na cukrovku. Ráno na lačno jsem měla 4,7 a pak po vypití glukozy po 2h 6,8. Nevíte kde se najdou nějaké výsledky, abych věděla jak jsem dopadla. Na KO jdu až 19.8.
6. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@sarlotta Šimonek zatím pořád jen papká a spinká. Stále ještě musí nabírat síly :slight_smile: Mezi tím se kroutí a prdká :frowning2: Ven zatím nemůžeme, tak jsem s ním zavřená doma. Když spí, tak peru, žehlím, uklízím. Tři měsíce tu vládli chlapi, tak to podle toho vypadá :sweat_smile: :astonished:
6. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
Filípkův tatínku , moc od nás Péťu i Filípka pozdravujte. Ať jsou brzy s vámi doma :slight_smile:
6. srp 2010 v 11:45  • Odpověz
@petroska moc pozdravuj maminku i Filípka. :wink:
6. srp 2010 v 11:47  • Odpověz
@maarrtina výsledky se posílají do poradny. Jedině si tam příští týden cinkni, aby ti výsledek řekli. Ale bude to jistě v pořádku. Nedělej si hlavu :wink:
6. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
Tak jsem taky sháněla po netu ty probiotické kapky BioGaia. Že prý jsou v Německu a na Slovensku o dost levnější, než u nás. Všude jsou ale v přepočtu za stejné peníze, tak nevím, jestli čumím blbě :confounded:
6. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
maartina to máš v pořádku:slight_smile: normal hodnota je na lačno do 5 a po jídle do 7... u těhulí i do 8 :wink:
6. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
vladi to nevím, ale to se stejně nedá kupovat přes net, musí to být v chladu :wink:
6. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
Mohla bych vás požádat o radu?
Váhám mezi koupí dvou houpaček a nevím kterou. Prosím, poraďte.....

http://www.aukro.cz/item1174652804_graco_swing_elektronicka_houpacka.html

http://www.oknakup.cz/detail.php?zbozi=2225833
6. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
@sarlotta děkuji moc já věděla, že mi poradíte. :wink:
6. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@sarlotta oni to některé lékárny posílají v chladícím boxíku. Ale stejně jsem to už včera koupila normálně u nás v lékárně. Cena je stejně všude podobná.
6. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
tak už je po bouřce

@cajori17 je super, slabá není, v albu mám mojí první 13DPO a ta tvá je proti ní super :dizzy_face:

@kopa to jsem teda zvědavá kdy se to dovíte, jestli fakt až u porodu :slight_smile:

@sarlotta to jsou nádherný hadříky :slight_smile: kde jste nakupovaly? ten "dalmatýn" je nádherný
6. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
mam dotaz?kolik by melo byt to hcg?????????
6. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
prominte ze nereaguji na jine prispevky,jsem uplne vedle,ani nemuzu jist,jak jsem nervozni a picha melevy vajecnik :unamused:
6. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
no jasně wlladka nejde o peníze, hlavně aby to bylo rychle a pomohlo to:slight_smile:

mě se líbí ten fisher.. mám lehátko od nich a spokojenost... ale nevím jak se to houpe, co to všechno umí, nosnost u toho graca ?
6. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
@cajori17 stovky až tisíce by mělo být :slight_smile: to je různé....
6. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
@ee.liska dalmatinka v Ostrohu na trhu:slight_smile: a zbytek ve Véčkách :wink:
6. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
@sarlotta nosnost je tam nejspíš stejná. Hledala jsem toto Graco i jinde, ale našla jsem jen podobné. Běžná cena cca 4 tis.
jo cajori, já jsem měla 15DPo hcg 411 :wink:
@petroska jé to je dobrá zpráva :slight_smile: moc pozdravujeme :wink:
@wlladka to je dobře že pěkně papká, aspoň bude pěkně přibírat :slight_smile:
@cajori17 to chápu, že jsi vedle :sunglasses: ale neboj, bude to všechno OK :wink:
6. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@cajori17 neboj. Jsi normálně těhu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
Teď už si budeš jen chvíli užívat blinkání, pak bolesti zad a podobné věci.... no a za nedlouho porodíš. To je celý :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Konečně to vyšlo, tak se raduj. Určitě je to v pořádku :wink:
6. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
dekuji.zatim se loucim.prijdu az budu vedet vysledek
6. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@wlladka myslím, že obě jsou perfektní... nic nezkazíš :wink:
6. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.